| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
prvy
Od: prvy
|
Pridané:
30.10.2007 17:37
mne tam spam nechodi to je pravda :P preto mam gmail rad ..
|
| |
McBaran
Od: McBaran
|
Pridané:
30.10.2007 17:58
no neviem či tomu mám veriť ... ale gmail používam a fakt máličko spamu sa mi tam dostane
|
| |
Lukas
Od: Lukas
|
Pridané:
30.10.2007 18:05
Taktiez pouzivam Gmail, som s nim spokojny az na jednu vec: Celkom nerozumiem ako moze gmail povazovat spravy, ktore mi oznaci nejakym labelom (Cize mam nejaky filter nastaveny), za spam. Predsa ked si uzivatel zadefinuje label, tak je ta posta asi pre neho dolezita a radsej odstrany z inboxu spam ako v spamliste hlada relevantne emaily.
|
| |
still
Od: still
|
Pridané:
30.10.2007 18:16
A uz si im poslal navrh na zlepsenie? ;-)
|
| |
matthew
Od: matthew
|
Pridané:
31.10.2007 7:51
hmmm, to neviem, standardne by to robit nemalo ... Neoznacil si nahodou v minulosti nejaky podobny mail s rovnakym labelom za spam??? Pretoze ja napriklad mam gmail nastaveny aj na citanie dalsich 2 mailovych schranok (automaticky sa oznacia labelom ked pridu) a do jednej z nich mi stale prichadzal spam tak som na ten mail dal "Report spam" a odvtedy sa stale taketo maily dostavaju do foldra Spam (je to ucelove, ziadne ine maily okrem tohto sa tam nedostali). Takze ak ti dojde mail, ktory sa presunie do spamu a nie je to spam, vyskusaj ho v Spam foldri oznacit a vyber "Not Spam" ... Mozno to potom prestane robit ... Pretoze gmail je zamerany a ma specificke nastavenia aj pre konkretneho uzivatela, napr. ty si mozes aj nespamove veci oznacit ako spam a gmail bude (mal by) taketo spravy davat oznacovat ako spam ...
|
| |
ioio
Od: ioio
|
Pridané:
30.10.2007 18:52
gmail rulez
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
30.10.2007 20:11
No tak neviem, donedavna bol Gmail bez spamu, teraz mi tam zacali chodit spravy, ktore maju v predmete "Viagra" a ziadne obrazky, len cisty text s opakujucim sa "buy Viagra X$"a antispam to nie je schopny chytit. Mozno si myslia, ze spammeri nepojdu az na taku uroven, ale to sa velmi mylia.
|
| |
Od:
|
Pridané:
30.10.2007 20:15
Ty nespekuluj laskavo to co nedokaze GOOGLE to nedokaze nik.
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
30.10.2007 22:05
Zabudul si na Chucka Norisa.
|
| |
fuxo
Od: fuxo
|
Pridané:
31.10.2007 4:30
:))
|
| |
dzou lemon
Od: dzou lemon
|
Pridané:
30.10.2007 22:25
ale mas ich v spame nie?? tak v com problem..
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
31.10.2007 12:53
Praveze to nemam v spame :-(
|
| |
corleone
Od: corleone
|
Pridané:
30.10.2007 22:34
a co ked naozaj potrebujem tu viagru?
|
| |
bbb
Od: bbb
|
Pridané:
30.10.2007 23:53
čo máš proti viagre? :)))
|
| |
SeregaKha
Od: SeregaKha
|
Pridané:
30.10.2007 20:29
<b>Őîňčňĺ óçíŕňü ďđî áŕđäŕę â Őŕđüęîâĺ?</b>
Őŕđüęîâńęîĺ çŕçĺđęŕëüĺ, âčä čçíóňđč.
<a href=http://banda.in.ua></a>
http://banda.in.ua
|
| |
axo
Od: axo
|
Pridané:
30.10.2007 20:32
neviete prosimvas ci sa v gmail da nastavit automaticky vymazavianie sprav v kategorii spam?
|
| |
AHOJ
Od: AHOJ
|
Pridané:
30.10.2007 21:41
SKUS CITAT ... ked nerozumies po anglicky tak si to prepni na slovencinu !!!
Ked vojdes do priecinka SPAM tak citaj pozorne co je nad spravami:
"(messages that have been in Spam more than 30 days will be automatically deleted)"
CHAPES ???
Ak to nevidis tak pochybujem ze sa ti oplati vobec zapnut pocitac :-D
|
| |
axo
Od: axo
|
Pridané:
30.10.2007 21:54
"si mi pomohol"
nesom sprosty a viem ze sa spravy same vymazuju
ale ja nechcem
aby v tom priecinku nejake vobec zostavali chapes???
|
| |
AHOJ
Od: AHOJ
|
Pridané:
30.10.2007 21:57
no tak prepac :-)
ale pytal si sa "da nastavit automaticky vymazavianie"
odpoved, je ze je to automaticky mazane po 30 dnoch ...
si sa mal hned spytat, ze ako vypnut automaticke mazane sprav v priecinku spam ?
na to by si dostal odpoved, nie neda sa ...
takze ?
|
| |
JaJaJa
Od: JaJaJa
|
Pridané:
30.10.2007 20:48
No neviem ... Mne chodi na gmail 100 spamou tyzdene, ale este nikdy sa mi nestalo ze by mi njaky presiel! Tera raz hej ale raz za 3 roky je celkom v norme by som povedal. Ani som si nevsimol ze by mi oznacilo normalnu spravu ako spam.
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
30.10.2007 21:05
Dnes mi nešiel asi 20 minút google. normálne shock
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
30.10.2007 21:07
a to nemyslím gmail.com, ale google.sk
poondiaty google, práve vtedy keď ho najviac potrebujem, nejde :///////
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
30.10.2007 21:21
To je zaujímavé, nad tým si ešte neuvažival že chyba môže byť aj na inom mieste?
|
| |
AHOJ
Od: AHOJ
|
Pridané:
30.10.2007 21:49
ano dnes bol nejaky vypadok ... ci uz v google alebo google aspon zo slovenska :-)
|
| |
Feri
Od: Feri
|
Pridané:
30.10.2007 21:24
GMail je super vec a čím ďalej tým lepšie. Užívateľ si už nemôže nič iné priať, vštko mu je poskytnuté. LEN TAK ĎALEJ!!!
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
30.10.2007 21:35
No uz len ku stastiu chyba free webhosting, ktorý by kapacitu čerpal z Gmail uctu daného uzivatela a adresa by vyzerala vasaemailadresa.gweb.com. Super napad, nie? Napiseme do Google?
|
| |
AHOJ
Od: AHOJ
|
Pridané:
30.10.2007 21:47
UTFG : "google web page" :-D
http://vasaemailadresa.googlepages.com/
Ma to len chybicku, ze limit je 100MB :-(
|
| |
Mirec
Od: Mirec
|
Pridané:
31.10.2007 6:38
No to je škoda, mohli by začať uvažovať o sprístupnení kapacity z Gmailu (alebo aspoň časti). Nuž potom by vznikla web schránka ktorá by nemala konkurenciu.
|
| |
tonic
Od: tonic
|
Pridané:
31.10.2007 9:30
Mohli by spoplatnit mail, to by bolo este len srandy:)
|
| |
spamer
Od: spamer
|
Pridané:
30.10.2007 21:55
No prave som si pozeral spam box a zistil som ze som si poslal spam sam sebe, predavam lacno viagru.
Nuz tie spamerske metody fakt stoja zato, dufam ze je to len sfalsovana hlavicka emailu, inac sa asi pojdem udat O:-)
|
| |
qaws
Od: qaws
|
Pridané:
30.10.2007 22:04
Sfalsovat hlavicku mailu je asi to najjednoduchsie ;-).
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
30.10.2007 22:05
Minule mi kamoš poslal prázdny mail iba so zipom ktorý som od neho pýtal a gmail mi ho označil za spam :)
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
31.10.2007 8:44
Neuveritelne...
|
| |
3xo
Od: 3xo
|
Pridané:
31.10.2007 17:16
Gmail zabranuje prijatiu akehokolvek mailu v ktorom je pribaleny archiv zip rar etc...
|
| |
Heinzel
Od: Heinzel
|
Pridané:
30.10.2007 22:47
Interessante Seite gefunden:
Staatsanwalt Dr. Brandau aus Frankfurt verlangt von Beschuldigtem
6000 Euro "Schmerzensgeld", weil der Beschuldigte sich gegen
die ungerechten willkuerlichen Ermittlungen wehrt:
<a href=http://www.verleumdet.de> Staatsanwalt verlangt Geld</a>
Was sagt Ihr dazu? Habe noch nie gelesen, dass ein Staatsanwalt
im Laufe eines Ermittlungsverfahrens zum Rechtsanwalt geht und
privat Kohle verlangt wegen einer Homepage des Beschuldigten,
der seine Rechte wahrnimmt.
|
| |
SeregaKha
Od: SeregaKha
|
Pridané:
30.10.2007 22:51
<b>Őîňčňĺ óçíŕňü ďđî áŕđäŕę â Őŕđüęîâĺ?</b>
Őŕđüęîâńęîĺ çŕçĺđęŕëüĺ, âčä čçíóňđč.
<a href=http://banda.in.ua></a>
http://banda.in.ua
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
31.10.2007 0:42
Preco ma gmail problem odosielat .exe prilohy?
|
| |
Bozziiinek
Od: Bozziiinek
|
Pridané:
31.10.2007 2:01
to skor ty mas problem posielat .exe prilohy...
zazipuj to zwei mal alebo premenuj .exe na nieco ine, lolo.
|
| |
nimitz
Od: nimitz
|
Pridané:
31.10.2007 3:13
pretoze posielanie .exe suboru mailom kombinovane s debilnym uzivatelom je asi najednoduchsi sposob sirenia virusu. ale pokial potrebujes posielat .execka, skus zmenit priponu, prip. to zrarovat (alebo zazipovat).
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
31.10.2007 13:17
Pretoze M$ sa rozhodol nerozlisovat medzi 'execute' a 'open' ? :)
|
| |
Jonathon-RossBBC
Od: Jonathon-RossBBC
|
Pridané:
31.10.2007 1:31
Nobody wants to become the talk of the hotel staff and especially not over a <a href=http://www.youtube.com/v/XBe6Zv37cJk>penis enlargement</a> device.
|
| |
RekCealkles
Od: RekCealkles
|
Pridané:
31.10.2007 3:11
<a href=http://www.alix-cancun-escort.com>alix cancun escort</a>
|
| |
RekCealkles
Od: RekCealkles
|
Pridané:
31.10.2007 8:11
<a href=http://viagra.com-price.info/>viagra</a>
|
| |
rishqo
Od: rishqo
|
Pridané:
31.10.2007 12:21
...a z tejto diskusie je jasne, ze DSL.sk nepouziva OCR ani nic ine na ochranu pred spamom...
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
31.10.2007 17:37
lol
|
| |
Xwing
Od: Xwing
|
Pridané:
31.10.2007 22:45
Kedysi som tu čítal drb že nemajú ako mazať príspevky aj keby chceli, buď to alebo sú leniví :)
|
| |
Jozef
Od: Jozef
|
Pridané:
1.11.2007 17:06
Dokonca aj Yegon a Host do domu a aj Inet ho pouzivaju cez pol roka.
|
| |
Gmail používa OCR na boj proti obrázkovému spamu
Od: Mila
|
Pridané:
20.8.2008 10:36
žial, ja dostávam asi ta od 35 do 45 spamov týždenne. Už mi to lezie na nervy. Ale keďže som len užívateľ, žiaľ, okrem vyhodenia spamov neviem nič iné urobiť. A dnes som dokonca dostala spam od "samej seba". Tak to fakt neviem ako je možné. Pred nedávnom som aj zmenila heslo - a napriek tomu...
|