| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
NuSueyko
Od: NuSueyko
|
Pridané:
27.11.2007 10:21
Go Google go..
Celkom som zvedavy ako to bude vyzerat vo vyslednom produkte ;)
btw: PRVY :P
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
27.11.2007 20:15
Nech to vyzera ako chce... V zivote by som im tam neulozil ziadne data. A tych par veci co naozaj patria mne mi postaci USB kluc... :)
|
| |
Sat0ri
Od: Sat0ri
|
Pridané:
27.11.2007 10:26
Takato sluzba moze uplne pochovat projekty typu rapidshare ktore stoja a padaju s warez aj ked to oficialne nikdy nepriznaju.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
27.11.2007 16:14
predstav si rapidshare.com sa pouziva aj na ine ako na warez :)
btw. no a co ked je tam aj warez? :)
|
| |
Ferdo
Od: Ferdo
|
Pridané:
28.11.2007 9:55
Hej, ale 90% tvori warez a ludia im za to platia.
|
| |
michal
Od: michal
|
Pridané:
27.11.2007 10:50
Nevidim v tom neake velke boom, kedze linux a windows disky si mozes mapovat z hociakeho ftp napriklad. V podstate si z kazdeho ftp servera, kde mas prava na zapis / citanie urobis takyto disk.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.11.2007 10:52
Jak?
|
| |
aaaa
Od: aaaa
|
Pridané:
27.11.2007 11:22
Napríklad si to možeš aj naklikať v Linuxe (Gnome):
Menu/Miesta/Pripojiť k serveru, vyplnis udaje a na ploche mas hned zložku, ktorej obsah je ftp, alebo nejaký iný server.
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.11.2007 11:27
A vo windowse?
|
| |
syntaxTerror
Od: syntaxTerror
|
Pridané:
27.11.2007 12:44
novell netdrive.stiahnut sa da napriklad tu.
http://www.acs.uwosh.edu/novell/netdrive.htm
|
| |
brejo
Od: brejo
|
Pridané:
27.11.2007 16:10
vo windowse v priecinku tento pocitac das pripojit sietovu jednotku a v dialogovom okne vyberies moznost "pripojte sa k webovej lokalite.." nasledne ti namapuje ci uz sietovy disk alebo ftpko .. dalej aby si mal pokrocile moznosti synchronizacie neviem ako je to presne v xp ale vo viste to vyriesis cez synchronizaciu a to tak ze na priecinok ktory sa ti zobrazi na konkretnom ftpku po pripojeni ako sietoveho disku das moznost pravym klikom "subory dostupne offline" plus nastavis pokrocilen moznosti synchronizacie .. urobis povolenia pre ten ktory priecinok a mas to hotove .. pripadne na sietove pripojenie aplikuj router s moznosotu zapojit usb HDD a podobnym sposobom si ho mzoes namapovat ako ftpeko s prislusnymi povoleniami ako aj synchronizaciou ..
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
27.11.2007 20:17
Neviem ako vo viste ale v xp mi to hodi ako miesto v sieti a nie ako online disk...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
27.11.2007 16:12
no vo windowse je to najjednoduchsie urobit cez hamachi
|
| |
fifo
Od: fifo
|
Pridané:
27.11.2007 11:02
okrem toho, ze ftp nema hocikto, kde mas pri takom rieseni fungujucu cache aj pri nedostupnosti spojenia a synchronizaciu?
|
| |
heho
Od: heho
|
Pridané:
27.11.2007 11:08
neviem o com tocite....
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
27.11.2007 11:14
Niečo, ako .Mac disk, až na to, že (dá sa predpokladať) omnoho väčšie a lacnejšie. Ale to slovo - "úložisko" - to je hrozné, nemohli by ste do budúcnosti používať nejaké synonymum? :o
|
| |
vtákopysk
Od: vtákopysk
|
Pridané:
27.11.2007 11:39
súložisko
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
27.11.2007 14:53
www.ulozisko.sk :D
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
27.11.2007 11:19
jj ulozna je lepsie :D
sranda je ze sa google pustu do jasneho warez projektu.Som zvedavy kto to bude pouzivat ak to dopadne tak ako vo Francuzsku ze nas odpoja od netu.
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
27.11.2007 14:17
Uz maju nase emaily aj videa a este chcu aj nase data???? Akoze ja nie som paranoidny a ani si nemyslim ze ich moje data zaujimaju ale co ked sa im tam niekto nabura.
|
| |
POZOR
Od: POZOR
|
Pridané:
27.11.2007 15:20
ZADARMO HRY DO VASHO STEAM ACCOUNTU PRE MAJITELOV GRAFICKYCH ATI!!! www.atioffer.whdot.com
|
| |
ITECKER
Od: ITECKER
|
Pridané:
27.11.2007 15:32
Buducnosť je jasná buducnosť je WINDOWS LIVE:D loool, GMAIL FEWA
|
| |
corally
Od: corally
|
Pridané:
27.11.2007 16:11
neviem, ako je tato tema aktualna, ale ja to uz pouzivam asi dva mesiace. vo windowse to mam ako prenosny hdd s nazvom GMAILDRIVE
ale dik za info ze nieco take existuje...
|
| |
b.moss
Od: b.moss
|
Pridané:
27.11.2007 18:57
Hrušky a jablká
|
| |
Od:
|
Pridané:
27.11.2007 22:11
jj, ten chlapec ma z toho ovocny mix :)
|
| |
lukas
Od: lukas
|
Pridané:
27.11.2007 16:15
tam budem akurat tak nejake fotky ukladat.na take veci mam premium acc na rapide sice tam neuploadujem ale hadzem subory na collector's acount ktory som si uz davnejsie zalozil
|
| |
otazka na DSL.sk
Od: otazka na DSL.sk
|
Pridané:
28.11.2007 1:25
Odkial mate info ze GDrive ma byt coskoro k dispozicii?
Stranka wall street journalu informovala len ze google nieco pripravuje, o tom sme vsetci uz davno vedeli...
|