| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mark
Od: mark
|
Pridané:
30.10.2007 9:53
sak jasne ze sa musia nabalit aj "dobrocinne" nadacie :-)
|
| |
NE3O
Od: NE3O
|
Pridané:
30.10.2007 10:02
A co si si myslel? V tejto dobe ti nikto nebude robit taketo veci bez velkeho zisku...a to s tym 100 dolarovym notebookom(ako sa hlasilo povodne) bol len ojeb aby nalakali zaujemcov....
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
30.10.2007 10:10
ja si kupim nb s core2duo, hentaky "nb" mi bude asi na dve veci :P zaplatim velke peniaze a potom budem tri roky nadavat, ze ako zle som investoval
|
| |
veru nikto
Od: veru nikto
|
Pridané:
30.10.2007 10:27
...asi ti unikla pointa
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
30.10.2007 11:33
asi tebe unikla pointa toho co som napisal. ty kupis "notebook" za 5 litrov a budes mat z toho velke hovno, budu to vyhodene peniaze a budes sa sem chodit stazovat ze ako to tu DSLko ospevovalo a aky shit to nakoniec je. omnoho vykonnejsi je notebook s celeronom co dostanes za 15 litrov. a samotny OLPC je divny projekt, mohli to vymysliet inac.
|
| |
lolo
Od: lolo
|
Pridané:
30.10.2007 12:17
to nemyslis wazne co si tu napisal,
wies wuobec preco wznikol ten projekt?
asi nie, tak ti to trosku priblizim, je to projekt na informatizaciu krajin 3tieho sweta.
takze pred tym ako zacnes dristat, skus si zistit wsetky dosupne info, inak budes posobit ako hlupak.
|
| |
Ale nie hlupak...
Od: Ale nie hlupak...
|
Pridané:
30.10.2007 13:05
...skor ako uplny idiot.
A inak tych 5 litrov, to si dobry "nikto" ked zoberies rovno 10000 ks, to mas kopu kamaratov asi... takym nikym chcem aj ja byt raz...
A kritika typu "mohli to inak vymysliet" si vzdy v kazdom pripade nechaj len a len pre seba, lebo to dokaze povedat uz 3 rocne dieta - a ty uz mas aspon 5 rokov tipujem, takze sa neznizuj na ich uroven. Ked chces nieco kritizovat, tak daj nejaky konstruktivny protinavrh.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
30.10.2007 16:38
Kamarati sa nerataju lebo: "Nie je dolezite, kolko poznas ludi, ale kolko ludi pozna teba."
|
| |
Deni
Od: Deni
|
Pridané:
30.10.2007 19:07
^^ Múdra reč, to si zapamätám ;-)
|
| |
someone
Od: someone
|
Pridané:
30.10.2007 20:28
volam sa jozko mrkvicka :-)
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
30.10.2007 20:10
Ty si dement, tie notebooky su pre deti v Afrike, aby sa mohli vzdelavat, to je to, co tebe za poslednych 10 rokov sedenia v skole asi uniklo.
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
30.10.2007 10:19
a co ked je to preto lebo americky dolar ide dole. zoslabuje.
|
| |
zemetras
Od: zemetras
|
Pridané:
30.10.2007 10:54
A este sa dozviete ze nakoniec predsa len bude na tych notebookoch OS od Mrkvosoftu a hned je vsetko jasne.
|
| |
Asusu EEEPc
Od: Asusu EEEPc
|
Pridané:
30.10.2007 12:58
nakoniec sa nazerie uplne ina firma ktory nespi na vavrinoch a vicitila mega sancu :o)
|
| |
pan dan
Od: pan dan
|
Pridané:
30.10.2007 15:24
Moja oblubena tema! Uz musi byt kazdemu jasne, ze ten projekt nema buducnost a je len otazkou casu, kedy skonci.
|
| |
Nerte
Od: Nerte
|
Pridané:
30.10.2007 20:11
Co?! A to preco? Prosim konkretne.
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
30.10.2007 21:53
Pretoze dnes uz charita davno neexistuje. Par ludi sa nabali a cely projekt spadne. Kajiny Afriky sa musia predovsetkym same "naucit chytat ryby" a nie sa spoliehat nato, ze ich problemy niekto vyriesi. A nepojde to preto, pretoze dat 400 dolarov, aby som si kupil shit laptop a zaplatil chudobnemu pribuznemu neznameho povodu v Afrike a este popritom platil dalsich skrytych nabalovacich darmozracov, ved nie si predsa idiot!!!
To je presny priklad toho, ako farar v kostole pyta na opravu strechy... Co myslis, kolko z toho pojde na realnu opravu? Nula cela nula prd toho???
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
30.10.2007 21:56
A este si precitaj clanok podomnou od Accuphose. Asi preto.
|
| |
DEATH
Od: DEATH
|
Pridané:
30.10.2007 20:45
Kokotkovia a namudrany kokoti
|
| |
Accuphose
Od: Accuphose
|
Pridané:
30.10.2007 21:21
Projekt pro děti v Africe, aby se naučili sledovat porno na internetu. Za ty stejný prachy dělá Asus notebooky komerční, tak kde je chyba? A Asus je záruka kvality.
Chcete učit lidi v Africe dělat děti? No to už umí ne? Místo toho by ty země měli odlužit, bojovat proti korupci a investovat do škol. Chcete je učit? Fajn dejte jim tam Linux a ty notebooky, ať firmy kupují od Asusu. Je tam záruka supportu, kvality. Ale dneska mají všichni ve zvyku dělat to přes 10 organizací, aby za ten notebook společnost dala 400 dolarů i s dotacema a nažralo se na tom několik firem. Udělá se dojemnej článek a tak to má bejt ne?
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
30.10.2007 22:08
Namôj veru ta pravdu vravia
|
| |
asus je zaruka kvality!
Od: asus je zaruka kvality!
|
Pridané:
30.10.2007 22:47
tak preco sa prave moja asus doska musela pojebat?
|
| |
Babel
Od: Babel
|
Pridané:
31.10.2007 10:22
stava sa - ale so zarucnym servisom som nemal problemy: 1. klaklo mi pri flashovani WM6 PDA (moja chyba) - do 6 dni bolo spat aj s naflashovanym WM6, 2. po udere blesku odisla bratovi sietovka na notebooku (jeho chyba) - do 5 dni bol spat s vymenenou integrovanou sietovkou a 3. 3-rocna doska co bezala v rezime 24/7 mi pri tom udere blesku odisla uplne aj s par komponentami - tak ju predsa nebudem posielat do servisu (urobila si svoje) a kupil som novy komp s doskou od ... Asusu :) a prepatovu ochranu aj na telef. linku. Takze ja som s Asusom SPOKOJNY
|
| |
blesk
Od: blesk
|
Pridané:
31.10.2007 20:05
Ty bývaš asi na strome :)
to+ko úderov blesku.
|
| |
Marcel
Od: Marcel
|
Pridané:
30.10.2007 22:08
Excelenty napad, kto to cele vymyslel. Skladam klobuk dole, snad to nebude mat az taky vyznam ako pyramidove hry spred 15-20 rokov. Z 200 dolarov Afrika neuvidi nic. Par dolarov budu naklady na vyrobu, zvysok pozeru cierne diery. Taka je bohuzial realita. Ale kto chce kam, pomozme mu tam. Ludska hlupost je nevyspitatelna.
Prichadza doba, ze prestava platit, ze hovno predame len raz. Zacina platit, ze ho predame aj viackrat, dokonca si nasi znami privedu aj priatelov. O tom je cely tento "UZASNY" projekt.
|
| |
bill
Od: bill
|
Pridané:
31.10.2007 14:40
V afrike nemaju co jest, a oni im chcu davat notebooky!!!!
chcu sa len nabalit a zarobit na naivnych ludoch, krory si myslia ze niekomu v afrike pomozu
|