| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
22.11.2007 15:11
aj ja chcem :-D snad to do 10 rokov dorazi aj na slovensko (robim si srandu neberte to vazne)
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
22.11.2007 18:55
retard
robim si srandu, dement
|
| |
Martin
Od: Martin
|
Pridané:
22.11.2007 20:30
kto chce zrušit reklamu na tatrabanku a pod posielajte mail na admin@dsl.sk
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
22.11.2007 20:49
Pokial to nenapise sam admin, tak to budem ignorovat. Aj ked sa mi ta reklama nepaci.
|
| |
lobo
Od: lobo
|
Pridané:
22.11.2007 22:04
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/10 - Adblock
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
22.11.2007 22:18
alebo pridat www.dsl.sk do obmedzenych lokalit v IE a netreba ziadne addony ;-)
|
| |
PeCha
Od: PeCha
|
Pridané:
22.11.2007 15:20
Fakt ten vzhlad sa mi do dnesnej doby nejak nehodi, ta od sony je krajsia... ked uz tu v clanku bol sony reader spomenuty, uvital by som jeho fotky, niektori ludia su lenivi ten nazov zadat do googlu :P
ale napad je to good
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
22.11.2007 15:37
co takto skusit vyhladavace ked uz ti autor clanku napisal presny typ citacky od sony?
ci cakas ze ti niekto mailom teraz posle fotky? :))
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
22.11.2007 15:46
ale toto iste mohol urobit autor clanku a dat oba obrazky pekne vedla seba. naco pridavat robotu citatelom?
a to nie som bohvie ako pohodlny. proste je to dnes standard. ked o niecom pisem, tak tam pridam aj fotku. alebo je to az taky problem?
|
| |
PeCha
Od: PeCha
|
Pridané:
22.11.2007 18:47
trkvas! nevies citat, co som napisal? netykalo sa to mna :P, ja som si to samoska na googli kukol
|
| |
PeCha
Od: PeCha
|
Pridané:
22.11.2007 18:48
to som pisal mIREZovi ...
|
| |
all
Od: all
|
Pridané:
22.11.2007 15:39
Amazon zatiaľ nezverejnil počet kusov, ktoré boli v pondelok v deň uvedenia k dispozícii.
To asi tie 4, čo mali na sklade.
|
| |
lacna reklama
Od: lacna reklama
|
Pridané:
22.11.2007 16:03
...dobry postreh !
|
| |
dusky
Od: dusky
|
Pridané:
22.11.2007 16:06
preco by to prosim ta robili? aby stihli ludia co to maju, keby to bolo zle, odradit tych, co si to chceli povodne kupit ale nedalo sa to dostat?
to by bola od nich pekna hlupost...
|
| |
Apple
Od: Apple
|
Pridané:
23.11.2007 3:17
Máš pravdu!!!
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
22.11.2007 15:56
citanie je pre luzerov
|
| |
Joojo
Od: Joojo
|
Pridané:
22.11.2007 16:06
Tak potom preco citas tieto clanky? Aj ty si looser?
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
22.11.2007 16:52
on je ten najvacsi z nas :))
|
| |
Asta-Killer®
Od: Asta-Killer®
|
Pridané:
22.11.2007 18:57
Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer® Asta-Killer®
ja mam v mene ® takze som nieco ako poloboh
|
| |
prpr
Od: prpr
|
Pridané:
22.11.2007 19:04
tu je poloboh len Bozz a Chuck Norris
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
22.11.2007 19:48
Chlapec prisiel na klavesovu skratku + jedno trojcislie
|
| |
kindervajco
Od: kindervajco
|
Pridané:
23.11.2007 0:47
to ® znamena ze si RETARD?
|
| |
daikin
Od: daikin
|
Pridané:
23.11.2007 9:41
:))))))))
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
22.11.2007 17:04
Ja by som bral tu od sony ak by bolo k tomu predplatne (alebo by sa dalo zabezpecit) dennej tlace a same by sa to nejakym sposobom stahovalo do tej masinky. Ale kedze to nema zadne bezdrotove hejblátka tak je to dost nerealne, ze?
|
| |
kuli
Od: kuli
|
Pridané:
22.11.2007 17:32
a prave preto by si si kupil ten kindle, aj ked sa ti nepaci... :) keby tu bol teda
|
| |
exolon
Od: exolon
|
Pridané:
23.11.2007 0:55
Mne sa aj tak najviac zatial paci Cybook Gen3 www.bookeen.com/ebook/ebook-reading-device.aspx
len skoda ze nema aj nejake BT alebo Wifi, a hlavne keby ta cena bola nejaka rozumnejsia. U tej amazonackej citacky mi akosi vadi ta klavesnica (hyzdi to), a aj jej vyznam, ked to ma byt primarne citacka, tak tam zvacsa nepotrebujem nic pisat, naco teda klavesnicu cez pol citacky, asi aby bola zbytocne vacsia.
|