| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
9.11.2007 16:03
dobry napad..
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
9.11.2007 16:29
co je na tom dobre? ze zbytocne budeme viac zatazovat net? alebo ze ludia bez netu to nebudu moct pouzivat? alebo ze sa zvysi cena produktu aby mali z coho platit servre, ktore budeme musiet neustale pouzivat?
a ake to ma vlastne vyhody? naco je to dbre?
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
9.11.2007 16:51
...no dobre je to na to, ze si nebudes musiet kupit original a fotky si budes upravovat na nete.
|
| |
@n@n@$
Od: @n@n@$
|
Pridané:
9.11.2007 21:18
Na odstraňovanie efektu červených očí a podobne si nemusíš kupovať žiaden originál.
|
| |
haha
Od: haha
|
Pridané:
9.11.2007 18:59
len nepovedz ze by ti vadila vyssia cena hlavne ked mas warez verziu...
|
| |
Borec
Od: Borec
|
Pridané:
9.11.2007 21:34
Si sprosty jak bagandza. Neni tam ani nahodou napisane ze to bude vlastne platene reklamou a tam budu velke peniaze, tym sa nemusi zvysit cena ich produktov
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
9.11.2007 16:08
podla mna blbost... nevidim pre to ziadne dobre pouzitie, aj ked v kaviarnach to moze byt dobre ale tak zda sa mi ze to bude dost nepouzitelne
|
| |
_user
Od: _user
|
Pridané:
9.11.2007 16:29
A preco blbost?...Vy mate snad zaplateny original Photoshop? Je to idealne ked clovek nema pristup k instalovanemu programu. Dufam ze online programov bude pribudat. Clovek ma odkialkolvek pristup a nemusi nic instalovat
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
9.11.2007 18:04
Ano mam legalne kupeny Photoshop CS3 Extended verziu, kvoli zivnosti...
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
9.11.2007 18:23
mam GIMP
|
| |
:))
Od: :))
|
Pridané:
9.11.2007 18:28
:)
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
9.11.2007 20:05
a ja Paint a co ?!
|
| |
woww
Od: woww
|
Pridané:
10.11.2007 17:27
no GIMP je super, ale urob v nom CMYKovy obrazok... a sme doma...
|
| |
gustav
Od: gustav
|
Pridané:
10.11.2007 23:39
vo webovom photoshope to vies?
|
| |
fuxo
Od: fuxo
|
Pridané:
10.11.2007 12:29
Nie, mame GIMP, je s tym nejaky problem ?
|
| |
Jozo z Hornej Dolnej
Od: Jozo z Hornej Dolnej
|
Pridané:
9.11.2007 16:51
vyuzitie to ma urcite... praca niektorych ludi nespociva len pri jednom PC. niektori ludia denne vystriedaju aj 5 pocitacov a predstav si ze by teraz koli tomu mal kupovat multilicenciu na 5 PC...
|
| |
Roman
Od: Roman
|
Pridané:
9.11.2007 16:24
"tunning" mal asi byt tuning. :-)
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
9.11.2007 16:46
No neviem ako presne funguje ten flashovy skript, dufam ze to nebude vratenie sa o 5 rokov spat co sa tyka vykonu. A tiez dufam, ze s flashovym pluginom sa nebudu "tahat" vsetky adobe web programy (ako tajne funkcie na urychlenie).
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
9.11.2007 17:26
Nieco podobne tu uz je: http://www.splashup.com/
|
| |
firefo
Od: firefo
|
Pridané:
9.11.2007 21:28
firefox rulezzz
|
| |
randilo
Od: randilo
|
Pridané:
9.11.2007 21:31
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
9.11.2007 21:39
nepaci sa mi ze to bude webove..... nemam peniaze na novy PS a mam ho rad, nechcem sa ho vzdat..... alternativu nehladam, ale mozno budem musiet.... alebo ostanem pri CS2 co mi staci
|
| |
mmm
Od: mmm
|
Pridané:
10.11.2007 6:32
Kludne zostan pri CS3... ta je este offline
|
| |
snaque
Od: snaque
|
Pridané:
10.11.2007 11:11
Photoshop je photoshop, neviem na co to vobec robia...
Takychto programov je viac nez dost...
Ja osobne na taketo jednoduche veci pouzivam ACDSee.
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
10.11.2007 12:02
skus retusovat v ACDSee, animovat, robit vektor atd. Som zvedavy sko by si to spravil
|
| |
CS3
Od: CS3
|
Pridané:
10.11.2007 20:11
este raz precitaj co napisal, a nezabudni si precitat clanok, ta web verzia take nieco vobec nespomina
|
| |
Lypeerork
Od: Lypeerork
|
Pridané:
10.11.2007 17:04
Your days are counted if you're a smoker. So may people die because they smoke.
Please be careful to your self and quit smoking. You will be thankful for that.
Get more information and tips at:
<a href=http://www.squidoo.com/quitxsmoking/>Quit Smoking</a>
|