| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
wee
Od: wee
|
Pridané:
23.11.2007 8:23
nech zvyia poplatok za prve miesto a hotovo :)
|
| |
0nk0
Od: 0nk0
|
Pridané:
23.11.2007 20:27
Asi velmi google nepoznas, vsak? Skus si vygooglit "SEO".
|
| |
fester
Od: fester
|
Pridané:
23.11.2007 8:46
ach... poplatok za prvé miesto.... kam to spejeme.... takú kravinu som už dávno nepočul
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
23.11.2007 12:08
Fester, ono to tak (bohuzial) chodi...
|
| |
123123123
Od: 123123123
|
Pridané:
24.11.2007 22:33
no tebe to tak chodi po hlave ... same blbosti
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
24.11.2007 23:39
Pozdravujem Tvoju matku.
|
| |
Nora
Od: Nora
|
Pridané:
25.11.2007 13:29
Volal ma niekto?
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
23.11.2007 8:48
si mimo...
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
23.11.2007 9:04
nech tam daju tlacidlo I'm Feeling Fucked. ktore vas presmeruje na specialnu stranku kde okrem reklamy nic nebude
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
23.11.2007 9:22
LOL, ale to je dobry napad :D.
|
| |
goatse.fr
Od: goatse.fr
|
Pridané:
23.11.2007 11:48
alebo na goatse.fr
|
| |
vilo
Od: vilo
|
Pridané:
23.11.2007 11:57
alebo na 2girls1cup.com
|
| |
Lubo999
Od: Lubo999
|
Pridané:
24.11.2007 10:14
vy kkti po tom co som zhliadol tuto stranku budem drzat tyzden dietu!
to je humus!!!pocuj ty musis byt riadny uchyl ked vies o takychto strankach...
|
| |
sodomagomora!
Od: sodomagomora!
|
Pridané:
24.11.2007 12:25
som uz videl vela, ale toto ma dorazilo. necham si zrusit net a idem byvat do iraku. tam budem v bezpeci
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
24.11.2007 12:33
SOM SA SKORO POVRACAL
|
| |
Sheridan
Od: Sheridan
|
Pridané:
24.11.2007 15:57
Bodaj by si sa k ním pridal! Fuj!
|
| |
qwerty
Od: qwerty
|
Pridané:
23.11.2007 9:42
neviem, ale ak niekto pouzije to tlacitko tak zjavne nic nehlada a pochybujem ze keby mu to vyplulo aj nejake predplatene linky ze by teda na ne klikol.
|
| |
Bodka
Od: Bodka
|
Pridané:
23.11.2007 10:38
Ak spravne pocitam tak ak na 1% stratia 110 milionou. Tak ostatnich 99% maju vinos 10 890 000 000 iba na vihladavani.
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
23.11.2007 10:50
hej, tak to cca je. z adsense maju celkovo rocne prijmy cca 20 miliard tusim, hore dole.
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
23.11.2007 14:18
podme google zakazat prijmy - co na nas ma co zarabat?
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.11.2007 14:53
Napis Ficovi. On to zariadi. Minimalne zakaze prijmy vsetkym internetovym strankam okrem stv.sk
|
| |
inspe
Od: inspe
|
Pridané:
23.11.2007 15:26
google je podvodnik nech vysvetli preco len tak rusi bez dovodu adsense. v poslednom case dolo zaznamenanych x tisic nahodne vybratych uzivatelov a ich oddovodnenie bolo odpisane predom nastavenym odpovedacom. nech mi niekto zozenie priamy kontakt na google a ja mu dam moj cely zarobok mojho google adsense... dakujem
|
| |
TyTy
Od: TyTy
|
Pridané:
24.11.2007 22:37
precitaj to po sebe a budes smutny
|
| |
Mark
Od: Mark
|
Pridané:
23.11.2007 18:22
Sranda, az doteraz som nevedel naco to tlacidlo sluzi :-D
|
| |
Ferdo
Od: Ferdo
|
Pridané:
23.11.2007 20:28
Dobra reklama pre Google. Sice pride o 110 milionov rocne, ale touto analyzou si vysluzil dalsich uzivatelov, ktori prinesu 3x tolko :)
|
| |
Marduk
Od: Marduk
|
Pridané:
23.11.2007 21:21
huste tlacidlo, prvy krat som nan klikol...
|
| |
tomax
Od: tomax
|
Pridané:
24.11.2007 15:22
hehe ale najlepsie je ze ja mam firefox a pri firefoxe ked mate google ako domovsku stranku tak tam to tlacidlo neni :DDD
|
| |
PronGuy
Od: PronGuy
|
Pridané:
24.11.2007 16:02
To bude asi tym ze to mas http://www.google.sk/firefox/ namiesto
http://www.google.sk/
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
25.11.2007 10:49
PronGuy
Fet je svet? To je heslo ktoreho sa drzite? Struhate formu lebo tu pisete taketo debiliny? Kde sa v clanku pise o google? Tento clanok je o Skype nie o Google alebo o Jahu. Zamyslite sa sa neberte fet pretoze vas svet bude jeden svet.
|
| |
PronGuy
Od: PronGuy
|
Pridané:
25.11.2007 14:59
Ty si dement prvej triedy.
|
| |
PronGuy
Od: PronGuy
|
Pridané:
25.11.2007 15:10
Neviem co proste vidite vy ako nadpis, ja vidim ze Google prichadza rocne o 110mil. dolarov bla.
|
| |
Qwerty
Od: Qwerty
|
Pridané:
25.11.2007 15:01
Nazov topicu \"I\'m Feeling Lucky\" stojí Google ročne 110 miliónov dolárov, ta neviem jake Skype.
|
| |
makaron
Od: makaron
|
Pridané:
24.11.2007 16:50
tvoji rodicia boli surodenci, ze?
|
| |
Nora Mojsejova
Od: Nora Mojsejova
|
Pridané:
25.11.2007 10:49
Boli ale splodili ho na posteli za 150 000 Evro.
|