| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
13.11.2007 21:56
TO MUSIM MAT!!!!
xd
som si myslel ze ten ukazkovy hype zvladne prehravat takto veci. aspon mp3ky to prehra, ze?
|
| |
surfer
Od: surfer
|
Pridané:
13.11.2007 23:27
DivX (aj s titulkami) a MP3 zvlada davno aj PS2, len treba na to specialne CD - inak vyvojarom hier na PS3 je to aj tak zbytocne nakolko maju BR media, takze ich kompresia nejak extra nezaujima ;)
|
| |
SergejH
Od: SergejH
|
Pridané:
14.11.2007 10:29
Kazde mega navrch je dobre a napriklad v takom Strangleholde bezia videa nieco vyse 60 MB/s (tvoria viac, ako polovicu disku), co by sa dalo PODSTATNE znizit s pouzitim DivX pri rovnakej kvalite... A hlavne nezabudej na celkovy vykon samotnej PS3, takze tie videa mozu byt VELMI skomprimovane.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 22:24
No ja som si myslel ze to je zname..
|
| |
Anthony
Od: Anthony
|
Pridané:
13.11.2007 22:47
Fajn wecicka bral by som taku domow !
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
13.11.2007 22:53
to W je ti na co? to je akoze "image", ze pises ako idiot?
|
| |
Trp
Od: Trp
|
Pridané:
13.11.2007 23:11
ne to je na to aby si ho nesplietli omylom s tebou a zbytocne neurazali
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
14.11.2007 8:14
Chapes, je to velky (teda welky!) drson. Zachvilu bude mat uz 15 rokov. Taky klasicky maly debilko.
|
| |
solidus
Od: solidus
|
Pridané:
14.11.2007 0:12
tak zase ps3 predbehla x360.
|
| |
jayheff
Od: jayheff
|
Pridané:
14.11.2007 8:25
akoze v com? jasne musis kukat divix ked nemas co hrat. to je pravda, v nude predbehla xbox na celej ciare.
|
| |
gustav
Od: gustav
|
Pridané:
14.11.2007 10:12
a na xbox su dobre hry? zatial som nic neobjavil, iba pokazene konzoly.
|
| |
jayheff
Od: jayheff
|
Pridané:
14.11.2007 20:57
sa zobud, ja mam x a je v pohode, keby daco o tom vies tak to boli chybne prve konzoly. pskas si moze pisat co xce ale fakt je ze na x je tona hier, kopa exluziv a ked ms kupi capcom tak mozte hrat na tom grilovaci haburgerov tak piskvorky. trocha faktov hxxp://www.youtube.com/watch?v=f5PsL89oTtE
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
15.11.2007 22:13
http://www.youtube.com/watch?v=6UHgBFgABpo
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
14.11.2007 0:39
Do piky, načo PS3, načo XBOX???
Aby sa detičky hrali?
Sú to nezmyselné a nevyužitelné haraburdy.
|
| |
graffoo
Od: graffoo
|
Pridané:
14.11.2007 7:20
ani nie - vykonnejsi pocitac za 14 000 nezozenies ;) s original systemom od sony sa mozes hravat. s linuxom, ktory podporuje samotna sony zas mozes pracovat. nehovoriac o tom, ze je to najlacnejsi blue-ray prehravac na slovenskom trhu...
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
14.11.2007 11:31
suhlas
|
| |
@nonymouse
Od: @nonymouse
|
Pridané:
14.11.2007 7:04
keby si ju mal tak by si sa isto hraval aj cele dni!!!!!
a o tom nepochybujem :-D
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
14.11.2007 7:33
Tu vidíte načo je dobrý opensource.
|
| |
kiki:>?
Od: kiki:>?
|
Pridané:
14.11.2007 18:32
super, este zmenit bluray na hd/bluray a nieje o com, hd podporujem viac,inak divx hd film sa zmesti i na dvd, nieje o com, len podporuju nelegalne sluzby, este pridat offline bittorent a ani sa neotrhnem
|