| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
21.11.2007 12:11
dalsie kolo VTIPNEJSI VYHRAVA ?
|
| |
user
Od: user
|
Pridané:
21.11.2007 12:16
:D ...zajtra tu bude oznam, ze ceny su dvojnasobne-ze sa zase sekli :)
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
21.11.2007 12:29
..alebo ze, na hovory zavedu FUP ;)))
|
| |
user
Od: user
|
Pridané:
21.11.2007 12:34
..jj, max pocet slov za minutu :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
21.11.2007 13:14
nebudem si kupovat voip, kupim si dobry net, najlepsie optiku, a budem skypovat
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
21.11.2007 13:32
...lebo skype nie je voip :-)
|
| |
peto75
Od: peto75
|
Pridané:
21.11.2007 14:02
Ale je UPLNE zadarmo.
|
| |
kamil
Od: kamil
|
Pridané:
21.11.2007 14:06
a na ktoru pevnul linku si zo skype zavolas zadarmo?
|
| |
Lolofon
Od: Lolofon
|
Pridané:
21.11.2007 15:27
na americke :)
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
21.11.2007 18:20
Len hladajte a zavolate zadarmo aj na pevne linky v SR a bez slovanetu a UPLNE zadarmo!!! Pouzivam 2 roky, dodnes funguje.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
22.11.2007 5:33
Ale akovydim vsetky volania su len do pevnej siete... No co radsej si predplatim Orange alebo T-mobil... :-DDD
|
| |
seno
Od: seno
|
Pridané:
21.11.2007 13:15
este to je v plienkach s nejakym hacikom, uz si predstavujem ludi na ulici ako ziapu na notebook
|
| |
pago
Od: pago
|
Pridané:
21.11.2007 14:23
handsfree k vam este nedorazilo?
lutujem
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
21.11.2007 18:24
Co je v plienkach??? Vdaka VoIP vsetko co platim je akurat providerovi za internet. Vsetko ostatne vratane posielania neobmedzenych SMS do slovenskych sieti uplne zdarma. Neviem si predstavit lepsie riesenie na doma a do malej kancelarie ako VoIP. Uzasna vec, vykecavat zdarma ma uz nebavi, zato ked potrebujem vybavim cez laptom uplne vsetko. Pevnku linku drzim len preto, ze potrebujem pre internet.
|
| |
Hacik
Od: Hacik
|
Pridané:
21.11.2007 14:52
Uz dlhsi cas pouzivam VoIP a volam na pevne linky v CR, SR (asi vsetky rozvinute staty sveta) zdarma alebo za poplatok, ktory sa vyplati omnoho viac, ako cokolvek, co je na Slovensku. Tak to uz chodi od cias, ked bolo pre mna lacnejsie volat z ceskeho mobilu (Oskar - pri pausale Odepis) do slovenskej pevnej siete ako zo slovenskeho mobilu (nielen na pevnu, ale neraz aj do rovnakej siete; z toho Oskara bolo volanie na slovenske pevne linky 3,50 Kc bez DPH, ak si dobre pamatam). Na slovenske mobily som tiez svojho casu z webu posielal SMS zdarma, stacilo mat irsku simku (tusim to bolo O2) a mohol som ich mesacne poslat cca 275...
|
| |
Hacik
Od: Hacik
|
Pridané:
21.11.2007 14:52
...Aby som to zhrnul, napr. vdaka lowratevoip mozete prvych tusim 30 dni po zaplateni 10 EUR volat na pevne linky asi 200 minut tyzdenne. Po uplynuti 30 dni, alebo po prekroceni tyzdenneho limitu sa zacne uctovat 0,01 EUR (jeden eurocent) za minutu. Alebo mozete volat prvych 5 minut aj bez zaplatenia akehokolvek poplatku, akurat to nie vzdy funguje (ked zaplatite, bude to fungovat). Myslim, ze si kazdy vie spravit obrazok. Sluzby slovenskych "operatorov" si v zahranici mozete zadovazit lacnejsie.
|
| |
user
Od: user
|
Pridané:
21.11.2007 16:34
...vsetci tu vytdvihujete, ze skoro zadarmo volate na pevnu -problem ale je, ze ja nepoznam skoro nikoho s pevnou...
|
| |
rit
Od: rit
|
Pridané:
21.11.2007 16:54
ta moja ma pevnu
|
| |
MareceK
Od: MareceK
|
Pridané:
21.11.2007 17:41
kopa firiem (webhosting, banky...) v cz ma pevnu ;)
|
| |
Hacik
Od: Hacik
|
Pridané:
21.11.2007 17:48
Nechapem zmysel Vasho komentara. V clanku sa hovori o (vraj) lacnom volani na pevnu linku. Ja som vo svojom komentari reagoval na clanok a uviedol, ze sa to da aj lacnejsie. A okrem toho, existuje pomerne dost miest s pevnou linkou, na ktore clovek sem tam vola (doktor, urad, internat, restauracia, obchod, objednanie rezervacie - v podstate akekolvek sportove zariadenie, pozicovna...) Najdem na webe cislo a volam...
|
| |
123
Od: 123
|
Pridané:
21.11.2007 14:59
nejako je ticho o tej ich optike v presove , ako sa to "sprava" pri pouzivani. Mate to vobec niekto? Pochvalte sa , spravte reklamu slowanetu.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.11.2007 22:43
Kurva!!! Vyjebane vtierave reklamy aj na DSL.sk!!!! Koncim tu!
|
| |
too
Od: too
|
Pridané:
22.11.2007 15:05
skoda, budes mi chybat....
|