| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
24.10.2007 10:40
a keby bol ten iPhone aspon taky dobry... som sa s nim hral chvilku, odfotil som frajerku a pytam sa kamosa, ze ako to mozem dostat do svojej nokie 6280 (infra, BT?) .. on ze mailom :D ze infra nema a cez BT sa to poslat neda, som ho vysmial.
|
| |
jaa
Od: jaa
|
Pridané:
24.10.2007 10:51
mal ti darovat Iphone, takto sa budu najnovsie posielat subory u apple.
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
24.10.2007 11:07
nj ale co by som s tym srotom potom robil? :D
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
24.10.2007 14:28
co si american? to nieje pre europanov, pochop to... my mame trochu vacsie naroky no nie?
i-phone upustil od klavesnice pretoze american ma prilis tucne prsty nato aby sa trafil do tlacitka...
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
24.10.2007 19:41
No tak toto je čo za blbosť? Že Európania majú väčšie nároky 8D.
Ale inak máš pravdu.
|
| |
mIREZ
Od: mIREZ
|
Pridané:
24.10.2007 12:22
ale to je skor problem SW ako HW. tak ako sa nedaju posielat niektore ostatne veci cez BT na nokiach..
|
| |
Hosak
Od: Hosak
|
Pridané:
24.10.2007 12:32
Co sa neda v Nokiach posielat cez BT?
|
| |
Peťo
Od: Peťo
|
Pridané:
24.10.2007 20:31
takto, keď máš k tomu správny program, tak aj z Nokie môžeš cez BT poslať takmer všetko. :-)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
25.10.2007 16:09
vy ste to tu ludia vobec nepochopili....z nokie ja nic nechcem poslat...to ten iPhone nie je schopny vyuzit svoje BT aby to poslal na moju nokiu 6280 cez BT...nokia dokaze cez BT robit kopec veci...
|
| |
Od:
|
Pridané:
24.10.2007 13:06
akurát, že pri nokiách a iných značkách sa nedajú posielať (zväčša) platené aplikácie aby sa predišlo nelegálnemu kopírovaniu, nemožnosť posielať vlastné fotky je fakt kravina
|
| |
max
Od: max
|
Pridané:
24.10.2007 11:04
Ja si jednoznacne myslim ze FW iPhonu nevyuziva dostatocne jeho potencial.
|
| |
hhh
Od: hhh
|
Pridané:
24.10.2007 15:58
a vyuziva ho vobec?!
|
| |
Mums
Od: Mums
|
Pridané:
24.10.2007 19:42
Asi ako ľudia mozog 10%
|