| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
22.11.2007 16:43
keby tak konecne nove mesto nad vahom :)
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
23.11.2007 19:03
... len na pravu mieru ...Orange so 130 tisíc domácnosťami, ale nie optikou. To hore ma akurat na par miestach v BA... ak sa nemylim.
|
| |
Scarface-NR
Od: Scarface-NR
|
Pridané:
23.11.2007 20:58
Tak to sa teda mýliš...
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
22.11.2007 17:08
no super ale zas by sa nejaka ta akcia hodila bo na ten ich 10Mbit mozem drbat ked tam nieje zlava ku kablovke..
|
| |
Lolofon
Od: Lolofon
|
Pridané:
23.11.2007 9:10
za 666 Sk mas 10Mbit + zakladny subor kablovky. za liter aj nieco to mas aj s rozsirenym, kde je problem??
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
22.11.2007 17:20
a Hlohovec kedy?:(
|
| |
jupisak
Od: jupisak
|
Pridané:
23.11.2007 22:07
v takej riti by to bola nenavratna investicia... :-)
|
| |
Galanta
Od: Galanta
|
Pridané:
22.11.2007 17:21
Galanta, Galantaaaaaaa!! Tcom ma uz nebavi...
|
| |
trobut
Od: trobut
|
Pridané:
23.11.2007 22:09
ved v galante sa nedavno spustila opticka metropolitna siet od satra ne..?
|
| |
stegi
Od: stegi
|
Pridané:
22.11.2007 17:38
ten slovanet je smiesny ze vraj len v casti Presova.... to je blbost teda optika vzhladom na to kde byvam teraz mozem len snivat
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
22.11.2007 17:49
Preboha, zruste tu reklamu na tatrabanku, ved to je hrozne... ako nejaka pornostranka
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
22.11.2007 18:04
aku reklamu? ja som nikdy ziadnu reklamu nevidel na dsl.sk :D
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
22.11.2007 18:12
To je sice pekne, ale to neznamena, ze ostatni su na tom tak isto.
|
| |
www.tatrabanka.sk
Od: www.tatrabanka.sk
|
Pridané:
22.11.2007 18:12
www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk
staci? :D
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
22.11.2007 21:49
ani ja, zeby vdaka kombinacii kerio PF+ opera?? :)
|
| |
pyrotechnik
Od: pyrotechnik
|
Pridané:
23.11.2007 1:42
exactly :)
|
| |
cartman
Od: cartman
|
Pridané:
23.11.2007 8:23
ja mam ff+abp a tiez som uz asi dva roky ziadnu reklamu nevidel ;-)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
23.11.2007 11:11
podobne
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
24.11.2007 18:45
Ja mam IE7 a ja tu reklamu tiez nevydim... A nemam ziaden soft....
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
22.11.2007 21:03
co to trepes, sak sa zobrazuje kazdemu iba raz
|
| |
Nitra
Od: Nitra
|
Pridané:
22.11.2007 18:11
Keby tak chceli zaviest chello aj do Nitry nebolo by od veci.
|
| |
re:nitra
Od: re:nitra
|
Pridané:
22.11.2007 19:38
vet v nitre je dobry nitranet ci nie?
|
| |
Thomas
Od: Thomas
|
Pridané:
22.11.2007 20:45
Nie dalšie na radae by malo byť Brodské :D
|
| |
pyrotechnik
Od: pyrotechnik
|
Pridané:
23.11.2007 1:43
lol, stare dobre brodske. kde su tie casy? :D
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
23.11.2007 6:48
Lol Brodske tam som odkrucal vojnu:)
|
| |
: P
Od: : P
|
Pridané:
22.11.2007 18:37
a co hamuliakovo?
:D
|
| |
:-D
Od: :-D
|
Pridané:
22.11.2007 18:44
keby tak mali aspon lepsie vyucenych technikov. vypadne na tri dni signal, potom naskoci a technik povie, ze nevie kde je chyba, vraj je vsetko OK. a na druhy den zase modem nevykazuje znamky zivota... ale vsetko je v absolutnom poriadku...
|
| |
fallout
Od: fallout
|
Pridané:
22.11.2007 19:05
byvam v trnave, na hlavnej ulici a ti nasi hnusni klerofasisticki KDHaci nechcu dovolit prekopat 1,5 metra pesej zony aby sme sa mohli pripojit na optiku! na mozem to ja drbat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
22.11.2007 19:52
A co ti brani, dnes v noci vyjst na ulicu, a vykopat to za nich?? ved ked to uz bude, tak tam uz tu optiku daju..
|
| |
Thim
Od: Thim
|
Pridané:
22.11.2007 19:25
FUJ
|
| |
Revenant
Od: Revenant
|
Pridané:
22.11.2007 20:04
autor zabudol napisat dolezitu vec - poznamku o shapovani P2P protokolov
|
| |
shaping
Od: shaping
|
Pridané:
22.11.2007 20:18
Tak tak, srat na cele CHELLO. Vsetci hlupi, len si ho dajte, aspon ORANGE bude menej vytazeny. Ja bych CHELLO nechcel uz teraz ani zadara...
|
| |
sevo
Od: sevo
|
Pridané:
23.11.2007 10:39
a co robi chello s p2p? ja som si nic nesimol, eMule fici v pohode...
|
| |
Jaa
Od: Jaa
|
Pridané:
23.11.2007 16:24
Ale to su lamy mne fici vsetko na co si spomenies.
|
| |
o-o
Od: o-o
|
Pridané:
22.11.2007 20:22
Brodské???
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
22.11.2007 20:27
kto chce zrušit reklamu na tatrabanku a pod posielajte mail na admin@dsl.sk
|
| |
jaka tatrabanka?
Od: jaka tatrabanka?
|
Pridané:
22.11.2007 20:56
si ju zablokuj. mne sa nic nezobrazuje, asi preto ze mam operu a dal som si ju zablokovat....
no flame
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
22.11.2007 21:08
co to trepes o reklame a ruseni? zas nejaky dezko? sak sa zobrazi iba raz, viackrat sa mi neukazal. otestoval som v inom browseri, to iste
|
| |
InMemoriamMortir
Od: InMemoriamMortir
|
Pridané:
22.11.2007 20:46
no jasne...slovanet jak furt su sracky...chello presov..sak fjan bod blokom nam uz kopu dzury sa nemozem vyspat..ale envadi..ale ja neviemt eraz..bud vydrzim do konca zmluvy s orangeom(mam orange maxi jaka rit obmedzenie 3.5 Gb ,rychlsot..1,8Mb/s ,)zeby som dockal an chello? ale zasa Orange(Fibernet) ma 64 Mb/s hmm..lakave..ale co to som sa docital..ze vraj ti hajzli z Orangeu (majuv zmluvve ,neviem este si to overim) zakazali an fibernete p2p programy a torrenty stahovat..no hajzli..bez obmedzenia rychly ent..hm..by som bral..ale tie p2p ...hmm..skuste niekto neico o tom zistit..este zajtra pojdem do orangeu ta napisem ze jak..ale ty hajzli ma nasrali ked som to cul..ok majte sa
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
22.11.2007 21:25
Orange je Orange . co dodat , neviem co si cakal najprv pridu stym ze ked vela stahujes tak ti vypnu net teraz to p2p . tak naco daju taku rychlost aby som stahoval z Rapidshare ?
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
23.11.2007 8:26
Pises ako debil.
|
| |
InMemoriamMortir
Od: InMemoriamMortir
|
Pridané:
23.11.2007 16:32
No jo..hm..ale je to od nich hnusne..a zasa radpishare -nemam moc casu cakat pri compe dva hodky..a. premium ci platit nebudem ked ho vyuzijem tak na cca 12% ..
|
| |
Nitra_repete
Od: Nitra_repete
|
Pridané:
23.11.2007 22:32
Kto tu hovoril o Nitre ze tu je dobry net? Hrozne sa mylil. Zvlast tu kde byvam ja v casti Chrenova v rodinnom dome. Bud si das wifi co mam ja a to nieje vobec dobre riesenie, alebo si das tcom na co zase nemam peniaze ale keby tu bolo chello, urcite prejdem k chellu aj ked za tie iste peniaze co by som tu dostal tcom ale chello ma lepsie rychlosti zase takze tak...
|
| |
shaper
Od: shaper
|
Pridané:
24.11.2007 8:40
dsj si ORANGE, mate ho tam nie? ser na CHELLO. stoja za nic. hadam nechces shapingovany konekt. naco by ti bol taky net
|
| |
Jimmy
Od: Jimmy
|
Pridané:
25.11.2007 16:26
HALOOOOOOOOO
Je tu aj Poprad!!!
AmiTel poskytuje 30Mb/s za 1200 Sk a 12 Mb/s za nejakých 700 Sk, neobmedzené časovo/dátovo a FUP len minimálne pri uploade.
Tak už nepíšte stále že sú len 2 poskytovatelia čo predbehli Chello
|