| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
9.11.2007 22:47
Ked na tom pojde Mikrotik, tak maju o odber postarane
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 23:39
na domace pouzivannie radsej nie .
|
| |
SifoN
Od: SifoN
|
Pridané:
10.11.2007 0:40
Som pocul ze MikroTik nejak nepapa Via. Ze on radsej Intel :)
Ale tak to sa prejavuje skor ked je tam nasupanych viac wlan a dostava to zabrat.
|
| |
hejj
Od: hejj
|
Pridané:
10.11.2007 8:32
tak si pocul dobre aj na skoleni nam o tom vravely ze on ma racej od intelu
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
10.11.2007 10:26
ty by si si mal radsej zaplatit skolenie na niektorej zakladnej skole ohladne pouzivania y/i
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
10.11.2007 13:32
zalezi na tom v dnesnej dobe???
|
| |
jasom
Od: jasom
|
Pridané:
10.11.2007 16:44
áno!!!
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
10.11.2007 17:50
veruze nezalezi :-), ked moze riaditel svetovej obchodnej banky chodit v roztrhanych ponozkach tak naco mu je gramatika :-)
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
11.11.2007 20:11
Ja neviem o com tu kecate ze to tam nepojde, ved je tam x86 kompatibilný CPU a + cela doska je navrhnutá na tuto platformu.
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
10.11.2007 10:29
Co je to Mikrotik?
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
10.11.2007 23:23
:o) Microsoft
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
11.11.2007 18:30
http://vtipy.netroof.eu/data/ images/google-mothafucka.jpg
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
11.11.2007 17:17
Na mnohe veci Mikrotik nutne nepotrebujes, daju sa spravit ovela lepsie custom riesenia priamo na Linuxe. Mikrotik je dobry akurat ako datova pumpa na prevadzkovanie kariet Atheros v pasme 5,6 GHz vdaka roznym specialnym rezimom, ktore podporuje.
|
| |
Chemopren
Od: Chemopren
|
Pridané:
9.11.2007 22:48
By ma zaujimalo aku to ma spotrebu a ake sloty su osadene na tej doske - hlavne pci-express
|
| |
uff
Od: uff
|
Pridané:
10.11.2007 14:04
treba aj kukat odkazy:
www.linuxdevices.com/news/NS5305482907.html
co sa spotreby tyka to bude urcite dost malo
|
| |
www.www.com
Od: www.www.com
|
Pridané:
9.11.2007 22:49
nič moc..
|
| |
finder
Od: finder
|
Pridané:
9.11.2007 23:38
Vyvedené sú štyri USB 2.0 porty, dva PS2 porty, paralelný a seriálny port.
:-))) SERIALNY :-)))
tv serialny???? :-)))
|
| |
pjotor
Od: pjotor
|
Pridané:
9.11.2007 23:39
nie serialny port ale seriovy ... aj ked to je len kozmeticka vada
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
10.11.2007 8:03
ty náš seríalnu vadu na oku ty....
|
| |
MAJAK
Od: MAJAK
|
Pridané:
10.11.2007 0:35
no dobra beketina... to by som si nekupil ani na low-end domaci server
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
10.11.2007 9:53
Tenký klient do firmy ako stvorený
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
10.11.2007 10:28
Za tú cenu sa to oplatí, no v domacnosti by to malo urcite uplatnenie ako pc na surfovanie po webe alebo server s extremne nískou spotrebou, ako poznam VIA urcite to tak aj je.
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
10.11.2007 10:32
ked bude dostupny aj u nas tak urcite si ho kupim.
|
| |
balik
Od: balik
|
Pridané:
10.11.2007 11:44
doska mini itx s integrovanym procesorom sa da kupit aj na slovensku,akurat nie via ale intel.www.westech.sk stoji nejakych 1600-sk.
|
| |
ondrej
Od: ondrej
|
Pridané:
10.11.2007 13:10
jasne ta doska od intelu sa u nas predava asi tak pol roka. Zaujímavý počin, s jednou chybou, že neobsahuje SATA porty. Tie ma až verzia 2.
http:// pvs.ekatalog.biz/zbozi/ intel-little-valley-blkd201glyl-int-iceleron-215/ detail.aspx?p=z:99229
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
12.11.2007 7:24
Az na to ze tie UniCrome karty su extremny smejd, maju obmedzene rozlisenie na 1280x1024@60Hz/16bit a otrasne zobrazovanie bez antialiasingu ikon...Uplny grc
|