| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Jason
Od: Jason
|
Pridané:
15.11.2007 15:03
ja neviem co maju proti win vista, ja som to tiez pouzival a nemal som s tym ziadne problemy. Slapalo to rychlejsie ako XP a nepadalo mi to vobec. Este si pamatam casy ked vyslo winXP a vsetci nadavali aky shit to je a ze sa to neujme... lol a dnes to ma skoro kazdy.
A tym firmam sa ani necudujem, winXP zatial splna ich poziadavky na 100% takze na co menit to co funguje?
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
15.11.2007 17:31
Ja by som povedal ze najvacsim konkurentom je Mac OS X
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
15.11.2007 18:03
lol
Ale vazne - presne, ja si myslim, ze Visa je uplne v poho ale naco prechadzat, ked nieco funguje? Microsoft predsa urcite nepocita s tym, ze vsetci z roka na rok presedlaju na Vistu. Je to pomaly proces, potrva to este par rokov ked budeme na XP len nostalgicky spominat :-)
|
| |
Viko
Od: Viko
|
Pridané:
15.11.2007 18:44
vista je blbost kamosovi to vymazalo kopu mp3jek a to ich tam mal legalne zo zakupenych CD. a ked mate nieco napalene tak sa s tym rozlucte vasa vychvalovana vista vam to odinstaluje. a aj tak vobec neni bezpecna. takze najlepsie co mozete urobit je mat mac os X alebo linux.
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
15.11.2007 19:06
"a ked mate nieco napalene tak sa s tym rozlucte vasa vychvalovana vista vam to odinstaluje"
co? :D:D
|
| |
VISTAR
Od: VISTAR
|
Pridané:
16.11.2007 12:03
dobrá blbosť:D tiez si myslím, ako može vista niečo len tak odinstalovať:D,, zas nejaky profik, ktory sedi za pc hodinu za mesiac
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
16.11.2007 14:00
Skor by som povedal, ze za tym pc sedi viac nez dost, ale pravdepodobne sa len hra :)
|
| |
maroš
Od: maroš
|
Pridané:
5.12.2007 16:33
ty si mi dobrý pako
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
15.11.2007 19:07
osobne si myslim ze tu bol problem niekde medzi klavesou Space a calunenim jeho stolicky.
ale k Jasonovi: myslim si ze firmu proti viste az tak vela nemaju, problem je hlavne v tom ze naco kupovat novy os ked stary funguje. vies na kolko by ich to vyslo preinstalovat vsetky stanice s originalnym Win Vista ?
dalsim problemom je ze vo vacsine firiem na vostu nesplnaju firemne pc ani minimalne hardwareove poziadavky a ak aj vieme ako na nich vista bezi (a vo firme predsa nebudu platit zamestnancom za pozeranie na kurzor modreho krutiaceho sa kolieska).
a nakoniec by pravdepodobne museli preskolit vacsinu zamestnancov ktory pc pouzivali podla poznamok v zapsiniku (klikni na Start a otvor...) a ak by aj nie tak by to urcite na isty cas spomalilo pracu zamestnancov. a to neratam office 2007 v ktorom fakt trva par dni kym si clovek zvykne
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
15.11.2007 19:44
Hej hej, Vista samovolne maze subory a odinstaluvava programy :-D
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
15.11.2007 21:00
to mas tak ked mu kamarat skusal zadat "format c" ze co to zrobi a kamarat sa potom cudoval kde ma veci co mal v compe. a jeho kamarat it profesional to zvalil na tu zlu vistu no no no vista
|
| |
karol_5
Od: karol_5
|
Pridané:
15.11.2007 21:49
cely IT crowd:D odinstalovalo im aj to co mali napalene;)
|
| |
Anorektuik
Od: Anorektuik
|
Pridané:
16.11.2007 7:08
trafil si klincek po kladivke... IT crowd rulez... turn it off and turn it on again...
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
15.11.2007 23:10
jeboce Ti???
skús si dať format c, hovno ti to naformátuje.
Tak nepíš blbosti, čo si niekde čítal..
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
16.11.2007 22:18
omg ja viem ze windows sa sam nenaformatuje taky blby nesom ako ty ze nepochopim podstatu
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.11.2007 15:24
jasne ze sa formatne a velmi rad.. len treba vediet ako..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.11.2007 15:24
samozrejme s prikazoveho riadku ti to nepojde..
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
17.11.2007 21:29
tym si chcel hadam tvrdit ze sa formatne sam z particie na ktorej je nainstalovany ? :)
|
| |
apocalypz
Od: apocalypz
|
Pridané:
18.11.2007 9:14
urcite nie, ale na windows 98 (nie second edtion !!!) sa mi to podarilo ... bolo fakt pekne pozerat ako cely system pocas formatovania z komandlajnu odchadza ... zakislo to na nejakych 83% ...
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
18.11.2007 14:11
fiha dost toho naformatovalo ked to zastalo na 83% .. ono cela 98icka robila vsetky operacie tak +- na 83% :D
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
16.11.2007 22:19
sa rozdel na atomy lama
|
| |
Ta Ja
Od: Ta Ja
|
Pridané:
16.11.2007 22:15
To ako dokáže samovoľne zmazať súbory.Ja mam vistu už nejaký čas a nemám z ňou žiadne problémy.Mám na tých čo píšu že vista je shit názor,že strkaju do všetkého nos a vôbec sa nevyznajú v systéme a keď mu zrazu niečo nefunguje tak na vine je samozrejme vista.Ale opak je iný.
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.11.2007 21:54
:D Aj s tvojim Mac OS. Vsak apple z krachu vytiahol len ipod a do krachu ho priviedli jeho "lacne a dobre PC" a tiez mac OS
|
| |
Anorektik
Od: Anorektik
|
Pridané:
16.11.2007 7:09
chod si ceknut ameriku ci tam nie je viacej apple kompov kamosko.. by ti padla sanka...
|
| |
visto
Od: visto
|
Pridané:
16.11.2007 12:04
apple určite nieje v krachu:D,, Amerika ho vždy udrží:)
|
| |
?!?
Od: ?!?
|
Pridané:
15.11.2007 22:33
a ja by som povedal, ze niekto tu fetuje
|
| |
sak_ja
Od: sak_ja
|
Pridané:
16.11.2007 22:03
No pliest sem MAC OS X je trochu kravina nemyslis??? Asi ani nevies co to je. Len si otom niekde pocul. Totiz to MacOS si na klasicky PC ani nenainstalujes pretoze to je robene na uplne ine procesory atd atd.......
Vysvetlovat ti to asi ani nema vyznam, kdo vie ocom rozpravam tak chape a kdo nie pride s bludom ako: co ti sibe preco by som na svoj PC nemohol MAC OS nainstalovat. A chod kamsik....
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
17.11.2007 5:34
No a tie plany ostanu aj tak. U nas vo fyrme sme dali Vista a po 2 mesiacoch sme presli naspat na XP!! Shit soft!!
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
17.11.2007 13:42
to co mate za firmu? najprv ste nakupili Vistu a potom nechali tak a dali naspat XP?
vlastne, co sa cudujem... uz to tvoje "fyrma" hovori za vsetko :-D
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
15.11.2007 15:04
"7.39% návštev zo všetkých návštev z Windows"
Hmmm... len tak zo zo srandy, kolko % vsetkych navstev tvoria navstevy z windows?
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
15.11.2007 15:04
"7.39% návštev zo všetkých návštev z Windows"
Hmmm... len tak zo zo srandy, kolko % vsetkych navstev tvoria navstevy z windows?
|
| |
albert
Od: albert
|
Pridané:
15.11.2007 15:14
Už som viackrát videl pri predaji hlavne notebookov DOWNGRADE z Vista na XP. Takže aj tak sa to dá riešiť. Zrejme tam nie je ani tak problém so stabilitou systému ako s jeho nárokmi na hardvér. PC na ktorom XP beží celkom dobre už určite nepôjde tak rýchlo s Vistou. A každý dá asi prednosť rýchlosti pred novým systémom. Keď už nové windows tak potom by možno stálo za zváženie XP64. Tam je rozdiel vo výkone asi 25%. A to už stojí za zmenu. 64 bitový CPU je dnes už aj tak bežná vec.
|
| |
Stando
Od: Stando
|
Pridané:
15.11.2007 15:19
Lenze 64bitove aplikacie su uz neni tak bezne :P
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
15.11.2007 15:32
aplikacie nemusia byt 64b na to aby bezali na 64b windowse
|
| |
Zweistein
Od: Zweistein
|
Pridané:
15.11.2007 15:38
Lenze drivery 64bitove byt musia, a tych zatial az tak vela neni
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
15.11.2007 16:12
a na to si ako prisiel? vsetok HW stary pol roka a menej mas 64bit ovladace. na starsi niesu take ovladace treba (na vistu prilis slaby) tak nemel hluposti.
|
| |
panco
Od: panco
|
Pridané:
15.11.2007 21:03
mne napr. nejde tlaciaren na win xp64 ... napisali mi z konici ze je to gdi, na to ovladace ani nikdy nebudu... pokial mi nepojde vsetko, neprejdeme na x64 aj ked mam taky procak... nebudem kvoli systemu kupovat znovu tlaciaren....
|
| |
rikk
Od: rikk
|
Pridané:
16.11.2007 9:08
aj taka bezna vec ako telefon nema pre win x64 ovladace
|
| |
MLx
Od: MLx
|
Pridané:
16.11.2007 21:02
No pol roka je sakra malo, ked Vista samotna je tu dlhsie. Nehovoriac o tom, ze periferie nestarnu tak ako 'hlavny' hardware a clovek ich skoro vobec nemeni - snad necakas, ze kvoli Viste budem napr. kupovat novy TV tuner? USB 2/firewire radic? Aj to je podla teba "slabe"!?
Presne kvoli takymto blbostiam trvaju Linuxaci na opensource ovladacoch - v 99% pripadoch rekompilacia a hotovo.
|
| |
Greeny
Od: Greeny
|
Pridané:
15.11.2007 15:26
Je to podobné ako pri HP. Ich najhorším produktom boli tlačiarne HP LaserJet 4L a 5L. Nie preto, že by boli zlé, práve naopak. Fungujú doteraz a ich používatelia nemajú žiaden dôvod kupovať si novú tlačiareň (samozrejme, ak im postačuje ich rýchlosť).
|
| |
Koumak
Od: Koumak
|
Pridané:
15.11.2007 21:33
Ja by som ta poupravil, HP LaserJet III, 4, 5, 6 su uplnou nocnom murou pre HP, lebo aj pri 0.5 milione stran slapu ako hodinky este bez opravy zvycajne a 4L, 5L po vymene separatorov, pripadne kde-tu zapekacieho valca tiez uz slapu roky rokuce ... Navyse niesu GDI, ale naopak maju dostatok RAMky (i rozsiritelnej) a podpory kadecoho... Takze keby kvalita zotrvala i nadalej u ich vyrobkov, tak krachnu, lebo zasitia trh ;)
Veru podobne nieco dosiahol aj M$ ... sice winxp stale neni to prave orechove, ale vydanim SP2 a hromady zaplat z neho spravili pouzitelny OS a v sucastnosti s neporovnatelnou uzitkovou hodnotou voci winvista. (podpora ovela viac HW, vacsia rychlost, vacsia kompatibilita..atd..atd.)
|
| |
Re:meniny Božidara, zajtra Gustáv
Od reg.: Peterkal
|
Pridané:
1.8.2009 17:31
Aj ja mam HP LaserJet 4L dodnes mi ide ako nic... ziaden problem len akurat nemam ovladace na Windows 7... to je jedina chyba novych OS od MS ze nie su kompatibilne ovladace... keby spravili kompatibilitu na XP a Vista ovladacoch vo Win 7 tak by to bol kral MS OS....
|
| |
lazymen
Od: lazymen
|
Pridané:
15.11.2007 16:04
Ja poviem len tolko ze vista ubohy OS! Ake len haloo bolo kvoli krasnemu AERO-u ci bezpecnosti a pod. Pred tyzdnom som si nahodil PCLinuxOS a mal som dost. Hardware bol hned funkcni ziadne problemy, kodeky a soft hned k dispozicii!!
Vzhlad ppc, ziadna potreba 2GB pamate!! A tiez som bol milo prekvapeny ked som si mohol browsovat na nete a pocuvat hudbu pocas instalacie OS. Ty ktori hry nehraju a uz su kus vyspelejsi mali by to min. skusit a tak sa tu pustat to nejakych biednych komentarov!
|
| |
noo
Od: noo
|
Pridané:
15.11.2007 19:33
a ked mi treba photoshop, aftereffects, draw a nejaky ten 3Dmax ?
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
15.11.2007 19:53
Tak si kúp mac a máš Mac OS X. To je myslím najlepší kompromis ak nechceš Vistu. Má to aj ghry aj "photoshop, aftereffects, draw a nejaky ten 3Dmax." A čo je najlepšie aj hry a nie len tak hocičo. Mac sa stáva postupne uznávanou gamerskou platformou.
|
| |
bubo
Od: bubo
|
Pridané:
16.11.2007 6:43
A kolko z toho mas zakupene legalne?.... linux alternativy na vynikajucej urovni. Co takto Gimp (Gimpshop), Blender a pod...
|
| |
rikk
Od: rikk
|
Pridané:
16.11.2007 9:14
nic v zlom, neviem ako gimpshop, ale samotny gimp ma hnusne odporne a vobec nie privetive rozhranie, co sa tyka ovladania 1 bod zo 100 a prosim nehovor mi ze som s tym nikdy nerobil.
|
| |
apocalypz
Od: apocalypz
|
Pridané:
18.11.2007 9:21
Virtualizacia (ak mas dost ramky) - spustis widle priamo pod linuxom
Emulatory - napr. wine by taketo veci mal zvladnut bez vacsich problemov
Alebo proste skus konkurencne free projekty ... teda aspon ja si myslim, ze blender sa kludne moze byt o prvenstvo s 3ds Max a namiesto photoshopu napr. Gimp
|
| |
visto
Od: visto
|
Pridané:
16.11.2007 12:14
Skús naprogramovať systém ako vista a potom píše svoje komentáre do diskusie. Každý človek povie hned, blbosť !. Poznáš stratégiu Microsoft? Ich stratégia je prefíkana ale účinná, ano, vsádzajú na design, ludia pozru prvé na to čo je pekné, nie čo je dobre ale na povrchu len priemerné, o tom to cele je. Microsoft vyrába designovo, pekné softwary a ludom sa to páči. Priemerni user, ti nebude hladať nejaké linuxy, ale to čo je pekné a naprvy pohlad zaujímave. Existujú tam totiž dve skupiny, USERI / POKROCILY A PROGRAMATORI,bežny userov je viac, preto sa predavá najviac windows, prehladny, dobre vypadá a ma to čo bezny user potrebuje. Osobne pracujem z vistou na notebooku a nemám s tým ani naznak najmenšieho problému. Vobec nepotrebuješ 2gb RAM, ani 2.00 procak, sú to len fámi, ktoré si asi zle pochopil, ked si čítal nejaku recenziu, jedna sa o optimálné nastavenie, nie pre potrebne. 1024mbRAM, 160gb hardisk 1.7procak VISTA Premium home SK, uplne ziadny problem.
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
15.11.2007 16:08
Ono to aninemusi byt kvoli tomu, zeVista je az tak zla, ale mozno aj kvoli tomu, ze WinXP su take dobre. Tiez som kedysi tento system odmietal, ale dnes sa da povedat, ze je to asi to najlepsie, co MS kedy vypustil.
|
| |
Jason
Od: Jason
|
Pridané:
15.11.2007 17:44
tiez si myslim. mozno o cca 5-7 rokov budeme znova nadavat na windows 7 a hovorit ze vista je jak dobra a ze nic noveho netreba
|
| |
plukovnik
Od: plukovnik
|
Pridané:
15.11.2007 16:44
Vista nemusí byť zlá,ale momentálne je to presne ako niekedy s XP a to,že nie sú ešte vychytané chyby a ďalšia vec,že vista nepodporuje veľa hardvérov nakoľko nie sú ovládače pre vistu. Preto je to jeden z dôvodov prečo napríklad aj ja zostanem zatiať pri xp.
|
| |
pzton
Od: pzton
|
Pridané:
18.11.2007 11:03
no tých "múch" je však oveľa viac ako na xP na začiatku...napr.keď vo viste ideš na control panel do nastavení obrazovky tak musíš preskakovať medzi oknami aby si mal celkový prehlad o šetriči obrazovky alebo rozlíšený ,lebo nejaký blbec to nemohol urobiť ako XP na jednom okne.Vista nemá problém s "chybami" ale s tým že "priblblo" okopírovali interface z macu.
|
| |
v v
Od: v v
|
Pridané:
15.11.2007 16:53
ja mam na jednej masine xp uz pomaly siedmy rok, bez preinstalovania, a to su dost skusane :), ale stale ziju, a prezili aj nejake vymeny hw aj zakladnu dosku :) nemozem dopustit na xp
|
| |
elnino
Od: elnino
|
Pridané:
15.11.2007 17:29
to si raddcej dam linux
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.11.2007 21:56
veru daj si linux, skrab sa pravou rukou za lavym uchom, pouzivaj parny stroj, a prestahuj sa do jaskyne, asi k tomu sa to da najlepsie prirovnat :D
|
| |
elnino
Od: elnino
|
Pridané:
15.11.2007 23:25
skusim. pojdu mi na linukse pozerat pornofotky? myslym gay porno.
|
| |
FitNessFan
Od: FitNessFan
|
Pridané:
15.11.2007 17:48
Hello posters,
Did you ever wanted to achieve more muscle mass or better phisical shape?
Why don't you try our products?
We have many years of experience in delivering best products to our customers.
Most of our customers are returning customers and we are proud of this fact. We are
working in best interest of our customers.
You can find some of our best seller products here: <a href=http://www.anabolic365.com>deca durabolin</a>, <a href=http://www.anabolic365.com>sustanon</a>, <a href=http://www.anabolic365.com>primobol</a>, <a href=http://www.anabolic365.com>anavar</a>, <a href=http://www.anabolic365.com>trenabol depot</a>
Hope to see you browsing on our page soon.
See you,
FitNessFan
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
15.11.2007 18:01
Ja mam teraz XP a Vistu teraz nemozem. Ale viem ze pride cas kedy si Vistu dam a budem s nou spokojny ako som teraz s XP. Ide o to ze preco by som mal menit nieco co funguje bez problemov a ide na tom vsetko. Ale Vista urcite naplni ocakavani o niekolko rokov tak ako XP.
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
15.11.2007 21:38
no asi tak.... jediny dovod (kvoly ktoremu som na nu presiel aj ja) je asi len z principu, ze je to nieco nove, (subjektivne) mozno krajsie a proste ze mi to normalne slape na aktualnom kompe... (2GB ram ;-) ) inac teda MS na tom vela roboty neurobil a racej sa k tomu ani nevyjadrujem
|
| |
kiki:>?
Od: kiki:>?
|
Pridané:
15.11.2007 18:40
ja som to nieco zo 7.xx%, som v celku spokojny, hadam na novych notebukoch ide rychlejsie ako xp, uz sa nestazujem ani na boot, zijem
|
| |
za par dni zomries
Od: za par dni zomries
|
Pridané:
15.11.2007 20:37
pri Viste dlho zit nebudes... zomres na infark miokardu :D
|
| |
Ferenc Brečtan
Od: Ferenc Brečtan
|
Pridané:
15.11.2007 21:36
Moj kamos si kupil vistu a nedu mu na tom skoro zane hry....
|
| |
Petzo
Od: Petzo
|
Pridané:
15.11.2007 21:55
a čo čakal krémeše??
|
| |
Wild
Od: Wild
|
Pridané:
15.11.2007 21:59
asi by mal hrat nieco nove, pravda, taky supermario tam nejde. Za hry nech povazuje sucastne hry a tie spusti vsetky do jednej a aj z tych starsich dost. Ked mas lepsie riesenie kde vyuzit dx10 a pomocou ktoreho systemu, tak porad...
|
| |
dagithegr8
Od: dagithegr8
|
Pridané:
16.11.2007 7:37
hm to ma nejaku inu vistu ako ja :D
|
| |
Poradte curaci
Od: Poradte curaci
|
Pridané:
15.11.2007 22:30
Preco mi vo Viste nejde po starte systemu na prvy krat kopirovat napr. z usb kluca na plochu. Dam nakopirovat a prilepim a nic do p... . Az na druhy krat sa to da. A to som skusal na patnastich notebookoch - asus intel core duo proc, vista home premium. A rovnako aj na asuse s aemdeckom 64bit procesor a vista home premium. Je to na chuja a takychto veci mam viac nabuduce pokracujem. Poradte ak viete. Idem gratulovat. bb
|
| |
vraj je tu niekto curak
Od: vraj je tu niekto curak
|
Pridané:
15.11.2007 23:23
skusal si iny kluc?
|
| |
Momo
Od: Momo
|
Pridané:
17.11.2007 0:00
Ja čurák Ti radím - strč si ten kľúč do riti.Bude to fungovať na prvý krát!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
17.11.2007 15:25
curaka mas medzi nohami len asi o tom este nevies.
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
15.11.2007 23:00
mal som vistu asi 2 mesiace a vratil som sa spat na xp (X2 3600+, 1GB RAM). Boot je pomalsi, vypinanie je pomalsie a hry su pomalsie (aj ked to je skor kvoli DX10 nez kvoli viste). Z notebooku sa vista porucala po tyzdni, pretoze mi skratila vydrz baterky (Pentium M 1,5GHz, 1GB RAM) o pol hodiny. Proste to chce fakt masinu aby sa ta vista dala pouzit.
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
15.11.2007 23:41
LUDIA CUJTE mam laptop a k nemu windows business + licencia je na spodnej casti laptopu prilepena. Tak instalujem instalujem v pohode dneska instalujem updaty nainstalujem PC sa resetne po prihlaseni mi nahodi hlasku ze windowz nie je licencovany aaa jebeeem ho pomyslel som si.
tak zadaval kluc zo spodnej casti laptoppu odzonovu cakam 2 minuty na verifikaciu aaaa jebeeem ho, kluc mi nezobralo. aaa jebeeem ho som si pomyslel 26 dni do aktivacie.
|
| |
dagi
Od: dagi
|
Pridané:
16.11.2007 7:39
ak mas multivolume licenciu tak skus po telefone (takto to aspon funguje na XPckach), tie su default zablokovane a odblokuvavaju ich prave po telefone
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
16.11.2007 1:20
No to jsem slyšel, jak se kradou legální klíče. Zajde se do Tesca a jednoduše se to opíše... bingo :-)
Tím nikoho nenavádím.
|
| |
dagithegr8
Od: dagithegr8
|
Pridané:
16.11.2007 7:40
tak tomu hovorim KRADEZ softwaru ;)
|
| |
prometheus
Od: prometheus
|
Pridané:
17.11.2007 11:46
Z podaktorych vas je mi zle, vista maze subory? odinstalovava napalene subory? take korunovane hovadiny som este nepocul... Ked sa s tym vie pracovat tak vsetko funguje... ze hry nejdu? a co ste cakali sak je to relativne novy software... kolko mesiacov trvalo winXP kym sa z neho stal taky dobry OS? Chcete niektori z vas radu? je to jednoduche treba mat XP aj Vista na jednom PC a vsetko je v poriadku a uplne staci 1,66 GHz a 1GB RAM a 100GB disk a ZIADNE problemy!!!!!
|
| |
Jeanledius
Od: Jeanledius
|
Pridané:
18.11.2007 0:08
Vista je celkom v pohode operacny system, iba sa v nom treba znova ucit robit. Vela problemov si narobia neinformovani uzivatelia... prave dnes sa mi konecne podarilo rozbehat dualboot Vista+XP na notebooku - dokonca aj s Asusackymi obnovovacimi instalackami.... A funguje to do pohody - na jednom oddieli Vista, na druhom XP... A mozem porovnavat a testovat...
|
| |
romma
Od: romma
|
Pridané:
18.11.2007 1:44
Tak Vazeny,dnes som bol vratit notebook aj s vasou zazracnou Vistou.Nechcem ho ani vidiet!Znicila mi PC.Ostal mi na pozadi beziaci notebook a cierny display!Jeden krat som ho nabootoval z recovery CD a urodzena Vista mi oznamila,ze ma chybu a hotovo.Odysla aj z mojimi datami na disku.Od pondelka prechadzam na Mac OS.Asi jedine s cim pracuju profesionaly.A ten kto je za Vistu je tak daleko vo svojom vyvoji ako samotna Vista!Treba na vas nalepit par zaplat,aby ste pochopili.Je to cisty marketing.Zneuzitie monopolu na amateroch a oststnych ubohych ludoch,ktory ani poriadne nevedia za co zaplatili.Hanba Microsoftu.Ale raz pride den s velkym D.A potom KONIEC.
|
| |
to romma
Od: to romma
|
Pridané:
17.12.2007 16:33
Ty NEINTELIGENT ! 1) za VISTU si zaplatil aj Ty... takze sa tiez olep zaplatou, 2) mam vistu uz pol roka ani raz mi nespadla ziadne modre obrazovky bezproblemovy chod, rychlejsi ako XP pochopitelne na silnom NOTEBOOKU 2x1,5Ghz,2gb ram... nic viac mi netreba na VISTE mi vsetko slape, mam na vsetko ovladace, hry mi idú, je stabilná, cize .... klud kámo, to že si si kúpil shit notebook neznamená ze VISTA je shit... az spravis OS ktorého sa predá aspon stotina tolko ako VISTA tak ti pridem pobozkat nohy... benetin@centrum.sk
|
| |
petka
Od: petka
|
Pridané:
27.12.2007 18:48
Ahojte!
Tak ja sa vôbec nevyznám a štve ma to.- Zajednala som si notebook s OP Windows Vista a teraz tu čítam buď chválu alebo hanu a lezie mi na nervy , že nikto nenapíše presvedčivé slová, ktoré by ma uistili v jednom alebo druhom.
|
| |
vista je naj
Od: vista je naj
|
Pridané:
26.1.2008 11:54
Ja mam vistu a som z nou velmi spokojny neviem co proti nej skoro vseci maju vista je nieco uplne ine ako XP ale zato konkurent XP je windows me milenium edition
|
| |
blacky
Od: blacky
|
Pridané:
29.1.2008 15:21
Nevyznám sa v tom ale mám Laptop ASUS AMD Athlon(tm)X2 Dual-Coreprocesor TK-55 RAM 2GB ATI Radeon Xpress 1250 a zatial s Vista Premium problémy neboli. Nič neodinštalovala len si asi treba na ňu zvyknúť.
|