| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nikto iny nez ja
Od: nikto iny nez ja
|
Pridané:
1.11.2007 21:27
hmm celkom zaujimave
|
| |
inetMark
Od: inetMark
|
Pridané:
1.11.2007 21:39
Verzia Bluetooth 2.0 s EDR dosahuje 3 mbps
http://en.wikipedia.org / wiki/Bluetooth#Bluetooth_2.0
|
| |
julo
Od: julo
|
Pridané:
1.11.2007 21:46
3 mbps je signalna rychlost, datova rychlost je max 2,1 mbps
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
1.11.2007 22:19
Radsej keby to ide aj "za roh" lebo ked som na WC tak nemozem ovladat PC (vela zakrut, inak asi tak 5 metrov je od PC - priamociaro) Nevie nikto aky material zosilnuje resp. odraza blutut signal?
|
| |
duro
Od: duro
|
Pridané:
1.11.2007 23:42
zrkadlo tvojej duse
|
| |
krigel
Od: krigel
|
Pridané:
3.11.2007 20:10
lol to je jak od iva bendu
|
| |
nimitz
Od: nimitz
|
Pridané:
2.11.2007 19:30
no bluetooth pracuje na frekvenciach 2.4-2.5 GHz, tj. vlnova dlzka radovo 10 cm, teda na spravny odraz ti staci nieco na taktejto urovni rovne - hoci aj obycajna stena, samozrejme pokial ju mas pod spravnym uhlom.. inak ale za roh signal nepojde, iba ak by si znizil frekvenciu na stovky kHz, co by samozrejme zmenilo kopu inych dolezitych parametrov.. takze smola, radsej si kup notebook a ber si ho na zachod :)
|
| |
Robeno
Od: Robeno
|
Pridané:
1.11.2007 22:30
Mam sonyericsson k800i. Ked prijimam/posielam subory cez BT tak to ide cca 50kb/s. To nieje trosku malo?
|
| |
dzou lemon
Od: dzou lemon
|
Pridané:
1.11.2007 22:55
k800 ma asi BT verziu 1.0, tam je to normal..
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
2.11.2007 0:13
nema bratu.. je tam 2.0
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
2.11.2007 8:36
1,0
|
| |
Harald Hadson
Od: Harald Hadson
|
Pridané:
1.11.2007 23:21
Táto správa ma tak rozveselila, že som otvoril koňak a v manželkynej podprsenke som pobehoval po byte.
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
1.11.2007 23:52
Sa nevyhovaraj na tuto potesujucu spravu, ktovie ci to nerobis casto... :)
|
| |
peet
Od: peet
|
Pridané:
2.11.2007 9:29
lol
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
3.11.2007 14:51
lmao
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
2.11.2007 7:11
nie wifi modulaciu ako zakladny standart?
|
| |
RamIREZ
Od: RamIREZ
|
Pridané:
2.11.2007 8:00
kasli na to, maju tam brigadnikov!
|
| |
rezMi
Od: rezMi
|
Pridané:
3.11.2007 14:58
je to spravne, nauc sa citat + gramatiku k tomu ;-)
|
| |
bland
Od: bland
|
Pridané:
2.11.2007 8:56
Look at this dirty site. What do you think about it- http://wet-pink-pussy.thumblogger.com/
I think it's very disgustingly
|
| |
Jozi
Od: Jozi
|
Pridané:
2.11.2007 10:26
Mne to drble blututh spomaluje celu domacu wifi siet,,takze teraz ho zapinam iba , ked chcem neico nahrat z telefonu. Som zvedavy ci nejako osetria tieto interferencie v buducej verzii. Frekvencne pasma sa kriju , tak uvidime. Mimochodom quake na n95 je vynikajuci
|
| |
hlp222
Od: hlp222
|
Pridané:
28.11.2007 16:54
a prosim, kde sa da ten quake pre n95 zohnať???
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
2.11.2007 10:32
A da sa to vobec este povazovat za Bluetooth, ked to vyuziva ine technologie ?
|
| |
Tupcek
Od: Tupcek
|
Pridané:
2.11.2007 13:29
povie mi niekto prakticky rozdiel medzi bluetooth a wifi? ako ked to bude vyuzivat wifi
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
2.11.2007 15:02
No podla mna to bude prakticky to iste, len pod inym oznacenim. Neviem ci ma bluetooth takto vyznam, ked bude vyuzivat wifi alebo uwb.
|
| |
Wigo
Od: Wigo
|
Pridané:
3.11.2007 21:00
No podľa mňa to má byť tak že to bude max do dákych 10m ale daleko rýchlejšie ako momentálne wi-fi ktoré je ale stavané aj na väčšie vzdialenosti...
|