| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
krtko
Od: krtko
|
Pridané:
9.11.2007 10:47
iba dve?! to je skandal!
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 11:12
lebo microsoft ! vo windows XP je nehorazne vela chyb aj teraz
neverím to mu že nevedia vydávať viac updatob .
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
9.11.2007 12:29
pomoz im najst ich ked si taky frajer.....
naco tu trepes o chybas vo win... co si nejaky bezpecnostny expert? a keby si aj bol, tak by ta to aj tak netrapilo... o to viac by si vedel, ze na to treba kaslat..... ze chyby.... urcite ti kvoli tej neobjavenej chybe zistili konta na vsetkych uctoch co mas a vedia o tebe v nasa a prave skumaju tvoju dna a vyrabaju tvoje exemplare, lebo sa zistilo, ze tvoj geneticky potencial nema obdoby........
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 12:41
preco si taky agresivny, vadi ti ze som gay??? myslim ze to, ze som na chalanov je uplne jedno, bavime sa o clanku, cicus ;)
|
| |
naklad
Od: naklad
|
Pridané:
9.11.2007 16:22
mne to nevadi... daj mi cislo a ja ta pridem pekne natvrdo nalozit!
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
9.11.2007 17:26
hmm no ak by mal najst bezpecnostnu chybu, nemohol by predtym suhlasit s podmienkami pouzivania winu a to by teraz win nemal nainstalovany ;) Podmienky v skratke: Nesparat sa do OS
|
| |
El nino
Od: El nino
|
Pridané:
10.11.2007 17:42
he,radšej si ho pekne nechaj to onéé...ved vieš... a nebud agresívny - to sú len chudáci
|
| |
El nino
Od: El nino
|
Pridané:
10.11.2007 17:46
he,radšej si ho pekne nechaj to onéé...ved vieš... a nebud agresívny - to sú len chudáci
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
9.11.2007 21:37
nie som agresivny pusa..... videl si tam nejaky vykricnik? len konstatujem......
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
10.11.2007 11:54
vyzeras zaujimavo, puska, nedame stretko? ;)
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
10.11.2007 16:44
:D :D :D
nie
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
9.11.2007 10:53
a pre vistu vyjde kedy prvy SP? :-)
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 11:13
ak dobre viem už ho ešte raz nevyjde . lebo už vyšiel xD
|
| |
Vráť sa na zem
Od: Vráť sa na zem
|
Pridané:
9.11.2007 11:55
Počuj, ty žiješ v budúcnosti? Veď oni vydali iba betu pre skupinu testerov. Ešte nie je von ani RC, ak vôbec vieš, čo to znamená. Ak máš šíriť dezinformácie, tak radšej MLČ!
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 12:44
vobec nevies o com pises, ale pises proti mne a chces aby som mlcal,lebo ti vadi ze som homosexualne orientovany. ale to uz nie je dneska trestne,tak sa vrat na zem ty, ty debil !
|
| |
!!!
Od: !!!
|
Pridané:
9.11.2007 13:26
Ked si buzerant tak neotravuj svojimi primitivnymi nazormi, a pis k teme, ak nie tak drz hubu a zabudni na dsl.sk!
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 14:37
ale ja rad chodim na dsl.sk, su tu pekni chalani a skoro ziadne baby.
|
| |
GRL
Od: GRL
|
Pridané:
9.11.2007 18:20
a koho tu ma akoze zaujimat ze si teply?!!!
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 20:15
iba teba, lebo ty mas na mna chut. ja to viem vycitit, cicus ;)
|
| |
ewo
Od: ewo
|
Pridané:
10.11.2007 3:17
pizi.. VYHODTE TOHO BUZERANTA Z PLACU
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
10.11.2007 11:56
keby si sa radsej namiesto debilnych vyziev na vyhodnenie cloveka len kvoli jeho orientacii, viac venoval svojmu chalanovi.......
|
| |
taxikar
Od: taxikar
|
Pridané:
10.11.2007 18:19
mne nevadi ze si homo, iba to ze si chorobne myslis ze ta seci nemaju radi lebo si gay
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
10.11.2007 22:12
NEVIEM PRECO ENJAKY CHUDAK PISE ZA MOJE MENO
|
| |
rexox
Od: rexox
|
Pridané:
10.11.2007 22:53
chod uz do r-i-t-i , buzik
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
10.11.2007 23:14
to co je r-i-t ?
|
| |
r-i-t
Od: r-i-t
|
Pridané:
10.11.2007 23:18
r-i-t technologies, predsa. To nepoznáš? Pozri www.rit.sk
|
| |
jf1
Od: jf1
|
Pridané:
9.11.2007 11:58
... a to je dobre alebo zle ? :o)))
|
| |
hmmm
Od: hmmm
|
Pridané:
9.11.2007 12:30
to je uplne jedno
|
| |
kfhkdof
Od: kfhkdof
|
Pridané:
9.11.2007 14:29
http://gdsgg.org/teen.html
|
| |
Ian Darwin
Od: Ian Darwin
|
Pridané:
9.11.2007 19:16
Ste zamestnali Martina Kovaca ?
|
| |
titina
Od: titina
|
Pridané:
9.11.2007 19:53
uz, to su posledne dve chyby, ktore potrebuju opravu vo Windows XP. XP uz konecne kompletne. Tak na toto som cakal, uz nabuduce ked si budem reinstalovat Windows ,tak si dam XP a nie 98. jupi
|
| |
DSL = LSD
Od: DSL = LSD
|
Pridané:
11.11.2007 9:34
Chlapy kaslite na to. Zajtra oslavuje meniny Patstovka tak ju dajte do kasy a radsej si vypite nez by ste sa hadali.
|
| |
Flousycouch
Od: Flousycouch
|
Pridané:
17.11.2007 4:13
Sounds like your finances are becoming a problem <a href=deptmanagment.com>creditor debt settlement</a> is the solution. ... 2007 USA Debt Consolidation.
Real debt help is not quick or easy ...
|
| |
fearmaleake
Od: fearmaleake
|
Pridané:
19.11.2007 18:39
Follow these guidelines and you will build that new home with little, or no, problems. <a href=home-improvement-lending.com>bathroom remodeling or renovation</a> can help...
|
| |
Excerecoigree
Od: Excerecoigree
|
Pridané:
20.11.2007 19:27
French parliament has shown that several question marks hang over the accounts of <a href=cash-advance-service.com>equity home loan</a>
|
| |
appomopogleta
Od: appomopogleta
|
Pridané:
25.11.2007 21:43
Many business managers and principals entrusted with <a href=college-paid.com>consolidation loan lowest rate student</a>, have had problems with their own finances...
|