| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Ror
Od: Ror
|
Pridané:
5.11.2007 11:09
to uz je full definitivna verzia?
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.11.2007 11:18
Kaspersky Internet Security 8.0.0.36 Alpha 2 dostupné na stiahnutie
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
5.11.2007 17:09
Kaspersky IS forever!!!
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
5.11.2007 11:18
No jasne...
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.11.2007 11:19
Agnitum Outpost Security Suite Pro (64-bit) 2008 (6.0.2168.211.415.268) dostupné na stiahnutie.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.11.2007 15:47
Ale len pre kokotov!
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
5.11.2007 21:03
jediny software na svete za ktory som ochotny zaplatit, uz len preto kam sa tato SLOVENSKA firma dostala a treba ju podporovat a kde inde ak nie u nas?
|
| |
linksysmax
Od: linksysmax
|
Pridané:
6.11.2007 12:28
ano, je to uz full definitivn verzia.
ten produkt vyzera byt velmi dobry, ucrite by ale pomohlo, keby bol cenovo prijatelnejsi.
ako pisu inde, napriklad aj v nemecku sa predava lacnejsie ako na slovensku. ak by u nas znizil eset cenu o 50 percent, podla mna by ziskal omnoho vyssi pocet zakaznikov a nehovorim uz ani o zvysenom trhovom podieli.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
6.11.2007 23:16
Ukrainian National Antivirus 1.83 dostupny na stiahnutie...
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.11.2007 11:21
Čo je vulgárne na slove "reklama"?
|
| |
Abe
Od: Abe
|
Pridané:
5.11.2007 11:29
slovenske vyrobky by sa mali podporovat...
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.11.2007 11:36
slovenská diskusia a slovenské komentáre by sa mali podporovať
a nie po pár sekundách mazať!!!
|
| |
napr.
Od: napr.
|
Pridané:
5.11.2007 14:38
Odštarovali dodávky prvých GDDR5 pamätí.
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
6.11.2007 3:00
odštarTovali !!!!!!!!!!!!!!!
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
5.11.2007 17:11
kubo, som stebou!!! :-)))) Mas pravdu!! he he
|
| |
szaga
Od: szaga
|
Pridané:
5.11.2007 17:10
Abe,no akurat!! Koli slovenskemu vyrobky si nebudem kazdy mesiac reinstalovat PC!!! pffffff
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
5.11.2007 20:04
szaga neblazni :)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
5.11.2007 19:00
Nuz mali, aj ked su smejdy... Z novym NOD-om som uz mal dost trapenia, nehovoriac o predchadzajucej verzii co pustila kopu bordelu do pc, skoda, ze zrusili free AntivirusShield, ten bol asi milion krat lepsi ako NOD a hlavne bol free. Inak neviem, preco je u nas NOD asi najdrahsi na svete, kupoval som si prvu verziu cez internet z Nemecka a bola o polovicu lacnesia ako u nas tiez ESD verzia.
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 11:28
a tak ja antivirus nepouzivam dovod je kazdemu jasny :D
|
| |
Abe
Od: Abe
|
Pridané:
5.11.2007 11:29
nemas internet? :D
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 11:30
mam ^^
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.11.2007 16:32
mas internet ale nemas pocitac?
|
| |
LOLO
Od: LOLO
|
Pridané:
5.11.2007 16:33
mas pocitac aj internet ale nemas monitor?
|
| |
Pólo?
Od: Pólo?
|
Pridané:
5.11.2007 16:33
máš počítač aj internet aj monitor ale nemaš žiaden operačný systém?
|
| |
Majky
Od: Majky
|
Pridané:
5.11.2007 18:35
máš počítač aj internet aj monitor aj OS ale nevieš to celé zapnúť
|
| |
andy
Od: andy
|
Pridané:
5.11.2007 19:01
Mas pocitac..... ale nemas elektriku
|
| |
klobasa
Od: klobasa
|
Pridané:
5.11.2007 19:41
Mas Internet Pocitac ale nemas mys ani klavesnicu
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
5.11.2007 20:05
Mozno nema stolicku kam by si sadol a tak to cele nezapne
|
| |
Kpt Bobor
Od: Kpt Bobor
|
Pridané:
5.11.2007 21:27
má počítač, internet, monitor, stoličku aj OS... ale nemá babu, takže celý deň honí a na také pi*oviny ako internet nemá čas
|
| |
SOLARISt
Od: SOLARISt
|
Pridané:
5.11.2007 21:47
no najviac si cenim tie odpovede ktore vychadzaju z vlastnych skusenosti dakujem
|
| |
Dolari$
Od: Dolari$
|
Pridané:
6.11.2007 3:03
takto kopať do slepého kamaráta...
nemám slov...
|
| |
nepoviem
Od: nepoviem
|
Pridané:
6.11.2007 20:27
ma vsetko len OS je solaris :P
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
6.11.2007 23:18
Podla mna nema rozum.
|
| |
trdlo
Od: trdlo
|
Pridané:
5.11.2007 11:51
ani ja nepouzivam uz pol roka, a to mam xp. a online avcka zatial hlasia cisty system. ale je pravda ze podozrive weby nenavstevujem a vobec na nete som asi hodinu-dve denne
predtym som pouzival avast, ale isiel prec
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
5.11.2007 15:05
ja tiez nechodim na nezname porno stranky ;o) ...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.11.2007 15:48
To je chyba! vies ake je tam žrááááádlo?
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
5.11.2007 19:03
viem ;o) ... virtualizacia ma svoje caro :))) ...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.11.2007 20:56
uz iba na znamoe ako je eset.sk ci zive.sk, mnvsr.sk a tak tam najdete to najtvrdsie porno
|
| |
ciny
Od: ciny
|
Pridané:
5.11.2007 17:08
preboha ty mas solaris a nepotrebujes antivirus... uuu a naucis nas to?
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 21:51
www.sun.com
|
| |
kata
Od: kata
|
Pridané:
3.12.2007 21:55
aj moja kamoska ma chcela ucit ze antivirak je sprostost,kym ju nenavstivili trojske kone
|
| |
Michal
Od: Michal
|
Pridané:
5.11.2007 11:34
No ved pockaj, budu raz virusy a rozna haved aj na Solaris :P
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
5.11.2007 11:46
nebudu lebo *nix like systemy nutia cloveka premyslat, nie bezhlavo klikat
|
| |
Mato
Od: Mato
|
Pridané:
5.11.2007 12:25
V *nix like systemoch moc toho nenaklikas asi.
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 21:52
precitaj si prispevok este raz a uvedomis si aku sprostost si napisal
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 11:47
nevyvolavaj hadky pretoze ja mam pravdu vzdy
|
| |
Abe
Od: Abe
|
Pridané:
5.11.2007 11:49
musite do kazdej diskusie tahat boj medzi oknami a *nixom?
je to uz otravne...samy flame...tu sa ma diskutovat o clanko a jeho obsahu a nie o tom, ktory OS je uber
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.11.2007 11:59
aku diskusiu si predstavujes pod reklamnym clankom
reset mart sekuriti?
|
| |
kuli
Od: kuli
|
Pridané:
5.11.2007 12:34
ty si co za primitiva?
|
| |
kubo
Od: kubo
|
Pridané:
5.11.2007 12:41
mas nieco do diskusie?
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 12:42
ma pravdu tak sa spamataj
|
| |
averton
Od: averton
|
Pridané:
5.11.2007 16:50
ty si ten autobus?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
5.11.2007 20:09
Solaris, ty mas vzdy pravdu? A sakra ja som vedel ze si moja zena :D
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 21:50
niekto je pod papucou. A ja som chlapec
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 13:09
Niekto je chlapec a niekto uz panic neni :D
|
| |
arab
Od: arab
|
Pridané:
5.11.2007 12:04
"poculi ste slovo bozie".....na co sa ty vlastne hrajes, kazdeho zhadzujes a nad teba nie je, coho si ty majster?
|
| |
arab
Od: arab
|
Pridané:
5.11.2007 12:06
to patri pre "Solaris"
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 12:14
nikoho nezhadzujem chod sa vyburit na niekom inom a nie na mne precitaj si co pisem potom chod pretiahnut macka a tak napis nieco k teme
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
5.11.2007 12:21
na com mas solaris a aky soft na nom mas? ma to podporu aj programov pre kde? aka je podpora hadweru bo ak viem suny neboli postavene na klasickych kopmponenoch
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 12:23
lenovo thinkpad r61 ! podpora programov je zalostna ale to sa riesi inak a nemam problem.
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
5.11.2007 12:36
to je asi na inteli a wifi to bude mat asi tiez od intelu cize tam by mohla byt podpora ok ako je to s ACPI a hibernaciou podpora grafiky a bluetooth je ok?
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 12:38
pre zvuk nie su ovladace vseobecne pre ziadny z linuxov (cakam na f8). mam in. graf. kar. a rozlisenie 1024x876. s hybernaciou je nieco zvlasne zaspi prebudi sa ale obrazovka je takmer neviditelna musite byt natlaceny na obrazovke aby ste nieco videlo - restart.bluetooth nevyuzivam.
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
5.11.2007 12:46
ja mam na acer aspire mandrivu 2008 zvuk mi ide cez alsu ci ako je to ten driver, wifi je broadcam tak to idem cez win driver, grafika je v poho ide o sis a procak je amd hibernaciu som este nenahodil ale v mandrive 2006 nebol problem kernel 2.6.22.9. solaris to je cistokrvny unix?
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
5.11.2007 12:51
ide o to ze mi tu bezi aj fedora 5 predsalen ma lepsiu hardverovu podporu. lenze to je specificky problem v alse 1.0.11 je vela bugov a na najnovsiu 1.0.15 je treba jadro minimalne vo verzii 2.6.23 a fedoru mi maximalne upgradne na 2.6.22 a primarne drivre alsi su na 1.0.11 ak sa nemyslim.
na solarise ani nepredpokladam ze zvuk rozbeham ale je to zaujimava zmena - s wifi nemam problem, len to treba velmi studovat na internete.
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
5.11.2007 13:06
neviem ja som este fedoru neskusal a solaris asi pokusat nebudem teraz som v man.. robehal som wirtualbox a to je bomba ide mi tam zvukovka, system sa javi fakt dobre boot za cca 5 sekund od zapnutia virtualnej masiny bo nabehnutie xpciek este skusim ze ci to ide hodit na druhy monitor a to bude bomba :-)a este tak rozbehat wifi a vsetky usp a parada
|
| |
friX
Od: friX
|
Pridané:
5.11.2007 15:14
ja pouzivam dost dlho virtualbox pod debianom. So solarisom nemam osobne skusenosti, ale rad by som sa zoznamil. Vo VB mam XP - absolutna pohoda a asi si tam hodim aj FreeBSD a Mac zo zvedavosti :-). Som strasne zvedavy na tieto OS. Ja ich na rozdiel od inych vyskusam a az potom o nich nieco vravim, aj ked pod VB to nie je uplne naj, ale mam jednu particiu na disku, ktoru pouzivam na experimenty (*BSD, Linuxy, atd live)
:-)
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
5.11.2007 19:38
vidis to je napad skusim ten solaris pod virtualboxom :-0
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
6.11.2007 10:02
mam problem neviem zohnot plnu ver virtualboxu mam len OSE co neumoznuje usb? poradte cital som aj neake fora ale zatial bez vysledkov email: pistiacik@azet.sk he he azet je len na kraviny inak gmail
|
| |
Memetic
Od: Memetic
|
Pridané:
5.11.2007 12:16
Ja použivam ESS plnú verziu už týždeň, lebo ho ponúkali na Invexe. Skusenosti su zatial len pozitívne, ale treba si nastaviť antivir, aby nekontroloval zbytočne každý prenášaný súbor z internetu. Najviac sa mi páčia hardverové nároky firewallu, lebo oproti iným čo som skúšal, sú fakt minimálne.
|
| |
stanley
Od: stanley
|
Pridané:
5.11.2007 13:16
myslite, ze sa to bud dat kazdy mesiac nainstalovat tak isto ako nod 32?
|
| |
valdik
Od: valdik
|
Pridané:
5.11.2007 13:53
pevne verim
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
5.11.2007 17:01
nod fix rulez
|
| |
b1aho
Od: b1aho
|
Pridané:
5.11.2007 13:32
aj ja ho uz pouzivam.... a s predchadzajucimi verziami nemam zle skusenosti
|
| |
dsl
Od: dsl
|
Pridané:
5.11.2007 13:42
podporujte slovenske programy, a za upgrade z nod na ess si zaplatte ked ste slovaci. taki australcania to maju zadarmo :-)
|
| |
ddd
Od: ddd
|
Pridané:
5.11.2007 13:45
a nezabudli ste tam nahodou pred clankom uviest -------inzercia--------- ?
|
| |
SDL.kss
Od: SDL.kss
|
Pridané:
5.11.2007 13:57
NIE!!!
|
| |
mufl0
Od: mufl0
|
Pridané:
5.11.2007 14:24
Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon rulez.
|
| |
Peto02
Od: Peto02
|
Pridané:
5.11.2007 14:38
Bol som v Brne na Ivexe, kde to oficialne predstavovali a uz som len cakal kedy to daju na stiahnutie. Fakt uplne super program s velkostou instalacky 18mega. Novy NOD32 a k nemu firewall, antispam a antispyware. Proste vsetko v jednom, zo Slovenska a pocitac mi startuje 2 rychlejsie ako predtym ked som mal NOD32 + Firewall Zone Alarm + Spybot. Na starsie masiny uplne idealne.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
5.11.2007 15:09
je sice najrychlejsi, ale rozhodne neodporucam instalovat tam, kde to nie je krajne nevyhnutne ... ved len rychlost citania z bezneho disku mi poklesla z 78MB/s na 62MB/s po instalacii noveho NOD32 ... kto ma Windows Vista s default zabezpecenim a pouziva pocitac tak, ako sa pouzivat ma, tak tomu antivirovy program zatial netreba ...
|
| |
Dano
Od: Dano
|
Pridané:
5.11.2007 16:26
Používať počítač tak ako sa má, Hmm, to by ma zaujímalo ako sa používa počítač inak ako sa má. . . . Antivír netreba. . . Myslím, že každý majiteľ ktorý používa pc s win a internetom nemá na výber. Len samovrah sa rozhodne používať takto pc bez antivíru, teda pokiaľ nie je schovaný za hardware firewall. Výrazne nedoporučujem.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.11.2007 16:38
nemáš pravdu, trochu ta opravím, nie samovrah, ale len neskúsený užívateľ respektíve obyčajný užívateľ nemá na výber
|
| |
Majky
Od: Majky
|
Pridané:
5.11.2007 18:43
moja rec, mas uplnu pravdu ;)
|
| |
Diskusia
Od: Diskusia
|
Pridané:
6.11.2007 14:17
mam windows xp sp2, nemam antivirus, nemam firewall (len ten v sp2), nemam verejnu IP.
nemam virusy, nehackuju ma, nemam spyware.
predtym nez sa ma pokusi niekto presvedcit o opaku nech si kopne do hlavy.2x. naco su vam antiviraky? len hlupaci nachytaju plno spywaru a virusov. staci mat normalny a aktualizovany browser (tj vsetko okrem IE a jeho nadstavieb).
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
7.11.2007 13:11
Este si zabudol povedat ze mas 16 rokov
|
| |
mayko
Od: mayko
|
Pridané:
8.11.2007 19:45
skes pravidelne vyuzivat internet banking ked nemas ziaden antivirus a pod... a potom sa nediv ak budes sponzorom hackerov :)))
|
| |
averton
Od: averton
|
Pridané:
5.11.2007 16:53
ja som bol na Invexe a ale kvoli hosteskam :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
5.11.2007 21:02
to si bol ty co si jednu hostesku z esetu sukal za majkrosoftackym stankom?? som si mohol mysliet
|
| |
Booz
Od: Booz
|
Pridané:
6.11.2007 3:22
Nie to som bol ja, hosteska Esetu mi fajčila bez Smart Security.
Stačil hexa príkaz:
4E61206B6F6C656E61206B7572766F20
6CED6EE12C627564657320637563617420
56656E64756CED6E61212121
|
| |
Diskusia
Od: Diskusia
|
Pridané:
6.11.2007 14:18
tuto urcite poznas :) http://portfolio.yw.sk/nikol/
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
5.11.2007 20:55
No taky by mě zajímali fotky hostesek, má někdo něco? Aspoň na něco je ten Invex dobrej.
|
| |
Bubcutttuct
Od: Bubcutttuct
|
Pridané:
21.11.2007 15:24
<b><u><i>Free porn </i></u></b>
<i></i>
<b></b>
<u></u>
<i></i>
|
| |
kata
Od: kata
|
Pridané:
3.12.2007 21:57
kto si tiez mysli,ze antiv netreba,nech mi posle mail adresu,hned mu poslem nejake trojske kone,abo aspon cervy
|