| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
21.11.2007 10:24
akurat ze na to vsetko mi staci telefon ;)
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
21.11.2007 10:34
ale netrep :)
|
| |
claudius
Od: claudius
|
Pridané:
21.11.2007 11:45
zeby si si otvoril open office s prezentaciou a napojil na projektor a fical?
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
21.11.2007 15:46
ale ano
osobný počítač zvyčajne iba na browsovanie, sledovanie videa a počúvanie hudby, emailovanie, ďalšie formy komunikácie a jednoduché na hardvér nenáročné hry
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
21.11.2007 10:52
tomu neverim!
jedine ze by priniesli nieco lacnejsie na trh.
netvrdim ze to je zla masina (maly vykon ale zato mala spotreba) a najde sa niekto co to kupy, ale ajtak sa my nezda to cislo.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
21.11.2007 11:12
na svete su miliardy ludi, ten milion sa preda v pohode...
|
| |
JOJO
Od: JOJO
|
Pridané:
21.11.2007 17:24
...daju kazdemu cernoskovy jeden...
inac ja im to len prajem. nech vznikne najvacsia (resp. najtemnejsia :) p2p siet
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
21.11.2007 11:13
Veľmi záleží na tom ako svižne pobeží OS na tom hardvéri, ak tam natrepú Vistu tak im to nik nekúpi lebo jednoducho bude viac čakať ako klikať...
|
| |
gabriel
Od: gabriel
|
Pridané:
21.11.2007 11:46
vistu tam nenatrepu, nieje dovod, uz je tam poriadny OS. vistu nechcu ani na vykonejsich notebookoch ci desktopoch
|
| |
bbb
Od: bbb
|
Pridané:
21.11.2007 11:24
Nahodou v Auparku ked to promovali som to skusal s tym linuxom a bolo to super..firefox to ma tak co treba viac na maily, www, a sledovanie nejakych veci? zapichnes si nejaky usb klucik 10-12 GB a v pohode... ja viem ze vela ludom je to malo..ale ako maly pc na prenasanie a znicenie na plazi alebo tak je to super vec...
|
| |
prpr
Od: prpr
|
Pridané:
21.11.2007 11:47
ten eee pc ma jednu zavaznu chybu. stoji vela penazi. ak by bol za sumu 5000sk tak je to vyborna kupa.
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
21.11.2007 12:33
to je nezmysel, ved cele eeepc je plastovy haraburd od asusu.
|
| |
ou je
Od: ou je
|
Pridané:
21.11.2007 21:05
presne,
neviem kolko z vas by si vybralo ASUS ako normalny notas, su lacne a su shit!
|
| |
seno
Od: seno
|
Pridané:
21.11.2007 13:10
slovensky obchodnik to vyriesi vysokou cenou a lud sa im nato vy-eee.
|
| |
fú....
Od: fú....
|
Pridané:
21.11.2007 15:55
aj ja sa na to vy-eeee OK? hh.
|
| |
Darken
Od: Darken
|
Pridané:
21.11.2007 16:17
nahodou je to super vecicka.. mala prenosna .. je tam linux s KDE prostredim.. ma to internu pamat 4GB takze vista v ziadnom pripade.. ak XP tak to bude sila.. je to uplne fajna vecicka.. ale kupil by som si ju iba ak by nebola moc draha to by som potom radssej kupil normal notas a nemusel by byt ani boh vie ako vykonny pretoze nic nehravam a takych ludi je vela co nic nehraju a im bude stacit MF na browse, MTHB na maily a pidgin namiesto ICQ/AIM/MSN... a hry.. vsak CSko tam rozbehas.. wifinu/lan to ma.. zvuk tiez.. usbcka.. citacku takze si dokupis SDcky alebo USB-Key a ides.. ja osobne by som to bral..a linux urcite nieje problem.. bo robim skoro stale na ubuntu.. a tie cisla su podla mna realne.. ale slovesko bude iba hlboky podpriemer pretoze to daju za 10kSK a to nik nekupi..
|
| |
eee
Od: eee
|
Pridané:
22.11.2007 15:58
Eee PC nebude tvoriť 20% všetkých predaných PC v 2010.
|