| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Kelso
Od: Kelso
|
Pridané:
16.11.2007 10:59
No tak SAMSUNG je super oproti napriklad Sony, LG, PHILIPS, ... to asi preto ze ma vlastny vyvoj obrazoviek ... tak sa necudujem
|
| |
MaN
Od: MaN
|
Pridané:
16.11.2007 11:56
LG a PHILIPS maju tiez vlastny vyvoj. A SONY teoreticky vyvija LCD v spolupraci so SAMSUNGOM, aj ked by sa dalo o tom diskutovat. Ale netvrdim, ze SAMSUNG nie je najlepsi.
|
| |
the ja
Od: the ja
|
Pridané:
16.11.2007 22:39
hh, LCD a aj LCD TV od sony a samsungu sa niekedy naozaj lisia len nalepkou s nazvom spolocnosti (tym nijak nechcem povedat ze je na tom nieco zle, prave naopak - aspon sa dve spolocnosti zlozili na jeden vyvoj a my tak aj vdaka tomu mame lacnejsie monitory :) )
|
| |
Jano®
Od: Jano®
|
Pridané:
16.11.2007 23:05
Bodaj by sa nelíšili len nálepkou, keď Sony kupuje od Samsungu LCD panely.
|
| |
SedyMrak
Od: SedyMrak
|
Pridané:
17.11.2007 21:03
Nezlozili sa na jeden vyvoj ale akurat na jednu tovaren, vyvoj ma pod palcom SAMSUNG, SONY su bohuzial dost o nicom v LCD....
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
18.11.2007 11:20
Nelíšia sa len nálepkou, práve predchádzajúce dva dni som stávil u kamaráta, ktorý má SAMSUNG LCD TV, ja mám doma SONY BRAVIA, a nedá sa to porovnávať, minimálne prevedenie je u SONY na omnoho vyššej úrovni, Samsung vŕzga, ohýba sa plast, pokiaľ sa ním otáča.....to mi BRAVIA nikdy nespravila...
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
18.11.2007 13:58
ja si vacsinou telku neohybam a nevrzgam s nou..
|
| |
huh
Od: huh
|
Pridané:
18.11.2007 15:53
ani ja...
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
19.11.2007 8:12
ale pozri si obraz sharpu to je ina kvalitka
|
| |
peter
Od: peter
|
Pridané:
19.11.2007 8:10
samsung je mozno najlepsi v predaji lcd ale nieje ani z daleka najlepsi v obraze ked date donho menej kvalinty signal tak nevie co ma robit je cely roztraseny
|
| |
aspon je robota
Od: aspon je robota
|
Pridané:
16.11.2007 10:59
sikmaci, cim viac zarabaju tym davaju mensie platy. Na druhej strane bo tu nebol samsung tak pluno pluno ludi nema robotu ...
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
16.11.2007 11:32
som rád že sa SAMSUNGu darí, je to dobrá značka, a vyrábame to na Slovensku, tak z toho úspechu sa môžeme tak trochu tešiť aj my...
|
| |
Tino
Od: Tino
|
Pridané:
16.11.2007 20:01
No tak z toho by som sa netesil teda. Pracoval som pre subdodavatela Samsungu. ja by som si to nekupil. Az moc dobre viem ako to tam chodi. A hlavne sa teste na vianocne akcie.
|
| |
Goku
Od: Goku
|
Pridané:
17.11.2007 13:09
To mas vsade tak, v kazdej tovarni
|
| |
gabriel
Od: gabriel
|
Pridané:
16.11.2007 11:33
samsung mam doma a som velmy spokojny uz len dig tv potrebujem bo analog je taky nedobry :-)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
16.11.2007 12:02
bolo by fayne, keby neprestali pri 24 palcovych LCDckach ale aby isli dalej... sak taku 24ku som videl na cofaxe pred 5 rokmi ked tam mac prezentoval jablcka... na takychto a vacsich sa paradne kukaju filmy, mohlo by to nahradit telku a projektory na domace pouzitie :-)
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
16.11.2007 13:48
HP predava bezne 30\" lcd s rozlisenim 2560*1600
http://www.pctuning.cz/index.php? option=com_content&task=view&id=8428&Itemid=47
len kto ma tolko penazi...
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
16.11.2007 14:27
existuju maniaci co si kupia LCD telku napr. 32 palcovu, polozia si ju na pocitacovy stol a kukaju filmy. ved LCD ako LCD. Vedel by som si to mozno aj ja predstavit. Sam mam Samsung LCD monitor 21 palcovy a LCD TV Samsung 32 palcovy - velka spokojnost.
|
| |
grco
Od: grco
|
Pridané:
16.11.2007 15:01
no nie je LCD ako LCD, pretoze na tej LCD TV mozes fakt len cucat na filmy, neviem ako tebe, ale mne by na normalne pouzivanie rozlisenie 1300cosi, na 700cosi nestacilo
|
| |
tatuu
Od: tatuu
|
Pridané:
18.11.2007 15:58
sledujem to a v zobrazovani uTV sa LCD nemoze porovnat Plazme az na prvy tri LCD SONY Bravia ale taa cena len ak by to urobili Korejci mozno sa dockame
|
| |
maladaptiv
Od: maladaptiv
|
Pridané:
16.11.2007 12:05
V nadpise chyba za LCD slovo "monitorov".V celom clanku sa spominaju monitori nie vsetky lcd zariadenia.
|
| |
BOREC
Od: BOREC
|
Pridané:
16.11.2007 14:06
Btw samsung ma najlepsie lcd TV ci uz kontrastom alebo funkciami
|
| |
bobo
Od: bobo
|
Pridané:
17.11.2007 6:06
V tomto sa troska mylis.Co sa LCD TV tyka tak v kontraste a funkiciach je mierne popredu SHARP.Ale zas ta cena.... :) Takze pomer cena/vykon jednoznacne SAMSUNG.
|
| |
glasscollector
Od: glasscollector
|
Pridané:
16.11.2007 14:11
Hi, I'm looking for glass art of Polish designers.
Especially interested in sculpture glass art, contemporary glass art, and more.
Does anybody know what is website of Jerzy Becela?
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
16.11.2007 14:59
este bz ma zaujimalo kolko z celkoveho poctu predanych LCD boli sirokouhle. myslim dokopy, nie jednotlivych predajcov
|
| |
rspeed
Od: rspeed
|
Pridané:
16.11.2007 18:30
..si to spriemeruj,percenta mas v clanku... ale fakt je ze samsung je naj aj mobil-sfere,mam new D900i a zobrazovanie je uz fakt o inom...
|
| |
dadak
Od: dadak
|
Pridané:
16.11.2007 15:52
eizo, eizo, eizo
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.11.2007 21:56
jj eizo je good, vecsinou dodavany (nikedy davno) s compaq-mi teraz HP ... ale uz ich nevidim
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
16.11.2007 18:41
robim obcas grafiku a na notebooku, kvoli prenosnosti, nedavno som si kupil 22jku LCD od samsungu... zatial sa nestazujem, 1680x1050 mi staci zatial TV tuner v tom nema chybu a dokonca aj tie repraciky tam miniaturne nacudo nehraju neako velmi slabo. a za 14ku je to podla mna do malej kancelario-izby idealna vec. Ale nie len samsung je good, ale zlepsili sa, tak tiez si toto clovek kupi...len driver nefungoval, oficialna ich linka tento model vraj nedovaza samsung, ale isty retazec tu s elektro kde som kupil a tam som sa pytal a predavac vedel o LCDckach velky prd... jedna vec je predavat, druha vec podpora... Uvidime, mozno aj toto tu raz bude v poriadku :-P
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
17.11.2007 2:27
ty si z madarska kua? Pises jak imbecil. Nie je dolezite vstat, ale zobudit sa ;o)
|
| |
ja tu
Od: ja tu
|
Pridané:
16.11.2007 19:07
dell predsa nie je znacka dpc......
to sa zoberie spusta samsungov alebo phillipsov za male peniaze a oblecie sa to do noveho plastu ....
voila, mate novy dell.......
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
16.11.2007 23:06
odbornik
|
| |
a4a4a4
Od: a4a4a4
|
Pridané:
18.11.2007 0:13
ved ma v podstate pravdu
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
17.11.2007 14:49
Samozrejme Samsung je jednotka pri LCD tiež mám PVA panel či ako sa tomu nadáva a poprdeli obrázok...len nech idú do vačších uhlopriečok čím dalej tým viac, viac sa vždy hodí ;-)
|
| |
;-)
Od: ;-)
|
Pridané:
18.11.2007 19:04
ono samsung je v pohode, no ja viac preferujem LG.. predsalen za malo penazi vela muziky.. a SONY mi v poslednej dobe nieje po chuti..
|
| |
lubog
Od: lubog
|
Pridané:
19.11.2007 12:44
Ja len dodam, taku malu poznamku:
DELL si dava LCD montovat inym dodavatelom.
Samsung na Slovensku tiez montoval DELL-y, takze by bolo zaujimave zistenie kolko % z poctu predanych DELL LCD vlastne tvoria LCD vyrabane Samsungom (a ostatnymi vyrobcami, samotnym DELL-om).
|
| |
ajaa
Od: ajaa
|
Pridané:
19.11.2007 15:01
samsung vydiera svojich robotnikov.nizka ,mzda .a musia pracovat 2 dni rano, 2 dni poobedna,2 dni nocna.to je 6 dni v tyzdni.a plat 9,ooo sk cisteho.
|
| |
HMM
Od: HMM
|
Pridané:
19.11.2007 16:40
tak tam nerob :D
|
| |
inox
Od: inox
|
Pridané:
20.11.2007 21:31
Alebo tam rob, za tých 9000, a plus "naturálie" za 30000
|