| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
swen
Od: swen
|
Pridané:
4.11.2007 15:46
parada, to si kupim :D
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
4.11.2007 15:51
Ja ti to predam, je to take male ze to neuvidis ale to nevadi, dam ti to za 500sk.
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
4.11.2007 15:51
Je to sice len jedna uhlikova nanotrubicka, ale stoji to tolko, ze na to asi nemas :-).
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.11.2007 16:11
mozno by bolo zaujimave, keby som tie moje nanotrubicky zacal plnit cokoladou ;) ...
|
| |
$amo
Od: $amo
|
Pridané:
4.11.2007 16:29
Môžeš si naplniť akurát tak svoju onanotrubičku
|
| |
h5n1
Od: h5n1
|
Pridané:
4.11.2007 18:41
kolko to stoji? .... lebo ja netusim ... ked viac ako 50 korun tak to nechcem ... lebo ako sa poznam urcite by som ho niekde stratil ... :(
|
| |
no toto
Od: no toto
|
Pridané:
4.11.2007 15:55
Keby radšej chceli vymysieť niečo naozaj užitočné..
|
| |
surfer
Od: surfer
|
Pridané:
4.11.2007 16:08
no pre teba to uzitocne asi nebude, ale myslim ze FBI, CIA a NSA sa tomuto velmi potesia - staci pripojit maly mikorofonik, obtriet sa o "podozriveho" a mozu veselo odpocuvat kazdeho ;)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.11.2007 16:10
ta sa bude dobre odpocuvat ;o) ... a to sme sa este pred casom smiali, ze ambasady su budovane z mikrobetonu (50% beton a 50% mikrofony) ... tak odteraz sa budu budovat z nanobetonu :) ...
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
4.11.2007 16:55
lol akurat vcera som upratoval a nasiel som radio so sluxatkami ktore bolo velke asi ako 3310. stare asi 15 rokov
|
| |
WiFi
Od: WiFi
|
Pridané:
4.11.2007 17:03
fiiiha..mravce budu mat diskoteku;))
|
| |
dElEtE
Od: dElEtE
|
Pridané:
4.11.2007 17:29
aale coby.... to bude mp3 prehravac pre blchy :)))
|
| |
paragan
Od: paragan
|
Pridané:
4.11.2007 17:43
...jeden vtipnejsi jak druhy
|
| |
ehm
Od: ehm
|
Pridané:
5.11.2007 12:35
paragan z Gardy?
|
| |
h5n1
Od: h5n1
|
Pridané:
4.11.2007 18:38
chcel by som videt sklad na take radia :D ... a ako to budu balit? do novinoveho papiera?
to potom by uz mohli zacat predavat droty k reprakom s integrovanym radiom :D bola by to celkom sranda :o)
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
4.11.2007 19:13
No ale snad to bude zapuzdrene ako kazdy iny čip, takze to nebude ako na mileticke, dalekohlad v krabici...
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
4.11.2007 22:53
myslim si ze napriklad mobil sa vdaka tomu kapanek zmensi
|
| |
Seydemerdf
Od: Seydemerdf
|
Pridané:
4.11.2007 18:59
Hack again?!
|
| |
BUDE TO POUZIVAT
Od: BUDE TO POUZIVAT
|
Pridané:
4.11.2007 19:37
hlavne CSI: New York, CSI:Miami, CSI:Las Vegas a NCIS.
|
| |
kiikino
Od: kiikino
|
Pridané:
4.11.2007 21:18
a Hercule Poirot
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
4.11.2007 19:40
uz len si to poslat do mozgu a nepotrebujeme ani sluchatka
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
4.11.2007 19:59
No ono to zas take jednoduche nebude, fyziku neoklamu ani amici...
|
| |
nox
Od: nox
|
Pridané:
4.11.2007 20:44
bude na to aj servis? xD
|
| |
et solitudo
Od: et solitudo
|
Pridané:
5.11.2007 14:01
onano servis! ;-?
|
| |
slepy
Od: slepy
|
Pridané:
4.11.2007 22:41
Ja chcem fotku! Bez fotky to ani necitam.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
4.11.2007 22:49
:DDD
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
4.11.2007 22:58
Joooj nechcel by som tam menit baterky!!!
:D
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
4.11.2007 23:48
Neboj to mas jak v banane, takze sa pre teba nic nemeni :-)
|
| |
Dimitry
Od: Dimitry
|
Pridané:
4.11.2007 23:47
joj pani, ti z Vas kto pozerali Star Trek NG, pamataju si na tie komunikatori co mala posadka na hrudi. Jednak to bol komunikator ne velku vzdialenost a jednak to bol prekladac do jazykov. Myslim, ze nie sme daleko od toho prveho a kto vie, ze za kolko rokov bude aj to druhe.
|
| |
ukkokekkonenn
Od: ukkokekkonenn
|
Pridané:
5.11.2007 2:12
Hi!
Very good site! I like it! I just wanted to pass on a note to let you know
what a great job you have done with this site... Thanks and wish you better luck! I have found new music site
with <a href=http://music-rich.com>new mp3 downloads</a>.
Always fresh music and charts. Just take a look!
|
| |
SDL.kss
Od: SDL.kss
|
Pridané:
5.11.2007 13:37
TTOT NIE JE SPAM!!!
|
| |
Jonathon-RossBBC
Od: Jonathon-RossBBC
|
Pridané:
5.11.2007 2:52
Nobody wants to become the talk of the hotel staff and especially not over a <a href=http://www.youtube.com/v/XBe6Zv37cJk>penis enlargement</a> device.
|
| |
SDL.kss
Od: SDL.kss
|
Pridané:
5.11.2007 13:37
TOTO NIE JE SPAM!!!
|
| |
Sdeerrertr
Od: Sdeerrertr
|
Pridané:
5.11.2007 11:45
Hack again?!
|
| |
elnino
Od: elnino
|
Pridané:
5.11.2007 15:39
nema to vstup na sluchadka
|
| |
JJJ
Od: JJJ
|
Pridané:
6.11.2007 15:37
waw, co mi to prinieslo??? zase nic...nic pre koncoveho uziatela...len oni sa hrajkaju v labaku...
|
| |
NanoClovek
Od: NanoClovek
|
Pridané:
8.11.2007 13:16
Ja to mam tele asi 5000 rokov.... a selico ine zavrem oci a kukam telku a tak to je uz stare...
|
| |
stephunk
Od: stephunk
|
Pridané:
8.11.2007 22:33
Hrajkajú v labáku??? Pre teba sa 50 rokov \'hrajkali\' v labáku, lámali si hlavu a ničili si zdravie najvačšie kapacity aby si sa potom ty mohol nudiť pri LCD telke, púšťať si z mp3 playera blbosti a využívať počítač na zapnutie, hru a vypnutie VOLE!
Keby vedeli pre koho to všetko robia, zastrelili by sa a nikomu by nič nepovedali a ty by si ráno hádzal uhlie do špoáka aby si nemal -6˚C za rána BULO!
|