| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
MirecU
Od: MirecU
|
Pridané:
24.10.2007 11:28
Po krajinách juhovýchodnej Ázie začína aktuálne ponúkať širokopásmové pripojenie do Internetu s vysokými symetrickými rýchlosťami pre domácnosti aj veľký operátor z krajiny s porovnatelnejším stavom Internetu so Slovenskom, americký Verizon.
Tuto vetu mi moze niekto vysvetlit?
V juhovychodnej Azii zacina Verizon ponukat pripojenie do Internetu so symetrickymi rychlostami a na slovensku je porovnatelnejsi internet ako v amerike?
|
| |
dusky
Od: dusky
|
Pridané:
24.10.2007 11:31
ta veta je podla mna dost jasna, po krajinach azie je to teraz v usa, a v usa je porovnatelnejsi stav internetu so slovenskom ako v krajinach juhovychodnej azie.
|
| |
MirecU
Od: MirecU
|
Pridané:
24.10.2007 11:49
Dakujem za vysvetlenie. :)
|
| |
Tipi
Od: Tipi
|
Pridané:
24.10.2007 12:35
Takéto vety na DSl.sk sú celkom častým javom... žiaľ...
|
| |
huk
Od: huk
|
Pridané:
24.10.2007 11:29
hm, v hong kongu to maju fajn, tych par ostrovcekov je urcite lahsie pokryt optikou, nez tu nasu dieru do p...
|
| |
:o)
Od: :o)
|
Pridané:
24.10.2007 11:35
Já bych všechny ty internety zakázala!
|
| |
Al Gore
Od: Al Gore
|
Pridané:
24.10.2007 11:36
radsej ma neser, lebo ho fakt vypnem!
|
| |
Nobel
Od: Nobel
|
Pridané:
24.10.2007 14:02
A ja ti potom zoberem tu nobelovku
|
| |
LeboN
Od: LeboN
|
Pridané:
24.10.2007 16:30
A ja ťa vyhodím do luftu tvojím vlastným dynamitom ;)
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
24.10.2007 11:40
To by ma zaujimalo aky k tomu maju FUP, pri tej cene tipujem 10GB max. :)
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
24.10.2007 11:46
neviem si predstavit ako by som vyuzil 1000mbps pripojenie pre koncoveho uzivatela.Tcomu fici v prepocte na takom pripojeni 20 - 30 tis ludi .... :-) takze nech mi niekto vysvetli na co je to komu dobre....Vysielanie HD televizie cca 300 kanalov ? :-)
|
| |
bbb
Od: bbb
|
Pridané:
24.10.2007 11:49
no vidno ze vies o com hovoris, ze Ti je jasne aku sirku pasma potrebuje HD a tak dalej... si fakt odbornik... a vizionar... Taky konekt bude ochvilu uplnym standardom a kto nad tym kruti hlavou, je mi ho luto.
|
| |
heh
Od: heh
|
Pridané:
24.10.2007 13:21
a dalsi odbornik ho este viac zaklincoval... neviem ake HD mas na mysli, ale napr. taky bluray s fullHD rozlisenim ma max. datovy tok 48Mbps... na to, aby si vyuzil 1Gbps by si musel bud posielat HD video v takom brutalnom rozliseni, ze bys to pozeral na stene zo 16tich fullHD televizorov alebo by si musel posielat nekomprimovany HD stream, co je pekna blbost (aj ked na to by ti bol aj ten 1Gb zrejme malo)...
|
| |
prasse
Od: prasse
|
Pridané:
24.10.2007 12:18
V Amerike sa da prenajat server so 100MBit uplinkom, na chrbticovej sieti, s 2 TB FUP, za nejakych 50-100$. A to je celkom normalna cena.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
24.10.2007 12:24
co to ma spolocne s domacim pripojenim? :)
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
24.10.2007 15:41
hovno
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
24.10.2007 17:00
hovno
|
| |
Bill
Od: Bill
|
Pridané:
24.10.2007 16:17
asi zabudate, ze zijeme na Slovenku, a sme cca 20 rokov pozadu, a je to aj vidno
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
24.10.2007 17:14
Hovno
|
| |
hah
Od: hah
|
Pridané:
24.10.2007 19:28
co tu robia tieto deti s tym "hovno"??? clovek si sem ide precitat par tech. veci a cita tu "hovno" ako odpoved. ubohe. k internetu: symetricky net by bol fajn aj tu s tymi nasimi smiesnimi rychlostami... nie?
|
| |
onvoh
Od: onvoh
|
Pridané:
25.10.2007 7:22
Hovno
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
27.10.2007 17:10
hovno
|
| |
blbec
Od: blbec
|
Pridané:
24.10.2007 19:59
Ja mam pripojenie od jedneho lokalneho ISP vo ZV. Ze vraj 2Mbit LAN net vhodny na hranie - skutocnost: ledva 1Mbit net cez ethernet, az na to ze to ide dalej cez WiFi, s castymi vypadkami a dementou infrastrukturou a lagmi (pingom), s ktorymi sa neda hrat ani piskvorky.
|
| |
Duke
Od: Duke
|
Pridané:
24.10.2007 22:28
No smola lacne wifi od garazovych ISP je utrpenie.
BTW : Tie piskovorky...:D dobry hlod..
|
| |
apofiSS
Od: apofiSS
|
Pridané:
25.10.2007 16:38
Ja by vam v malom meste a mam internet od ISP s wifinou a nemam problemy... Niekedy boli ale poseldny rok je vsetko v naj poriadku...
Ale mame tu aj takych FIFIKOV ktory providuju 5Mb pre 50uzivatelov... :D
|
| |
garazovy wifi
Od: garazovy wifi
|
Pridané:
24.10.2007 22:57
no ale vzdy lepsie ako vidlickou do oka ;)
aj ja som garazovy poskytovatel, zacinal som ked bola jedina moznost slovak telecom a bolo to este dost drahe...
vidis, ty ludia by vlastne az teraz zistili co je to intrnet
ale mozno ani nie, lebo by sa im to stale videlo moc drahe...
a takto vdaka garazovemu ISP uz na tom fachaju par rockov...
takze nie je to az take zle ako to vyzera :)
|
| |
kubus
Od: kubus
|
Pridané:
25.10.2007 0:21
Trnavske PEEMko svisti symetricky uz roky. Tak naco opisovat spravy za velkou mlakou a o domacich poskytovateloch viete prd. Mimochodom ma ho uz od 357,-Sk/mesacne. 8192/8192 kbps ma za 595,-Sk/mesacne. Je to vela ci malo Amici?
|
| |
Nephilim
Od: Nephilim
|
Pridané:
25.10.2007 8:38
blbost...
http://www.peem.sk/index.php/ttx_net/optika/xxl
pokial dobre citam, tak 1190,- mesacne
hned ma to zarazilo, u nas (NR) SATRO poskytuje 768/768kbit za 499, a idu zdvojnasobovať rychlosti, takze do vianoc by to malo byt 1500/1500 za 499 (s dph)
okrem toho ziadne FUP, je v tom pevna IP a ziadne pozatvarane porty, proste dobry net.
|
| |
Peto^U
Od: Peto^U
|
Pridané:
25.10.2007 9:17
muhe...antik rullez :D za chvilu budem mat take aj ja...a este lepsie :))) a za tu cenu :P
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
25.10.2007 13:34
No u nas tiez poskytuju opticke pripojenie
10500Mbit down a 10500Mbit upload za 500sk mes. ale FUP limit na 24h je 1GB, neviem naco je dobra taka rychlost. Mam 1024/128 bez FUP a ked tak pocit za mesiac stahovania nonstop mi to vychadza 311GB!
|
| |
prekvapeny
Od: prekvapeny
|
Pridané:
25.10.2007 18:53
10500Mbit?
cize cca 100Gbit a 0.1 Tbit?
tak to veru ano, zajtra si k tebe donesiem kabel, napajkujeme a potiahnem si ho az domov..
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
26.10.2007 9:09
Sorry to som napísal riadnu blbosť :-D, opravujem 10Mbit downl. a 10Mbit upload .
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
26.10.2007 9:12
Sorry to som napísal riadnu blbosť :-D, opravujem 10Mbit downl. a 10Mbit upload . Po vycerpani klesne na 256/256.
|
| |
Hmm
Od: Hmm
|
Pridané:
26.10.2007 9:13
Sorry to som napísal riadnu blbosť :-D, opravujem 10Mbit downl. a 10Mbit upload . Po vycerpani klesne na 256/256.
|