| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
pinkytt
Od: pinkytt
|
Pridané:
25.10.2007 10:48
takto sa zaklada flame:
"A KDE NECHALI OPERU? AHA SAK TU NIKTO NEPOUZIVA! FF RULEZ!!!"
:o)))))))))))
|
| |
a takto sa to ukonci
Od: a takto sa to ukonci
|
Pridané:
25.10.2007 11:00
Hoří!...hoří!...
Hoří horní heršpická hospoda Hrbatý hrozen.
Hostinský Hrubeš hýká hrůzou.
Honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká:
\\\"Haste! Honem! Hybaj!... Hovada!\\\"
Hasiči hovno hasí.
Hledají hlavní hydrant.
Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy, harmonika, hašiš.
Hoří husitské halapartny,
hoří historické hebrejské hieroglyfy,
hoří hektolitry handlovaného Hennessee.
Hoří Hrubešova hnědá Honda.
\\\"Hilfe, hilfe!\\\" Haleká hysterický henleinovec Havránek.
\\\"Hoří hakenkreutz, himl hergot!\\\"
Huš! Hajzle!
Houf heršpických hokejistů ho hbitě hákuje holemi.
Hoří herna.
Hoří hubertusy, honosné haveloky herecké honorace hrubě hazardující horentními honoráři.
Hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy.
Hirošima hadr.
.....
|
| |
hmm
Od: hmm
|
Pridané:
25.10.2007 13:28
Hrozna hovadina...
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
25.10.2007 15:19
S Operou sa jednoducho nemozu zrovnavat.
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
25.10.2007 15:43
jj :D
1. miesto opera ... dlho dlho nic ... a potom sa biju ie ff a safari :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.10.2007 16:33
to hovoris ako to vyzera na spodku kanala?
|
| |
asafs
Od: asafs
|
Pridané:
25.10.2007 19:29
nie u teba doma
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
26.10.2007 11:24
tym si prave povedal ze pouzivam OPERU, aj ked si to vobec neplanoval, navstiv lekara...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.10.2007 21:04
ta ty si jaky frajer.... chem byt ako ty... uc ma...
|
| |
RemuS
Od: RemuS
|
Pridané:
25.10.2007 19:32
spodok kanala????
|
| |
cvm
Od: cvm
|
Pridané:
25.10.2007 18:25
Tu je porovnanie rychlosti prvych ALFA verzii Opery 9.5, Firefoxu, IE7 a Safari: http://nontroppo.org/timer/kestrel_tests/
Je vidiet, ze Safari nie je vzdy rychlejsie, ako Firefox, ci IE7.
|
| |
Twixy
Od: Twixy
|
Pridané:
25.10.2007 10:54
Myslim, ze posledny odstavec to dost presne vystihol.
|
| |
jano
Od: jano
|
Pridané:
25.10.2007 11:00
to by ma zaujimalo co stoja taketo testy fy. Apple. O tej rychlosti sa tu uz pohovorilo vela a skutocnost bola odlisna...
|
| |
obyčejný
Od: obyčejný
|
Pridané:
25.10.2007 11:22
Operu netřeba testovat ..je nejrychlejší :-))))
|
| |
einstein
Od: einstein
|
Pridané:
25.10.2007 11:40
vsak preto ju tam nezaradili.papier sice znesie vsetko,ale keby tvrdili,ze safari je rychlejsi nez opera,tak im nik neuveri.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.10.2007 16:33
opera zomrela uz pred rokmi ale smrt sa jej to boji povedat
|
| |
asdda
Od: asdda
|
Pridané:
25.10.2007 19:30
tvoja diagnoza firefoxitida... da sa liecit amputovanim hlavy..
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
25.10.2007 22:50
pravda pravda :D Mna ked boli zub tak si ho vytrhnem :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
26.10.2007 11:20
NIKDY NEZADRZUJ VETRI!!! lebo potom ti prechadzaju chrbticou az do hlavy a tam sa rodia tie na hovno napady...
|
| |
yaJohny
Od: yaJohny
|
Pridané:
25.10.2007 11:47
..skusil som uz vela prehliadacov, ale zatial jedine Opera mi sadla ako :))..najrychlejsia, napraktickejsia, proste vsetko co potrebujem..
|
| |
darien_fawk
Od: darien_fawk
|
Pridané:
25.10.2007 11:53
A nemohli testovat aj spravne zobrazenie stranok? To nieje vobec podstatne? Hlavna vec ze sa nacita? V tom pripade bude najrychlejsi IE staci ked sa stranka rychlo nacita aj s vsetkymi trojanmi, backdoors, virusmi a podobnou havedou. Pouzivam FF ale nehovorim ze je da best. Ak by sa sklbila rychlost a presnost opery s funkciami (plugins ci addons) firefoxu. Tak by bol na svete najgenialnejsi prehliadac OperaFox velke cervene O (logo opery) a okolo neho ta liska. Aj ked vidim ze viacej funkcii by asi prebral z opery.
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
25.10.2007 11:58
Rychlost firefoxu je ovplivnena tym ze jeho gui je napisane v javascripte pozri si /usr/share/firefox/chrome/browser.jar
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
25.10.2007 11:55
Taketo testy su releventne iba pre beznych uzivatelov, pokrocilejsi uzivatelia vyzaduju funkcnost, ktoru im IE ani Safari nedaju.
|
| |
Laco
Od: Laco
|
Pridané:
25.10.2007 12:48
Pokrocili uzivatelia o ktorych hovoris nemaju ani jedno percento. A zvysku staci IE7.
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
25.10.2007 13:08
potom tieto testy maju zmysel len pre falame.
|
| |
Stevko
Od: Stevko
|
Pridané:
25.10.2007 12:36
V rýchlosti na "dillo" asi nemá ani tá opera.
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
25.10.2007 13:24
Na akom jadre je to zalozene ? Lebo som nasiel, ze to nie je zalozene na Gecku. Dillo ma vlastne renderovacie jadro ?
|
| |
Stevko
Od: Stevko
|
Pridané:
25.10.2007 13:27
Asi má vlastné. Ale je to minimalistický browser a dosť vecí nepodporuje (JavaScript, CSS). Mne ale tie veci väčšinou nechýbajú.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.10.2007 16:36
ako ti to moze nechybat? ved to si ani rychlost na dsl..sk nezmeras :D
|
| |
???
Od: ???
|
Pridané:
25.10.2007 21:17
dildo?!
|
| |
Koapa
Od: Koapa
|
Pridané:
25.10.2007 12:51
Stačí, že jadro pre Safari je z Konqueror. Takže tam niekde leží rýchlosť - v linuxe.
Nezaradenie Opery je veľká chyba, ak vezmeme v úvahu aj novú Beta verziu, ktorá je rýchlejšia než pôvodná opera o 50% !!!
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
25.10.2007 13:05
Jadro Safari vychadza z khtml, teraz sa chystaju zverenit zmeny. Konqueror ani KDE nie je sucast linuxu ale je to slobodna applikacia.
|
| |
matto
Od: matto
|
Pridané:
25.10.2007 15:56
lol odborny prispevok naozaj :DDD
|
| |
Propediotika
Od: Propediotika
|
Pridané:
25.10.2007 13:03
Najlepsi je elinks!!!
|
| |
lifo
Od: lifo
|
Pridané:
25.10.2007 13:06
w3m ruleZZZ :)
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
25.10.2007 13:40
(: roxxxxxxxor :)
|
| |
K-meleon
Od: K-meleon
|
Pridané:
25.10.2007 13:28
K-meleon najrychlesi browser!!!!!!!!!!
|
| |
1337
Od: 1337
|
Pridané:
25.10.2007 13:42
K-Meleon is an extremely fast, customizable, lightweight web browser for the Win32 (Windows) platform based on the Gecko layout engine (the rendering engine of Mozilla).
(: rofl :)
|
| |
fafo
Od: fafo
|
Pridané:
25.10.2007 14:37
akoze taky test povazujem ja osobne za cielavedome nasmerovany a neobjektivny, napriklad co mam osobne skusenosti s IE7, tak to by som nechcel ani zadarmo, straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasne pomaleeeeeeeeeee takze tie hodnoty co su tam mi pripadaju celkom komicke a Safari je uz v poriadnej verzii, alebo stale daky beta odpad, ktory poriadne nefunguje?
|
| |
mravcek2
Od: mravcek2
|
Pridané:
25.10.2007 14:52
V članku píšu že bola testovaná beta verzia.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
25.10.2007 16:32
tu konci vsetka sranda, ved 0.2sec/jedna stranka to je ale 5sec denne a to je 150sec mesacne a to je 1800sec rocne a to je mozno aj 180000sec za zivot... lezete mi na nervy v tej mozille
|
| |
Frog
Od: Frog
|
Pridané:
25.10.2007 17:21
ako možu robit test rychlosti bez najrychlejsieho sutaziaceho ? tym myslim operu, fakt nechapem tomu co im branilo stiahnut novu operu a zaradit ju do testu
|
| |
lazymen
Od: lazymen
|
Pridané:
25.10.2007 17:49
Ten test bol asi taky zbytocny ako automat na kondomy vo Vatikane !!!!
|
| |
aasssaaa
Od: aasssaaa
|
Pridané:
25.10.2007 19:32
rooofl :D
|
| |
Odee
Od: Odee
|
Pridané:
25.10.2007 22:55
no hej, muz muza neoplodni :)
|
| |
xxar3s
Od: xxar3s
|
Pridané:
25.10.2007 21:37
Nová Opera bude pecka trápne Safari nikoho nezaujíma.
|
| |
vadimo
Od: vadimo
|
Pridané:
25.10.2007 22:06
Staré Safari bolo založené na khtml, ale nové je na jadre Gecko. A kedže sa jedná o beta verziu Safari, tak by som si dovolil tvrdiť, že je to upravený Firefox 3.
|
| |
icewm
Od: icewm
|
Pridané:
29.10.2007 10:32
Hlupost na druhu.
|
| |
ahjaj
Od: ahjaj
|
Pridané:
26.10.2007 0:26
Tolko hodnotnych prispevkov a nikoho nezaujima ako to merali? To drzali v ruke stopky? Co povazovali za nacitanie stranky? Bez uvedenia metodiky merania je hodnota tohto clanku takmer nulova. Ale na flame to predsa staci, tak je to super clanok...
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
26.10.2007 21:06
ta ty si jaky frajer.... chem byt ako ty... uc ma...
|
| |
OPERA forever!!
Od: OPERA forever!!
|
Pridané:
26.10.2007 11:31
http://itnews.sk/buxus_dev/ generate_page.php?page_id=50930
asi tak!!!
|
| |
martin
Od: martin
|
Pridané:
27.10.2007 10:19
testy ma nezaujmaju, rozdiel v rychlosti je minimalny, pre mna je firefox najvyhodnejsi.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.10.2007 13:25
ta ty si jaky frajer.... chem byt ako ty... uc ma...
|
| |
taxikar
Od: taxikar
|
Pridané:
29.10.2007 19:56
firefox je velice user-friendly
|
| |
JE TO PRAVDA!
Od: JE TO PRAVDA!
|
Pridané:
22.6.2008 15:45
FIREFOX SMRDIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|