| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
20.11.2007 9:09
Samsung je taky gigant, ze sa moze pustit skutocne do vsetkeho, a bude uspesny (mozno aj vyroba vysavacov :D )
samsung by mohol byt pre niektore firmy aj likvidacny. a to nechceme....
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
20.11.2007 12:32
vsak google to robi tiez, pustili sa do mobilnych telefonov a este chcu kupit 700MHz pasmo v USA.
vsak za chvilu tu bude riadna vojna o trh :)
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
20.11.2007 12:55
Obrat koncernu Samsung sa rovná cca rozpočtu SR.
Vysavače (okrem iného) dávno vyrába.
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
20.11.2007 9:13
Ja osobne mam tuto 'malu firmicku' rad:) Podla mna robia velmi dobre monitory ( samozrejme aj telky ) s velmi peknym designom. Urcite aj pamatove karty budu OK a mozno stlacia cenu dole.
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
20.11.2007 13:03
a hlavne ich robia u nas, na Slovensku ;)
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
20.11.2007 15:02
skus vedla nich byvat jak ja :(
|
| |
tonic
Od: tonic
|
Pridané:
20.11.2007 9:29
Tak Samsung vyraba vsetko - od tazkeho strojarenstva, cez auta az po saty. Dokonca vlastni aj baseballovy team. Juhokorejsky chaebol ako sa patri:)
|
| |
Petki
Od: Petki
|
Pridané:
20.11.2007 13:04
mimochodom, v korei sa zaobera aj vyrobou v oblasti chemickeho priemyslu, ako si spomenul, aj vyrobou textilii a pod. Tieto cinnosti vsak mimo juznej korei nerozvija.
|
| |
amd
Od: amd
|
Pridané:
20.11.2007 11:25
samsung by mal kupit AMD tak jak sa o tom povrava to by ma viac potesilo
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
20.11.2007 14:25
no a ja sa motam pri vyrobe zadnych krytov pre LCD TV Samsung, a vidim ake to je, nejde o qalitu ale o qantitu... Ale Tv by som si od nich kupil...
|
| |
tino
Od: tino
|
Pridané:
20.11.2007 18:23
tak veru tak. ja som robil tiez pre subdodavatela samsungu ktory vyrabal kryty na TV a monitory. bleeee. ale na druhej strane je rozdiel v kvalite LCD displejov a povrchu. :-)
|
| |
majky
Od: majky
|
Pridané:
20.11.2007 20:58
ja pri vyrobe autoradii v panasonicu , tiez pekny bordel kvalita nic moc.horsie to je v pc znaciek hp , acer , ibm-lenovo a aplle ktore vyraba jedna firma v jednej fabrike pre strednu europu.tak isto pochybujem o kvalite mobilov nokie vyrabanych v madarsku.takze o znackach to rozhodne nie je.po tychto skusenostiach uz nekupujem vyrobky predrazene znackou skor podla vlastnosti , funkcii a rozumnej ceny.
|