| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
11.11.2007 16:53
keby to tak vsetci interpreti robili..:D
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
12.11.2007 16:19
no lenze oni zarabaju ovela viacej ako my.
|
| |
ttt
Od: ttt
|
Pridané:
11.11.2007 16:55
Aj ked su "odbornici" mozno skepticki k tomuto systemu platenia/neplatenia podla mna by sa to mohlo ujat za najblizsich 5 rokov :) aj ked je to len moje prianie, ktore sa nemusi stat skutocnostou :/.
|
| |
Colnik
Od: Colnik
|
Pridané:
11.11.2007 16:59
ak by sa to zaviedlo tak patrim k neplaticoom:)
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
11.11.2007 17:08
ked je stiahnutie anonymne, na slovensku bude platiacich malicko... keby sa tu ale zverejnilo povinne kto to stiahol a overilo sa to a az tak stahovalo, tak by kazdy dal kilo podla mna... nasa natura.
|
| |
fallout
Od: fallout
|
Pridané:
11.11.2007 17:18
keby tak davali horkyze slize svoje albumy tak im aj tie 3 kila s radostu dam, lebo si ich zasluzia, ale homosexualne kapely typu noname by som nestahoval ani keby mi za to platili
|
| |
definiti
Od: definiti
|
Pridané:
11.11.2007 17:26
ja by som praveze naopak pridal kapele No Name a nic nedal za album Horkyze slize... vlastne by som si ho ani nestiahol.
|
| |
M3dz!k
Od: M3dz!k
|
Pridané:
11.11.2007 17:50
napodobne :) (aj ked neviem, ci by som noname pocuval casto...)
Stare albumi slizov sa dali pocuvat, ked som bol este dieta. Dospel som, a albumi od nich sa uz nedaju pocuvat ziadne :) A cim novsie su, tym vacsi gr* to je
|
| |
fujara
Od: fujara
|
Pridané:
11.11.2007 21:29
no vidite. Ja by som nezaplatil ani za slize ani za noname. A ani jedno by som nestahoval lebo su to kokoti jedno aj druhe
|
| |
Well...
Od: Well...
|
Pridané:
12.11.2007 0:06
...no vacsi ako Ty urcite nie :( Hanbi sa, Ty chudacik!
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
11.11.2007 19:57
čím to je? :)))
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
11.11.2007 23:13
A ty si urcite velky hip-hoper ktory ma 13 rokov a o 5 rokov si uvedomi aky bol trapny. Keby si videl priatelku ejdneho z clenou kapely No Name tak by ti sliny tielky bo celom ksichte debilko.
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
11.11.2007 23:14
To bolo pre fallout.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
12.11.2007 16:41
ale on ma pravdu noname nema moc zaujimave skladby vsetky o tom istom a furt dokola nuda ak jedine co vedia spravit je atmosfera na koncerte keby nespievali boli by super
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
12.11.2007 13:04
Buhahahah tak toto by som sám nenapísal lepšie. Moja reč. Myslím že tento spôsob má budúcnosť lebo odmení skutočnú kvalitu aj keď pri slovenskej náture môže nastať vínimka potvrdzujúca pravidlo že ano....
|
| |
Čo?
Od: Čo?
|
Pridané:
11.11.2007 17:32
...výrazne horšie ako čísla dosiahnuteľné pri uvedení albumu klasickým vydavateľstvom a pri zohľadnení skutočnosti, že meno a milióny fanúšikov si skupina získala vďaka spolupráci s veľkými vydavateľstvami...
Meno a fanúšikov si práve získala tím, že zdobrovolnila platenie a nie, že spolupracovala s veľkými vydavateľstvami, 99,9 % fanúšikov nenávidia vydavateľstvá, ktoré okrádajú ako interpretov tak aj kupujúcich.
|
| |
ach jaj
Od: ach jaj
|
Pridané:
11.11.2007 17:45
hlupacik, predtym. tych fanusikov, ktorych vobec zaujimalo, ze radiohead nieco dava zadarmo.
|
| |
saw
Od: saw
|
Pridané:
11.11.2007 19:58
hlupáčik si ty, trdlo makové :D
|
| |
Al Khajda
Od: Al Khajda
|
Pridané:
12.11.2007 8:19
Kamo z teba bude gej ako dzordz majkl :] tvoje vyjadrovanie o tom dost napoveda... hlupacik moj :]
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
12.11.2007 13:13
No vieš keby nebolo vydavateľstiev tak by začínajúce kapely akou bolo isto aj menovaná kapela, nikto nikdy nepočúval lebo by ich nikto nevytlačil na komerčne podnebie kde čakajú miliony ovečiek papať čo im kto predloží. Sikovnosť Radia že ked sa dostali do štádia že ich meno je dostatočne známe sa vzdali vydavateľstva na úkor takéhoto experimentu lebo aj ked im zaplatí menej ľudí získajú nakoniec viac lebo všetko pôjde jedine im a nie nenažrancom z vydavateľstiev takže vydavateľstvá stále majú svoje opodstatnenie. Ale iba do istého stavu....
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
12.11.2007 13:14
No vieš keby nebolo vydavateľstiev tak by začínajúce kapely akou bolo isto aj menovaná kapela, nikto nikdy nepočúval lebo by ich nikto nevytlačil na komerčne podnebie kde čakajú miliony ovečiek papať čo im kto predloží. Sikovnosť Radia že ked sa dostali do štádia že ich meno je dostatočne známe sa vzdali vydavateľstva na úkor takéhoto experimentu lebo aj ked im zaplatí menej ľudí získajú nakoniec viac lebo všetko pôjde jedine im a nie nenažrancom z vydavateľstiev takže vydavateľstvá stále majú svoje opodstatnenie. Ale iba do istého stavu....
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
12.11.2007 15:41
presne tak.takze nech sa vydavatelstva staraju o novacikov,robia im reklamu a vytlacaju ich na komercne nebo.za to nech dostanu opravnene zaplatene,lebo si to odmakali.a ked je uz internet znamy,tak nech sa od nich odputa a ryzuje sam.ved v zaciatku za sluzby vydavatelstva zaplatil.
|
| |
no escape
Od: no escape
|
Pridané:
11.11.2007 17:47
nejak moc sa mi to zda, inak dobry napad ;)
-----------
http://bux.to/?r=bytesss
|
| |
Jaa
Od: Jaa
|
Pridané:
11.11.2007 20:54
debo ... ked sa ti chce klikat tak klikaj alen nedavaj tu tie jeble odkazy na bux.to !!!
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
11.11.2007 17:58
tak za 200SK som ochotny si kupovat albumy ale nie za 600 ,len tak dalej
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
11.11.2007 19:24
takto by sa mohlo predavat vsetko :)
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
11.11.2007 20:00
aj prostitútky - platil by si podľa svojej spokojnosti :)
|
| |
hhehh
Od: hhehh
|
Pridané:
11.11.2007 21:12
no rofl
|
| |
regsdg
Od: regsdg
|
Pridané:
11.11.2007 21:31
taka blbost moze napadnut iba takeho hviezdometneho trojkvintoveho sifilisoveho kokota ako ty :)))
|
| |
freedownlgamesss
Od: freedownlgamesss
|
Pridané:
11.11.2007 21:27
free 150 gb download games music video
http://bestquicksearch.info
<a href=http://bestquicksearch.info/index.html>free download games music video</a>
<a href=http://bestquicksearch.info/sitemap.html>free download games music video</a>
|
| |
kokosa
Od: kokosa
|
Pridané:
11.11.2007 21:48
trochu OT : raz som tu v nejakej diskusii nasiel stranku z ktorej sa dalo posielat anonymne e-maili. nema nahodou niekdo adresu na tu stranku? zda sa mi ze to bola ceska stranka ale nie som si isty
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
12.11.2007 12:24
nieco taket http://neznamy.sk/ ?
|
| |
Alf
Od: Alf
|
Pridané:
12.11.2007 19:56
mozno 10minutemail.com
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
11.11.2007 22:39
trochu dalsieho OT :)
preco v hlavicke stranky "Za poslednú hodinu: 1405 meraní" behom 30 sekund a 15 refreshov sa cislo menilo z 1418 na 1417,1416,1415,1414,1416,1418,1410...az na 1405... nemalo by to iba pribudat?^^
|
| |
Dino
Od: Dino
|
Pridané:
11.11.2007 22:53
nemusi :D lebo cas sa posuva takze ked si to videl 1. krat bolo to naprd od 21:10-22:10 a potom 21:12-22:12 ;)
|
| |
Za poslednú hodinu: 168 meraní
Od: Za poslednú hodinu: 168 meraní
|
Pridané:
12.11.2007 6:50
Aj mna to raz zarazilo, ale uvedomil som si to po chvylke.
|
| |
Greeny
Od: Greeny
|
Pridané:
12.11.2007 8:04
Vzhľadom na výšku príjmov a výšku životnej úrovne, by sme na Slovensku mali zaplatiť tak okolo 30-40 Sk, čo by v pohode zaplatil asi každý. Nie?
|
| |
rikk
Od: rikk
|
Pridané:
12.11.2007 8:48
no myslim, ze ked sa nejaky american, alebo brit rozhodol platit, tak moj odhad by bol, ze american by bol schopny utratit okruhlych 10usd a brit mozno 5-10gbp...teda uz ked sa rozhodli platit, neviem ci by sa im chcelo robit ucet na kreditke priklad 4usd/2.50gbp
ja skor stiahnem mp3 a ked sa paci kupujem cd koli kvalite, vela nas je takych
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
12.11.2007 16:17
vtom mas pravdu ale ked chcem kvalitu stiahnem 320kbps alebo wav ale postacsuje 320cina . ale neporovnavajte nase platy a platy v USA alebo v GB . trocha ine ked porovnas 13 000 sk plat a 90 000 sk plat
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 19:05
paa feiist
|
| |
325342
Od: 325342
|
Pridané:
12.11.2007 23:28
"Viacero odborník sa domnieva,"
Hmm, zeby vysklonovany zaklad "odbornikum"? To co je?
|