
neprihlásený
|
Utorok, 23. júna 2026, dnes má meniny Sidónia |
|
|
Windows Live Calendar dostupný
DSL.sk, 8.11.2007
|
|
Ak preferujete webové služby spoločnosti Microsoft a napríklad využívate Live Hotmail, potom Vás poteší správa o sprístupnení novej služby Windows Live Calendar.
Live Calendar je v beta verzii, potom ako bol od začiatku týždňa prístupný len na niekoľkých účtoch, je aktuálne prístupný na ľubovoľnom Live ID účte.
Live Calendar využíva Ajax technológie a jeho layout a užívateľské rozhranie sú prakticky rovnaké ako u služby Google Calendar.
Kalendáre je možné podobne ako u Google Calendara zdielať, s vybranými Live ID účtami alebo ich spraviť verejne prístupné. Podobne ako u Google Calendara je možné zdielať len obsadený čas a nie detaily jednotlivých udalostí a termínov.
Kalendáre je možné zdielať verejne na čítanie okrem webového rozhrania aj cez ICS a XML, plný prístup pre vybrané Live ID kontakty je možný len cez webové rozhranie. Možné je samozrejme pridať si kalendáre iných užívateľov priamo medzi svoje.
Pre notifikácie služba ale využíva bohužial Windows Live Alerts, ktoré podľa nášho krátkeho testu zrejme pre Slovensko neposkytujú možnosť zasielať notifikačné SMS o blížiacich sa udalostiach z kalendára.
Windows Live Calendar v beta verzii je dostupný na calendar.live.com.
Najnovšie články:
Diskusia:
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
JPD
Od: JPD
|
Pridané:
8.11.2007 12:57
bohužiaľ
zdieľať
|
| |
kristian
Od: kristian
|
Pridané:
8.11.2007 15:30
no docela dobra vecicka
|
| |
McBaran
Od: McBaran
|
Pridané:
8.11.2007 12:58
no sekretárkam už odzvonilo :-D
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
9.11.2007 7:35
no moc by som to nerobil vyhadzovat sekretarky :D..
potom vsetci sefovia by mali len tie stare korcule dom za sporakom :P
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
9.11.2007 17:02
.....aj tak boli doteraz len na sexualne uspokojovanie sefov!
|
| |
exoomer
Od: exoomer
|
Pridané:
8.11.2007 15:00
ano hotmail si buem vytvarat jak chuj
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
8.11.2007 15:54
Mali by vymysliet ako to zdielanie nacitat z Outlooku.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
8.11.2007 18:59
pockam si na full verziu koli bete sa nebudem registrovat predsa na ms stranky
|
Pridať komentár
|
|
|
|