| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Sat0ri
Od: Sat0ri
|
Pridané:
30.10.2007 11:26
Myslim ze tato technologia ma buducnost pokial sa vyrobcom podari zvysit zivotnost LEDiek tak by sme o par rokov nemali ani vediet co to je ta LCD techologia :) Ale samozrejme ze je to ese beh na dlhu trat.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
30.10.2007 11:54
ty mas pocit ze LEDky maju malu zivotnost??? podla mna maju poriadne dlhu zivotnost. Ale dufam, ze to bude na trhu cim skor :)
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
30.10.2007 11:54
pocul si nieco o vypalovani modrej farby po relativne kratkom case? :)
|
| |
modra je dobra
Od: modra je dobra
|
Pridané:
30.10.2007 12:00
modra ledka skoncila s dzurindouvou SDKU.
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
30.10.2007 12:31
tak cervena ledka tu svietila cez 50 rokov modra iba 8. A opat je tu RUZOVA? Dufam, ze coskoro sa vypali
|
| |
ewo
Od: ewo
|
Pridané:
30.10.2007 12:52
v porovnani s tym ze notas sa oplati vymenit cca kazde dva roky maju LED zivotnost nadpriemerne vyhovujucu :)
|
| |
joee
Od: joee
|
Pridané:
30.10.2007 13:53
tak to si cawo ked vymienas notes kazdne dva roky ;)
|
| |
...
Od: ...
|
Pridané:
30.10.2007 14:19
ja dufam ze na surfovanie po nete, mailovanie, pisanie apod vydzia sucasne NB aspon 7 rokov 8-o
|
| |
SOLARIS
Od: SOLARIS
|
Pridané:
30.10.2007 15:56
mne laptop funguje uz 2 mesiace. dufam ze bude aj nadalej
|
| |
null
Od: null
|
Pridané:
30.10.2007 18:21
7-8 rokov nedozije ani 20% terajsich notebookov. Nie ani tak kvoli moralnej opotrebovanosti, ale proste su to shity so zivotnostou 3-4 roky (teda hlavne to co sa kupuje u nas). A microsoft sa novym os postara o to aby o 2 roky sucasne stroje nevyhovovali.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
30.10.2007 17:57
modra sa este vrati, nebojte sa...
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
31.10.2007 8:15
Prave toho sa bojime...
|
| |
ericco
Od: ericco
|
Pridané:
1.11.2007 20:53
nielen ja sa zase bojim toho, ze mozme byt naSMERovani do zlatych cias marxizmu-leninizmu, to jest cias spartakiad a sudruziek uciteliek... :-)
|
| |
MP3
Od: MP3
|
Pridané:
31.10.2007 22:51
chujko bledučko modrý... :-)))
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
30.10.2007 11:34
Huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
|
| |
LOL
Od: LOL
|
Pridané:
30.10.2007 11:43
Urcite ma vacsiu zivotnost ako elektronka :)
|
| |
Blue Led
Od: Blue Led
|
Pridané:
30.10.2007 12:13
Tusim tu niekdo blaboli ..
Modru ledku uz mam zapnutu nonstop cca 3 roky a porad sviti !
|
| |
pol
Od: pol
|
Pridané:
30.10.2007 12:18
typci si tu mylia OLED a LED. myslim tych v diskusii ;-)
|
| |
MaN
Od: MaN
|
Pridané:
30.10.2007 12:30
presne tak OLED a LED je dost velky rozdiel.
LCD s LED podsvietenim Samsung uz robi.
Tiez by ma zaujimalo, ci problem so zivotnostou uz vyriesili.
Pri mobiloch to je asi dostacujuce, ale pri monitoroch a TV je to problem.
|
| |
Sat0ri
Od: Sat0ri
|
Pridané:
30.10.2007 12:40
Nie ten porblem so zibotnostu stale trva.Vyrobcovia ale uvazuju nad alternativnym riesenim kedy by sa menila iba zobrazovacia casta ostatna elektronika by ostala zachovana.
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
30.10.2007 12:40
Problem to vobec nieje, kedze zivotnost bielych LED pouzitych v monitoroch je cca 50.000 az 100.000 hodin, problem je cena, videl som asi pred rokom monitor co mal LED podsvietenie ale cena 60.000 CZK + DPH. Inak bezne sa LED podsvietenie pouziva v PDA, fotakoch, komunikatoroch... a uz aj SONY robi VAIO co ma LED podsvietenie.
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
30.10.2007 13:10
OLED = Organic LED = kazdy farebny bod na displayi je svietiva dioda z organickeho materialu. Tieto modre bodiky sa im vypaluju velmi rychlo. Takze zabudni na podsvietenie. Okrem toho je to spomenut aj v clanku. :) btw Tesim sa na oledy :)
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
30.10.2007 17:01
Jasne viem co je OLED a ako sa vypaluje ked svieti, to bola len moja reakcia na diskusiu predomnou...
|
| |
PornMoviesII
Od: PornMoviesII
|
Pridané:
30.10.2007 12:52
<a href=" "> hentai video world </a>
<a href=" "> see undies </a>
<a href=" "> rapper the game and girlfriend </a>
<a href=" "> gift for girlfriend </a>
<a href=" "> free cartoon hentai video </a>
|
| |
invofonalkefe
Od: invofonalkefe
|
Pridané:
30.10.2007 13:17
Hello:
Does anyone know how to determining whether http://downloadmovies-now.com - movie downloads sites like these are legal or not? I know some movie companies out there that put movies on the net specifically for people to download. How do you know which is legal and which is not?
Thanks
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
31.10.2007 18:36
No, that site is illegal. Try mininova.org it is also illegal but it is FREE
:)
|
| |
ShodanN
Od: ShodanN
|
Pridané:
31.10.2007 0:02
OLED ma ale omnoho sirsie vyuzitie, Osvetlenie ktore spotrebuje 1% energe klasickej ziarovky pri zachovani svietivosti, OLED na celnom skle auta vyuzitie ako HUD pri hrani hier. Monitory o hrubke par mm ..... a moznosti je neuveritelne mnozstvo ...
|
| |
Babel
Od: Babel
|
Pridané:
31.10.2007 10:57
Tak som zvedavy na OLED lebo "ploche" technologie ma zatial kvalitou zobrazovania za rozumnu cenu nepresvedcili - pri notebookoch, PDA a napr. v aute alternativa nie je, ale na stol som postavil starsi Dell P1130, ktory ma 21palcekov, neuveritelnu kvalitu a stal ma 3tis. Sk
|
| |
Babel
Od: Babel
|
Pridané:
31.10.2007 10:59
pre novsiu generaciu :) - je to velka skatula podobna klasiskemu televizoru (ale CRT ku solovemu PC stale RULEZ)
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
31.10.2007 18:46
Klasicky televizor? To je ten s oznacenim HD Ready? A ten klasicky sa neda zavesit na stenu vsak a tieto moderne sa uz daju :)
|
| |
Bog
Od: Bog
|
Pridané:
2.11.2007 8:17
Ono to najvacsi problem nie je ani v zivotnosti modrych LED-iek, skor to, ze casom sa meni ich farebne podanie - svietivost a je tazke to korigovat.
|
| |
PornMoviesI
Od: PornMoviesI
|
Pridané:
3.11.2007 10:19
<a href= > cum swapping pic </a>
|
| |
PornMoviesI
Od: PornMoviesI
|
Pridané:
3.11.2007 12:45
<a href= > woman mating with animal </a>
|
| |
PornMovieII
Od: PornMovieII
|
Pridané:
5.11.2007 3:57
hard face fucking
<a href= http://members.lycos.co.uk/freeporns > pokeporn </a>
<a href= > pornking </a>
|