| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
tnt
Od: tnt
|
Pridané:
31.10.2007 11:30
hm
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
31.10.2007 11:34
jaj boze uz dlho tu nebol clanok o iphone:-)
|
| |
Mikuláš
Od: Mikuláš
|
Pridané:
31.10.2007 11:44
ja som videl, že už aj u nás v Ba majú niektorý iphone..
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
31.10.2007 13:31
aj u nas v Smizanoch si s tym utieraju rit
|
| |
unknown_one
Od: unknown_one
|
Pridané:
31.10.2007 15:19
ze rofl...
|
| |
Krayzie
Od: Krayzie
|
Pridané:
31.10.2007 11:52
Ja len nechapem, preco su ti ludia taki sprosti, ze to stale kupuju. Vsak samotny Apple je ocividne proti predaju.
IMHO, mali by urcite vacsi zisk, keby sa dal volne kupit a nebol by nijako blokovany, lebo vacsina ludi chce byt "in", aj ked imidz je na nic :)
|
| |
cookie
Od: cookie
|
Pridané:
31.10.2007 12:38
nexel by som ten telefon, stava sa z toho masova zalezitost a pritom vobec nieje pekny
|
| |
jason
Od: jason
|
Pridané:
31.10.2007 12:04
omg v apple su naozaj debili... vsak takto si sami sebe zhorsuju zisky a nicia si meno. toto je asi ich najvacsia blbost co kedy spravili. okrem toho ze zablokovali iphone a nedovolia robit 3rd party aplikacie pre iphone...
imo ihone != jesus-phone
|
| |
rado
Od: rado
|
Pridané:
31.10.2007 21:23
Steve Jobs mal odjakziva choru obchodnu filozofiu a preto nikdy neprecural Billa Gates-a. Prezidentovi USA povedal, ze pre vladu nebude dodavat MAC-y, pretoze by museli prepustit vsetkych vratane prezidenta :o). On je proste divny ako cely Apple. Maju vzdy pokrokovu technologiu (Windows 95-XP je nepodarenou kopiou MacOS napr.), ale nevedia to proste predat. Odjakziva.
|
| |
binary
Od: binary
|
Pridané:
1.11.2007 9:06
Vsak nevideli stu cast south parku, kde Eric vsetkym zakazal vstup do zabavneho parku a potom mu tam vsetci zacali chodit :-) TO JE PRESNE ONO
|
| |
3hlav
Od: 3hlav
|
Pridané:
2.11.2007 17:05
presne tak, zakázané ovocie chuti najlepšie ;-)
|
| |
MiK[3]Zz
Od: MiK[3]Zz
|
Pridané:
31.10.2007 12:06
Definitívne oficiálne tak nie je spoločnosťou Apple potvrdené, či sa čísla platobných kariet a údaje na nich uvedené budú používať aj na reálne obmedzovanie počtu predaných kusov zabraňujúce napríklad nákupu po dva kusy vo viacerých predajniach Apple na tú istú kreditnú kartu. -- To co je za vetu preboha? Autor clankov nespava ci ako?
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
31.10.2007 12:16
nie..stale zhromazduje nove a nove info o iphonoch:)
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
31.10.2007 12:17
cisty komunizmus
|
| |
si haluzar?
Od: si haluzar?
|
Pridané:
1.11.2007 0:40
Ako co z tej vety nechapes?
|
| |
science rules!
Od: science rules!
|
Pridané:
31.10.2007 12:37
fakt nechapem, preco sa idu vsetci zblaznit z toho iphonu, to musi byt jedine 'elitizmus' resp. 'snobizmus' pouzivatelov Apple vyrobkov, ved napr. Nseries od Nokie su minimalne take dobre, ked nie lepsie, a najdolezitejsie je, ze nie su blokovane :|
http://tinyurl.com/ytyyho
|
| |
Peťo
Od: Peťo
|
Pridané:
31.10.2007 12:52
Súhlasím. A keď tak nad tým uvažujem, tak ma okrem WiFi nenapadá žiadna vlastnosť, ktorú by som ešte chcel, aby moja N73 mala.
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
1.11.2007 18:42
kvalitny operacny system N73 nebude mat nikdy.
|
| |
Mikulas Fico
Od: Mikulas Fico
|
Pridané:
1.11.2007 18:43
Dotykovy display tiez nemas.
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
31.10.2007 12:39
Ja som to pochopil tak ,ako to tu bolo pisane ze Apple sa dohodli s AT&T a beru percenta s prevolanych minut zakaznika t.z. ze nezarabaju na predaji telefonu . Skratka to ze ich telefon pouziva niekto iny u konkurencenheo providera pre nich neznamena nejaky vyrazny zisk ,alebo je to len jednorazovy zarobok, im vask ide o tantiemy ,tak ako Ipod. Hlavne tazisko zisku je stahovanie skladieb a nie samotny prehravac.
|
| |
gamer
Od: gamer
|
Pridané:
31.10.2007 12:39
Ja som to pochopil tak ,ako to tu bolo pisane ze Apple sa dohodli s AT&T a beru percenta s prevolanych minut zakaznika t.z. ze nezarabaju na predaji telefonu . Skratka to ze ich telefon pouziva niekto iny u konkurencenheo providera pre nich neznamena nejaky vyrazny zisk ,alebo je to len jednorazovy zarobok, im vask ide o tantiemy ,tak ako Ipod. Hlavne tazisko zisku je stahovanie skladieb a nie samotny prehravac.
|
| |
Babel
Od: Babel
|
Pridané:
2.11.2007 10:05
dobre vravis ...
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
31.10.2007 12:44
to akoze niekomu nedovolia kupit viac ako 2 iphody, trosku chore. Nieje mozne nahodou odbmedzit predaj tovarov, len pri vynimocnom stave?
|
| |
Od:
|
Pridané:
31.10.2007 12:47
to je o inom, v tvojom pripade by to obmedzovali úrady, v tomto prípade bojuje spoločnosť sama proti proti predaju svojich výrobkov, ak jej to vyhovuje je to len jej vec...
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
31.10.2007 13:01
Neo1973. Len aby ame sa ho dozili. :)
|
| |
misogsk
Od: misogsk
|
Pridané:
31.10.2007 13:02
Kokos, tomuto hovorim obchodne praktiky. Jobsovi totalne prdlo v bedni. este som nevidel, aby niekto blokoval predaj svojho vlastneho produktu.
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
31.10.2007 13:07
srat na jablcka. NA POPLACH TREBA TRUBIT, KED SA TOTO STANE S PIVOM!!!
|
| |
katmen
Od: katmen
|
Pridané:
31.10.2007 13:20
myslis s tym pivom elektromobilom z japonska? alebo pivo ako napoj, ktory ide zdraziet od noveho roku o min 1 sk na flasu?
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
31.10.2007 17:48
to vazne? o korunu? NECH ICH SLAK TRAFI!
(co sa tyka auta, jednoznacne EV - pozri. Who killed the electric car)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
31.10.2007 13:50
Na pridel ako sa sociku :) Zjavne imidz nieje nanic.
|
| |
p4ra
Od: p4ra
|
Pridané:
31.10.2007 14:05
Nepredaju nic. Nerozumiem tej ich politike, skutocne.
|
| |
Brano Mojsej
Od: Brano Mojsej
|
Pridané:
1.11.2007 18:45
Alebo nestihaju vyrabat.
|
| |
b4e
Od: b4e
|
Pridané:
31.10.2007 14:35
chodte do prdele ak stym ajfonom na hovno to je kazdemu. nech si to len nechaju za tou mlakou, spoza mlaky nic dobre, toz moj nazor
|
| |
fú....
Od: fú....
|
Pridané:
31.10.2007 15:46
nech si ho strčia do .... nadradená rasa???
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
31.10.2007 18:27
Nerozumiem tomu apple hmm... No ja by som sa tesil keby moje mobilne telefony kupovali :D No aj ten Mac OS keby uvolnili oficialne aj na klasicke PC by boli bohatsi ako MS
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
31.10.2007 19:19
kto chce si ho kupi, kto chce si ho odblokuje, kto chce si tam nahodi aplikaciu aku chce, nie je problem, moznosti vzdy boli, su, aj budu...
|
| |
tubes
Od: tubes
|
Pridané:
31.10.2007 23:50
To je prave ich politika cim ho robia nedostupnejsim, tym sa predava drahsie ==> tym viac ludi ho chce :D proste attakuju ludsku blbost
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
1.11.2007 9:32
otazne je kolko ludi sa koly tej "nedostupnosti" na nich vykasle , vsak to neni jeden produkt na trhu
|
| |
emor
Od: emor
|
Pridané:
1.11.2007 23:52
nevykasle... ludia su s pridudajucim casom od krista cim dalej tupejsi a stadovitejsi a lepsie sledovatelni a manipulovatelni. predaj vylucne cez CC .??? preco.? preco chcu mat vsetko pod palcom.? otazka do prazdna...
|
| |
martinez
Od: martinez
|
Pridané:
2.11.2007 10:25
V apple su hlupaci... neuvedomuju si ze zachvilku sem pride gPhone so svojim telefonom, ktory bude dostupny, odblokovany, s moznostou nahravat aplikacie od hoc koho a tym bude celkovo lepsi od iPhone... a to este nehovorim o dalsich firmach ktore si zobrali iPhone ako benchmark a budu sa snazit vyvijat podobny telefon ale s lepsimi funkciami... osobne nechapem co tym sleduju, ze to takto obmedzuju... ja som si ho chcel cez leto v US kupit ale vysral som sa na nich ked som zistil vsetky negativa... za to ten telefon vobec nestoji...
|