| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
misho
Od: misho
|
Pridané:
7.11.2007 11:57
mozno ze to nakoniec bude pouzitelny internet
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
7.11.2007 22:34
len keby to bolo zadarmo :D
alebo mesacny poplatok bez fupky ako bezne internety ako napr. chello :D
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
8.11.2007 9:01
misho, ale si zabudol dodat ze datovo pekelne!! obmedzeny...
|
| |
fokel
Od: fokel
|
Pridané:
7.11.2007 12:20
...a mozno aj nie
|
| |
Konik
Od: Konik
|
Pridané:
7.11.2007 12:29
otazka znie, kedy bude k dispozicii express datova karta s podporou hsupa?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 12:30
A vypadky budu castejsie...
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
7.11.2007 12:43
ocakavam clanok ohladom FEDORA 8 wereworlf !! /8th november/
|
| |
flashrun
Od: flashrun
|
Pridané:
7.11.2007 12:57
...vsak co si ho nenapises? pred par dnami tu bol clanok, ze hladaju autorov.
|
| |
Kazekage
Od: Kazekage
|
Pridané:
7.11.2007 12:58
Jj na to som aj ja zvedavy. Ete 2 dni :( A potom sa pozrem detailne
|
| |
Snake
Od: Snake
|
Pridané:
7.11.2007 19:13
Boa to uz je 8micka? ved sa pamatam ako som cca pol roka dozadu tahal 7cku
|
| |
DSL
Od: DSL
|
Pridané:
7.11.2007 13:37
Tak to je síla, že upload nad 1 mbps. To sa mi páči, to ani DSL od T-COMu nemá ešte :)))) A to píšu, že je to 4G internet :)) ORANGE je len 3G a má viac.
|
| |
GeorgeSK
Od: GeorgeSK
|
Pridané:
7.11.2007 14:47
4G je marketingovy tah pre ludi ako si ty. Take nieco ako 4G este neexistuje a ani nemoze u t-comu, kedze 3G oznacuje 3. generaciu mobilych sieti (co samozrejme u pevneho pripojenia "4G" nie je mozne, lebo to nie je mobilne pripojenie), ale museli nejako marketingovo tromfnut Orange. Potom tomu uveris, ze predsa 4G je viac ako 3G a musi byt lepsie.
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
7.11.2007 14:56
No vidíš ako sa dá vytvoriť klamlivá reklama, ktorá podľa zákonu "neklame".
Len by som rád vedel, sade majú to 4G.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
7.11.2007 20:01
Neklame, nazov produktu moze byt predsa akykolvek.
Ci sa ludia rozhodnu si kupit nieco na zaklade kvazi veselej scenky s fancy hudbou zalezi len od nich.
T-Com vie co robi, tych ludi (ktori sa rozhoduju na zaklade pocitov)je viac ako racionalne zmyslajucich.
|
| |
DSL
Od: DSL
|
Pridané:
7.11.2007 20:53
Takže ja som sa napríklad na základe pocitov nerozhodoval, ale na základe toho, že iný káblový operátor okrem T-COMu tu není a Wifi je shit to už nechcem. Asi tak.
|
| |
baqq
Od: baqq
|
Pridané:
8.11.2007 8:11
no technologicky sice nejaka super 4.generacia to nie je, ale urcite co sa tyka kvality sluzby, aj pomeru kvality a ceny oproti 3G orange-u, je Tcom DSL bez FUP a limitov urcite na tom lepsie, ako sialene obmedzeny Orange 3g...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
12.11.2007 1:34
heeej? Tak mi vysvetli ze preco cez net od t-comu konkretne programom 4G turbo2 mam cele dva tyzdne download 74kB/s
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
7.11.2007 13:46
Express karta s HSUPA uz v ponuke je..
|
| |
Hehe
Od: Hehe
|
Pridané:
7.11.2007 14:09
To je supa ..
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 18:41
nie to je hsupa :D
|
| |
fokel
Od: fokel
|
Pridané:
8.11.2007 10:35
...alebo hnuspa :o))
|
| |
PMASTER
Od: PMASTER
|
Pridané:
8.11.2007 10:41
apelujete na tie G-cka na slovensku je dostupny 5G intrnet uz radovo niekolko rokov. kto chce vediet viac nech si prestuduje stanovisko TU ohladom 5G co si planoval zaregistrovat T-com www.alpi.sk/buxus/generate_page.php?page_id=524
|