| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
barcode
Od: barcode
|
Pridané:
13.11.2007 16:35
mys model kamikadze. jedina metoda obrany - naklonovat take mnozstvo, ktore macky uslape k smrti :-)
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
13.11.2007 16:49
NO ANO POTOM SA NAHODOM PREMNOZIA A MAME POP*CI .
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
13.11.2007 18:28
prirodzeny vyber, neboja sa => zozeru ich macky => preziju tie, ktore sa boja => sme tam kde sme boli ;)
|
| |
Jerry
Od: Jerry
|
Pridané:
14.11.2007 22:18
Ja sa mačiek ani kocúrov nebojím,
a nie som geneticky upravený!
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
13.11.2007 18:38
to bude smola Ked tak spravia aj potkanou aby sa nebali nicoho . potom mame pruser , vnoci nas zozeru xD
|
| |
fiihaa
Od: fiihaa
|
Pridané:
14.11.2007 16:15
no v prahe som uz take videl -- pred vlakovou stanicou okusovali bezdomovcov ;)
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
14.11.2007 21:34
lol
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
13.11.2007 16:48
autor si asi zmylil portal
|
| |
kuli
Od: kuli
|
Pridané:
13.11.2007 16:50
trosku vedy a inych technologii nezaskodi, nie je vsetko IT
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
13.11.2007 16:51
mozno ale tieto clanky mam najradsej
|
| |
Lubbo
Od: Lubbo
|
Pridané:
13.11.2007 21:09
ale no, pho spravicka
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
13.11.2007 16:51
Mna osobne predstava ze stado mysi alebo potkanov nahana macku po dvore desi.
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
13.11.2007 17:45
ked tu macku dozenu tak na rade budu ludia...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 16:59
Kde mi zmizol komentar? :-O
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
13.11.2007 17:05
v dnensnej dobe najdes potkany velke ako macky a aj tie mensie su agresivne a neboja sa.
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
13.11.2007 17:08
kua, ale ti japonci sa tam musia asi poriadne nudit
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
14.11.2007 10:22
skor vela hulia :D
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
13.11.2007 17:20
ved oni grgaju v restauracii pri stole, maju chlpate a male vsetko, maju srandovnu rec a su to trdla v posteli :D tak sa im nedivim ze sa tam nudia a robia taketo haluze
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
13.11.2007 17:22
nj, predstav si ze kracas tokyom a macka nahana krokodyla. brrr
|
| |
noname
Od: noname
|
Pridané:
13.11.2007 17:38
ťažko by mačka naháňala krokdíla lebo ten by spravil chňap a je po mačke, ale keď si predstavíme že sa neboja predátorov teda ani človeka dalo by sa takto bojovať proti ich premnoženiu, čo je v niektorých štátoch dosť veľký problém
|
| |
LMDizajn
Od: LMDizajn
|
Pridané:
13.11.2007 17:55
Presne tak, tam nejde o to, ze budu nahanat macky, ved macka ju jednoducho chyti a zabije. Skor keby z toho spravili nejaky druh virusu na myši. Myslim, ze by sa ich tak dalo zbavit. "Mys pride za mackou a macka ju zje :)"
|
| |
Jarod
Od: Jarod
|
Pridané:
13.11.2007 18:46
A ked budu vsetky mysi zozrate, tak potom co budu tie macky zrat? hadam nie len ludsku stravu. A to nehovorim o naburani potravinoveho retazca. Nie som sice ekolog, ale mam pocit, ze z toho asi nebude nic dobre. Ale aspon dokazali ze ten strach je zakodovany geneticky (aj ked to podla mna bolo jasne uz aj pred tym, len teraz to dokazali). A podla mna je to uplne prirodzene mat strach z predatora. Je to predsa princip (alebo aj sposob) prezitia druhu...
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
14.11.2007 22:17
tez nejsom jadrovy fyzik aby som prisiel na to ze mysi su na hovno a ked ich vyzbijame tak mozeme dat mackam zrat nejake zbytky, ktore ostanu z urody, lebo z nej mysi neodjedli.
|
| |
Tenzig
Od: Tenzig
|
Pridané:
14.11.2007 22:19
napríklad zrno
|
| |
taxikar
Od: taxikar
|
Pridané:
15.11.2007 19:27
jezisi...... mysis su tez zive tvory! ludia devastuju prirodu a vy sa hnevate na mysi lebo vam zozeru trochu obilia...... nechapem preco sa robia pokusy na zviratach - nech to skusaju ty vedci na sebe!
|
| |
duro
Od: duro
|
Pridané:
13.11.2007 17:47
ty brdo, nech mna zmodifikuju, aby som sa nebal svokry...to bude tiez geneticky dane...
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
13.11.2007 17:56
ty vyzeras byt modifikovany uz dost =)
|
| |
Lubbo
Od: Lubbo
|
Pridané:
13.11.2007 21:11
lol
|
| |
duro
Od: duro
|
Pridané:
13.11.2007 18:27
uz len vyrobit macku ktora by tu mys ani nezjedla...
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
13.11.2007 18:30
neni to nic nove
In 2000, British scientists demonstrated that rats infected with Toxoplasma lost their fear of cats. They proposed that this strategy increased the parasite's chances of getting into its final host.
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
13.11.2007 19:47
To sa uci na skoro kazdej skole, ze toxoplazma meni spravanie mysi tak, aby mys viac riskovala. Pravdaze sa ale pritom stale boji. Toxoplazmoza je ale problematicka v tom, ze ked sa nakazi clovek, tak okrem inych priznakov aj on zacne velmi riskovat.
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
13.11.2007 18:57
teraz budu modifikovat male japoncata, aby sa nebali ked pride godzilla
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
13.11.2007 19:18
Tyhle výzkumy miluju. Nakonec se přijde na to, že lidi jedí jídlo, aby němeli hlad. Dosud se to neprokázalo :-D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.11.2007 20:16
mohli by do mysi geneticky upravovat, aby vyuzival linux
|
| |
ven
Od: ven
|
Pridané:
13.11.2007 20:25
a teba by mohli geneticky upravit aby si nebol.
|
| |
Boyy
Od: Boyy
|
Pridané:
13.11.2007 20:58
a teba by mohli upravit aby si mal rozum
|
| |
ven
Od: ven
|
Pridané:
13.11.2007 21:43
smutne ze nemas rozum. :)
|
| |
tsss
Od: tsss
|
Pridané:
13.11.2007 21:12
mali by ste menej citat harryho pottera ludia...
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
13.11.2007 23:20
..a holywood ma namet na dalsi apo-film ;))
|
| |
Azurit
Od: Azurit
|
Pridané:
14.11.2007 0:28
Ono to byva naopak, vedci z CERNu pozerali startrek aby dostali napady co nove vymysliet (neviem ake stare ale mam z prvej ruky) ...
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
14.11.2007 11:26
Myslim ze starch z maciek maju mysi naozaj geneticky dany a nemozu ho nadobudnut skusenostou ,pretoze ich prva skusenost by bola asi aj poslednou.
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
14.11.2007 22:19
to je super ze si to myslis, lebo v tom clanku pisali ze uz to aj vedecky dokazali.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:35
Ale čo ked sa nejaka mys bude pozerat ako ta macka zere druhu mys a ta prva mys si uvedomi ze ked ta macka zere druhu mys tak potom ta prva mys sa zacne bat ked uvidi co sa stalo s druhou mysou
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
14.11.2007 11:39
viete o com je to celom.... proste tu to ukazuju na mysiach, ale kolko ludi je uz tak modifikovanych aby sa nebali atd.... to uz nepisu
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
14.11.2007 12:03
hej mna geneticky modifikovali na supervojaka, mam schopnosti chucka norrisa, schopt plizit sa od sama fishera a IQ busha, proste som najmocnejsi tvor na svete
|
| |
WURMi
Od: WURMi
|
Pridané:
14.11.2007 20:31
len na ukor toho ti vyoperovali mozog a dali tam zabugovane jadro z tvojej sprostej Opery ;))
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
14.11.2007 21:38
tvoje varlata su zabugovane. operu pouziva aj matt damon a hans blix
|
| |
Tenzig
Od: Tenzig
|
Pridané:
14.11.2007 22:22
Matt Damon používa zásadne Fa for men!!!
|
| |
InMemoriamMoritr
Od: InMemoriamMoritr
|
Pridané:
14.11.2007 19:47
tak hm...s IQ Busha vela nespravy no..:D
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
14.11.2007 22:22
tak sa dohodnite! tu zas pisu ze \"americki vedci...\"
http://21stoleti.cz/ view.php?cisloclanku=2007110901
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:37
prečitaj si nadpis
myš z japonska..
to znamena že americki vedci upravili myš v japonsku..
|