neprihlásený Utorok, 23. júna 2026, dnes má meniny Sidónia
Nod32 3.0 a Eset Smart Security dostupné na stiahnutie

DSL.sk, 5.11.2007


Spoločnosť Eset po vydaní nového integrovaného bezpečnostného riešenia Eset Smart Security a novej verzie antivírusu Nod32 3.0 v druhej polovici októbra aktuálne sprístupnila na svojich webových stránkach tzv. testovacie respektíve trial verzie finálnych verzií svojich nových produktov.

Testovacie verzie je možné používať 30 dní od inštalácie.

Dostupné sú slovenská aj anglická verzia oboch produktov s buildom číslo 3.0.551, sťahovať je ich možné z tejto stránky.

Eset Smart Security je nové integrované riešenie obsahujúce Nod32 antivírus, Nod32 anti-spyware, osobný firewall a anti-spam. Detailný test prvej beta verzie Eset Smart Security sme priniesli v tomto článku.

Eset pri vydaní produktov vyzdvihol nízke systémové zaťaženie, ktoré je v porovnaní s konkurenčnými integrovanými bezpečnostnými riešeniami podľa spoločnosti preukázateľne najnižšie.

Uvádzanými systémovými požiadavkami sú Microsoft Windows Vista/XP/2000/2003, 300 MHz procesor alebo lepší, 128 MB RAM a 100 MB voľného miesta na disku.



Najnovšie články:

Cez QR kódy sa uskutočnilo 100-tisíc platieb, denný počet zostáva pomerne nízky
Aj Česko plošne zakáže mobily na školách
Android dovolí iba aplikácie od overených vývojárov od 2027, v prvých krajinách už o tri mesiace
Tesla so samojazdiacimi funkčnosťami pri tragickej nehode zišla z cesty a vrazila do domu
NASA vyvinula rýchlejšie vozidlo pre Mesiac a Mars zvládajúce náročný terén, video
Spotreba dátových centier má tento rok narásť o 26%, môže za to AI
Vznikajúci konkurent pre Starlink vyniesol ďalšie desiatky satelitov
Orange bude dodávať k 2.5 Gbps optike čínsky Huawei s 10 Gbps LAN portom - aktualizácia 1
Odstúpenie od nákupu do 14 dní má byť oddnes jednoduchšie
Predaje smart hodiniek narástli, zvýšila sa ich cena


Diskusia:
                               
 

to uz je full definitivna verzia?
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

Kaspersky Internet Security 8.0.0.36 Alpha 2 dostupné na stiahnutie

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Kaspersky IS forever!!!
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

No jasne...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Agnitum Outpost Security Suite Pro (64-bit) 2008 (6.0.2168.211.415.268) dostupné na stiahnutie.
Odpovedať Známka: -2.0 Hodnotiť:
 

Ale len pre kokotov!
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

jediny software na svete za ktory som ochotny zaplatit, uz len preto kam sa tato SLOVENSKA firma dostala a treba ju podporovat a kde inde ak nie u nas?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ano, je to uz full definitivn verzia.

ten produkt vyzera byt velmi dobry, ucrite by ale pomohlo, keby bol cenovo prijatelnejsi.
ako pisu inde, napriklad aj v nemecku sa predava lacnejsie ako na slovensku. ak by u nas znizil eset cenu o 50 percent, podla mna by ziskal omnoho vyssi pocet zakaznikov a nehovorim uz ani o zvysenom trhovom podieli.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Ukrainian National Antivirus 1.83 dostupny na stiahnutie...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Čo je vulgárne na slove "reklama"?

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

slovenske vyrobky by sa mali podporovat...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

slovenská diskusia a slovenské komentáre by sa mali podporovať
a nie po pár sekundách mazať!!!


Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Odštarovali dodávky prvých GDDR5 pamätí.

Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

odštarTovali !!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

kubo, som stebou!!! :-)))) Mas pravdu!! he he
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Abe,no akurat!! Koli slovenskemu vyrobky si nebudem kazdy mesiac reinstalovat PC!!! pffffff
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

szaga neblazni :)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Nuz mali, aj ked su smejdy... Z novym NOD-om som uz mal dost trapenia, nehovoriac o predchadzajucej verzii co pustila kopu bordelu do pc, skoda, ze zrusili free AntivirusShield, ten bol asi milion krat lepsi ako NOD a hlavne bol free. Inak neviem, preco je u nas NOD asi najdrahsi na svete, kupoval som si prvu verziu cez internet z Nemecka a bola o polovicu lacnesia ako u nas tiez ESD verzia.
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

a tak ja antivirus nepouzivam dovod je kazdemu jasny :D
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

nemas internet? :D
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mam ^^
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mas internet ale nemas pocitac?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mas pocitac aj internet ale nemas monitor?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

máš počítač aj internet aj monitor ale nemaš žiaden operačný systém?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

máš počítač aj internet aj monitor aj OS ale nevieš to celé zapnúť
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Mas pocitac..... ale nemas elektriku

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Mas Internet Pocitac ale nemas mys ani klavesnicu
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Mozno nema stolicku kam by si sadol a tak to cele nezapne
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

má počítač, internet, monitor, stoličku aj OS... ale nemá babu, takže celý deň honí a na také pi*oviny ako internet nemá čas
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

no najviac si cenim tie odpovede ktore vychadzaju z vlastnych skusenosti dakujem
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

takto kopať do slepého kamaráta...
nemám slov...

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ma vsetko len OS je solaris :P
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Podla mna nema rozum.
Odpovedať Známka: 2.0 Hodnotiť:
 

ani ja nepouzivam uz pol roka, a to mam xp. a online avcka zatial hlasia cisty system. ale je pravda ze podozrive weby nenavstevujem a vobec na nete som asi hodinu-dve denne
predtym som pouzival avast, ale isiel prec
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ja tiez nechodim na nezname porno stranky ;o) ...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

To je chyba! vies ake je tam žrááááádlo?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

viem ;o) ... virtualizacia ma svoje caro :))) ...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

uz iba na znamoe ako je eset.sk ci zive.sk, mnvsr.sk a tak tam najdete to najtvrdsie porno
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

preboha ty mas solaris a nepotrebujes antivirus... uuu a naucis nas to?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

www.sun.com
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

aj moja kamoska ma chcela ucit ze antivirak je sprostost,kym ju nenavstivili trojske kone
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

No ved pockaj, budu raz virusy a rozna haved aj na Solaris :P
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

nebudu lebo *nix like systemy nutia cloveka premyslat, nie bezhlavo klikat
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

V *nix like systemoch moc toho nenaklikas asi.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

precitaj si prispevok este raz a uvedomis si aku sprostost si napisal
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

nevyvolavaj hadky pretoze ja mam pravdu vzdy
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

musite do kazdej diskusie tahat boj medzi oknami a *nixom?

je to uz otravne...samy flame...tu sa ma diskutovat o clanko a jeho obsahu a nie o tom, ktory OS je uber
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

aku diskusiu si predstavujes pod reklamnym clankom
reset mart sekuriti?

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ty si co za primitiva?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mas nieco do diskusie?

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ma pravdu tak sa spamataj
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ty si ten autobus?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Solaris, ty mas vzdy pravdu? A sakra ja som vedel ze si moja zena :D
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

niekto je pod papucou. A ja som chlapec
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Niekto je chlapec a niekto uz panic neni :D
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

"poculi ste slovo bozie".....na co sa ty vlastne hrajes, kazdeho zhadzujes a nad teba nie je, coho si ty majster?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

to patri pre "Solaris"
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

nikoho nezhadzujem chod sa vyburit na niekom inom a nie na mne precitaj si co pisem potom chod pretiahnut macka a tak napis nieco k teme
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

na com mas solaris a aky soft na nom mas? ma to podporu aj programov pre kde? aka je podpora hadweru bo ak viem suny neboli postavene na klasickych kopmponenoch
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

lenovo thinkpad r61 ! podpora programov je zalostna ale to sa riesi inak a nemam problem.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

to je asi na inteli a wifi to bude mat asi tiez od intelu cize tam by mohla byt podpora ok ako je to s ACPI a hibernaciou podpora grafiky a bluetooth je ok?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

pre zvuk nie su ovladace vseobecne pre ziadny z linuxov (cakam na f8). mam in. graf. kar. a rozlisenie 1024x876. s hybernaciou je nieco zvlasne zaspi prebudi sa ale obrazovka je takmer neviditelna musite byt natlaceny na obrazovke aby ste nieco videlo - restart.bluetooth nevyuzivam.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ja mam na acer aspire mandrivu 2008 zvuk mi ide cez alsu ci ako je to ten driver, wifi je broadcam tak to idem cez win driver, grafika je v poho ide o sis a procak je amd hibernaciu som este nenahodil ale v mandrive 2006 nebol problem kernel 2.6.22.9. solaris to je cistokrvny unix?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ide o to ze mi tu bezi aj fedora 5 predsalen ma lepsiu hardverovu podporu. lenze to je specificky problem v alse 1.0.11 je vela bugov a na najnovsiu 1.0.15 je treba jadro minimalne vo verzii 2.6.23 a fedoru mi maximalne upgradne na 2.6.22 a primarne drivre alsi su na 1.0.11 ak sa nemyslim.
na solarise ani nepredpokladam ze zvuk rozbeham ale je to zaujimava zmena - s wifi nemam problem, len to treba velmi studovat na internete.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

neviem ja som este fedoru neskusal a solaris asi pokusat nebudem teraz som v man.. robehal som wirtualbox a to je bomba ide mi tam zvukovka, system sa javi fakt dobre boot za cca 5 sekund od zapnutia virtualnej masiny bo nabehnutie xpciek este skusim ze ci to ide hodit na druhy monitor a to bude bomba :-)a este tak rozbehat wifi a vsetky usp a parada
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ja pouzivam dost dlho virtualbox pod debianom. So solarisom nemam osobne skusenosti, ale rad by som sa zoznamil. Vo VB mam XP - absolutna pohoda a asi si tam hodim aj FreeBSD a Mac zo zvedavosti :-). Som strasne zvedavy na tieto OS. Ja ich na rozdiel od inych vyskusam a az potom o nich nieco vravim, aj ked pod VB to nie je uplne naj, ale mam jednu particiu na disku, ktoru pouzivam na experimenty (*BSD, Linuxy, atd live)
:-)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

vidis to je napad skusim ten solaris pod virtualboxom :-0
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mam problem neviem zohnot plnu ver virtualboxu mam len OSE co neumoznuje usb? poradte cital som aj neake fora ale zatial bez vysledkov email: pistiacik@azet.sk he he azet je len na kraviny inak gmail
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Ja použivam ESS plnú verziu už týždeň, lebo ho ponúkali na Invexe. Skusenosti su zatial len pozitívne, ale treba si nastaviť antivir, aby nekontroloval zbytočne každý prenášaný súbor z internetu. Najviac sa mi páčia hardverové nároky firewallu, lebo oproti iným čo som skúšal, sú fakt minimálne.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

myslite, ze sa to bud dat kazdy mesiac nainstalovat tak isto ako nod 32?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

pevne verim
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

nod fix rulez
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

aj ja ho uz pouzivam.... a s predchadzajucimi verziami nemam zle skusenosti
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

podporujte slovenske programy, a za upgrade z nod na ess si zaplatte ked ste slovaci. taki australcania to maju zadarmo :-)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

a nezabudli ste tam nahodou pred clankom uviest -------inzercia--------- ?
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

NIE!!!

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Ubuntu 7.10 Gutsy Gibbon rulez.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Bol som v Brne na Ivexe, kde to oficialne predstavovali a uz som len cakal kedy to daju na stiahnutie. Fakt uplne super program s velkostou instalacky 18mega. Novy NOD32 a k nemu firewall, antispam a antispyware. Proste vsetko v jednom, zo Slovenska a pocitac mi startuje 2 rychlejsie ako predtym ked som mal NOD32 + Firewall Zone Alarm + Spybot. Na starsie masiny uplne idealne.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

je sice najrychlejsi, ale rozhodne neodporucam instalovat tam, kde to nie je krajne nevyhnutne ... ved len rychlost citania z bezneho disku mi poklesla z 78MB/s na 62MB/s po instalacii noveho NOD32 ... kto ma Windows Vista s default zabezpecenim a pouziva pocitac tak, ako sa pouzivat ma, tak tomu antivirovy program zatial netreba ...
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Používať počítač tak ako sa má, Hmm, to by ma zaujímalo ako sa používa počítač inak ako sa má. . . . Antivír netreba. . . Myslím, že každý majiteľ ktorý používa pc s win a internetom nemá na výber. Len samovrah sa rozhodne používať takto pc bez antivíru, teda pokiaľ nie je schovaný za hardware firewall. Výrazne nedoporučujem.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

nemáš pravdu, trochu ta opravím, nie samovrah, ale len neskúsený užívateľ respektíve obyčajný užívateľ nemá na výber
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

moja rec, mas uplnu pravdu ;)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

mam windows xp sp2, nemam antivirus, nemam firewall (len ten v sp2), nemam verejnu IP.
nemam virusy, nehackuju ma, nemam spyware.
predtym nez sa ma pokusi niekto presvedcit o opaku nech si kopne do hlavy.2x. naco su vam antiviraky? len hlupaci nachytaju plno spywaru a virusov. staci mat normalny a aktualizovany browser (tj vsetko okrem IE a jeho nadstavieb).
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Este si zabudol povedat ze mas 16 rokov
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

skes pravidelne vyuzivat internet banking ked nemas ziaden antivirus a pod... a potom sa nediv ak budes sponzorom hackerov :)))
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

ja som bol na Invexe a ale kvoli hosteskam :)
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

to si bol ty co si jednu hostesku z esetu sukal za majkrosoftackym stankom?? som si mohol mysliet
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

Nie to som bol ja, hosteska Esetu mi fajčila bez Smart Security.
Stačil hexa príkaz:
4E61206B6F6C656E61206B7572766F20
6CED6EE12C627564657320637563617420
56656E64756CED6E61212121

Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

tuto urcite poznas :) http://portfolio.yw.sk/nikol/
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

No taky by mě zajímali fotky hostesek, má někdo něco? Aspoň na něco je ten Invex dobrej.
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:
 

<b><u><i>Free porn </i></u></b>





<i></i>

<b></b>

<u></u>


<i></i>

Odpovedať Známka: 3.3 Hodnotiť:
 

kto si tiez mysli,ze antiv netreba,nech mi posle mail adresu,hned mu poslem nejake trojske kone,abo aspon cervy
Odpovedať Známka: 0.0 Hodnotiť:

Pridať komentár