| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Kazekage
Od: Kazekage
|
Pridané:
2.11.2007 9:58
ma niekto z tym skusenosti?
Bo nikoho nepoznam co to pouziva
|
| |
debian
Od: debian
|
Pridané:
2.11.2007 10:54
ja som solaris skusal na desktope, rok-dva dozadu, vtedy to nebolo bohvieco, tak som zvedavy na toto, urcite si to vyskusam
|
| |
majo
Od: majo
|
Pridané:
2.11.2007 12:01
Inštaloval a spúšťal som Solaris na virtualnom stroji a malo to dosť vysoké nároky na hardware, pri inštalácii to vyžadovalo 768MB RAM. Ale možno to bolo len verziou, mal som nejakú developer edition. Toto vyskúšam, vypadá to dobre.
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.11.2007 14:45
dost bieda toto preview ... nepodarilo sa mi nainstalovat ani flash plugin vo firefoxe a dokonca nie je mozne z gui na live cd urobit shutdown ... a je tam toho este viac, na com musia este popracovat ...
|
| |
Fero
Od: Fero
|
Pridané:
2.11.2007 10:06
nejako sa nám vrece roztrhlo s novými operačnými systémami
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
2.11.2007 10:14
OFF-TOPIC:
preco bola zmazana diskusia pod clankom o novych DDR pamatiach? :)
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
2.11.2007 10:25
Diskusia nebola zmazaná, je blokovaná. Dôvodom sú opakované útoky príspevkami pridanými z IP rozsahu patriaceho konkurencii servera DSL.sk. Situáciu sa snažíme efektívne riešiť, aby k takýmto opatreniam nemuselo prichádzať.
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
2.11.2007 10:29
konkurencia servera DSL.sk? Ved vy nemáte riadnu konkurenciu, pretože vy ste najlepší vo svojej kategórii!
|
| |
4367
Od: 4367
|
Pridané:
2.11.2007 11:29
LOOOL :D
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
2.11.2007 10:38
vo svojom komentari som sa mylil - to uz viem, avsak ma to zarazilo...
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
2.11.2007 11:04
myslim si ze si to uz pyta neake riesenie a najlebsia by bola asi reg
|
| |
salmek
Od: salmek
|
Pridané:
2.11.2007 11:24
povinna registracia je nerealna, dobrovolna nic nevyriesi
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
2.11.2007 13:40
A preco? ved ludia co sem chodia sem chodia vacsinou pravidelne. Mohlo by to byt riesene ako na sme.sk. Registracia iba, ked chces pridat prispevok.
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
2.11.2007 13:41
Vobec neni nerealna, preco by?
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
2.11.2007 13:35
Na Slovensku nemate konkurenciu!
1)Stranka je maximalne funkcna a datovo nenarocna
2)Super obsah podany zrozumnitelnou formou
3)Objektivne ale mate aj zdravy nazor
4)Malo reklamy :)
Nenechajte sa odradit nejakymi chudakmi bez intelektu!
Prajem vam vela energie a uspechov :)
PS: A nie ze zmenite design, maximalne len male upravy (v duchu google):)
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.11.2007 11:38
len dve chyby maju ... strach z konkurencie a absencia jazykovej korektury ... zmazanie diskusie podla mna nic neriesi, skor kazi image portalu ... ak k nam do firmy pride clovek od konkurencie, tak ho tiez nevyrazime von dverami, ale normalne sa s nim bavime ako s kazdym inym klientom ... ved nech pride a popozera sa ... treba to brat skor ako poctu, nez nieco zle, pretoze ked o vas konkurencia strati zaujem, tak to uz bude znamenat, ze pre nich nic neznamenate, ale kym k vam konkurencia bude chodit, tak to znamena, ze veci robite dobre a maju z vas strach ;o) ...
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
2.11.2007 10:26
TO ČO MA ZNAMENAŤ, KDE SME TO, CENZÚRA SA ZAKAZUJE!!!
PRE NEVEDOMÝCH: Ústava SR: druhá hlava/Tretí oddiel:
(1) Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené.
(2) Každý má právo vyjadrovať svoje názory slovom, písmom, tlačou, obrazom alebo iným spôsobom, ako aj slobodne vyhľadávať, prijímať a rozširovať idey a informácie bez ohľadu na hranice štátu. Vydávanie tlače nepodlieha povoľovaciemu konaniu. Podnikanie v odbore rozhlasu a televízie sa môže viazať na povolenie štátu. Podmienky ustanoví zákon.
(3) Cenzúra sa zakazuje.
...
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
2.11.2007 10:34
prestat tu trepat, svoje pravnicke sracky si zaloz doma na kalendar a neotravuj s tym slusnych ludi, ak s ati nepaci tahaj kade lahsie si na sukromnom webe a vobec nie je povinnostou jeho prevadzkovatela umoznit ti co ty chces
Tieto pravnicke spiny nam nicia svet, kvakaju kvakaju a pravo a spravodlivost v ich ponimani znamena viac penazi vacsia pravda :)
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
2.11.2007 10:43
Aby si raz za pravnickymi "spinamy" neplakal. Ano, som na komercnej stranke, ktora zije z reklami a nieje mu jedno kolko ludi ho navstivy! A len tak mimochodom aj ked je to komercne, su tu verejne publikacie a nieje v poriadku cenzura diskusneho fóra.
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
2.11.2007 10:50
Bez sa vyplakat domov, nepis tu svoje sracky... A nauc sa slovensku gramatiku :P
Ak sa ti nepaci na DSL.SK chod si diskutovat niekam inam!
|
| |
wwt
Od: wwt
|
Pridané:
2.11.2007 11:32
Ale na druhu stranu ma pravdu.
Nikde tu nie su pravidla pisania prispevkov do fora a takisto by tu malo byt, ze v pripade rozporu s pravidlami, zakonmi SR, novinarskou etikou, dobrymi mravmi, atd. si poskytovatel vyhradzuje pravo odstranit prispevok.
Toto by tu jednoznacne malo byt dopredu uvedene...
Btw. este jedna zaujimavost - forum o DSL je zaspamovane x mesiacov dozadu, spam pod clankami nikto nemaze a ak ano, raz za styri dni, ale "utok od konkurencie" sa okamzite riesi... A spam preco nikto neriesi?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
3.11.2007 0:22
Mirec - nauc sa pistat, wwt - mozno mas pravdu ale aj tak si myslim ze si Mirecov kamarat od konkurencie ;)
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
2.11.2007 10:56
tebe ako milovnikovi prava a spravodlivosti urcite vyhovuje ze v Ustave nie je uzakonene ze hlupych by mali zatvarat a odrezat im jazyk. Ja na pravnikov kaslem je to najvacsia spina tohto sveta,nepotrebujem ich a zijem tak aby som ani nikdy nepotreboval
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
4.11.2007 12:12
vdaka tej "spine" sveta sedia v base ludia, s ktorymi by si urcite velmi nerad spolunazival ... takze nabuduce sa lepsie zamysli, ci pravnikov potrebujes a ci ich sluzby uz nahodou nepriamo nevyuzivas vo svoj prospech ...
|
| |
pete
Od: pete
|
Pridané:
2.11.2007 16:32
No len aby som neplakal koli inym pravnickym "spinam". Je dobre, ze je vymozitelna aka taka spravodlivost, ale nesmie sa to zneuzivat.
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
2.11.2007 11:47
Lenze toto forum je majetkom DSL. Mas pravo prejavu, to ano. Mozes si zalozit vlastne forum, tam dat diskusiu a prejavovat svoje nazory. Ale kedze si na fore, ktore ti nepatri, podliehas podmienkam jeho majitela.
|
| |
mirec
Od: mirec
|
Pridané:
2.11.2007 11:30
a ked ta nepustia do trezoru v banke lebo tam nemas co hladat tak sa budes stazovat ze obmedzuju tvoje pravo na slobodu pohybu ? lolko bez si radsej zopakovat pravnicke skusky....
|
| |
ako_Vanok
Od: ako_Vanok
|
Pridané:
2.11.2007 11:39
o com zase tocis? nefetujes vela nahodou? naco by mal ist normalny clovek to trezoru v banke? naco by si mal normalny clovek zopakovat skusky z prava? Mal by si upravit a vylepsit svoju psychohygienu
|
| |
Orbi
Od: Orbi
|
Pridané:
2.11.2007 11:47
on napisal polopate to co ja o dva prispevky vyssie
|
| |
Matko
Od: Matko
|
Pridané:
2.11.2007 13:23
Nemam rad ludi ktori hovoria o tom do coho sa nerozumeju. Mirec rozumie pravu asi tak ako ja magnetom na chladnicke. Skus si zakon trochu lepsie prestudovat a nie len vytiahnut par riadkov. Ked vylepis na Tesco velky plagat \"podte nakupovat do Hypernovy\" myslis ze ti to nikto neda dole? Myslis si ze mas na to pravo? Nalepim ti na hlavu nalepku \"som debil\" a zakazem ti ju dat dole lebo JA NA TO MAM PRAVO. Chod sa radsej strapnovat niekde inde a nie na slusne stranky.
|
| |
sss
Od: sss
|
Pridané:
2.11.2007 23:52
súhlas.
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
2.11.2007 11:54
toto rad pocujem
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
3.11.2007 0:24
gnome moc nemusim...
|
| |
Kiwi
Od: Kiwi
|
Pridané:
3.11.2007 1:00
Pozna tu niekto podrobne nejake suborove systemy
a ich specifikacie , napr. na co je vhodny ext2, Reiserfs,
ext2, fat, ntfs atd. a na co je ten ktory vhodny ?
K ostatnym:
Predstavte si, ze vam zakazu nakupovat v kazdom obchode
na svete, lebo je to ich sukromny obchod a maju na to pravo.
|
| |
evander
Od: evander
|
Pridané:
3.11.2007 8:35
ext2 - uz je dinosaur, zabudni nan
ext3 - ext2 + journaling, este stale primarny FS linuxov (predpokladam, ze uz nie na dlho)
ReiserFS - pravdepodobne jeden z najdokonalejsich FS dnesnej doby, skoda, ze uz dlhsiu chvilu stagnuje, kedze jeho "hlavny developer" je/bol vysetrovany kvoli zmiznutej manzelke (vazne :))
fat - dobry tak na usb kluciky a pri instalovani winu z RIS servera, mozno este ked si chces byt 100% isty, ze budes schopny particiu citat z winu ako aj linuze
ntfs - zabudni nan pokial ti nechybaju M$ okna
Je plno dalsich a nikto ti nepovie ktory je naj. Vo vacsine pripadov, si ako user nevsimnes (vykonostny) rozdiel, medzi nimi.
Je toho plny web, vygoogli daco, ak ces vediet viac ako tieto keci co som ti napisal :)
|