| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
m.es
Od: m.es
|
Pridané:
7.11.2007 10:40
sikovna vecicka, ale na slovensku to este malo ludi dokaze a vyuzit a pochopit, vid, co sa zachvilu rozputa diskusia :)
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
7.11.2007 10:48
ma to 200 wattovy zdroj,tak velku spotrebu neocakavam..
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
7.11.2007 11:19
Domace ulozisko porna! Lepsie vyuzitie to mat nebude
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
7.11.2007 12:44
haha
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 12:41
pche ze windows home server
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
7.11.2007 12:46
no taketo nieco by malo byt na baterky, doma to fakt len malokto vyuzije a este k tomu ten nazov to uz hovori samo za seba
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 18:47
no ak by som mal vedla okna mojho domu pripojku na korenovu siet tak by som dlho nerozmyslal :D Ale win home server fakt neprosim
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
7.11.2007 13:03
Vyzera to velmi dobre, len som zvedavy na cenu a spotrebu.
Na intel. stranke je napisane Intel® Entry Storage System SS4200-E (PDF 229KB) a pritom to pdf ma 684 KB.
|
| |
peto
Od: peto
|
Pridané:
7.11.2007 14:45
Taketo nieco by malo fungovat ako hub - spotreba do 8W, standby rezim (min. spotreba), zapnem, ide.
Okrem toho to ma len jeden sietovy port.
|
| |
Robert
Od: Robert
|
Pridané:
7.11.2007 14:49
Vyzera to ako kufrikovy gramofon. :)
Myslim, ze nad SW nie jepotrebne mentorovat - Linux + samba. Mam dojem, ze okrem ukladania dat to nesluzi na nic ine, mozno dokonca ani ako tlaciarnovy server.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
7.11.2007 14:52
radsej apple TV :)
|
| |
sup
Od: sup
|
Pridané:
7.11.2007 15:50
to uz radsej asus wl-500, cena o dost nizsia a procesor na zdielanie dat staci. Pochybujem, ze niekto potrebuje doma taky vykonny server. K comu by to vlastne taka domacnost vyuzila?
|
| |
duro
Od: duro
|
Pridané:
7.11.2007 18:38
na skladovanie a striiimovanie porna...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 19:31
jo - sup si moj clovek - asus wl-500g premium a neni o com :) len keby upload na net nebrzdil (presnejsie provider a jeho program balikov)
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
9.11.2007 19:39
mozte mi povedat debilkovia co ma spolocne router s NAS??!
|