| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Minymiky
Od: Minymiky
|
Pridané:
19.11.2007 12:49
no a co..
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
19.11.2007 12:55
ta h....
|
| |
baxxter
Od: baxxter
|
Pridané:
19.11.2007 18:09
by ma zaujimalo prečo DSL stále hladá nových autorov ? To im tak málo platia že to nikto nevydrží robiť dlhšie ? A nepisali nič o finančnom ohodnoteni alebo akym sposobom ma spoluauror dsl.sk pracovač, ma vyznam vobec sa o to miesto uchadzať ?
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
20.11.2007 11:21
dsl.sk ma jedneho sfetovaneho redaktora, ktory sa snazi nabudit dojem,ze este niekto za tou fuserkosou amaterskou pracou pisania clankov niekto stoji.
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
20.11.2007 11:31
ak je fakt len jeden tak to je velky frajer
|
| |
: O
Od: : O
|
Pridané:
20.11.2007 14:18
JE TO PROSTE BOH!
|
| |
UJO MRKVA 007
Od: UJO MRKVA 007
|
Pridané:
23.11.2007 9:42
STE DOBRY DEBILI VASE PORTALY BY STALI ZA PRD TOTO JE DOBRY WEB NAVSTEVUJEM HO VELMI DLHO A SOM RAD ZE JE! LEN BY SOM UVITAL VELKE ZMENY NAPR. TIETO KOMENTARE POD REGISTRACIU CI KOMPLETNY DESING WEBU UZ JE "OTREPANY" INAK ZBYTOK FAJN AZ NA PAR TRAPNYCH LUDI
|
| |
xmen
Od: xmen
|
Pridané:
19.11.2007 12:57
Na co to testuju ked to bude mat aj tak same updati.
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
19.11.2007 15:53
Tu je vidiet typicky priklad niekoho kto nadava na windows, a nevie ani pisat.
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
20.11.2007 11:22
z toho plynie vec, ze uzivatelia linuxu su magori a MS inteligenti :)
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
20.11.2007 21:07
Pozor ... Xmen je vinimka ... necitate detom rozpravky?
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
20.11.2007 21:08
.. jaj boze ... gramatYka :)))
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
20.11.2007 21:50
Ale davate tomu slovencinovi :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
19.11.2007 13:10
tak ja dufam, ze opravia par veci ohladom stability a mozu pridat aj par novych funkcii, budem len rad :) firewall a defendera by mohli spravit poriadne, aby aspon fungovali...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
19.11.2007 13:32
no a kolko bude mat dokopy samotny win s "apdejtmi", sp1,2,3, a patchami? Kolko miesta na HD?
|
| |
3losh
Od: 3losh
|
Pridané:
19.11.2007 13:35
V kazdom pripade si kup ten 1,7 TB disk.
|
| |
nic moc
Od: nic moc
|
Pridané:
19.11.2007 14:00
zatial ma nic z toho co tu bolo uvedene nezaujalo natolko, aby som si to hned dal, .......ked bude zverejneny kompletny zoznam, co vsetko je nove, potom , mozno........
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
19.11.2007 15:05
Nic ta nezaujalo? Tak si kup bicyklujucu mys!
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
19.11.2007 15:28
Poprípade geneticky upravenú myš!
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
19.11.2007 15:55
genetickz upravna bicyklujuca mys ktora bude behat v klietke pripojenej na generator a dodavat cez usb este energiu.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
20.11.2007 21:52
v buducnosti bude mozno stacit tou mysou zahrkat :D nieco ako pikatchu :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
21.11.2007 18:45
kupte si mna plsssssss
|
| |
tomasmate
Od: tomasmate
|
Pridané:
19.11.2007 14:33
nic extra
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
19.11.2007 15:11
Podla mna to zname akurat, ze to bude viac mrznut a pribudne viac neobjavenych chyb- pre mna lepsie.
|
| |
CruirlTaina
Od: CruirlTaina
|
Pridané:
19.11.2007 16:15
<b><a href=http://www.itunes-download.us>Itunes</a></b> is software created by apple to help ipod users with managing and transfering music, movies and other files between theyr computer and ipod.
<u><a href=http://www.itunes-download.us>Itunes download</a> </u> gives you the chance to download this <a href=http://www.itunes-download.us>Itunes free</a> software and install it to your own computer. I recommend you <a href=http://www.itunes-download.us>download Itunes</a> with the custome settings because otherwise it may not coonect with the <a href=http://www.itunes-download.us>itunes store</a> and this
is needed when you want to buy music or movies into your <a href=http://www.itunes-download.us>apple itunes</a>.
|
| |
Loutka
Od: Loutka
|
Pridané:
19.11.2007 20:44
budte radi ze vyjde aspon toto.... dementkovia co len phicuju takich je vela... este raz vravim budme radi ze SP3 vobec vyjde
|
| |
na_sak_ja
Od: na_sak_ja
|
Pridané:
20.11.2007 14:58
Ja osobne by som vsetky service packy zrusil a chodil by som na net bez zaplat. Vsak naco ich. Ked sa ma PC zavirit ci sa stat obetou utoku tak sa to stane.
|
| |
mario
Od: mario
|
Pridané:
20.11.2007 18:13
presne tak, suhlasim s tebou. Aspon vidiet, ze sa oplatilo investovat do legalneho systemu a Microsoft na to nekasle a neodsuva platiacich uzivatelov na vedlajsiu kolaj po prichode novej generacie OS.
|