| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
doug
Od: doug
|
Pridané:
26.11.2007 10:10
rychlo opravte to "modemi"
|
| |
Fizikus
Od: Fizikus
|
Pridané:
26.11.2007 10:12
ake modemy kablove modemy ty antitalent
|
| |
Kazekage
Od: Kazekage
|
Pridané:
26.11.2007 10:19
modemi. Ved predsa -mi -ami vzdy makke i. Ty antitalent
|
| |
gramaticke okienko
Od: gramaticke okienko
|
Pridané:
26.11.2007 10:24
...ale je to podla vzoru dub - tam by malo byt tvrde.
-mi/ami je makke len ked je to 7 pad(s kym s cim).
|
| |
mi ami
Od: mi ami
|
Pridané:
26.11.2007 10:45
sám s nohami na stole
|
| |
Nemko
Od: Nemko
|
Pridané:
26.11.2007 11:47
:O ten noha?
|
| |
Bzz
Od: Bzz
|
Pridané:
26.11.2007 12:19
igen!
|
| |
Vies ako sa citi ten,...
Od: Vies ako sa citi ten,...
|
Pridané:
26.11.2007 23:47
...kto tresne uplnu debilinu? Tak ako by si sa mal citit Ty teraz. Ale su aj ludia ktori tuto schopnost nejako vytesnili - tych vacsinou vidat napr. v hviezdnej rote. Tak sa zarad kam chces - bud sa zacni citit ako debil (nic strasne, mylit sa je ludske, aspon to prospeje Tvojej pokore), a ak sa tak necitis, tak si na tom este horsie, lebo vsetci ostatni okrem Teba to uz vedia.
|
| |
Deni
Od: Deni
|
Pridané:
26.11.2007 10:43
OMG, deti, nehadajte sa, kde dospejeme, ked sa za každu somarinu budeme hadať?? radšej sa vzdelavajte, aby z vas niečo bolo ;-)
|
| |
Fizikus
Od: Fizikus
|
Pridané:
26.11.2007 10:58
clanky pisu mudri ludia na dsl.sk a na takej banalite ani rozmyslat netreba je jasne ze chyba to nieje. S kym spim no sam ta s kym LOL
|
| |
zelo
Od: zelo
|
Pridané:
26.11.2007 11:03
je to halfduplex alebo fullduplex kedze ide o koax?
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
26.11.2007 11:09
multiplex v pokrocilom stadiu
|
| |
Fizikus
Od: Fizikus
|
Pridané:
26.11.2007 11:09
koaxialny kabel
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.11.2007 11:40
myslis hoax ?
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
26.11.2007 12:09
Ak je limit 50/10, tak pri 10mbit/s downloade by mali dat 2mbit/s upload. :(
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
26.11.2007 18:08
pomer nieje pevne dany, tak mozes mat rychlost aj 1/10Mb.
|
| |
ZADARA!!
Od: ZADARA!!
|
Pridané:
26.11.2007 15:30
AK MATE GRAFICKU KARTU ATI MOZETE MAT ZADARMO HRY DO VASHO STEAM ACCOUNTU!!!!!! http://www.atioffer.whdot.com/
|
| |
ReS
Od: ReS
|
Pridané:
26.11.2007 16:58
trapas
pre nechapavych je to phising (sice som tam nebol ale nema logiku aby vam tu niekto pisal oficialne veci)
|
| |
ReS
Od: ReS
|
Pridané:
26.11.2007 16:59
PS, admin by mal taketo veci mazat
|
| |
OMG!!!
Od: OMG!!!
|
Pridané:
26.11.2007 18:32
POZOR je to fake!!!V ziadnom pripade tam nepiste svoje steam udaje!!!Len tolko
|
| |
NENI TO FAKE!!
Od: NENI TO FAKE!!
|
Pridané:
26.11.2007 20:27
NAOZAJ TO FUNGUJE
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
26.11.2007 21:38
hh čistý fake, ak už nič iné nepresvedčí tak kód toho formulára už musí každého kto sa do toho aspoň trošku vyzná :)
|
| |
naozaj to neni fejk
Od: naozaj to neni fejk
|
Pridané:
27.11.2007 8:40
je to prava stranka. prava podvodna stranka
|