| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
: O
Od: : O
|
Pridané:
20.11.2007 15:29
nech ziju vegetariani!
|
| |
viagraboy
Od: viagraboy
|
Pridané:
21.11.2007 3:09
Hi.
Nice site.I'll bookmark it
<a href=http://baglessvacuumbest.info/>order viagra</a>
|
| |
MUFTI!
Od: MUFTI!
|
Pridané:
21.11.2007 16:59
buy viagra online you impotent fuck!
|
| |
crzckpqxkv
Od: crzckpqxkv
|
Pridané:
4.2.2008 22:06
Hello! Good Site! Thanks you! unjxiptzqmhgkb
|
| |
rnmvrxejfv
Od: rnmvrxejfv
|
Pridané:
4.2.2008 22:06
Hello! Good Site! Thanks you! fgibcjgwjawuzn
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
20.11.2007 15:31
no tak to som zvedavy ze ako im dokazu to ze nezabudli (resp nevedeli nikdy) tie kluce :)
|
| |
ut2004
Od: ut2004
|
Pridané:
20.11.2007 16:09
ak povies, ze si ho zabudol, tak ta posadia na detektor lzi a potom na 2-5 rokov do lochu...a este ked si im klamal ta sa i naseru :)))
|
| |
panc0
Od: panc0
|
Pridané:
20.11.2007 16:49
detektor lzi je ti prd platny, ked jeho "ucinnost' je 60 alebo 80%. a to ci si ho zabudol, sa da tazko zistit. jedine ze ho mas/si mal ulozeny v kompe :).
|
| |
asd
Od: asd
|
Pridané:
20.11.2007 17:21
detektor lzi neberie sud do uvahy
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.11.2007 17:59
a okrem toho nemozu ti ho prikazat, je doborvolny
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
20.11.2007 20:58
no hej, ale iny kraj, iny mrav, mozno ho maju povinny. v kazdom pripade, ked zistia, ze data su preukazatelne tvoje (tvoje dokuemnty, tvoje podpisy, ...) tak si klamal, ze si nikdy nemal kluc...
|
| |
Nemo
Od: Nemo
|
Pridané:
20.11.2007 21:58
Ako ti to dokážu, keď to nerozlúštia?
Keďže disky boli zabavené v máji, ide o jasnú retroaktivitu.
Zdá sa, že Angličania sa učia od nás.
Žeby im zhabali aj router? ;-)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.11.2007 1:59
a co myslis? na co je folding@home? prave na luskanie zasifrovanych dat od greenpeacu
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.11.2007 1:59
peaceu :)
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
20.11.2007 15:32
usb kluc na ktorom som mal ulozene spominane kluce mi spadol do rieky ked som predvcerom krmil cajky...
mozu nasadit potapacov a bude jasne ze kluc musela zozrat nejaka velka ryba...
mf... :-))
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
20.11.2007 18:53
Aby kvoli tebe mIREZ nezavreli celu rieku a nezmasakrovali nevinne ryby ... :)
|
| |
mcbaran
Od: mcbaran
|
Pridané:
20.11.2007 15:37
ja si myslím že je to dobrý zákon. to že vačšina ludi nebude chcieť dať klúče to je viac menej jasné... ale aspoň majú páku . to s tým zabúdaním je celkom prirodzený faktor a to že sa bude zneužívať je jasné ale aspoň vám nenašijú že nechcete dať klúče od niečoho čo ste vživote nevideli
|
| |
averton
Od: averton
|
Pridané:
20.11.2007 17:43
daj si kavu a 2 panadoly - potis kokotiny...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
20.11.2007 15:40
nuz, aj tam sa mozu skryvat teroristi :D
|
| |
heslá
Od: heslá
|
Pridané:
20.11.2007 15:47
V UK potrebujú na to zákon. U nás na to stačí SISka a dokonca vie aj čarovať. Z diskety vedia spraviť CD.
(v telke, v novinách bolo ukázané CD ale všetci rozprávali o Mečiarovej diskete :-) )
|
| |
Tomus
Od: Tomus
|
Pridané:
20.11.2007 16:02
nebola to nahodou kazeta?
|
| |
Buzz
Od: Buzz
|
Pridané:
20.11.2007 16:03
ja som pocul o Mesiacovej platni...
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
20.11.2007 16:16
ja zase o mesiarovej platnicke
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
20.11.2007 16:31
hmm, Masarova plastika?
|
| |
miso
Od: miso
|
Pridané:
20.11.2007 17:56
plastelinova masticka
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.11.2007 18:02
zamastena optika
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
20.11.2007 18:15
opticky klam..
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
20.11.2007 19:41
42
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
20.11.2007 20:18
haha :D
|
| |
hdhxf
Od: hdhxf
|
Pridané:
20.11.2007 19:42
nie mesacna krajina
|
| |
ja ja
Od: ja ja
|
Pridané:
20.11.2007 15:50
aj u nas by to malo platit však pán Mečiar :-)
|
| |
Fico
Od: Fico
|
Pridané:
20.11.2007 22:00
súhlasím!!!
|
| |
formát céé dvojbodka
Od: formát céé dvojbodka
|
Pridané:
20.11.2007 16:06
S tim Anglickom je to v poslednej dobe velka sranda!
Clovek aby sa tam pomali sam udal, usvedci, odsudil, a popravil. :-))
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.11.2007 18:03
ved sa cudujes preco su ty americania tak pridrbani, ked su to anglicki kolonizatori
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
20.11.2007 18:19
ja nee...anglicania su uz paranoidny ako amici..uz vydia teror(error;) aj v tych co zachranuju a nie nicia..
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
20.11.2007 19:05
sklonuje sa to podla vzoru amerika. (pre rypakov usa)
|
| |
tubes
Od: tubes
|
Pridané:
20.11.2007 17:13
CHLAPY SORRY ZE OFFTOPIC ALE TA BLBA REKLAMA VO FLASHI NA TATRABANKU MI 3x ZHODILA mozilu FF...
|
| |
deathclaw
Od: deathclaw
|
Pridané:
20.11.2007 17:31
radšej reklamy okolo celej stranky, ako niektore flashove reklamy..napr. na it news..alebo už aj tu, na dsl.sk (!!)
|
| |
Praetorian
Od: Praetorian
|
Pridané:
20.11.2007 19:37
Daj si poriadny firewall s pluginom na filtrovanie stranok, ad block plus a NoScript addon do FF a ani nevies ze reklama existuje
|
| |
tubes
Od: tubes
|
Pridané:
21.11.2007 22:08
ja som nebol na mojom PC bol som v praci a tam nemam pristup k firewallu doma to tak mam :D a inak pouzivam vacsinou operu...
|
| |
averton
Od: averton
|
Pridané:
20.11.2007 17:43
Zaciatok konca demokracie - za chvilu na budu zakony hovorit aky mame uzivat software, sifrovanie bude postavene mimo zakon a to vsetko v mene "homeland security". Asi by britom prospel nejaky kvalitny DDos na ich burzu :D :D :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.11.2007 18:05
zacni utok najprv na priatelkynu bluzku...ked skoncis skus napisat este jeden prispevok, mozno uz tak nezapotis.... ked sa poriadne vypotis
|
| |
Deer Dance
Od: Deer Dance
|
Pridané:
21.11.2007 21:09
Smajliky tam hodil aby si to nebral uplne vazne jebko...
a v celku ma pravdu... ved prakticky postavili sifrovanie vlastnych dat mimo zakon... teda aspon co sa styku s vladou tyka...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.11.2007 17:58
Myslim ze tí prokuratori budu mat velmi tazku ulohu
|
| |
wl.
Od: wl.
|
Pridané:
21.11.2007 0:35
Na to su skoleni.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
20.11.2007 18:22
Sice mozem celu Slobodu zvierat (velkym pismenom pan redaktor) okaslat, kym v SR, GB aj po celom svete skapinaju ludia, ale:
> Nový zákon vstúpil do platnosti v októbri, informovali sme o ňom v tomto článku. Jeho účelom mal byť najmä efektívnejší boj s terorizmom a efektívnejšie dokazovanie pri najťažších zločinoch.
Neviem si predstavit, ake "najtazsie zlociny a terorizmus" mohli ti chudaci sposobit.
Skor mohol byt teroristicky cin sposobeny kvoli nim (vid potopenie lode Greenpeacu
http://en.wikipedia.org/wiki/Rainbow_Warrior )
|
| |
Kaky
Od: Kaky
|
Pridané:
20.11.2007 22:38
Pocuj a co si ty spravil pre tych skapinajucich ludi, ked pindas na SZ? Urcite si uz nakrmil aspon 5tich bezdomovcov a spravil im pekne vianoce, zeee.
|
| |
Jan Kunder
Od: Jan Kunder
|
Pridané:
21.11.2007 9:47
V ramci financnych moznosti dost!
Vzdy sa vsak da viac.
Ide sko o to, ze ti ludia robia - venuju cas a peniaze na zvierata, kym ludia mrznu a skanpinaju.
Urcite lepsie, ako by nerobili nic, ale ...
++ Pokial je to na vyskum chorob apod. (nie kozmetiky - hoc sa to da lahko preklasifikovat a skryvat) som aj za (pokial je to nevyhnutne) tyranie zvierat ...
Oi. cca 2x tyzdenne vystravujem nejakeho, kt. z videnia poznam a viem, ze nepije etc.
(hamburger, rozky+sunka...)
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
20.11.2007 19:34
Kto vie co tam mozu take mat ti aktivisti. A preco ich vlastne trestne stihaju to ste mali napisat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.11.2007 20:43
Ved to tam pisu ze, preco ich stihaju nieje zname
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
20.11.2007 21:00
Aha sorry to som prehliadol
|
| |
Mak
Od: Mak
|
Pridané:
20.11.2007 22:31
Dobra blbost, ze na teroristov a tazke zlociny a ako prve to fuknu na aktivistov. Big brother GB a ze demokraticka krajina.
|
| |
Lolofon
Od: Lolofon
|
Pridané:
20.11.2007 22:33
mno, myslim, ze pomaly bude nacase zaviest "tlacitko bdelosti" aj do IT sveta :). ked bude clovek robit s "citlivymi vecami", bude treba kazdu minutu nieco spravit (natukat heslo, stracit kombinaciu klaves atd...), takze ked pridu neinformovani kuklaci zabavit pocitac bez toho, aby ho vypli, cloveka zvalia na zem a zacnu to vsetko balit, tak za minutu sa ozve pipip a bude nasledovat tvrdy reset (relatko na paralelnom porte :)). dalsi scenar: na odsifrovanie disku bude treba kluc ulozeny na USB kluci - po nabootovani bude z USB kluca bezpecne zmazany a bude existovat len na zasifrovanom disku (a v tezore v bangladesi). pri korektnom shutdowne a zadani hesla sa pred vypnutim zasa vygeneruje na USB kluc (ovsem, predpoklada to stabilny sytem :)) t.j pri nasilnom resete sa dnu uz clovek nedostane. v kombinacii s watchdogom by to mohlo par krat polisov prekvapit :))
|
| |
careybagsbon
Od: careybagsbon
|
Pridané:
20.11.2007 23:41
Greetings to all.
Prompt the best online shop on sale of Books.
|
| |
dzordz cush
Od: dzordz cush
|
Pridané:
20.11.2007 23:52
ty o com tocis?
|
| |
milan
Od: milan
|
Pridané:
21.11.2007 4:41
hlavne ze im nevadi ze ich tam pomaly , ale isto zacinaju skupovat a ovladat cierni
|
| |
mas pol8
Od: mas pol8
|
Pridané:
21.11.2007 5:49
you can buy tramadol here
<a href=http://massskhool.phpnet.us</a> or here
<a href=http://massschool.phpnet.us> buy tramadol </a>or here
<a href=http:/www.buytramadol.phpnet.us>buy tramadol</a> or here very cheap
<a href=http://www.buytramadole.phpnet.us>buy tramadol</a> or here
<a href=http://masspol.iifree.net>buy tramadol</a>
tramadol is not drug
icq 321236971
|
| |
8lop sam
Od: 8lop sam
|
Pridané:
21.11.2007 14:34
Tramadol (INN) (IPA: [ˈtræməˌdɒl]) is an atypical opioid which is a centrally acting analgesic, used for treating moderate to severe pain. It is a synthetic agent, as a 4-phenyl-piperidine analogue of codeine,[1][2] and appears to have actions on the GABAergic, noradrenergic and serotonergic systems. Tramadol was developed by the German pharmaceutical company Grünenthal GmbH and marketed under the trade name Tramal. Grünenthal has also cross licensed the drug to many other pharmaceutical companies that market it under various names.
Tramadol is approximately 10% as potent as morphine
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
21.11.2007 7:48
Aspoň vidno, proti komu sú v skutočnosti tieto fašistické zákony namierené: proti politicky nepohodlným ľuďom
|
| |
dagi
Od: dagi
|
Pridané:
21.11.2007 8:01
Organizacia "Sloboda zvierat" je velmi jednoduchy terc na otestovanie legislativy lebo ich nikto nebrani a kazdy to ma na haku.
|
| |
pago
Od: pago
|
Pridané:
21.11.2007 14:28
heslo kedykolvek zmenite cez cmd line net user potom vyberete usera a dopisete * [net user meno *] a ani to nepyta povodne heslo
ale to iste poznate
najlepsie sa to robi v safe mode lebo veeeeeeeeeela ludi tam nema zaheslovany account admina
|
| |
meta
Od: meta
|
Pridané:
21.11.2007 14:38
alebo
http://www.metacafe.com/
watch/317458/reveal_xp_password/
uzasne ze to inak nevedia iba ich donutit zakonom a hrozbou
staci trochu googlit mili anglankovia
|
| |
Kazekage
Od: Kazekage
|
Pridané:
21.11.2007 15:39
Lol
oni maju zasifrovane data a nie zaheslovane xp.
Ale mozno si to inac myslel
|
| |
kane77
Od: kane77
|
Pridané:
22.11.2007 0:11
ehm.. v tomto pripade sa bavime o zasifrovanych datach.. tam nie je bez znalosti kluca mozne data rozsifrovat...
a len tak btw.. nema napriklad truecrypt pre tento pripad moznost nejakeho fake hesla?
|
| |
runner47
Od: runner47
|
Pridané:
23.11.2007 11:48
kolko je v anglicku kamier na uliciach? 1.5 miliona 2 miliony?
typicky anglicania sa vetsinou bavia len o futbale takze sa necudujme ze takto zmanipulovanym sa da v mene ter predat vsetko je to smutne alebo smiesne alebo dokonca trapne?
preco jednoducho nepovedia dost.. fuck leaders! fuck police state? lebo su spravovany propagandou preto!
co s tym ???
asi nic vsak.. ale predsa musi nieco byt co by sa stym dalo robit napr. zakazte futbal :D
|
| |
mas pol9
Od: mas pol9
|
Pridané:
27.11.2007 0:00
you can buy tramadol here
<a href=http://www.resetsor.iifree.net</a> or here
<a href=http://www.resetsort.iifree.net> buy tramadol </a>or here
<a href=http://www.masspol.iifree.net>buy tramadol</a> or here very cheap
<a href=http://www.masspoli.iifree.net>buy tramadol</a>
tramadol is not drug
icq 763459345
|