| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Trax
Od: Trax
|
Pridané:
12.11.2007 12:38
Nase cesty to uz maju davno akurat nevydavaju zvuky ony ale podvozok :)
|
| |
SAMO
Od: SAMO
|
Pridané:
12.11.2007 12:48
sak u nas su derave cesty odkedy ich postavili.
ale zeby vydavali dake vludne zvuky nemozno povedat...
skor take bez ladu a skladu!
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
12.11.2007 15:17
skoda penazí
|
| |
3ton
Od: 3ton
|
Pridané:
12.11.2007 18:07
Na naše zvuky z cesty - techno-trance obcas s beatom to veru nema.. mali by sa ist poducit do Bratislavy ... :))
|
| |
shaggy
Od: shaggy
|
Pridané:
12.11.2007 23:59
Kedy budú tie vaše inteligentné komentáre naozaj inteligentné?
Ak si si nevšimol, aj u nich vydáva zvuk podvozok a nie cesta, je to rovnaký princíp ako keď máš výtlky na cestách.
|
| |
radio
Od: radio
|
Pridané:
12.11.2007 12:39
zaujimavy sposob ako sa prinutit dodrzat rychlost. Dufam ze hraju len to najlepsie :)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
12.11.2007 12:41
no neviem, takych technomaniakov by to prinutilo len pridat plyn :D
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
12.11.2007 17:01
No tebe zahraju aj na zelanie, napr. ako pre jubilantov :-D
|
| |
powa
Od: powa
|
Pridané:
12.11.2007 18:20
alebo skor pre jebilantov ..
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
12.11.2007 13:29
zas nasli dalsi dolezitu vec do ktorej vrazat prachy? :)
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
12.11.2007 13:30
a inac nase cesty su skor viac d'n'b /drum n bass/
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
12.11.2007 13:50
hmmm no ja som zvedavy ako sa to sprava v zime a ako v lete a tiez ze ako sa na tom brzdi a flekuje... :P
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
12.11.2007 14:19
to bude zremixovana verzia potom, tie scratche och :D
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
12.11.2007 18:25
to si aky halusku zapotil skoro som padol zo stolicky ze remix pri flekovani a scratche. fuuu, rolf
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
12.11.2007 14:20
absolutne som v tom videu velke hovno počul
|
| |
dolores
Od: dolores
|
Pridané:
12.11.2007 23:50
asi preto, lebo si veľký prd.
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
13.11.2007 8:30
No, mne to aj ako jeden velky dllllhy prd znelo ^_^ ist po takej ceste tak podvedome prestavam dychat :D
|
| |
Dano
Od: Dano
|
Pridané:
12.11.2007 14:39
Nieviem či viete, ale na diaľnici na niektorých úsekoch je v bielej plnej čiare, ktorá oddeľuje odstavný pruh, analogické "prúžkovanie", ktoré má upozorniť vodiča, že sa dostáva mimo vozovku. Takže nič nové. A inak sa domnievam, že nie je podmienka presnej rýchlosti, ale konštantnej. Proste aby nekolíssali jednotlivé tóny, no môžu znieť vyššie alebo nižšie voči predpokladanej hodnote.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
12.11.2007 14:42
prekrocenie rychlosti clovek s hudobnym sluchom spozna po poltonoch :))
o oktavu by to uz bolo asi dost :)))
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
12.11.2007 19:16
oktavia je obycajny klon passatu!
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
12.11.2007 23:52
a trish je obyčajný klon idiota.
|
| |
exoomer
Od: exoomer
|
Pridané:
12.11.2007 15:02
rizaci zase
|
| |
Yxus
Od: Yxus
|
Pridané:
12.11.2007 15:08
no, na dsl.sk zaujimavy clanok k veci... software a hardware plne funkcny... inak to bude zvadzat k prekracovaniu rychlosti, podla seba sudiac... bo by ma zaujimalo ako to bude zniet pri 140 a viac...
|
| |
ggg
Od: ggg
|
Pridané:
12.11.2007 15:54
inac, znelo to len ako vyfrezovana cesta medzi hociktorou dedinou...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 15:58
No to je pičovina, toto pocuvat tak to po piatich kilometrov drbnem do najblizsieho stromu! Uplne psycho. A je to maximalna kokotina, ved to vytvara zbytocne dynamicke namahanie na casti podvozku.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
12.11.2007 16:15
a ako sa to chova ked je na ceste 10cm utlaceneho snehu ?? :-)
|
| |
japanese
Od: japanese
|
Pridané:
12.11.2007 17:55
ako soft metal
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
12.11.2007 22:15
Stále rovnako -proste klzisko !!! heeh
|
| |
fú...
Od: fú...
|
Pridané:
12.11.2007 16:25
takže nesmiem dodržiavať rýchlosť,ak mám zapnuté autorádio,aby som nezblbol z toho chaosu.....
|
| |
wrr
Od: wrr
|
Pridané:
12.11.2007 18:37
tak takyto priebany nazov clanku som este nevidel.. grats
|
| |
to skôr už
Od: to skôr už
|
Pridané:
12.11.2007 23:53
V japonsku na vozovku hrá cesta
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
12.11.2007 18:47
vyzsia vzdialenost... to je podivuhodna terminologia :D
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
12.11.2007 18:52
vam to pripada ako melodia? mne vobec...
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
12.11.2007 22:17
pri predpoklade, že chceš skončiť v blázninci, tak by sa to k melódii dalo prirovnávať - ale aj tak mi stačia (resp. mám už dosť) tie tóny, ktoré si denňe vypočuje na Bratislavských cestách
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 17:09
Ved u nas je to uz daaavno, my sme vsak viac na disko... tuc tuc tuc, tu tu tuc tuc tuc...
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
12.11.2007 19:03
Mohlo by to mat, ale uplne ine vyuzite namiesto znaciek by iba na ceste bol taky pruzok a to by hlasilo, ze aka znacka ide. Napr. by vam oznamilo:"Spomal na 60" alebo "Najblizsi semafor 100m".
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 17:09
jo nech to hra: Spomal mas privysoku rychlost... :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
14.11.2007 16:59
Alebo nech je to v morzeovke :D
|
| |
duro
Od: duro
|
Pridané:
12.11.2007 19:26
ako melodia to vobec neznelo, akurat by mi to islo pekne na nervy.
|
| |
o com tocite
Od: o com tocite
|
Pridané:
12.11.2007 19:38
a neni to jedno, moze hrat aj shaolinsky cigan na flaute aj tak budem mat pustene radio v aute :DDD
|
| |
ujo horar
Od: ujo horar
|
Pridané:
12.11.2007 19:39
Tak neviem, ale mam dojem ze v Nemecku chceli asi pred piatimi rokmi vyfrezovat na vstupnych dialniciach do Nemecka ich narodnu hymnu prave tymto sposobom... lenze to nepreslo.... maju tam neobmedzenu rychlost a ked su dialnice plne tak to by tiez neznelo kto vie ako...
Inak aj na nasich niektorych dialnicnych usekoch sa da nieco take pocut, akorat ze je to monotonne bzucanie lebo su to odvodnovacie drazky vo vozovke... :-)
|
| |
pyrotechnik
Od: pyrotechnik
|
Pridané:
12.11.2007 19:56
no ja byt tam tak to radsej dupnem na plyn nech som odtial cim skor prec.
ale je pravda, ze take sa na dialniciach na krajnici davno pouziva, ako tu uz niekto spominal. len tam to ma na rozdiel od tohto aj prakticky vyznam.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 20:09
Okrem toho ze ten zvuk je OTRASNY a pri jazdeny autom by ma asi jeblo o zem ak by som to mal pocuvat co i len 20 sekund, dalej je to urcite nakladne, ma to NESKUTOCNY odpor na kolesa vzhladom k tomu sa zvysi aj spotreba, dalej to urcite derie dezen gum 2x rychlejsie a v zime by po tom istavali neskutocne tankodrom ak by trochu zasnezilo sneh sa utlacil a vyjazdil... inymi slovam P.c.v.n.
|
| |
V28
Od: V28
|
Pridané:
12.11.2007 21:39
TRAPNE APPLE NIKTO NECHCE, tak natocili tretotriedne videa s amaterskymi hercami aby podporili predaj. Jobs ale neratal s tym ze format mov na Windowse nikto neprehra, koli nejakemu slaboduchemu videu predsa nebudeme instalovat QuickTime.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.11.2007 1:18
Sounds like shit!!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
13.11.2007 1:19
Well, it is shit so it must sound like one! :-)
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
13.11.2007 8:36
si si tak trosicku pomylil clanok ^_^
|
| |
shadun
Od: shadun
|
Pridané:
12.11.2007 22:43
To je zvlastne, ze pri vyssej rychlosti, su tony nizsie. By som povedal, ze pri vyssej rychlosti, prechadzam drazkami rychlejsie, co vyludi ton o vyssej frekvencii - teda vyssi. Alebo som nieco nepostrehol?
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 23:06
No ja som si minule brnkal na gitare a z nohavic sa mi vyludila kobra!
|
| |
FEDORA / SOLARIS
Od: FEDORA / SOLARIS
|
Pridané:
13.11.2007 0:07
a potom si sa s nou oblizoval
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
16.11.2007 18:32
kusla ma a bola besná
|
| |
tina
Od: tina
|
Pridané:
13.11.2007 15:24
ahojte chlapci, vy si myslite ze len sa niekto nudil a tak vyril zopar drazok do cesty. Nie je to tak. Funkcia tohto useku je posobit ako spomalovac alebo ako retarder. Cize obmedzovat rychlost vozidiel. A medzi nami je to ovela lepsie riesenie ako je u nas ked sa pouzivaju tie neprijemne hrby na ktorych sa nici podvozok a dva krat som si odrypla predny spojler. A navyse nie su spojite takze medzi nimi sa da kludne pridat na stovku a potom brzdit tak sa pytam ktory hlupak nieco take vymyslel. Neplni to funkciu a nici to auta. Takze myslim si ze Japonci to maju vymyslene ovela lepsie. Ja by som radsej privitala taketo spomalovace ktore cloveka prinutia spomalit a nie az uplne zastavit a potom sa zase rozbiehat dost ma to vytaca a vzdy ked prejdem ten nas retardovany hrb dupnem na to co to da a to naschval pretoze to napatie ktore sa vo mne nahromadilo pri tak pomalej jazde musim predsa nejak odburat.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 17:05
A co tak spracit to stereo pre lavu a pravu stranu preumatik :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
13.11.2007 21:44
oprava - pneumatiiiiik
|