| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
16.11.2007 10:15
Aj ja chcem :) a aj elektraren k tomu .. :)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
16.11.2007 10:19
Načo by ti to bolo?
Hral by si Manic Miner, miliardu krát zrýchlený?
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
16.11.2007 12:12
ne e .. superpacman :D
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
16.11.2007 13:41
rad by som videl ten wattmeter napojeny na napajanie toho superpc :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
16.11.2007 14:11
wattmeter? :D a nestacil by ampermeter? ;)
|
| |
Alessandro Volta
Od: Alessandro Volta
|
Pridané:
16.11.2007 16:56
a ja? ;=)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
16.11.2007 17:16
uplne staci kalkulacka ... podla tych udajov v clanku ma ten superpocitac odber zhruba pol megawatthodiny ...
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
16.11.2007 22:11
s tym by sa dala vykurovať bytovka ....
|
| |
sineD
Od: sineD
|
Pridané:
17.11.2007 7:45
sak tym aj vykuru tu bytovku v ktorej to je :D
|
| |
averton
Od: averton
|
Pridané:
17.11.2007 8:24
mozno by na tom siel aj Crisis ale asik iba na medium detailoch :D :D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.11.2007 15:22
crisis nepoznam... ale cyrsis uz ano
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
17.11.2007 17:34
crisis ani cyrsis nepoznam, no crysis to uz ano
|
| |
trUhlik
Od: trUhlik
|
Pridané:
17.11.2007 22:15
to maju pustene iba pol hodiny ;=)
|
| |
Applista
Od: Applista
|
Pridané:
19.11.2007 10:39
Teoreticky ano, ale pre pesnejsie vysledky by bolo potrebne zapojit ampermeter a voltmeter, popr. wattmeter.
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
18.11.2007 22:11
koho zaujimaju tieto clanky...
|