| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
8.11.2007 11:45
dufam,ze to date na dsl.sk
|
| |
froggie
Od: froggie
|
Pridané:
8.11.2007 11:47
co je to dsl.sk?
|
| |
Noo
Od: Noo
|
Pridané:
8.11.2007 20:38
tu je to viac ako potrebne!)
problem bude len so slovenskou lokalizaciou, resp. dobou kym sa k nam dostane...
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
9.11.2007 7:44
vyhrnies rukavy a ked sa do tej lokalizacie pustis bude to cobydup:-P
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
8.11.2007 12:17
tu by to odfiltrovalo 90% komentarov
|
| |
mmm
Od: mmm
|
Pridané:
8.11.2007 13:12
tento by bol prvy
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
8.11.2007 15:13
no mozno aj viac ako 90 % :D
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
9.11.2007 12:22
No len to by odbúralo asi 80% mojích úsmevov v práci :DD
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 19:57
Opatrne , keď ťa nachytá šéf , dá ti facku
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
8.11.2007 12:59
boli ma zub :)
|
| |
rsx
Od: rsx
|
Pridané:
8.11.2007 14:48
vela komentarov by tu neostalo
|
| |
mirec10
Od: mirec10
|
Pridané:
9.11.2007 11:20
dsl.sk je takmer idealny na otestovanie toho filtra :D
|
| |
Stiff
Od: Stiff
|
Pridané:
12.11.2007 17:39
Ale v takom pripade by sa 9/10 ludi co sem pisu mohli ist realizovat akurat tak na pokec a ine "inteligentne" servery.
|
| |
RuLEEZZZZ!!!!
Od: RuLEEZZZZ!!!!
|
Pridané:
8.11.2007 11:50
...blocked by StupidFilter...
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
8.11.2007 11:52
To by sa tu hodilo.
|
| |
Karol
Od: Karol
|
Pridané:
8.11.2007 12:02
Jasne ze hodi, teraz by tu v tejto diskusii nebol ziaden komentar :-)
|
| |
mystyq
Od: mystyq
|
Pridané:
8.11.2007 12:12
Ani ten tvoj :)
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
10.11.2007 12:26
ani tvoj
|
| |
rad
Od: rad
|
Pridané:
10.11.2007 17:13
ale moj hej
|
| |
jkl
Od: jkl
|
Pridané:
8.11.2007 12:01
takze aj ironia je neziaduca? ake ironicke :P Dalsie verzie tohto programu budu filtrovat vsetky vyrazy ktore nebudu v newspeaku :( .
|
| |
Pete
Od: Pete
|
Pridané:
8.11.2007 12:04
Asi si to nepochopil, praveze je ich problem odlisit od hlupych, teda samozrejme ich nechcu filtrovat...
|
| |
ropman
Od: ropman
|
Pridané:
11.11.2007 12:02
www.vesmirni-lide.cz - web pre teba
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
8.11.2007 12:03
Príspevok bol zmazaný pre hlúpy obsah.
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
8.11.2007 12:18
Opera *cenzurovane*
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.11.2007 12:22
pokial si Patrik aplikuje na server DSL asi som tuna na dobro skoncil pre potesenie vsetkych pomazanych hlav
|
| |
kalambur
Od: kalambur
|
Pridané:
8.11.2007 13:42
keby to aplikovali, tak by som nemal dovod navstevovat to tu. koli comu sem chodim? hadam nie koli clankom?
|
| |
rsx
Od: rsx
|
Pridané:
8.11.2007 14:50
tvoj komentar bude odstraneny v dalsej verzii
|
| |
Kumbulumbu
Od: Kumbulumbu
|
Pridané:
9.11.2007 17:03
Ty si sliacansky kalambur?
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
8.11.2007 12:28
Nad lidskou blbostí se taky nedá zvítězit. Ale nikdy se nesmí přestat proti ní bojovat.
Nejhorší srážka v životě, je srážka s blbcem. Blbce nikdy neusvědčíte z blbství. Z takové srážky, vyjdete vždycky jako největší blbec pod sluncem.
Pakliže člověk zvítězí nad vlastní blbostí, je vítězem nebo poraženým? V každém případě je to dobré.
Jan Werich
|
| |
3lefant
Od: 3lefant
|
Pridané:
8.11.2007 12:45
suhlas: nikdy sa nehadaj s blbcom, zvedie ta na svoju uroven a tam ta porazi svojimi skusenostami
|
| |
sam_doma
Od: sam_doma
|
Pridané:
8.11.2007 12:29
Radsej keby vymyslelli software, ktory by blokoval hlupe clanky na dsl.sk
|
| |
kuli
Od: kuli
|
Pridané:
8.11.2007 12:57
velka skoda, ze slovensko musi trpiet takych ludi ako ste vy.
|
| |
sam_doma
Od: sam_doma
|
Pridané:
8.11.2007 12:35
Minule som sa strasne kosil na tom clanku "hladame novych autorov pre dsl.sk" a hlavne vete "zapojte sa do kolektivu ludi" LOL Ved dsl.sk ma akurat tak majitela a nikto tu nechce pisat clanky, lebo to tu stoji za velke .....
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
8.11.2007 12:46
tak si chod citat itnews a neotravuj tu ludi, ktorych to zaujima.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
8.11.2007 13:07
Podla mna su dvaja.
|
| |
sam_doma
Od: sam_doma
|
Pridané:
8.11.2007 16:33
hh :) Ja osobne proti dsl.sk nic extra nemam, spravy citam, len vidim, ze sa ma co vylepsovat a berte to dobre, pretoze vam prajem. Ale podla struktur viet sa mi zda, ze clanky pise jeden clovek a este k tomu pouzivane preddefinovane frazy/slova. Diskusia uroven nema, pretoze nikdy sa tu nerozobera nic k clanku, a to by mohla vyriesit prave registracia.
|
| |
McBaran
Od: McBaran
|
Pridané:
8.11.2007 13:06
nemyslím si že je to na niečo prospešné lepšie je zaviesť registrácie a mať pár moderatov
čo sa o to bude starať
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
8.11.2007 23:58
Ano suhlasim! A ja by som chcel aby bol moderatorom Bozz. Kto je za? :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 17:05
Ja!
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
8.11.2007 13:20
aj hlupi komentar(pokym nieje vulgarny) je sloboda prejavu!! ..takto nejak sme sa dostali aj do totality.. zacnelo sa niekomu po starych casoch.hmm!?
ps. je tento koment prijatelny alebo stoji za blok???
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
8.11.2007 13:27
Co je hlupejsie? Napisat hlupost, alebo o nej napisat, ze je to hlupost ? :D
|
| |
Kazekage
Od: Kazekage
|
Pridané:
8.11.2007 13:47
Akoze ked napisem debil a podobne tak to zablokuje moj komentar, ale ked napisem d_ebi1 tak nie tak naco to potom je.
|
| |
Bertold
Od: Bertold
|
Pridané:
8.11.2007 14:10
A kto bude posudzovat co je hlupe a co nie?
J e to cenzura,a ked niekto chce prejavit svoju hlupost,tak nech ju prejaví...I Ti največši géniovia boli v niektorých pripadoch svojho prejavu posudzovaní ako hlupaci...Takze o com je tento software?
|
| |
Ereddideodone
Od: Ereddideodone
|
Pridané:
8.11.2007 14:19
I want to share this tip:
Stop paying to download http://prisonbreakseason.tv/ - Prison Breaks and your favorite TV shows! Download them From http://prisonbreakseason.tv/ - Prison Break Now.
http://limewire.all-downloads-now.com - LimeWire is still going strong!
Thanks,
http://prisonbreakseason.tv
|
| |
BigLama
Od: BigLama
|
Pridané:
8.11.2007 14:39
Konecne komentar k veci :P
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
8.11.2007 15:34
Neznám lepší web než je DSL v daném segmentu. Kvalita je vysoká, vyzkoušeno spamboty :-P Tak a teď si bude robot lámat hlavu co je ironie :-D
|
| |
GRL
Od: GRL
|
Pridané:
8.11.2007 15:34
...same pioviny tu trepete! Viete ze zdrazel karelab?
|
| |
intonsina
Od: intonsina
|
Pridané:
8.11.2007 15:36
http://Xstile.narod.ru/cameron-diaz.html - they Must Be Crazy
uhahah no comment ))
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
8.11.2007 15:56
no, definujte spojenie hlupy komentar... ? v skutocnosti moze clovek hovorit prenesene. a sloboda prejavu, filtrujte SPAM. a nahodou niektore "hluoe" komentare dokazu pobavit... a velmi
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
8.11.2007 16:34
define: hlupy_komentar type string
define: hlupost type boolean
// if opec == true *censor function needed
// hlupy_komentar = ''
// endif
// hlupost = censor(hlupy_komentar) *deleted 11.9.
hlupost = true
|
| |
opec
Od: opec
|
Pridané:
8.11.2007 20:47
close ;
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
9.11.2007 0:01
Boha a ty co furt zdrazujes tu ropu
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
9.11.2007 19:41
while (!asleep()) sheep++;
|
| |
marmare
Od: marmare
|
Pridané:
8.11.2007 19:16
kebyze to filtruje vsetky hlupe spravy, tak co ostane na nete?? take 2Tb textu, zvysnych nepocetne vela Tb by sa vyparilo....
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
9.11.2007 14:00
zabudol si na porno
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
8.11.2007 19:21
Takže skúška, či nám to odfiltruje:
Vážený obchodný papier,
Bohužiaľ Vám musíme upozorniť na nedoeržanie splatnosti fraktúr, soplu ste nám ostali dlžní toľko peňazí, že by sme si za to kúpili aj jeden trkator,
Kvôli Vašej pltobnej neschopnosti dokonca nemáme ani na úhradu prddavkovej dane a minulý mesiac sme potúpili aj lízing.
Vieme, že sa smažíte ako viete, ale to aj tak nestačí. Naši zamestnanci si kvôli Vám nemôžu dovoliť viac ako 10 treskov deky denne.
Žiadame Vás, aby ste úhradu neposierali po čiastkach, pretože platíme vysoké polopatky TATAR BABKE, čo nám trhá krčmové žily.
V prípade, že neuhrdíte faktúry do 10 dní, vec postupujeme na ďalšie onanie Okresnému údu. Ubezpečujeme Vás, že tam máme známu sukyňu, ktorá sa prevzťahovala k mamažérovi našej frmy a hráva s ním ruskú roletu.
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
8.11.2007 19:21
Taktiež odber topvaru máte až do ďalšej daňovej pivonnosti v našej firme zakázaný, pretože svojimi sľubmi o platbách privádzate našich pracovníkov do rozparkov.
Rovnako Vás prosíme o zasranie tohoto listu aj ekonomickému riediteľovi, ktorého sme prednedávnom videli, ako sa prepychoval v ubytovom hoteli a našim prcovníkov, ktorí boli ubytovaní v tom istom hotgeli, ponúkal na predaj zlosovateľné stierače a komunistické mrdaile. Vrchol všetkého bolo to, že mal na krku drahý perlový náprdelník. Za naše peniaze!
Telíme sa na naše strtnutie a dúfame, že uhradíte svoje ohľodávky a nám spadne amen zo srdca.
Ahnojte!
PS:zlosovateľnéstierače=stierateľné losy
|
| |
igor
Od: igor
|
Pridané:
8.11.2007 23:41
Vážená stavebná spoločnost
Ná základe Vašej spotrebnej dane sme vypočítali priemerný platobný úplatok Grónskeho medveda ktorý sa už dlhšie nachádza na ondrejskom cintoríne vo vagóne číslo osem pod označením drevený kinofilm. Nakolko ste neobdržali splatnú kompenzáciu právnej náuky sme nútený absolvovať preventívne vyšetrenie proti rádioaktívnej kostnej drene Vašej babky. Akonáhle nám pošlete Vaše rentgénové snímky poštou vám pošleme prenosný gastrolístok. Ak nabudete na túto žiadosť reagovať anglický torpédobored Blue remington vypáli dve svietivé diody na antarktický oceán. Dakujem s pozdravom tým reštaurácie MCdonalds
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.11.2007 19:47
Zda sa mi to alebo mi chcete tymto clankom nieco naznacit? Aj tak to je len pre anglictinu takze mate smolu! CHA!!!!!!
|
| |
Bozz rulez
Od: Bozz rulez
|
Pridané:
8.11.2007 21:19
ste prykratky namna, moje komentare tu budu vzdi lebo som trapni bozz. Ynac v pohode soft, len bude fyltrovat aj to co asi nema :D
|
| |
Bözz
Od: Bözz
|
Pridané:
8.11.2007 21:56
Never Argue With An Idiot. They'll Lower You To Their Level And Then Beat You With Experience!
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
9.11.2007 14:01
uz to tu bolo o par riadkov vyssie akurat v slovencine...
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
8.11.2007 22:07
BYj MAjZAUJIMALOjjAKOjjCHCUjjODFILTROVATjj TAKYTOjjTEXT
a kombinacii sa najde nekonecne vela, teda kto chce napisat sprostost, tak ju tam dostane, aj keby sa neviem aky filter spravil-alebo to bude taky filter, ze pusti 1-z 10 normalnych prispevkov a bude filtrovat skoro vsetky normalne-------
|
| |
Momo
Od: Momo
|
Pridané:
9.11.2007 9:00
Blbec si vzdy najde sposob ako sem napisat svoju tzv mudru vetu-a keby tuto diskusiu na DSL zrusili tak by sme o nic neprisli
|
| |
morpheus-sk
Od: morpheus-sk
|
Pridané:
8.11.2007 22:52
bola by skoda prist o tieto zmysluplne diskusie vzdy k teme :D vzdy da tu dobre zabavim ked citam diskusiu :D
|
| |
citatel
Od: citatel
|
Pridané:
8.11.2007 23:27
nepiste take dlhe komentare ludia nechce sa mi to potom citat - radsej viacej kratsich
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
9.11.2007 17:40
Som spadol zo stolicky ked som si toto precital :DDD
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 19:59
Kup si stoličku s operadlom
|
| |
DSL = LSD
Od: DSL = LSD
|
Pridané:
11.11.2007 9:56
Gadzovia sa ocitnu byt diskriminovany hlupym softverom muhahahaha. Ze by mi tento prispevok ten hlupak neprefiltroval, este by ma ohodnotil na 5 hviezdiciek do plusu. Bwhahahaha.
|
| |
GadžoBozz
Od: GadžoBozz
|
Pridané:
12.11.2007 18:48
Daj si facku
|