| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
12.11.2007 10:04
no toto
|
| |
wifi
Od: wifi
|
Pridané:
12.11.2007 10:20
prave preto
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 19:46
som si myslel
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
12.11.2007 10:21
samozrejme ten virus je nebezpecny len pre uzivatelov windowsow :)
|
| |
matw
Od: matw
|
Pridané:
12.11.2007 11:37
a samozrejme linux je najsamfasa system na svete, na ktorom bezi uuuplne vsetko a ktory je sam najdokonalejsi. Nakompiluj si aj dnes jadro, aby si si do neho pridal nejaku novu funkciu. A potom pozeraj popri filme aj datove toky videa a audia. L
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
12.11.2007 12:28
a co ked myslel na mac alebo uplne hociaky iny os
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
12.11.2007 12:43
urcite myslel MSdos :)
|
| |
uplink
Od: uplink
|
Pridané:
12.11.2007 13:07
urcite myslel MAC alebo nejaky iny OS [je ich po <> vela, este ze solaris a tam to asi tak v pripade 99% userov konci]. Bezni smrtelnici ficia na linuxe, shitdowse a solarise bodka. Takze si vystihol situaciu, gratulujem.
|
| |
345765478
Od: 345765478
|
Pridané:
12.11.2007 21:31
Hmm a Mac nebezi na BSD, takze ohladom toho co napisal je na tom este horsie ako Linux.
|
| |
_doom
Od: _doom
|
Pridané:
12.11.2007 10:27
Nechapem ako tam mohol byt virus ked na novom diku este niesu particie vytvorene a nieje ani sformatovany ???
|
| |
_doom
Od: _doom
|
Pridané:
12.11.2007 10:28
*disku
|
| |
kuli
Od: kuli
|
Pridané:
12.11.2007 10:34
externe disky zrejme maju vytvorene particie pomerne casto...
|
| |
lc_
Od: lc_
|
Pridané:
12.11.2007 10:29
po formate by mal zmiznut nie ?
este som nevidel disk ktory ma predformatovany file system
ci on je vo firmware disku??
|
| |
Fr3E
Od: Fr3E
|
Pridané:
12.11.2007 10:46
By som chcel taky firmware disku vidiet :D to nieje mozne uz len logicky ti musi byt jasne, ze antiviraky firmware nekontroluju :D a ten firmware ma pristup tak na svoj disk a nie na ostatne.... proste nemozne podla mna... ale nemcham sa poucit
|
| |
BDO
Od: BDO
|
Pridané:
12.11.2007 15:29
Pokial ide o virusy vo firmware, tak som uz pocul o diplomovej praci na tema firmwarove rootkity, takze teoreticky taketo vecicky su mozne... Ale nebal by som sa prilis zaplavy podobneho SW vzhladom na velmi nizku kompatibilitu...
|
| |
BDO
Od: BDO
|
Pridané:
12.11.2007 15:26
On ten virus formatovanim zmizne. Pravdepodobne ide o to, ze ten disk predavaju naformatovany. A spustenie virusu je (aspon podla mena suboru) sposobene vlastnostou windows - autorun, po pripojeni takehoto disku.
|
| |
Peto_MiG
Od: Peto_MiG
|
Pridané:
13.11.2007 11:38
To záleží, kde je. Ak je v boot sektore a nebootoval si z disku, tak zmizne.
Ak je v MBR, tak nezmizne. Treba prepísať hlavný diskový zavádzač.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
13.11.2007 18:16
Takze staci nainstalovat Win aj s formatovanim a je po viruse, lebo sa prepise MBR a aj sa naformatuje disk.
|
| |
:o)
Od: :o)
|
Pridané:
12.11.2007 10:55
Ja si myslím, že ani ten čo tento článok pridal nevie, ako to presne je.
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
12.11.2007 11:08
Řekl bych, že za tím stojí lidský faktor...
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
12.11.2007 11:25
Čínsky subdodávateľ... vírus odosiela dáta na Čínsky server... človek nemusí byť Sherlock Holmes, ale ani tomu by sa možno nepodarilo vypátrať konkrétneho vinníka :)
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
13.11.2007 3:06
fico? :)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
12.11.2007 11:42
tak ked im disky robia v cine, co sa cuduju :D niekto sa chcel nabalit ... :D
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
12.11.2007 12:35
90% veci sa robi v cine alebo okoli :D
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
12.11.2007 11:55
Ako to je vobec mozne? To ani sami nevedia, co tam vlastne nahravaju?
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
12.11.2007 13:07
velmi dobre to vedia
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
12.11.2007 14:26
Nejaky cinsky ku**vnik si odplul na platne ked okolo nich prechadzal, a AIDS sa dostalo na disky :) no co uz
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 15:53
Podla mna je vec celkom jasna. V Seagate -e su sami fičúri, vymysleli kvazidokonaly plan ako zbohatnut, tym ze odsleduju mena hesla a ktovie co este a nechaju si to poslat. A zas im na to dopici prisli. No nenasere?
|
| |
@nonymouse
Od: @nonymouse
|
Pridané:
12.11.2007 16:32
ani welmi nie :-D
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
12.11.2007 17:24
Preto hned zrusit particiu a vytvorit si ju nanovo. Uz sa ozaj nikomu neda verit.
|
| |
tubes
Od: tubes
|
Pridané:
12.11.2007 19:15
Preto preferujem WD disky :D
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
12.11.2007 21:50
je to skandal !!!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
15.11.2007 19:53
majitel Seagate ma hviezdne maniere !!
A CO !!
|
| |
MormUrirumE
Od: MormUrirumE
|
Pridané:
9.12.2007 17:56
If you are interested, please visit us at
http://www.bigbanking.info
http://bigbanking.info
|