| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
14.11.2007 8:57
zas niekomu treba vyprat peniaze :-)
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
14.11.2007 9:03
dalsia "100$" haluz? lol
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
14.11.2007 9:04
u desktopu bez monitora je to v pohode realne
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
14.11.2007 9:16
nakupujes v bazare? lolko
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 9:34
debo! si pozri kolko stoji nova Intelacka doska so zabudovanym celeronom a potom bud vtipny!
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
14.11.2007 11:16
hej a doska s cpu ti bude stacit? a ram,gk,hdd,dvd nepotrebujes?heh.. 100$ = cca 2800sk kde asi kupis comp za tu cenu?..iba ze by si bol "akciovy".. 100$ je cena produkcie k tomu prirataj dovoz,dph,obchodnu marzu..porozmyslaj debino
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 11:25
si debo! a tymto to len dokazujes!
dvd ani fdd nie je nutna vybava, co uz dokazuje OLPC ci eee PC, 1GB ram stoji cca 500Sk, graficka karta je integrovana (2nasobny debo si! ked si ani nevies pozriet info o chipsete), hdd sa priamo v clanku spomina ze nebude, ale bude flash (3x debo) + skrinka a daky povedzme 35-40W zdroj...moze byt max 500Sk (lacny DVD prehravac stoji v maloobchode cca 999SK s DPH - ma skrinku i zroj + mechaniku atd.atd.).
a ked chces tak machrovat, cena 100$ je urcite predajna cena intelu obchodnikom. pretoze nie vsade je rovnaka dan. Alebo v clanku pisali, ze na slovensku bude za 100$ i s DPH?
to uz potom ak uz tak v Sk abo euro by bola cena=)
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
14.11.2007 11:38
ty vazne nakupujes bazare..100x$debino
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 12:18
jediny kto nakupuje v bazare si Ty! pretoze ja ani len netusim kolko stoja ojetiny:)
|
| |
bazar
Od: bazar
|
Pridané:
14.11.2007 13:25
co mas proti "ojetinam" vole!
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
14.11.2007 10:07
teba kupili v bazare lolko
|
| |
dopring
Od: dopring
|
Pridané:
14.11.2007 17:44
teba nasli v smetiaku lolko
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
14.11.2007 9:08
myslim ze je to realne, akurat nakoniec vyjde na 250$ :))
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
14.11.2007 9:19
konecne vyrobcom dochadza,ze vyrabat pc nie je len o coraz vykonnejsich masinach.po takychto lacnych a malo vykonnych pckach je obrovsky dopyt,dokazom toho je aj asus eee aj fit-pc.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 9:53
podla obrazka to bude format ITX 17x17cm, presne to co uz ted intel ponuka a predava: Intel Little Valley BLKD201GLYL int. iCeleron 215 a Intel Little Valley2 BOXD102GGC2 + int.Celeron 220 v maloobchode pod 1800Sk s DPH
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
14.11.2007 10:47
pozor, ale toto má byť PC v cene 100 dolárov, nie doska s CPU v cene 100 dolarov. to je sakramentsky rozdiel
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 10:48
to nie je doska v cene 100 dolarov, ale cca 30. A to je sakramentsky rozdiel!
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 10:51
tak 40:P stale zijem v tom, ze 1$ sa 30Sk ;o)
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
14.11.2007 21:08
jak podla obrazka? co nevies citat po cinsky?
:o)
sorry, pokus o vtip
|
| |
Greeny
Od: Greeny
|
Pridané:
14.11.2007 11:36
Rozmýšľam čo všetko ešte bude za 100$. Iniciatíva chladnička za 100$, práčka za 100$, alebo auto do rozvojových krajína za 100$? Už mi podobné iniciatívy lezú pekne na nervy! Dva roky potom v každom plátku čítať, že chladnička za 100$ bude reálne stáť 159$ a bude chladiť len na 10°C..., auto za 100$ bude reálne stáť 250$ a bude mať spotrebu 25 litrov na 100 km...
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 15:24
chlapci nepride kumne niekto som teplucky gay
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
14.11.2007 17:50
aspon ze daky nedonoseny chudak bez stipky rozumu a vedomosti sa zmoze na zneuzitie cudzieho nicku. Co ine od chudaka cakat, ze?
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
15.11.2007 13:17
no nepride niekto som gay
|
| |
froogie
Od: froogie
|
Pridané:
14.11.2007 12:35
vsak to sa uz predava - Intel Little Valley Mini-ITX MB s integrovanym Celeronom
|
| |
tom
Od: tom
|
Pridané:
14.11.2007 13:54
vid diskusia vyssie
|