| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
8.11.2007 10:02
aj tak to nikto nema, tak v poho...
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
8.11.2007 10:23
time machine je zbytocnost ktoru vobec nepotrebujem, takze ma taketo kacice ani nejako netrapia :-)
druha vec je ze samozrejme ze pokial chcem zalohovat veci z Mac OS na ext. disk. tak tam asi musim mat particie vo formate MAC OS X nie nejaky PC Balast...
ani by som to nenazyval bugom :-)
|
| |
jasne
Od: jasne
|
Pridané:
8.11.2007 10:28
keby to vsak zistili vo windowse tak by si tu krical ze haha idiotsky MS a debilny bill gates. takto je to vpohodicke.
|
| |
Maxos
Od: Maxos
|
Pridané:
8.11.2007 10:33
Chcem videt ako Hlista zalohuje na Ext3 ci Apple Partition Map:P ja to za chybu nepovazujem je jasne ze si bude pouzivat svoj file system.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
8.11.2007 13:35
tu sa nejedna o suborovy system, ale o system spravy particii ... MBR je Master Boot Record a dokaze niest informaciu o maximalne styroch particiach (format particii moze byt rozny, ci uz FAT, NTFS, EXT3, APM ... cokolvek) a je to standard pouzivany od pradavnych cias, pricom system GPT (GUID Partition Table) je urceny pre popis maximalne 128 particii a pouziva ho rovnako Windows (dynamicke zvazky) ako aj Mac OS X alebo Linux ... je teda zvlastne, preco ma toto vplyv na funkcnost TimeMachine, kedze so samotnym suborovym systemom to nesuvisi ... pre porovnanie Volume Shadow Copy vo Windows bezi nezavisle na type tabulky particii, ci uz MBR alebo GPT, takze chybu v MacOSX je rozhodne potrebne povazovat za (zavaznu!) chybu ...
|
| |
dex
Od: dex
|
Pridané:
8.11.2007 10:35
Idiotský Microsoft a debilný Gates! Ešte aj ten Time Machine dodrbú!!! :-P
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
8.11.2007 11:47
To si vystihol, ked nieco nefunguje vo Windows tak uz je to tu sama nadvka ale ak v inom OS tak je to v pohode.
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
8.11.2007 10:39
Keby nebolo PC balastu, tak sa teraz nemozes tesit z Core (2) Duo ktory mas vo svojom milacikovi.
Netreba slepo obhajovat apple, velmi zle sa ti to vypomsti..
Sam som Tigra pouzival denne, je to pekny system, je to svetly priklad toho, ako veci mozu fungovat. Na druhu stranu Leopard - ked niekto vypusti druhu vistu, nemozem sa z toho tesit. Pripada mi to ako odflaknuta robota developerov.
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
8.11.2007 11:26
ako dlho si uz pouzival Leoparda
|
| |
a2a2
Od: a2a2
|
Pridané:
8.11.2007 11:45
ako dlho si uz pouzival Vistu
|
| |
a4a4a4
Od: a4a4a4
|
Pridané:
8.11.2007 16:51
a ako dlho pouzivas pocitac?
|
| |
a5a5a5
Od: a5a5a5
|
Pridané:
8.11.2007 19:39
viete o com vobec kecate ?
|
| |
a6a6a6a
Od: a6a6a6a
|
Pridané:
10.11.2007 1:23
ano
|
| |
a7a7a7
Od: a7a7a7
|
Pridané:
10.11.2007 13:08
co ano ? ...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
12.11.2007 18:57
nepytal som sa nahodou druhy ?
|
| |
holio
Od: holio
|
Pridané:
10.11.2007 0:56
btw dvojite procaky su od apple ked zacali pouzivat intelacky matros
|
| |
McBaran
Od: McBaran
|
Pridané:
8.11.2007 13:02
osobne si myslím že je to len reklamný ťah ... takto sa aspoň dá viac do povedomia verejnosti že nový OS vôbec vyšiel... a k tomu time machine ... OS je vonku len asi dva týždne tak je pochopiteľné že teraz je pod vlnou kritiky, a každý program má svoje muchy...
a mimochodom Apple vobec nemusím... radšej si ostanem pri microsofte ( aj keď ani to nie je žiadna výhra)
|
| |
tomus
Od: tomus
|
Pridané:
8.11.2007 23:38
Ak vyhlasovanie chyb je reklamna taktika, tak je potom jasne preco ma MS 90% trhu s OS
|
| |
Miro
Od: Miro
|
Pridané:
9.11.2007 11:40
Zeby po rokoch neuspesnych pokusov presadit sa na trhu kvalitou a jednoduchostou uzivatelskeho prostredia to Apple vzdal, a zacal bojovat proti Microsoftu jeho vlastnymi zbranmi? :D
|
| |
death to ms
Od: death to ms
|
Pridané:
8.11.2007 14:49
to je prehra
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
10.11.2007 11:00
Mna MAC vobec netrapi a nech sa Apple strci ... bezim na Win-e a staci mi to zatial ... casom nakopnem aj Linux mozno a bude pohodka ...
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
12.11.2007 8:58
kazdemu co jemu libo jest. 97ludi zo 110 si radsej alebo vobec precita clanok o chybe alebo nepodarku ako o chvale a uzani - to neprecita. a reklama je o tom dostat sa do mozgu. takze asi tak. ale mna nejaky leopard nezaujima. ja nebudem platit za HW a SW ked to nemusim. a nebudem podpisovat a upisovat sa na nejake licencne dristy.
|