| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
blcha
Od: blcha
|
Pridané:
13.11.2007 10:31
vyzera to uajimavo, ale windowsu nepomoze asi nic :P
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
13.11.2007 10:38
Spravne, lebo uz teraz je lepsi ako linux...
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
13.11.2007 11:28
tento vtip aspiruje na vtip roka
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
13.11.2007 12:16
v linuxe su vsetky tie poziadavky uz vyriesene alebo lahko riesitelne mid-skill userom
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 12:45
To je len dalsi krok mrkvosoftu aby mohli dalej oficialne kradnut
|
| |
Ojee
Od: Ojee
|
Pridané:
14.11.2007 22:14
Mohli by ste upresniť, po ktorom krídle unikol?
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
13.11.2007 10:36
Presne tak Mac OS X je najlepsi. Jedna radost, plno funkcii vrelo odporucam
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
13.11.2007 11:23
a inac mas uplne vsetko v poriadku v hlave?
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
13.11.2007 12:10
Evidentne nema...
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
13.11.2007 15:21
zbohatlici ani nemaju
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
13.11.2007 17:07
Pocuvaj ma zasran 10 rokov som pracoval na Win-e a musim povedat ze je to totalny shit. Nestoji za nic. Naopak Mac OS X je uplne premakany system. Co sa tyka narazok na Leoparda tak ani jeden OS nemal po vydani vsetko vychytane (vid. Vista). A na rozdiel od visty je Leopard riadna pecka. Az na par budgov ktore budu budu v priebehu Novembra vychytane
|
| |
hakuka
Od: hakuka
|
Pridané:
13.11.2007 17:19
robim s macmi uz asi dva roky a mozem povedat ze ak si prajete infarkt alebo podobnu prihodu, kupte si jeden aj vy.
|
| |
ChaCha
Od: ChaCha
|
Pridané:
13.11.2007 17:20
TO, ze za 10 ROKOV si sa dopracoval k nazoru, ze OS od microsoftu "nestoji za nic"!!! je len svedectvo o tvojej dutej hlave. Boze moj ty si ale lenivec a flakac. A take nazory a la: "...riadna pecka" radsej ani nekomentujem. Si geneticka sracka
|
| |
lumik
Od: lumik
|
Pridané:
13.11.2007 17:22
podla tvojho vyjadrovania usudzujem ze mas cca 13 rokov
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
13.11.2007 17:47
Velmi zle usudzujes. A tych 10 rokov bolo myslene ze ten system poznam velmi dobre. A Mac je vazne pecka. Netvridim ze sa to musim vsetkym pacit ale je to tak
|
| |
abcda
Od: abcda
|
Pridané:
13.11.2007 18:03
hej.. mac je vyborna vec.. ocenia ho hlavne ludia, ktori pozaduju bezproblemovy chod a robia profesionalnu pracu.. na okene sa len hraju male deti kedze im jedine tam tie hry idu.. vsetci co mali rozum teraz pouzivaju linux a mac. bodka.
|
| |
bodka
Od: bodka
|
Pridané:
13.11.2007 19:34
.
|
| |
dvojbodka
Od: dvojbodka
|
Pridané:
13.11.2007 19:34
:
|
| |
bodkociarka
Od: bodkociarka
|
Pridané:
13.11.2007 19:34
;
|
| |
lomeno
Od: lomeno
|
Pridané:
15.11.2007 19:40
/
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
13.11.2007 18:22
Takze masox ma len par bugov, ale ked ich ma vista, tak je to shit...
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
13.11.2007 19:48
U Macu je to naozaj len niekolko malo. U Visty ich je mraky stovky mozno tisice kritickych miest
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
13.11.2007 23:43
nie sú to milióny.. :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
14.11.2007 11:12
sprav operacny system, ktory pracuje s nekonecne moznymi kombinaciami hardwaru. pri mac-u to je jednoduche, bo maju presny specificky hardware, takze chyby najdu hned. tam nie je co riesit. robit soft pre konkretny hardware nie je take tazke.
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
13.11.2007 16:25
Mac OS je uplna supa, to je istota ked niekomu chcete znicit zivot nainstalujete mu ten novy Mac OS.
|
| |
26lukas26
Od: 26lukas26
|
Pridané:
13.11.2007 10:37
Už sa boja Linuxu že to tam dá skôr a dá si to patentovať. Joj Billi, Neboj ....
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
13.11.2007 11:22
Ten zoznam vobec "neunikol". Je to cielene.
Vsimol si niekto, ze tie funkcie ktore ludia chcu, su uz sucastou inych programov a inych OS?. Uz vidim Ballmera ako obhajuje ze viac virtualnych ploch uzivatelia vo Viste nechceli, a tipujem ze na tom postavi reklamnu kampan pre "Windows 7"
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
13.11.2007 11:30
hlavne by to mohlo mat hlavnu funkciu ktorou sa M$ ohana uz od W95 a tou je bezpecnost. Ale nie len na papieri ,ale skutocna bezpecnost.
|
| |
ja1
Od: ja1
|
Pridané:
13.11.2007 11:31
jedna pripomienka pre tento server ,slovo uzivatel je ceskeho povodu ,na slovensku su to pouzivatelia.
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
13.11.2007 11:34
Ako čítam ten zoznam, tak sú to napospol funkcie, ktoré Linux dávno má.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
13.11.2007 11:40
povedal by som ze to maju vsetky ostatne operacne system okrem windows :)))
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
13.11.2007 11:46
a teraz nevedia ako to opajcnut , tak spravili PR spravu ,ze si to ziadaju zakaznici a budu kryti.
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
13.11.2007 16:23
To hej ale ty ich nemozes pouzivat lebo mas account dieta.
|
| |
Ghost
Od: Ghost
|
Pridané:
13.11.2007 11:48
Ten vtip ze Windovs je lepsi ako Linux sa mi zapacil Gratulujem mas talent ale radsej nerozoberjme naco :D v kazdom pade Windovs sam o sebe je nezmysel nieje v nom nic co sa da nazvat bezpecne pre uschovu Informacii jedine co je dobre pouzitelne vo Windovse Su programi Word a Excel aj ked si myslim ze sa daju lahko nahradit noa Vista je to chaba nahrada za zabehan system XP ja osobne by som ju ozanacil ako Virus nie ako operacny System nepaci sa mi na nej nic zbytocne vela miesta zabera a ma tam kopec zbytocnych programov ako su wigdets v pravom rohu ked by som po takom niecom vazne ze tuzil tak si to stiahnem od spolocnosti Jahoo a free. Je to nedokonale sice nic nieje dokonale ale wista sa da ako som uz spominal len ako vyrus nic uzitocne ziadne povedzme dolezite zmeny sa v nej nenachadzaju ani hry na nej nejdu sotva tam slape nieco origynalne od Microsoftu no nic jeto len moj nazor posudte si kazdy sam ale vacsinou som mal kladne ohlasy na moje reakcie ohladom Visty. Dakujem
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
13.11.2007 12:20
K tvojmu prispevku myslim, ze nema zmysel sa velmi rozpisovat... Musis si uvedomit, na akom portaly si a aky pouzivatelia prispievaju do diskusie. Skus ist na nejaky portal, kde chodia IT odbornici a vhod do diskusie tvoj prispevok. Velmi by ma zaujimalo, ake ohlasy by si dostal...
Lebo ked na pokeci riesis Vistu s detmi vo veku 10 az 15 rokov a porovnas OS s virusom, tak zoznes ovacie, s tym suhlasim...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 12:33
A kde v prispevku porovnal os s virusom? J s nim suhlasim, vista je na h...o! Nic mi na nej nejde a mam ju vnutenu vdaka tomu ze sa ms vsade strka
|
| |
uzivatel
Od: uzivatel
|
Pridané:
13.11.2007 12:44
"Vista je to chaba nahrada za zabehan system XP ja osobne by som ju ozanacil ako Virus"
dalsi z tych radobyodbornikov ?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 20:40
A vies prist na rozdiel: -By som ju oznacil ako virus -Oznacim ju ako virus... ?? Aj ja BY som prefackal svokru ale to neznamena ze som to aj urobil...
|
| |
Nemko
Od: Nemko
|
Pridané:
13.11.2007 12:51
tak preco si ju neodinstalujes a nedas si Linux? a btw, na Viste mi zatial vsetko islo... az na par programov, ktore len trebalo aktualizovat na vyssiu verziu aby to slo pod Vistou. Jedine problemy boli iba na zaciatku, kym som pochopil, ako vlastne funguje User Account Control, nic viac, nic menej...
a nech si kazdy nadava na co chce, nepaci sa ti? tak to nepouzivaj, to je ako prirovanie k tomu, ze nadavas, ze nevyhras loteriu ale ziadny listok do loterie si nepodas :-)
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
13.11.2007 13:31
mne sa strasne pacia prspevky uzivatelov typu "na Viste mi zatial vsetko islo... az na par.., jedine problemy boli na zaciatku..." pacia sa mi preto lebo ked je tu diskusija o linuxe tak sa to tu deli na dva tabory, ty co vravia ze je to hnus a ty co si ho zastavaju, ale ty co o linuxe hovoria ze je to hnus si neuvedomuju ze je to uplne iny operacny sys a ze tam asi nepojde vsetko. Ale ked ten isty uzivatel ide prejst z xp na vistu tak je to vid citacia vyzsie.
|
| |
Nemko
Od: Nemko
|
Pridané:
14.11.2007 11:49
takisto ako mozem napisat, na linuxe mi zatial vsetko islo az na par programov, ktore linux nepodporuje? :-) (ale nie, linux je dobry, ze na nom nejde kopa programov, ale Vista nie :D )
a myslim si, ze je strasne tazke stiahnut aktualizaciu na program aby sla pod Vistou, nie? :)
ked si zacinal s linuxom, tak si vsetko hned vedel, ze? :D a pisal si prispevky do linux for aby si pomohol skusenym uzivatelom :D na linux nenadavam, pouzivam ho v skole, napriklad teraz pisem z jablcka a tiez som si na neho zvykol... a vies ako zacinalo xp? alebo si to uz nepamatas? este horsie ako Vista, bolo tam mnoho chyb a ked si taky profik, tak si nainstaluj xp bez sp2, cize budes ficat na prvej verzii xpcka a uvidime aky nan budes mat nazor
Vista po doladeni bude este lepsia ako je xp teraz, len na to treba pokrokove myslenie a nestavat sa proti vsetkemu ako blbec :) aspon sa nad tym zamysli, prosim, prajem pekny den
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
14.11.2007 20:55
Nemko mam taku malu otazku na teba, mozno mi poradis. Tvoj prispevok: ...myslim si, ze je strasne tazke stiahnut aktualizaciu na program aby sla pod Vistou.... -A ako si stiahnem aktualizaciu programu ktory mi nejde nainstalovat? Lebo na novsiu verziu mi nepasuje licencny kluc a to mam original... Poradis?
|
| |
Nemko
Od: Nemko
|
Pridané:
14.11.2007 23:45
co tak napisat do supportu? podla mna by to mali vybavit (ak je to seriozna firma)...
|
| |
Kuli
Od: Kuli
|
Pridané:
13.11.2007 12:40
Kokso ty si co za dementika? Vsetci IT odbornici co poznam chodia sem a dost uz zo slovenskych serverov iba sem. Ked podporujes takeho hlupacika a aj sam pises take hluposti potom sa necuduj ze nikto normalny sa ti nema chut ozvat.
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
13.11.2007 16:26
Ale chodi tu aj vela ludi vo veku od 13-16 rokov.
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
13.11.2007 19:43
sem chodia it odbornici? a co to robia? cakaju co bozz zajebe?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.11.2007 23:50
Zaje..em Ti? :)
|
| |
Aqw3R
Od: Aqw3R
|
Pridané:
14.11.2007 8:09
Kuli nic v zlom, ale podla tvojho prejavu tipujem, ze nemas viac ako 22 rokov :) Teda aspon ja by som si vo veku vyssom ako 22 rokov nedovolil napisat vyrazy ako "dementika", "hlupacika" atd... znie to totiz strasne infantilne, alebo to zavadza k tomu, aby si ludia o tebe mysleli, ze si nie prave najlepsie sexualne orientovany...
Neviem akych odbornikov poznas ty, ale ja poznam zrejme nejakych inych. Totiz tento server prinasa skor vseobecne a pritom nie velmi odborne novinky zo sveta IT. Je to vhodne na ziskanie vseobecneho prehladu vo svete IT. Ale odbornik tu svoje odborne problemy asi nevyriesi...
A to, ak nikto neodpise na nejaky komentar, este neznamena, ze s nim nesuhlasi. Nepotrebujem mat najdiskutovanejsie komentare na servery. Nie je to moja uchylka :)
|
| |
fik
Od: fik
|
Pridané:
13.11.2007 12:38
a mozem sa opytat aku verziu Win Vista mas ?? asi tak build 0001.. lebo hry mi zatail bezia vsetky. aj stare co som hraval aj nove co prave vychadzaju.. takze asi tak. :)
|
| |
Nemko
Od: Nemko
|
Pridané:
13.11.2007 12:54
tak mne pod nou ide aj AoE 1 :D
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
13.11.2007 14:11
Ano pre takych ludi ako si ty co program znamena automaticky hra je plno. Ale ked potrebujes nejaky program, ktory potrebujes surne pre pracu a nejde ti tak, potom budes tiez nadavat.
|
| |
fik
Od: fik
|
Pridané:
14.11.2007 7:10
na tvoje prekvapenie sa hram asi 1% z casu co travim za PC.. to bola iba reakcia na prispevok ze pod vistou nechodia hry..
a program co by mi necodil som objavil iba jeden a ten je pre mna uplne nepodstatny (logo creator pre HL)
chodia mi vsetky vyvojarske veci, photoshop, strihanie videa a kopa blbosti...
a ked ty pouzivas 16bit aplikacie a cudujes sa ze ti po vistou nepojdu tak to je uz na zamyslenie..
k tomu nerovy podomnou.. v pohode mi isiel aj Nero V6 aj V7 .. bez restartu a bez problemovej instalacie
btw. mam x64
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 20:51
No ja na viste som nerozbehal program nero. Ked uz bolo 96% hotovo mi vyhodilo ze je problem s kompatibilitou a instalacia sa ukoncila. Na moje prekvapenie vsak po restarte tam ostalo uplne vsetko a neda sa nijako odinstalovat. Teraz ked otvorim okno kde su nahlady filmov tak mi vista zakazdym zamrzne lebo sa snazi zobrazit nahlady cez nera. U kamarata som to chcel obist- vista mu nevedela prehrat avi subor a tak som mu na vistu stiahol codecpack all in one. Instalacia sa uspesne dokoncila a po restarte mu avi subor nevedelo prehrat aj tak a ako bonus odteraz mrzne mediaplayer. Gratulujem si, za den som znefunkcnil dve Visty a to len zacinam :D
|
| |
marco
Od: marco
|
Pridané:
13.11.2007 15:24
nejak to mas pomiesane. vsetko v poriadku ??? a nauc sa pravopis. NEMA TO HLAVU ANI PETU CO SI NAPISAL !!!
|
| |
InMemoriamMortir
Od: InMemoriamMortir
|
Pridané:
13.11.2007 15:54
eeeeeh...Kde maju pisat ty co maju doma Vistu s XP su pokojny a pouzivaju aj linux?
|
| |
mikosuo
Od: mikosuo
|
Pridané:
13.11.2007 16:46
ja neviem co mate furt proti windowsu pouzivam XP uz asi dva roky ziadne problemy som nemal, nepada mi nezamrza ja neviem co sa vam furt sere na tych windowsoch asi uzivatel blby ked to vzdy pada a podobne...ja som s windowsom spokojny neskusal som ani linux a ani ine naco ked mi ide XP tak ako chcem?
|
| |
Mac
Od: Mac
|
Pridané:
13.11.2007 17:10
Tak s tym asi vela nerobis. Pri vacsej zatazi je windows uplne nepouzitelny system
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
13.11.2007 18:34
dufam, ze v MS tomu typu uzivatela "dieta" implicitne zakazu pristup na dsl.sk ;o) ...
|
| |
Turi
Od: Turi
|
Pridané:
9.2.2008 11:46
Drz zobak MAK(c)
|
| |
Giany
Od: Giany
|
Pridané:
13.11.2007 18:38
nechapem ako moze niekto kradnut od Open-source systemov? sak preto su open source, aby mal k tomu kazdy pristup. ach jaj.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 20:56
ked si nieco zoberes od open-source a pustas to dalej ako open-source tak je to v poriadku ale ak si nieco zoberies od open-source a potom to predavas alebo ako celok alebo len ako sucast k celku tak to potom je kradez...
|
| |
axary
Od: axary
|
Pridané:
14.11.2007 13:15
zavisi od licencie, samozrejme.
licencie mas obmedzujuce (restrictive GPL a spol) a neobmedzujuce (permissive, BSD)
BSD licencia ti s kludnym svedomim umoznuje dalej distribuovat nieco z BSD-licencovaneho softveru a aj to predavat, public domain "licencia" napriklad tiez - vtedy je nejaky softver alebo algoritmus verejnym vlastnictvom, ktory mozes bez problemov pouzit, tak ako mozes pouzit poznanie, ze 2 + 2 = 4
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
13.11.2007 18:56
Nic proti, ale Windows XP je aktuálně asi nejpoužitelnější OS. Z těch požadavků jsou skoro všechny nesmysly. Osobně bych si to představoval asi takhle:
- nový souborový systém
- volitelná instalace pro odborníky
- kvalitní dokumentace k jednotlivým součástem systému
- nový stabilní shell s nízkou spotřebou zdrojů
- výkonnostně optimalizované jádro, ne to co je ve Vistě
- defaultní podpora UTF-8 a používání mezinárodních standartů, ne neautorizované výmysly Microsoftu
- kompletní dokumentace v PDF nebo Open Document, žádný CHM nebo HLP
|
| |
@nonymouse
Od: @nonymouse
|
Pridané:
13.11.2007 20:50
podla mna mas uplnu pravdu, vsetko si vystihol :-D
|
| |
veľké dieťa - BOSS
Od: veľké dieťa - BOSS
|
Pridané:
14.11.2007 9:53
Ako rozbehám (nainstalim) pod XP prof gamku C&C general zero hour (je na to nejaký patch, ktorý sa inštaluje do systému pred vlastnou inštaláciou hry)??? - dá sa táto gamka korektne nainstaliť a spustiť pod Vistou? ... už som fakt v koncoch ... pracovná doba je tak dlhá ... :-)))
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
14.11.2007 12:07
Tym patchom myslis predoslu verziu hry ?(C a C Generals ?)
|
| |
veľké dieťa - BOSS
Od: veľké dieťa - BOSS
|
Pridané:
14.11.2007 14:59
Dík za nápad ! Idem splašiť starých generals-ov ... Klakol mi WinXPHE (modrá obrazovka - bežal cca 1,5 roka), tak som PC prekopal na WinXPProf a už som zabudol ako som kedysi túto gamku instalil :-)))
|
| |
pier
Od: pier
|
Pridané:
14.11.2007 12:05
keby som mal tolko zaplat na rifliach ako ma xp , tak ani chodit by sa v nich nedalo...a vista je od tej istej firmi tušim
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:43
Keby si mal za každu gramaticku chybu vo vete o 1cm3 sedej hmoty menej , tak po napisani A5 diktatu mas v hlave tretiu dutinu
|
| |
MIER a SLNKO v DUŠI
Od: MIER a SLNKO v DUŠI
|
Pridané:
16.11.2007 8:53
Ja tomu SLOVENČINOVY furt davám do BUTKI a ON stalé NIŠT !!!
|