| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
FUP 1GB na den
Od: FUP 1GB na den
|
Pridané:
2.11.2007 16:00
a fup bude 1gb na den, inak som prvy :-)
|
| |
MrPrescott
Od: MrPrescott
|
Pridané:
2.11.2007 16:15
hahaha...
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
3.11.2007 9:58
suhlasim s tym 1GB/den to sa asi naozaj stane podla toho ako sa Slovanet sprava.
Aspon ten 1GB stiahnes rychlejsie a usetris za elektrinu :D :D
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
3.11.2007 14:15
chlapci, somarina...
|
| |
Sherpa
Od: Sherpa
|
Pridané:
2.11.2007 16:14
chudaci presovcania :-D
|
| |
lolci
Od: lolci
|
Pridané:
2.11.2007 17:04
hh od slovanetu by som nechcel ani 64 Gbit/s, taky internet jak z kinder vajca, co som formelína abych si to dal
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
2.11.2007 16:27
aj tie drobne co tam zarobia im chcu zobrat :D
|
| |
Raamon_PO
Od: Raamon_PO
|
Pridané:
3.11.2007 12:06
No ehm ehm, radsej nechcem pisat nic skarede na teba, esteze mam dobru naladu :P
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
2.11.2007 16:49
Slovanet poskytujuje ADSL tak, ze kupuje linku od T-Comu a kedze zle odhadol svojich zakaznikov (tahaci, ktori sa ulakomili na najnizsiu cenu), ide nahovno. Toto je vsak vlastna siet, vazeni
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
2.11.2007 17:01
tak tak, treba im dat sancu a uvidime
|
| |
oPTiK-Sk
Od: oPTiK-Sk
|
Pridané:
2.11.2007 17:15
A tu bude Slovanet poskytovat optiku..a bude si prenajimat zasa opticku siet..uz nie od T-Comu, ale od Orange, alebo Energotelu mozno pozri si mapku pokrytie vlastnou optikou Energotel a.s. + sietou jeho akcionarov link daj bez medzier http://www.energotel.sk/index.php?page=44 co mo chses tvrdit, ze si Slovanet spravil vlastnu opticku siet az do SIX-u? To silne pochybujem...ze bude mat vlastnu siet to bude mat..ale len v PO..no odtial sa mu treba dostat dalej a tu linku si bude prenajimat...tak, ako si prenajima napr.: Presnet od Energotelu optiku a dalej ju siri signal cez WIFI..s hroznou kvalitou..a tie ostatne siete tiez nic moc..cize ziadna slava, ak s tym Slovanetom..ak si bude prenajimat opticku konektivitu od niekoho tak to moze skoncit tak, ako s ADSL..:,)
|
| |
dzou lemon
Od: dzou lemon
|
Pridané:
2.11.2007 18:10
tak tato optika od slovanetu bude uplne ine kafe..totizto slovanet vlastnorucne vykope jarok z PO do BA a polozi tam vlastnu optiku ktoru pripoji rovno do sixu..
takze nemaj obavy;)
|
| |
lamka
Od: lamka
|
Pridané:
3.11.2007 14:13
Naco kopat optiku z PO do BA za miliardy, ked si ju mozes prenajat za RADOVO mensie peniaze a fungovat? take si este nepocul? mam rad ked sa niekto vyjadruje k niecomu o com nema sajn..
|
| |
Thomas
Od: Thomas
|
Pridané:
4.11.2007 22:02
ani orange nema vlastnu siet po celom slovensku väčšina ISP na slovensku beží na optike memorexu a orange nieje vínimkou ... samozrejme má aj vlastné rozvody ale nie všetko krýžom krážom cez slovensko ...
|
| |
roob
Od: roob
|
Pridané:
3.11.2007 12:14
Zle odhadol? :D Oni si mysleli, ze tupi slovaci budu len platit, a sluzby nevyuzivat! Ked raz predavam flat, tak MUSIM ocakavat, ze sa to bude vyuzivat na plno. Oni (a vsetci ostatni) nemali v prvom rade podpisat zmluvy o dslgate a mali to dat na protimonopolny urad. A ak uz podpisali, mali sa davno dohodnut, spravit alianciu alebo co, a zavadzat optiku spolu. Vytvorit tak protipol tcomu, a tcom by do par rokov skrachoval. V jednote je sila, lenze sk podnikatelia su kratkozraki. Zaujima ich tohtomesacny, pripadne buducomesacny zisk. Preto to na slovensku vyzera tak, ako to vyzera.
|
| |
Slow-a-net
Od: Slow-a-net
|
Pridané:
4.11.2007 19:45
Od Slow-a-netu ruky prec. Maju take zle meno a po tom co urobili sovjim zakaznikom FUP druhej urovne na flat programy, bez moznosti odstupenia od zmluvy, tak dakujem, aj za to moze T-COM, ze? Za to ze Slov-a-net sa nevie chovat a zmeni si podmienky v zmluve. No to je sila. Ziadne take, ziaden T-COM, ked su taki dobri, mali ludom umoznit odstup od zmluv. Su to sraci a toto mi stacilo na to, aby som sa presvedcil, ze to su to krivaci. A navyse na co zacali ponukat sluzby na DSL, ked moc dobre vedeli, ze T-COM im neda nic zadara.
|
| |
veto
Od: veto
|
Pridané:
5.11.2007 10:39
naco si si kupil tu sluzbu ked dobre vies, ze ti Slovanet neda nic zadara?
|
| |
tomi
Od: tomi
|
Pridané:
2.11.2007 17:30
Hurá hurá mám sifilis hurá hurá, týmto chcem pozdraviť Petru z Hysterky a poďakovať jej za príjemné chvíle strávené u urológa.
|
| |
gyndo
Od: gyndo
|
Pridané:
2.11.2007 17:54
urolog má Slovanet? Tak to ta lutujem.
|
| |
Durex
Od: Durex
|
Pridané:
2.11.2007 20:14
A preto sa oplati pouzivat nase produkty!
:D:D:D
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
2.11.2007 17:35
vadium??? hehehe tak pochybujem ze ten ma nejaku optiku do bloku pritiahnutu. Jedinymi moznostami je kryha a condornet. tak si poriadne overte informacie pani z dsl.sk :)
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
2.11.2007 17:43
este by ma zaujimalo kto bol tym zdrojom informacii
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
2.11.2007 18:03
A mna by priatelia zaujimalo ake pripojenie odporucate vy, resp. dobry kompromis medzi cenou a poskytovanymi sluzbami ???
|
| |
doktor jajbolito
Od: doktor jajbolito
|
Pridané:
2.11.2007 18:48
9 z 10 lekarov odporucaju zuvat orbit po kazdom jedle, precitat jeden clanok o iphone pred kazdym spanim a objednat si optiku od Slowanetu .
P.S zatial tuto kombinaciu nikto neprezil :D
|
| |
slowo
Od: slowo
|
Pridané:
3.11.2007 16:59
presne tak toto si trafel
|
| |
pmaster
Od: pmaster
|
Pridané:
2.11.2007 19:03
doporucenie pre kadeho slow(v)-anet ani v nojhorsiom moznom pripade radsej si dajte dial-up prenesiete viac a aj pristup bude lepsi
|
| |
mato
Od: mato
|
Pridané:
2.11.2007 19:51
nechcem tu obhajovat slovanet, lebo pri DSL ma to katastrofalne s FUP. Ale treba brat do uvahy, ze ide o optiku a to je predsa len nieco uplne ine. Druhym faktorom je aj to, ze lokalny providery v PO (aspon Condornet) nijako neobmedzuje uzivatelov na optike. Cize ak chce uspiet musi pripravit kvalitny program aby si ho vobec niekto objednal.
|
| |
xyz
Od: xyz
|
Pridané:
3.11.2007 0:02
ak si myslite ze optika vsetko vyriesi, tak sa rychle zobudte. dsl je pomale a je na nom fup nie preto zeby metalicke kable viac nedokazali preniest. ale jednoducho preto ze ich konektivita von /six a hlavne medzinarodna/ je nanic a je jedno cez co budes pripojeny.
|
| |
whoareyou
Od: whoareyou
|
Pridané:
3.11.2007 14:02
ty budes asi profik z brandze, ze? ked tak mudro a suvislo hovoris.. (inak uplna kktina...)
fyi, zahranicna konektivita je bagatel oproti nakladom na budovanie lastmile
|
| |
34263426324
Od: 34263426324
|
Pridané:
3.11.2007 15:15
Samozrejme, najma ked mas v SIXe dlhodobo traffic 240 mbps a predavas uzivatelom 12, 30 a 60 mbps...
Preco je ten graf stale taky pravidelny? Kam sa podeli vsetci ti uzivatelia?
A s tymi nakladmi si to trochu prestrelil - ano, naklady na smiesne pripojenie par gbps su nizke, lenze ked rozpredas po celej SR optiku, tak kde vezmes vacsiu konektivitu? Vykopes si sam optiku do zahranicia? Stale nizsie naklady?
|
| |
whoareyou
Od: whoareyou
|
Pridané:
3.11.2007 18:50
a co si myslis, ze v sixe maju "kupenych" 240 mbit preto tam nevidis viac? prepojenie s ostatnymy v sixe je minimalne 1gb/s a ked ich zakaznici viac netahaju, tak proste netahaju...
predstav si, ze pri firmach plati statisticky opak co pri home useroch, platia ovela viac a tahaju ovela menej, to je tak uz kazdeho providera...
mimochodom pozrite vytazenie Orange v sixe:
http://www.six.sk/mrtg/orange-gw.six.sk.1.html
Vacsina tu pritomnych by urcite prisahala, ze podla tohoto grafu moze mat orange zatial tak 3-4 zakaznikov na optike, ze? :-D :-D
a pritom je to celkovy traffic vsetkych doposial zapojenych zakaznikov na optike+vsetci firemni+3G, atd. v ramci slovenska.. :)
|
| |
veto
Od: veto
|
Pridané:
5.11.2007 10:45
preboha co to trepes za hluposti? Vsak sa hory z toho zelenaju. Slovanet plati telekomu za prenajom DSL linky a ten sa plati za prenesenej udaje. Proste ak sa v skupine napr 100 ludi nachadzaju 2ja stahovaci, tak Slovanet nemoze tymto dvom povolit precerpat cely limit dat, ktory si zaplatila cela skupina 100ludi. Potom tito traja, ked maju obmedzeny inet placu na internete a vymyslaju si blbosti. A dalsi to po nich opakuju, viz tvoj pripad.
Dnes uz shaping nie je, takze uz ani ti, co nadavaju, ze ma Slovanet zle sluzby su davno neaktualni.
|
| |
T-com
Od: T-com
|
Pridané:
2.11.2007 19:08
T-com bude asi najlepsi je sice drahsi ale kolko natahas tolko natahas a nespomalia nic neurobia je to NAJ,,,(keby mozem mat chello tak to je naj)
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
3.11.2007 0:45
no neviem neviem s tym obmedzovanim... maval som 200KB/s a tahal som ostosest a uz treti den sa vleciem na 45KB/s hmm
|
| |
whoareyou
Od: whoareyou
|
Pridané:
3.11.2007 14:05
hlavne s uploadom 256-512 kb/s, ze?
alebo 12Mbit/512k za smiesnych 2990,- mesacne :-D
t-com rulez, v buducnosti to bude najvacsi village provider, lebo maju pokrytie po vela dedinach, ale v mestach vopred prehraty boj..
|
| |
Tibor
Od: Tibor
|
Pridané:
3.11.2007 14:58
12 Mbit/1 Mbit mam v PP za 700 Sk ;-) optika od Amitelu
|
| |
34252346
Od: 34252346
|
Pridané:
3.11.2007 15:10
Ano, pozri sa na ten Condornet - mas 1 mbps, po 200 MB mas z toho turbo dial-up a po dalsich par MB mas true dial-up... To vsetko za cenu ako T-com s 1.5 mbps, verejnou ip a bez akychkolvek obmedzeni...
Ano, s optikou to ma prehrate, ale proti takym vydieracom ako Condornet...
|
| |
noname
Od: noname
|
Pridané:
4.11.2007 19:38
isto? pokial viem, tak condornet na optike ponuka 11mb/s neobmedzene...
|
| |
RRR
Od: RRR
|
Pridané:
17.1.2008 21:57
tak potom holy kokot vies
|
| |
odveci_Vec
Od: odveci_Vec
|
Pridané:
2.11.2007 20:11
preco si seci s PC nespravite server a cez hriankovac si neposielate info ?
|
| |
Ramirez
Od: Ramirez
|
Pridané:
2.11.2007 21:15
Aké FUP preboha už by sa mali tyto tzv providery zbadať FUP je prežitok obmedzenie nie je myslitelné veď na zapade keby niekto len naznačil FUP tak by zbankrotoval okamžiťe skurvenci slovenský
|
| |
FUP
Od: FUP
|
Pridané:
2.11.2007 22:15
Skús konkretizovať čo znamená na zapade (v Nemecku je FUP úplne bežný a lokálne DSL-ka idú ako najslabšia WIFI sieť na Slovensku).
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
3.11.2007 8:54
No to neviem ale musis pochopit jedno. Internet tak ako je dnes postaveny by nedokazal fungovat s takymito rychlostami (ako maju DSL,optika,..). Lenze providery chceli za kazdu cenu zvysovat rychlosti a tak sa aj stalo. Bohuzial su tieto rychlosti iba papierove a keby ich chceli zabezpecit pre kazdeho cloveka co sa moze pripojit na net naraz, nemali by ziadnu sancu, preto vzniklo FUP, ktore ta ma obmedzovat aby si uvolnil kapacitu aj inym (to uz v cennikoch samozrejme nenapisu ze niesu schopny ti poskytnut kvalitu preto ti tam daju radsej nejake to FUP).
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
3.11.2007 9:36
nedavno tu bol clanok o nejakom obmedzovani v USA. nikde to nebolo v zmluvu, ale predsa nieco obmedzovali. neni to az take ruzove na zapade ako to asi vidis.
|
| |
to je jedno
Od: to je jedno
|
Pridané:
3.11.2007 13:20
NO takto by si bol velmi prekvapeny. Na zapade (UK) ti ani jeden provider neda net bez FUP!!!!! A to si poriadne odkontroluj. Mozem hned povedat ze BT, AOL, VIRGIN MEDIA, SKY BROADBAND, TISCALI.................. vsetci ti daju FUP takze neviem odkial si prisiel na to ze je to prezitok. Prve si to zisti a potom pis somariny.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
4.11.2007 2:52
tak to asi nemas be unlimited (18 libier mesacne za 24 Mbit ADSL2). tychto saskov vlastni O2 ale fachci to pekne :)
|
| |
marchello
Od: marchello
|
Pridané:
2.11.2007 21:27
Condornet nema ziadne obmedzenia na optike, navyse ani nie je drahy. Tak napr. spoluziak ma tu optiku za priblizne 300Sk na mesiac(statna dotacia), inac 499Sk/mesiac. Takze ziadne FUP ani vysoka cena nie je pravda. Neviem odkial to beriete.
|
| |
432735487
Od: 432735487
|
Pridané:
2.11.2007 21:43
Chcel si povedat, ze nebol drahy:
Optiku začne spoločnosť poskytovať po existujúcej optickej sieti po čiastkovej alebo úplne AKVIZÍCII jej súčasného prevádzkovateľa.
|
| |
poo
Od: poo
|
Pridané:
3.11.2007 0:51
Ak myslis ziadnym obmedzenim to ze po 200MB ti klesne rychlost(1024kbit) na stvrtinu(256kbit) a po dalsich 400MB na osminu(128kbit) povodnej rychlosti, tak mne sa potom internet po case zrychluje. :P
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
3.11.2007 9:05
to je presne typ HYPERULTRARYCHLEHO pripojenia ake kazdy hlasa.100 mega denne a ides dole o 200 % s rychlostou o com to je.
|
| |
sak_ja
Od: sak_ja
|
Pridané:
3.11.2007 9:52
ludkovia len stazovat sa viete a co takto pochopit ze sa to neda spravit za tie peniaze co za to platite lepsie, platte si 12000sk mesacne a to budete mat potom internet. A mozete si zaplatit aj viac, vsetko sa da vybavit len treba chciet.
|
| |
362375468
Od: 362375468
|
Pridané:
3.11.2007 11:46
Tak ale kazdy nadava na T-com a pritom sproste DSL poskytovane po celej krajine za 600 Sk mas 1,5 mbps a za 800 Sk mas 3 mbps, bez akychkolvek obmedzovani, s verejnou ip adresou.
Preco by som mal platit lokalnemu poskytovatelovi, ktory ma nizsie alebo porovnatelne naklady 1200 Sk za to aby mi z 1 mbps neklesala po par MB rychlost???
|
| |
643623562354
Od: 643623562354
|
Pridané:
3.11.2007 11:48
A fakt, teraz pozeram ten cennik a:
nonstop pripojenie rýchlosťou do 1024 Kbit/s.
Po prečerpaní 200 MB sa rýchlosť zníži na 256 Kbit/s, po ďalších 600 MB na 128 Kbit/s. O polnoci sa rýchlosť nastaví na 1024 Kbit/s.
ZA 499 Sk !!!
Ako vravim, T-com ma za 600 Sk 1,5 mbps aj po X GB denne. Ale tomuto sa hovori internet...
|
| |
roob
Od: roob
|
Pridané:
3.11.2007 12:24
200 mega je ked si pozres 1 cast mafstory na jojke :) Dany internet je ozaj uzasny. Pripadne 3 hodiny pouzivas 128kbit radio. To je fakt parada! :) Ako preboha mozu mat klientov???
|
| |
LuiS
Od: LuiS
|
Pridané:
6.11.2007 15:24
To čo je v cenníku platí pre Sekčov a Šváby. Sídlisko 3 a Sídlisko 2 beží na optike za tých istých cenových podmienok bez obmedzenia.
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
3.11.2007 11:30
ze Condornet v PO neobmedzuje, to pisal asi typek z Condornetu, tak akurat :D :D :D aj optika je u nich obmedzena... treba sa zobudit
|
| |
Aero
Od: Aero
|
Pridané:
3.11.2007 12:28
Ja som z Po mam Condornet ... cista koko*ina ... este nemam optiku ale ani od nich nechcem ... su to hnpi ktori nevedia dodrzat licencne podmienky ... vcera mi skoncila 2rocna viazanost a cakam kedy Orange dokonci tu optiku co mi tu prave teraz cigani rozkopavaju dvor za bytovkou ... rano mi boli vrtat panel na prepojenie s uzlom ... este pockam taky pol mesiac a na vianoce bezim na optike rychlostou 30mbps stabilnou :)
|
| |
Volod@
Od: Volod@
|
Pridané:
4.11.2007 19:24
Ti cigani ti kopali T-Com...ale co uz. Optiku pre pomaranc taham aj aj (mam na mysli manualnu pracu). Ze optika az do bytu..jasne...na prve 2-3 poschodia buchnu WiFi vysielace a tebe domov WiFi router a mas "optiku az do bytu". A ked cez tie mikrotrubicky nieco pretiahnu, bude to fakt zazrak :D Ale aj napriek tomu bude Orange asi najviac rozsireny. Inak co sa tyka Condornetu a Kryhy...z kaluze do blata. Kedze v nasom vhode Orange nebude, idem do TComu...ako uz ma nebavu, ked mi posledy mesiac nacitava stanku 3-5 min a nakoniec vypise, ze mam ta v p*** a stranky nikde (Vizitka "Kryhy")
|
| |
pepox
Od: pepox
|
Pridané:
3.11.2007 12:49
tak tak condornet je fatk pri***** spolocnost, uplne ignoruje zakaznikov. ale este musim 4 mesiace vydrzat a ptm hned prejdem na orange :)
|
| |
trt
Od: trt
|
Pridané:
3.11.2007 14:09
som pocul, ze Orangeu to v tych zaciatkoch nejako casto pada cele..
|
| |
RRR
Od: RRR
|
Pridané:
17.1.2008 22:02
urcite menej ako kokotnet
|
| |
zobudme sa
Od: zobudme sa
|
Pridané:
3.11.2007 14:07
Kto uvazuje a zvazi si moznosti od providerov tak si vybere DSL od T-comu. Za tu ich cenu neni lepsie co sa tyka rychlosti (nikdy ale nikdy mi dsl nekleslo pod garantovanu hranicu) latency a poctu prenesenych dat. 600 Sk mesacne + rozne akcie.
Berte optiku od ORANGU alebo dsl od T-comu.
|
| |
he :P
Od: he :P
|
Pridané:
3.11.2007 17:02
zase ked tu citam tieto diskusie a problemy :D ANTIK RULLEZ :D najlepsie pripojenie na slovensku :P
|
| |
smile
Od: smile
|
Pridané:
3.11.2007 18:41
hej uz len antik, keby nemal FUP nech sa paci, ale kedze ho ma, radsi by som ho ani nespominal..k comu ti je ta rychlost ked ti ju po chvili zrusia?
|
| |
Peto^U
Od: Peto^U
|
Pridané:
3.11.2007 20:40
10 gb na 2 dni ti nestaci ? :) ani raz v zivote som to neprekrocil :) a ten servis...je pravda ze su obcas zabrzdeny ale tak vsetko ma chybicky krasy...a co btw chces za 540 sk :D
|
| |
Peto^U
Od: Peto^U
|
Pridané:
3.11.2007 20:40
jo a btw cely FTP system je bezkonkurencne OBROVSKE PLUS na nezaplatenie ;)
|
| |
hehe
Od: hehe
|
Pridané:
3.11.2007 18:54
hlavne ten servis, ze? :)
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
3.11.2007 18:57
konečne nejaký článok, čo prešovčania chápu
|
| |
RRR
Od: RRR
|
Pridané:
17.1.2008 22:03
zavidis co? ach demencia pokryva zvacsa zapad slovenska
|
| |
oso
Od: oso
|
Pridané:
3.11.2007 19:39
no ako hovorite condornet je strasna firma siet je pekne na <> ked potrebuejm nieco vacsie stiahnut tak musim prepinat na volne IP v ramci LAN aby som obisiel ten skvely limit 200 mb a potom dial up, cakam na orange ale nejako nic nerobia diera vykopana a nic sa nedeje
|
| |
goald
Od: goald
|
Pridané:
3.11.2007 22:16
orangaci uz natahali optiku cez bloky,,vsimni si na prizemi na strope sedu plastovu ruru,,to je optika od orange(v tej rure) tie rozkopavky maju na svedomi condorvtaci +ladovec+ t-coministi + slovanetaci a este neviem kto sa na tom prizivuje,,,,,ale orange ma este nevysporiadane urcite vztahy,lebo mu robia problem najma vlastnici bytov (nie druzstevnici) ale sukromnici ,,inak by to uz davno fachcilo,,,,na webe orange si vypln dotaznik a oni ta az to bude pravne v poriadku sami kontaktuju,,,
|
| |
oso
Od: oso
|
Pridané:
4.11.2007 0:26
no u nas na Sekcove su zatial vykopy prazdne, takze asi ani orange este nic nema hotove, aj ked uz natiahli rozvod po panelaku
|
| |
Stanley
Od: Stanley
|
Pridané:
4.11.2007 9:25
Unás na šváboch su už diery plné káblov roznych farieb :D Pýtal som sa cigánov načo sa čaká a prečo to nezatvoria a všetko preto, že sa čaká na condornet. Včera sme už vo vchode mali veľké kolo kábla takže už to asi nejako budú rozvádzať po vchode. Hurá.
|
| |
tubes
Od: tubes
|
Pridané:
4.11.2007 15:30
kupte si za 20000SK mesacne 10gbit net do sixu a nekecajte blbosti :D
|
| |
InMemoriamMortir
Od: InMemoriamMortir
|
Pridané:
4.11.2007 17:54
jj na sidlisku svaby uz su jamy s kablamy..na sekcove nam tu kopu ..ale jurkovicova ul . uz ma to zahrabane...ale stejne to bdue na hovno..to lepsie dajaky IMAGINARNY Fibernet (imaginarny..lebo je to blud---aj ked mam jeho starsiu verziu ..blaaah)ale..sak co..naj si kopu...
|
| |
Milan
Od: Milan
|
Pridané:
4.11.2007 20:12
Neviete niekto o ktorej sa kona v utorok ta tlacovka ,ja len o ktorej priblizne budu napisane na jednotlivych strankach clanki k tej tlacovke
|
| |
oso
Od: oso
|
Pridané:
5.11.2007 18:16
dufam ze kupia Condornet, svitne na lepsie casy
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
5.11.2007 23:07
Condornet som vyuzival 4a pol roka. zacinali klasicky mikrovlnkou. ako prvy priniesly flat za 599. v tej dobe T-com srackoval s ISDN za nekrestanske prachy. posledny rok co bola spustena opticka siet sa klasicke raiove diery stratili. flat mi ostal rychlosti kolisali od 12Mbit/sec po 960Kbit/sec. v zavislosti od pracovneho alebo vikednoveho dna a dennej doby.
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
5.11.2007 23:08
pyce s tym prinieslY:-D
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
5.11.2007 23:07
co sa mi velmi vylepsilo bol ping /pri online game dolezita vec/ a takisto ..za posledny rok som nemal jediny vypadok.
vsetko za 599 mesacne. ten program tusim ani dnes uz nieje ale starym a prvym zakaznikom na ktorych sa condornet rozbehol -dostava najlepsie sluzby.
a posledna vec. LIVE CD UBUNTU 7.04 co ma cca 800MB som stiahol za nejakych 8a polminuty. inak nejake velke baliky som nikdy nestahoval a trafik mi nikdy nebrzdil objem prenesenych dat.
pubertiaci zo sekcova a svabov ktory dostali vsetko za korunu pred rokom ci dvoma a tahali by srackove filmy a podobne kektiny den co den su nepodstatny pre hodnotenie condornetu. je to firma ktora ma svoje muchy ale v celku sa snazia ist spravnym smerom. drzim im palce aj ked uz niesom ich zakaznik . /prestahoval som sa / a tak teraz trpim pri dare z nebies menom FLARION od T-mobilu.odnozi ruzovych zlodejov.:-D
|
| |
RRR
Od: RRR
|
Pridané:
17.1.2008 22:10
jeden zo stastnych, alebo retardovane nenarocnych zakaznikov kokotnetu... kokotnet nonstop kolise / pada... nepoznam niekoho kto od neho uz nechce odist...
|
| |
oso
Od: oso
|
Pridané:
6.11.2007 0:43
no na trojke mate optiku od CN to hej ale co my na konci sekcova no hruza nestabilita pingy strasne a to obmezdovanie na stiahnutie 200 mb a potom 192 kbit a potom "dial up", ked potrebujem stiahnut nieco vacsie tak ani neskusam
|
| |
Bubo
Od: Bubo
|
Pridané:
6.11.2007 8:29
Kazdy by chcel za 200 korun 100 Mbit s neobmedzenym downloadom. Podla mojho nazoru ked niekto chce tahat, nech taha, ale nech si to zaplati. Nic neni zadarmo. Podla mna FLAT so 100 - 200 GB mesacne je pre 90% ludi postacujuce a ked niekto chce viac, nech plati.
|
| |
LuiS
Od: LuiS
|
Pridané:
6.11.2007 15:09
Slovanet kúpil Kryhu. Boh ochranuj jej zákazníkov.
|
| |
rorredrirtuar
Od: rorredrirtuar
|
Pridané:
17.12.2007 2:19
BWIN is part of the companies that fight the absurd ideas involved around bookmakers.
|
| |
kayargeStaita
Od: kayargeStaita
|
Pridané:
4.1.2008 21:03
If you have a serious food allergy and not necessarily to peanuts you need to make sure you know exactly what you are eating. If there is any doubt don’t eat it.
|