| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
29.10.2007 8:34
no mne sa nezda zeby 9A581 bola finalna ;)
|
| |
Jaro
Od: Jaro
|
Pridané:
29.10.2007 9:08
9A581 je final.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
29.10.2007 9:13
tak potom ok ;-)
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
29.10.2007 8:47
mno mac si davat ako OS? mno nechel by som
|
| |
mirko
Od: mirko
|
Pridané:
29.10.2007 9:00
Ty chces len sa bojis!!!
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
29.10.2007 9:27
bojim?! =D nie, uz som pracoval na mac-u a domov by som ho rozhodne nechcel, hlavne ta ich maso mys, 1tlacidlo?! fuj
|
| |
sss
Od: sss
|
Pridané:
29.10.2007 10:54
Ty si akože pracoval v MC Donalde?
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
30.10.2007 14:58
:DDD
|
| |
MAC
Od: MAC
|
Pridané:
29.10.2007 9:04
Dakujem, tiger patri do rezervacie, nie medzi ludi....
|
| |
PAC
Od: PAC
|
Pridané:
29.10.2007 22:57
Ale tu pobehuje besný leopard...
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
29.10.2007 9:32
Pre autora clanku:
z DVD boli odstranene vsetky ine jazyky, subory s drivrami tlaciarni a Xserver, aby sa Leo vosiel na single-layer DVD.
Neskor sa da podpora pre tlaciarne kedykolvek doinstalovat.
s podporou ineho HW je to horsie..(wifi, zvuk, network..)
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
29.10.2007 9:36
takze je v podstate zatial na h...o!
|
| |
grafik
Od: grafik
|
Pridané:
29.10.2007 10:20
x86? Big Steve predsa pri predstavovani vravel, ze je uz iba x64.
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
29.10.2007 11:05
nevies o com pises chlape!
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
29.10.2007 18:14
x86_64
trdlo
|
| |
grafik
Od: grafik
|
Pridané:
29.10.2007 20:36
ano, ale ide o to, ze na starsich Intelackych procakoch bez EM64T sa to asi nebude dat rozbehat.
|
| |
Od:
|
Pridané:
29.10.2007 22:12
staršie macy tiež mali x86 intelácke core duo, tekže predsa len by tam mohla byť aj podpora pre nie 64 bit
|
| |
forcer
Od: forcer
|
Pridané:
5.11.2007 11:44
aj je..
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
29.10.2007 17:56
Parada a na kolko fake odkazov som narazil..
|
| |
sonny
Od: sonny
|
Pridané:
29.10.2007 19:50
nic to nema, nic na tom nejde, je to drahe, na co mi to je? :D
|
| |
si honni
Od: si honni
|
Pridané:
29.10.2007 22:56
na mac! ;=P
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
30.10.2007 8:37
ktovie preco necrackuju vistu aby mohla bezat nativne na macu :)))
|
| |
rofl
Od: rofl
|
Pridané:
30.10.2007 10:10
lebo by to bolo ako z blata do kaluze
|
| |
mysteria
Od: mysteria
|
Pridané:
29.11.2007 3:33
Asi preto, lebo vista ide nativne na Macu...
|