| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
lol
Od: lol
|
Pridané:
25.10.2007 14:39
no uz sa tesim
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.10.2007 16:47
to nevies ze Slovensko ma embargo na nove technologie????????????
|
| |
SONiX
Od: SONiX
|
Pridané:
25.10.2007 20:53
Nezaskodilo by, keby si sa trosku zamyslel skor ako nieco napises. Ak si si nevsimol, tak na slovensku sa v poslednom obdobi zacali v pomerne hojnej miere budovat opticke siete.
Optiku taha Orange, T-Com, niektori lokalni provideri v BA, v Senci sa taha tiez optika. Pred par dnami ohlasil Slovanet, ze zainvestuje do vlastnej siete.
Porovnaj si to napriklad s nemeckom, belgickom alebo vacsinou inych zapadnych statov. Tam je tvori najvacsi podiel broadbandu DSL technologia. A ta ma svoje technicke limity.
Urcite uznas, optokabel je moderna technika. A ked sa u nas rozsiruje, tak asi embargo na nove technologie nemame, vsak ? :)
-----------------------------------
THiNK JaNE! THiNK!
===================
|
| |
jebalitokrtkovia
Od: jebalitokrtkovia
|
Pridané:
25.10.2007 21:15
no optika je novinka ako hrom! sak tu vymysleli len vcera a uz to tu mame! na ne?
|
| |
ugo
Od: ugo
|
Pridané:
28.10.2007 20:15
ale toto kym sa k nam dostane tak prejde asi desat rokov a kym sa to dostane na rozumnu cenu tak prejde dalsich 3 - 4 roky
|
| |
OmeGa
Od: OmeGa
|
Pridané:
25.10.2007 22:05
a co take OFDM od T-Mobilu? zeby testovacia prevadzka ako prva na Slovensku?
|
| |
---
Od: ---
|
Pridané:
25.10.2007 14:50
za 3-4 roky to uvedu na trh? Co budu robit dovtedy? Cakat az strati posledne dsl pripojenie zmysel v zaplave optiky?
Ale aj tak je to pekne ,vzdy sa najde riesenie ako nehodit do kosa DSL.
|
| |
tali
Od: tali
|
Pridané:
25.10.2007 15:51
nieco podobne som chcel napisat. predbehol si ma :)
ale vyuzitie vidim na dedinach, kde by optiku tazko niekto tahal...
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
25.10.2007 14:58
pisem z Opera 9.5 beta =]
(uz pocujem tie ohlasy..)
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
25.10.2007 15:56
to si nemal pisat o tych ohlasoch.... teraz pre vacsinu ludi uz nie je zabava pisat ti o FF, uz vymizol moment prekvapenia :/
|
| |
Andy
Od: Andy
|
Pridané:
25.10.2007 15:57
ide ti o flame
|
| |
a3a3a3
Od: a3a3a3
|
Pridané:
25.10.2007 15:59
Keby napisal "pisem z IE7", tiez by mu islo o flame? :D
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
25.10.2007 16:00
wooooooooooooooooooooooooooooooow,
si boh
|
| |
Vyfuk
Od: Vyfuk
|
Pridané:
26.10.2007 6:19
ty si riadny vyfuk pises tu same odpadky
|
| |
Vyfuk
Od: Vyfuk
|
Pridané:
26.10.2007 6:19
ty si riadny vyfuk pises tu same odpadky
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
25.10.2007 15:59
super takze o 15 rokov je to konecne uz aj u nas a o 16 mozno aj v Kazachstane...
|
| |
sicIllums
Od: sicIllums
|
Pridané:
25.10.2007 18:34
A quick tip for you guys, at adsensepark.com they sell a package with 40 websites ready made for adsense earnings. Its really easy, even I could figure it out, and the setting up was really easy. All I need now is more domains to put it on!
Check it out here: http://www.adsensepark.com - 40 adsense websites...
|
| |
putty
Od: putty
|
Pridané:
25.10.2007 19:00
yeAh!!
|
| |
kuvang
Od: kuvang
|
Pridané:
25.10.2007 19:38
pokiaľ nie je do dediny dotiahnutá optika tak može zabudnúť na DESLAm a pripojenie na net cez DSL-ko......
|
| |
yo3hi.eu
Od: yo3hi.eu
|
Pridané:
26.10.2007 9:12
kiez by ta optika sla aj do dediny :(
|
| |
fttx
Od: fttx
|
Pridané:
26.10.2007 11:27
S tou optikou na dedinách to bude dlhodobejší problém. Ja bývam vo velkom meste a ani u nás v oblasti rodinných domov tu optiku nenakopal, ale zato napojili ju v panelákoch, čiže treba sa s tým prste zmieriť.
btw: nás sa až tolko ADSL technológia týkať nebude, optika sa vďaka ORANGE spustila a pridali sa ďalší konkurenti, čo je viac, ako dobre. Už len aby to rovnomerne rozmiestnili, tak aby na optike mohli byť aj iní, ako len tí v panelákoch.
|
| |
ugo
Od: ugo
|
Pridané:
28.10.2007 20:18
a aby neporusovali zakon aby na jednu linku neumiestnovali desat ludi
|
| |
to ako ?
Od: to ako ?
|
Pridané:
26.10.2007 18:00
pise sa ze ide o softwerevie riesenie, ale vsak treba zaplatit technologiu a namiesto upravy firmware tu budume kupovat nove routre .....
|
| |
steve
Od: steve
|
Pridané:
26.10.2007 23:20
optika na dedinách nie je problém....btw ked ale problem je hustota obyvatelov na meter štvorcovy,tak nik sa nebude serinkať zatial plošne s tym po dedinach,ale také DSL a wifi distribucia a frčí to potom 25OOkbit/s DOWN a neobmedzene a ked je dakomu malo,nech si spomenie na DIAL UP a je vysmiaty.
|
| |
Lipper
Od: Lipper
|
Pridané:
27.10.2007 22:11
:D .... jj stary dobry dial - up :D
|
| |
Lipper
Od: Lipper
|
Pridané:
27.10.2007 22:12
vzdy zdvihne naladu :D
|
| |
ugo
Od: ugo
|
Pridané:
29.10.2007 22:09
aj tlak
|