| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
23.11.2007 7:36
ale ta cena co bude...
zasa o daky ten rocik budu v pohode :D
|
| |
???????
Od: ???????
|
Pridané:
24.11.2007 14:07
coskoro sa ddr3 premenuje na cache L4.....
;)))))
|
| |
corloene
Od: corloene
|
Pridané:
25.11.2007 17:17
a to uzasne standardne casovanie. to uz mohlo byt radsej agresivne
|
| |
Mejk
Od: Mejk
|
Pridané:
23.11.2007 7:58
ale zasa orok moze byt daco lepsie:))
|
| |
: )
Od: : )
|
Pridané:
23.11.2007 8:41
aj bude. ale tiez za aku cenu...
|
| |
Majlou
Od: Majlou
|
Pridané:
23.11.2007 10:58
Nemate niekto driver na zvukovku pre Blue Gene?
|
| |
Jozo
Od: Jozo
|
Pridané:
23.11.2007 11:56
mam.. tu mas mailovu adresu a napis mi ja ti ho poslem
najdisi@sam.haha
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
23.11.2007 16:12
urob si sam, nenamahal som sa mesiac s programovanim drivera aby som ti ho len tak dal :)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
23.11.2007 19:29
Tak mu ho predaj. Ja som sice za open-source, ale tiez by ma sralo dat niekomu moju mesacnu pracu zadarmo. :D
|
| |
faa
Od: faa
|
Pridané:
24.11.2007 9:30
Blue Gene nieje nahodou ten super computer??? :)... skoda ze to nema x86
|
| |
InMemoriamMortir
Od: InMemoriamMortir
|
Pridané:
24.11.2007 21:01
ti vyople tu tocite uplne o hovadine...ale men zasa treba zvukovku anr Realtek -velka sracka 8000 skoda no
|