| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
: /
Od: : /
|
Pridané:
29.10.2007 7:58
no pekne!
kde sa hrabeme...
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
29.10.2007 8:14
aspon v niecom uvazuju...nie ako u nas...
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
29.10.2007 8:28
to by bola hovadina, zase by prachy chybali inde.
|
| |
maxos
Od: maxos
|
Pridané:
29.10.2007 9:05
v podstate nesuhlasim ale skor by slo o to nie zrusit dan ale urobit natlak na monopol lez to neurobi nik bo sme hlupa krajina ktora si necha vsetko lubit zohneme hlavy pofrfleme a otrocime dalej...:P
|
| |
www
Od: www
|
Pridané:
29.10.2007 9:15
v tak malej (biznisovo nezaujimavej) krajine ako SR ak neohnes hlavu pred monopolom ten sa na Teba vyserie a nebudes mat ani to hovno co mame...
|
| |
mee
Od: mee
|
Pridané:
29.10.2007 10:37
dokáž to!
|
| |
xxx
Od: xxx
|
Pridané:
29.10.2007 10:42
Tvoje hlava je biznisovo nezaujimavá :D
|
| |
quix
Od: quix
|
Pridané:
29.10.2007 12:20
netaraj prosim ta monopol je pre trh to najhorsie co sa moze stat hlupacik
|
| |
maxos
Od: maxos
|
Pridané:
29.10.2007 14:32
Presne tak v case ked ficalo DSL v nemecku u nas ty parchanti prezentovali ISDN ako zazrak sveta preco asi ? pretoze nemali konkurenciu a mohli nas vodit za nos tak to aj doapdlo najdrahsi net v EU pomaly ze ?
|
| |
pipka
Od: pipka
|
Pridané:
29.10.2007 9:17
vy mudrlanti a asi prečo maju najviac uživatelov internetu na svete čo? lebo je zdanebý jak u nás nafta alebo že je nezdanený a prachy budu vždy chýbať kvoli vojsku a tunelovaniu a nie kvoli tomu že budeme mať vzdelaných ludí
|
| |
maxos
Od: maxos
|
Pridané:
29.10.2007 14:33
Aj inde je zdaneny a su na tom krajiny omnoho lepsie ako my len o daniach to moja zlata nebude.
|