neprihlásený Pondelok, 22. júna 2026, dnes má meniny Paulína
Chello plánuje rozšírenie dostupnosti

DSL.sk, 22.11.2007


Spoločnosť UPC Broadband plánuje ešte do konca tohto roka rozšíriť dostupnosť svojho pripojenia k Internetu chello o Zvolen.

Niekdajší rýchlostný líder, ktorého v súčasnosti už predbehli dvaja poskytovatelia pripojenia k Internetu poskytujúci pripojenie po optickej sieti, tak bude poskytovať svoje pripojenie v jedenástich mestách Slovenska.

Konkurenčné optické pripojenie Orange poskytuje maximálne rýchlosti pripojenia 60 Mbps, Slovanet maximálne rýchlosti 64 Mbps a chello maximálne 15 Mbps.

Spomedzi trojice má najväčšie pokrytie vyjadrené počtom domácností chello, približne 270 tisíc. Nasleduje s veľkým odstupom Orange so 130 tisíc domácnosťami, Slovanet zatiaľ len avizoval výšku investícií a plány na významnejšie pokrytie, v súčasnosti poskytuje svoje pripojenie len v časti Prešova.



Najnovšie články:

Aj Česko plošne zakáže mobily na školách
Android dovolí iba aplikácie od overených vývojárov od 2027, v prvých krajinách už o tri mesiace
Tesla so samojazdiacimi funkčnosťami pri tragickej nehode zišla z cesty a vrazila do domu
NASA vyvinula rýchlejšie vozidlo pre Mesiac a Mars zvládajúce náročný terén, video
Spotreba dátových centier má tento rok narásť o 26%, môže za to AI
Vznikajúci konkurent pre Starlink vyniesol ďalšie desiatky satelitov
Orange bude dodávať k 2.5 Gbps optike čínsky Huawei s 10 Gbps LAN portom - aktualizácia 1
Odstúpenie od nákupu do 14 dní má byť oddnes jednoduchšie
Predaje smart hodiniek narástli, zvýšila sa ich cena
Firefox začal podporovať nový formát obrázkov JPEG XL


Diskusia:
                               
 

keby tak konecne nove mesto nad vahom :)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

... len na pravu mieru ...Orange so 130 tisíc domácnosťami, ale nie optikou. To hore ma akurat na par miestach v BA... ak sa nemylim.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Tak to sa teda mýliš...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

no super ale zas by sa nejaka ta akcia hodila bo na ten ich 10Mbit mozem drbat ked tam nieje zlava ku kablovke..
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

za 666 Sk mas 10Mbit + zakladny subor kablovky. za liter aj nieco to mas aj s rozsirenym, kde je problem??
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

a Hlohovec kedy?:(
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

v takej riti by to bola nenavratna investicia... :-)
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Galanta, Galantaaaaaaa!! Tcom ma uz nebavi...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

ved v galante sa nedavno spustila opticka metropolitna siet od satra ne..?
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

ten slovanet je smiesny ze vraj len v casti Presova.... to je blbost teda optika vzhladom na to kde byvam teraz mozem len snivat
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Preboha, zruste tu reklamu na tatrabanku, ved to je hrozne... ako nejaka pornostranka
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

aku reklamu? ja som nikdy ziadnu reklamu nevidel na dsl.sk :D
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

To je sice pekne, ale to neznamena, ze ostatni su na tom tak isto.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk www.tatrabanka.sk

staci? :D
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

ani ja, zeby vdaka kombinacii kerio PF+ opera?? :)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

exactly :)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

ja mam ff+abp a tiez som uz asi dva roky ziadnu reklamu nevidel ;-)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

podobne
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Ja mam IE7 a ja tu reklamu tiez nevydim... A nemam ziaden soft....
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

co to trepes, sak sa zobrazuje kazdemu iba raz
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Keby tak chceli zaviest chello aj do Nitry nebolo by od veci.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

vet v nitre je dobry nitranet ci nie?
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Nie dalšie na radae by malo byť Brodské :D
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

lol, stare dobre brodske. kde su tie casy? :D
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Lol Brodske tam som odkrucal vojnu:)
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

a co hamuliakovo?
:D
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

keby tak mali aspon lepsie vyucenych technikov. vypadne na tri dni signal, potom naskoci a technik povie, ze nevie kde je chyba, vraj je vsetko OK. a na druhy den zase modem nevykazuje znamky zivota... ale vsetko je v absolutnom poriadku...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

byvam v trnave, na hlavnej ulici a ti nasi hnusni klerofasisticki KDHaci nechcu dovolit prekopat 1,5 metra pesej zony aby sme sa mohli pripojit na optiku! na mozem to ja drbat
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

A co ti brani, dnes v noci vyjst na ulicu, a vykopat to za nich?? ved ked to uz bude, tak tam uz tu optiku daju..
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

FUJ
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

autor zabudol napisat dolezitu vec - poznamku o shapovani P2P protokolov
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Tak tak, srat na cele CHELLO. Vsetci hlupi, len si ho dajte, aspon ORANGE bude menej vytazeny. Ja bych CHELLO nechcel uz teraz ani zadara...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

a co robi chello s p2p? ja som si nic nesimol, eMule fici v pohode...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Ale to su lamy mne fici vsetko na co si spomenies.
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Brodské???
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

kto chce zrušit reklamu na tatrabanku a pod posielajte mail na admin@dsl.sk
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

si ju zablokuj. mne sa nic nezobrazuje, asi preto ze mam operu a dal som si ju zablokovat....


no flame
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

co to trepes o reklame a ruseni? zas nejaky dezko? sak sa zobrazi iba raz, viackrat sa mi neukazal. otestoval som v inom browseri, to iste
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

no jasne...slovanet jak furt su sracky...chello presov..sak fjan bod blokom nam uz kopu dzury sa nemozem vyspat..ale envadi..ale ja neviemt eraz..bud vydrzim do konca zmluvy s orangeom(mam orange maxi jaka rit obmedzenie 3.5 Gb ,rychlsot..1,8Mb/s ,)zeby som dockal an chello? ale zasa Orange(Fibernet) ma 64 Mb/s hmm..lakave..ale co to som sa docital..ze vraj ti hajzli z Orangeu (majuv zmluvve ,neviem este si to overim) zakazali an fibernete p2p programy a torrenty stahovat..no hajzli..bez obmedzenia rychly ent..hm..by som bral..ale tie p2p ...hmm..skuste niekto neico o tom zistit..este zajtra pojdem do orangeu ta napisem ze jak..ale ty hajzli ma nasrali ked som to cul..ok majte sa
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Orange je Orange . co dodat , neviem co si cakal najprv pridu stym ze ked vela stahujes tak ti vypnu net teraz to p2p . tak naco daju taku rychlost aby som stahoval z Rapidshare ?
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Pises ako debil.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

No jo..hm..ale je to od nich hnusne..a zasa radpishare -nemam moc casu cakat pri compe dva hodky..a. premium ci platit nebudem ked ho vyuzijem tak na cca 12% ..
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

Kto tu hovoril o Nitre ze tu je dobry net? Hrozne sa mylil. Zvlast tu kde byvam ja v casti Chrenova v rodinnom dome. Bud si das wifi co mam ja a to nieje vobec dobre riesenie, alebo si das tcom na co zase nemam peniaze ale keby tu bolo chello, urcite prejdem k chellu aj ked za tie iste peniaze co by som tu dostal tcom ale chello ma lepsie rychlosti zase takze tak...
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

dsj si ORANGE, mate ho tam nie? ser na CHELLO. stoja za nic. hadam nechces shapingovany konekt. naco by ti bol taky net
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:
 

HALOOOOOOOOO
Je tu aj Poprad!!!
AmiTel poskytuje 30Mb/s za 1200 Sk a 12 Mb/s za nejakých 700 Sk, neobmedzené časovo/dátovo a FUP len minimálne pri uploade.
Tak už nepíšte stále že sú len 2 poskytovatelia čo predbehli Chello
Odpovedať Známka: -3.3 Hodnotiť:

Pridať komentár