| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
6.11.2007 16:16
uprimne je mi luto uzivatelov spolocnosti Kryha spol. s r.o.
|
| |
halo
Od: halo
|
Pridané:
6.11.2007 18:29
si sa upisal t-comu a teraz mas z toho chu.. pocit, ha?
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
6.11.2007 20:33
nie diki, ficim na optike, ale urcite nie od T ani orange ani slovanet
|
| |
halo
Od: halo
|
Pridané:
6.11.2007 23:14
nehovor, ze sanet, lebo s tym sa moze chvalit kopa studentov :)
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
7.11.2007 19:24
nehoworim o intraku, ale o pripojeni u mna doma
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
10.11.2007 11:06
a co mas ? ked nie T-Com ani orange ani Kryhu tak zostava len ... CONDORNET ... a to je NAJTRAPNEJSI provider jaky existuje a to by sme ta fakt mali lutovat ak na tom bezim ... [moztelutovat aj mna ... ja na nom bezim tiez :( ale uz nie dlho ... cakam kkym dokoncia optiku a pak to zmenim :P :)
|
| |
Bill
Od: Bill
|
Pridané:
6.11.2007 19:29
Aj mne. SLOVANET je majster v obmedzovani dat, FUP a podobne. lepsi je aj dial-up ako SLOVANET
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
6.11.2007 23:18
preco pleties stale dsl prenajate od niekoho(a nevyhodne) s vlastnou sietou?
nikto neobmedzuje len tak bez dovodu, to potom podla tvojej logiky je majster v obmedzovani aj ORANGE->smiesne 2GB FUP pri mobilnom internete. Hadaj preco? V ich pripade to nieje peniazmi ale technologiu-bez FUP by to skaredo lahlo ;)
|
| |
Sheridan
Od: Sheridan
|
Pridané:
9.11.2007 21:23
Pozri sa synak: Ja mám DSL od Slovanetu a mne FUP absolútne nevadí pretože nepatrím medzi tie hovadá, ktoré sťahujú z netu každú chujovinu a za deň stiahnú 2-3 GB. Mesačne "vyrobím" najviac 10 GB, takže z FUP si ťažkú hlavu nerobím.
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
6.11.2007 21:13
och, keby si vedel co to je ta siet Kryha zac, nelutoval by si... fakt
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
6.11.2007 16:17
64 Mbps.... a budú mať FUP 700 mb na deň.... :o)
|
| |
unknown
Od: unknown
|
Pridané:
6.11.2007 18:30
preco by mali mat? dovod?
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
6.11.2007 19:23
Lebo dsl.sk su sikulky a napisali do clanku FUP, ktoru pouzivala ta presovska firma ;)
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
6.11.2007 20:38
to neznamená že ju musí používať aj slovanet
|
| |
Jibu
Od: Jibu
|
Pridané:
6.11.2007 22:37
Myslel som to ironicky... <:o)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
6.11.2007 16:27
To je nic, ale tych 256 Kbps zadarmo, bude mat FUP 10Mb/den a agregacia 1.000.000:1, take ludove pripojenie.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
6.11.2007 17:26
tak v nasommeste robi jedna firma s mestom internet 128 = 64 VoIP a 64 Net a zriadenie stoji 2000 panelak, 7000 RD - myslim ze slovanet dava neporovnatelne lepsie... nakoniec rychlost 256 sa uz povazuje za vysokorychlostny net podla unie, co 64 je dial up...
|
| |
Mlc
Od: Mlc
|
Pridané:
6.11.2007 17:57
""To je nic, ale tych 256 Kbps zadarmo, bude mat FUP 10Mb/den a agregacia 1.000.000:1, take ludove pripojenie. ""
Prosim vas, vysvetlite mi niekto ci ma zmysel a kde vyuzijem to 64 mb pripojenie. Doteraz som mal od telecomu 1536/256 kb a islo max takych 350/60 kb.
A este co to znamena ta agregacia a ako si v tom mozem pomoct- myslim ze je to zdielanie tej linky uzla...ale asi sa mylim.
Tak vas pekne prosim
Dik
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
6.11.2007 18:03
jasne, ze je to len marketingovy trik, tych 64mb :)
proste veeela za malo penazi (a samozrejme - viac ako orange!! :))
jasne, ze to nevyuzijes. ani nedosiahnes (proste ti to nepusti drviva vacsina servrov)
|
| |
sda
Od: sda
|
Pridané:
6.11.2007 19:06
vidno ze nemas ponatia co je to p2p :D ja na intraku bez problemov na jednom nemenovanom trackery takmer vyuzivam 100mbit takze ked nevies radsej cus :)
|
| |
ahj
Od: ahj
|
Pridané:
6.11.2007 19:29
neni nahodou na intraku blokovane p2p ? ;)
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
6.11.2007 20:39
neni intrak ako intrak
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
6.11.2007 21:15
bla bla bla
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
7.11.2007 14:41
ble ble ble
|
| |
mtl
Od: mtl
|
Pridané:
6.11.2007 19:44
podla mna ma pravdu - p2p obmedzuje (v nejakej, hoci skrytej forme) kazdy
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
6.11.2007 23:21
najlepsie obmedzenie p2p je maly upload, a to ako vidite robi kazdy.. :)
|
| |
LuiS
Od: LuiS
|
Pridané:
6.11.2007 16:28
Tiež si myslím že ostanú pri doterajších pravidlách a nič meniť nebudú. Ceny a rýchlosti až veľmi nápadne pripomínajú ponuku Orange. Taktiež balíčkovanie TV programov je cenovo totožné s Orange - jedinou chybou je že Orange túto službu aj reálne poskytuje, u Slovanetu je táto služba v príprave.
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
6.11.2007 17:36
Malo je tych 700MB. Ale od 00 do 6.00 stiahnes habadej veci,a ostatny cas len browsujes. Neni to az take zle... Len ze 700MB ti nebude stacit stale na browsovanie... pffff
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
6.11.2007 18:12
700MB na den (resp. na 18 hodin) ti nebude stacit na browsovanie??? a to co pozeras cely den streamovane Pcko? a okrem toho, aj ked to presiahnes - budes mat 512kbps, to na browsovanie fpoho staci...
|
| |
vilko
Od: vilko
|
Pridané:
6.11.2007 21:28
skus pozerat iba taky prenost SHS z markiza live streamu kolko je to MB
|
| |
jaj
Od: jaj
|
Pridané:
6.11.2007 18:26
kto tu hovori o 700MB? ved to su stare programy kryhy....
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
6.11.2007 20:42
no sú tí ludia normálni?
však nie sú schopní normálne prečítať jeden článok
zamyslite sa nad sebou
degradujete túto spoločnosť!
degradujete republiku!
vy tejto krajine nikdy nič nedáte!
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
6.11.2007 17:01
1. jedna sa o Presov, nie o BA!
2. 1000 Sk aj s instalaciou na 3 roky je skvela cena. Napr. ked niekto ma net v praci/skole/na internate a nechce platit za net, ktory vyuzije poriadne len cez vikendy, tak to je myslim jasny zakaznik.
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
6.11.2007 18:01
1. a?
|
| |
XXX
Od: XXX
|
Pridané:
6.11.2007 18:43
skvele je pripojenie za 1 Sk , viazanost na 1 rok, cena 540, 12Mbps/4Mbps ;-)
|
| |
veto
Od: veto
|
Pridané:
6.11.2007 17:19
o co vam ide? Myslim, ze to co ponuka Slovanet je bezkonkurencny produkt v tejto lokalite.
|
| |
LuiS
Od: LuiS
|
Pridané:
6.11.2007 17:47
Zatiaľ bezkonkurenčný. Reálne totiž ponukajú niečo čo ešte nemajú pripravené vo všetkých lokalitách Prešova.
|
| |
Boko
Od: Boko
|
Pridané:
6.11.2007 18:15
Ja mam optiku ok condornetu a dali mi je o skoro rok neskor ako mali no a co?? teraz sa asi snazia vyzehlit si to tak mam rychlost 28 Mbit za 600 Sk a kamos ma za 250 sk 10 Mbit :) a bez FUP!!!!!!
|
| |
LuiS
Od: LuiS
|
Pridané:
6.11.2007 18:28
A ktoré sídlisko ? Pokial viem tak na Sídlisku 3 nie je optika priamo do domu ale len po blok, dalej je to už klasická LAN.
|
| |
XXX
Od: XXX
|
Pridané:
6.11.2007 18:46
ci boha, klasicka LAN ma max 100Mbps, to akoze malo znamenat ze je to horsie ci co ??? ani orange nema 100Mbit optiku... optika do bloku, a do bytu bohate staci LAN kabel, nieco ine ze zbytocne vyhadzovanie penazi...
|
| |
Phenom
Od: Phenom
|
Pridané:
6.11.2007 20:08
No vies ked za par rokov zvysia rychlost tak nestaci ten LAN.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
6.11.2007 20:10
Staci lebo kazdy trochu inteligentnejsi operator polozi gigabitovy ethernet a neskor len vymeni switch za gigabitovy ...
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
6.11.2007 20:08
Tak to robi aj v BA kazdy lebo potrebny pomer cena\vykon do domu zatial jasne vyhrava metalicke spojenie ...
|
| |
debil
Od: debil
|
Pridané:
6.11.2007 21:10
ORANGE ma 100mbit optiku. A kedze nemaju dobre osetreny shaping, takl to aj niekedy na tych 100mbps vyleti, tak sa tu nevzrusuj. Ja by som SLOVANET ani zadarmo nechcel, dakujem.
|
| |
XXX
Od: XXX
|
Pridané:
6.11.2007 22:45
okej, vyleti, ale ked tahas odkial ? tipujem ze z 99.9% serverov co su na internete, nemozes tahat tych 64/60/100. podla mna, realne vyuzitie tej rychlosti je jedine na torrenty, dc++ a ine podobne srandicky. a kedze kazdy operator si strazi to mnozstvo dat co prenesies, bud uplatni fup abo ta odpoji. je to vazne len marketingovy tah.
|
| |
Marki
Od: Marki
|
Pridané:
6.11.2007 22:57
Orange ma optiku 1.25 gbps, co je zdielane (casovym multiplexom) pre jeden vchod. Samozrejme nie je problem v buducnosti vymenit zariadenia a ficat na rovnakych kabloch 4 alebo 10 gbps.
|
| |
halo
Od: halo
|
Pridané:
6.11.2007 23:29
orange, ne-orange, vsetky siete maju nieco stale zdielane, podstatne je sledovat vytazenie rury a ked sa blizi k peaku tak upgradovat, a moze to byt zdielan stale..
|
| |
OMFG
Od: OMFG
|
Pridané:
6.11.2007 18:38
Este ze mam takmer cerstvu zmluvu na 2 roky 2Mbit za 500, ktory ide ledva 1 a stabilitou ako Ficova logika.
|
| |
Vrchol
Od: Vrchol
|
Pridané:
6.11.2007 18:58
Useri XXX a OMFG vy ste cisti turisti :-D
|
| |
XXX
Od: XXX
|
Pridané:
6.11.2007 22:45
trafil si klinec po hlavicke ;)
|
| |
e1
Od: e1
|
Pridané:
6.11.2007 20:25
Odkedy ťahá Orange do bytu metaliku? Pokial ja viem, tak ťahajú priamo optiku. Inak nechápem že prečo by predávali konvertor ktorý budem mať v byte. Inak čo sa týka efektivity, naozaj by bolo lepšie keby bol v každom dome iba jeden konvertor a na tú by sa pripájal každý obývateľ natiahnutím Ethernetu, ale to by uź nebola optika až do bytu, resp. asi je problém aj zabezpečiť takúto technológiu proti krádeži v priestoroch paneláka.
|
| |
upload
Od: upload
|
Pridané:
6.11.2007 20:57
trapne trapne rychlosti uploadu...
|
| |
uploadik
Od: uploadik
|
Pridané:
6.11.2007 21:14
tak tak, ORANGE ich aspon umoznuje navysit, SLOVANET zatial nie. Ked uz chceli konkurovat mali dat 4/8/12mbps + moznost zdvojnasobit,lenze debilkovia sa drzia toho, co uz davno aplikoval ORANGE, keby dal taketo uploady ORANGE, da ich aj SLOVANET.
|
| |
upload
Od: upload
|
Pridané:
6.11.2007 21:20
aj toto zdvojnasobenie u pomarancu je o nicom...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
6.11.2007 22:41
skuska
|
| |
Optovaapora
Od: Optovaapora
|
Pridané:
6.11.2007 22:51
Hello guys, is it okay to download limewire from http://www.free-limewire-download.us , they offer a punch of tutorials also with a reasonable price!?
I Hope You can answer me about it...thanks..
http://www.free-limewire-download.us
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
9.11.2007 21:26
No, it's fake which contains virus. Do NOT download it!
|
| |
pyrotechnik
Od: pyrotechnik
|
Pridané:
6.11.2007 23:01
lol ale nemozem z toho nazvu. rychly internet je out, je tu "rychlejsi internet" :D
|
| |
mesidgews
Od: mesidgews
|
Pridané:
7.11.2007 7:19
I find site http://biztrade.in
with free money bonus!!!
|
| |
marfy
Od: marfy
|
Pridané:
7.11.2007 10:08
kde nájdete server rýchly 60 mbit? teda ak nemate predplateny premium na rapide alebo nemate nejake rychle ftp s obmedzeným prístupom(na heslo. mozno ani tych 12mbit od tcomu nevyuzijete. Ale aj keby ste tieto rychlosti dokazali vyuzit bude tam ohromne fup. a ked nevyuzivate internet na stahovanie staci vam nejaky datovo obmedzeny program za 200-300 sk
ja by som z toho takú vedu nerobil je to zbytočnosť takýto net
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
7.11.2007 12:07
MARFY : ked neviem nepisem....
Povedz mi ako cez datovo obmedzeny program alebo nejake DSLko budes robit DIGI-TV, mtslis ze nejake HDTV ma bitrate par KB/s ? Sak uz pochopte ze to pripojenie je aj na TV aj na telefon aj na net nemusis ho prave netom vytazit na MAX. Sak ked chces kukat IPTV/DIGI TV tak ten signal k tebe musi nejako prist a to niesu prave male objemy, sa ti tie data nezjavia jak jezis len tak doma v tv
|
| |
anonym
Od: anonym
|
Pridané:
7.11.2007 12:02
tak ty si maximalne jebnuty luzer, ked povies taku picovinu, ze staci datovo obmedzeny net .. nikomu to nestaci omfg hadam sa nebudeme obmedzovat ked nemusime ty socka jebnuta .. vzdy sa najde nejaky kokotko co zajebe takuto picovinu .. ked vies net vyuzivat iba na to aby si si pozrel e-maily, tak si za par supiek rovno zaplat v nejake internetovej kaviari a nemusis potom platit ani tych 200-300,- Sk ty debilko
|
| |
dsadasfasfa
Od: dsadasfasfa
|
Pridané:
7.11.2007 13:36
debilko si skvor ty tvojim vyjadrovanim
|
| |
marfy
Od: marfy
|
Pridané:
8.11.2007 8:32
vidim ze ty si nejaké 13 rocne decko..... hned len nadavat
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
7.11.2007 14:02
vie niekto ako je vlastne slowanet pripojeny smerom von zo slovenska a ci ma vobec vsade vlastny HW?
|
| |
kjlk
Od: kjlk
|
Pridané:
7.11.2007 17:10
nie, slovanet je kancelariova firma, ktora VZDY poskytuje net na prenajmutej infrastrukture.
|
| |
Marfy
Od: Marfy
|
Pridané:
7.11.2007 17:44
hovorím o bežných užívateloch a o peniazoch nie o hdtv. vieš mi povedať kolko by som potreboval penazi na comp ktory by to vobec utiahol a este k tomu aj taky net? ja osobne mam digi tv a nepotrebujem viac!
|
| |
kobebra
Od: kobebra
|
Pridané:
8.11.2007 21:20
mám DSL reálne 250kb/s
to znamená, že z predplateného rapidu (traja po 150sk na 3 mesiace) viem stiahnúť cca 150mb/1hod. Za mesiac viem stiahnúť cca 150 GB.( 7 hod. denne).Za 3 mesiace 450GB,ˇ--nestíham spracovať tolko GB a nie ešte 60 mb/s -zbitočne vela
|
| |
Sheridan
Od: Sheridan
|
Pridané:
9.11.2007 21:28
Povedz mi, čo ty vlastne sťahuješ z toho netu keď za mesiac spravíš 150 GB?? Nejaké úchylné porno v DVD kvalite nad ktorým si potom honíš ten svoj tenký fas?
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
10.11.2007 11:09
ok chapeme ta ale ja teraz platim za 128 kBps 600 Sk ... sice mi net nikdy 128 nesial ale podla zmluvy je to tak ... a teraz si vezmi ze za stovku navyse budem mat optiku cca 30 mbps ... tak uz len z principu si volim priplatit tu stovku a vzdy ked neco potrebujem stiahnut tak to stiahnem za 2 hodky ...
|
| |
kobebra
Od: kobebra
|
Pridané:
8.11.2007 21:22
--samozrejme beriem len potrebu na net, nie na TV
|