| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
najvacsia
Od: najvacsia
|
Pridané:
9.11.2007 9:48
Pecka bolo SimCity 3000..proste inak ganialna hra
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 11:07
ktovie preco prave SimCity 3000 . zeby nanom neslo nic novsie xD
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 23:44
PROBLEM JE TEN ZE NA NOM BY MAL BIT LINUX ! A NEVIEM AKO STOJI Z KOMPATIBILITOU 18 ROCNA HRA
|
| |
y0g
Od: y0g
|
Pridané:
9.11.2007 9:50
jo...3k bola nehorazna..a zo SC4 nemozem doteraz :) asi si idem zahrat :p
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
9.11.2007 11:21
100-dolárový notebook, ktorého masová produkcia odštartovala minulý týždeň...
DSL.sk, 24.7.2007
Tak ako je to vlastne s tou masovou výrobou alias produkciou 200- alias 400-dolárového noutbúku?
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
9.11.2007 13:57
simcity z roku 1989 nestoji za nic,,mohli tam dat aspon 2000ku
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
9.11.2007 14:03
Mohli. Ale kto vie, či by to na tom HW išlo a ešte či by to EA dovolilo.
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
9.11.2007 14:37
sim city 2000 by natom v pohode frcal zas taka sunka ten notebook neni
|
| |
SifoN
Od: SifoN
|
Pridané:
9.11.2007 13:58
Dina Blaster rulezz!! :D
|
| |
Mmm
Od: Mmm
|
Pridané:
9.11.2007 14:38
Ked tak, tak Dyna Blaster...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
9.11.2007 16:20
Radsej Bulanci :DD
|
| |
BigLama
Od: BigLama
|
Pridané:
9.11.2007 19:30
Command and Conquer, to bola pecka :) a je uz free :)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
9.11.2007 20:56
Na amige som mal master blaster hru - nieco ako dyna blaster - to sme zhaviliiiiii - neni od toho ziadna lepsia hra - styria hraci proti sebe - to nemalo chybu :D tusim 11 rokov dozadu to bolo
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 21:28
DUNE
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
10.11.2007 10:57
Nemozes dat maly africkym deckam Command and Conquer ... je to sice dobre na taktiku ale sak by sa tam postrielali ... im musis dat dajaku mierumilovnu hru :P lebo tie notbooky idu aj do krajin kde najdes na ulici pohodenu AK-47 :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
9.11.2007 16:40
SimCity z 1989 hmm a ja som to este nehral :) A to idem v hrach postupne podla roku vyroby :DDD
|
| |
Pali
Od: Pali
|
Pridané:
9.11.2007 20:17
tak daj 100 dolacov kup si hru a ku nej dostanes zadara aj notebook ...:)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
9.11.2007 20:53
fakt - dobry napad - uz aj utekam do afriky :D
|
| |
anyone
Od: anyone
|
Pridané:
9.11.2007 21:34
Nema tam nahodou byt nainstalovany Lisux? Na kieho oneho im tam potom bude okenna hra?
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
9.11.2007 23:43
no ved neviem ako to pebezi na linuxe . xD
dobry postreh
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
10.11.2007 6:21
je portovana cizeide aj po linuxom
|
| |
anyone
Od: anyone
|
Pridané:
10.11.2007 18:01
Ooo .. nevedel som .. beriem spat!
|
| |
Rybar
Od: Rybar
|
Pridané:
10.11.2007 15:19
Na zivom.sk som cital ze to ma byt hra Sims - niekto sa niekde kopol a poriadne.
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
10.11.2007 19:37
http://www.zivom.sk/
Internet Explorer nemôže zobraziť webovú stránku.
|
| |
DSL = LSD
Od: DSL = LSD
|
Pridané:
11.11.2007 9:39
Ten notebook to co je zac? Im radsej mali dat stare iPalm so statickou handrickou na displej na nabijanie trenim
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
11.11.2007 15:38
http://www.zive.sk/Bleskovky/ Originalna-SimCity-mieri-na-OLPC-notebooky/
sr-1-sc-4-a-274688/default.aspx
|