| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
ozaj?
Od: ozaj?
|
Pridané:
24.10.2007 9:17
si chlapci z Mozilly chodia meniť $ za SK ?
66.8 milióna dolárov je na titulok málo ?
ešte väčšiu sumu dosiahnete prepočtom na tugriky !
nezmysel to bude rovnaký ;=)
|
| |
wessel
Od: wessel
|
Pridané:
24.10.2007 9:18
Nech sa dari, Mozilla. Firefox je moj najoblubenejsi prehliadac - netvrdim, ze najlepsi, takze NO FLAME.
|
| |
trish
Od: trish
|
Pridané:
25.10.2007 14:10
je najlepsi, Opera je pre matfyzakov, ktori si myslia, ze su "IN"
|
| |
tomino
Od: tomino
|
Pridané:
24.10.2007 9:56
aspon vieme, preto Mozilla nemohla dalej vyvijat Thunderbird.. jednoducho na to nemaju peniaze!!! grr
|
| |
Miki
Od: Miki
|
Pridané:
24.10.2007 10:30
Peniaze na to maju... ale nebudu mat z jeho vyvoja ziadne peniaze... :)
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
24.10.2007 10:12
Kokso, 1,57 miliardy doláčov to je slušná suma na to, že nič nepredávali.
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
24.10.2007 10:16
Kto tvrdí, že nič nepredávali? :-)
Btw, 1,57 miliardy Sk, nie doláčov.
|
| |
peto75
Od: peto75
|
Pridané:
24.10.2007 10:49
To je prijem vlastne len z reklamy a klikov, samotne produkty su zadarmo. Takze aj takto to ide, a uzivatelia su urcite spokojnejsi ako keby za kazdu blbost mali platit nehorazne sumy, ako istej nemenovanej spolocnosti. (Keby ich veci aspon fungovali, ale su nestabilne a derave ako emental.)
|
| |
Peter
Od: Peter
|
Pridané:
24.10.2007 11:25
Do príjmov Mozilly ešte zarátaj platby vyhľadávacích serverov, za to že sú zahrnuté vo Firefoxe.
Ak pod tou nemenovanou spoločnosťou myslíš MS, tak s tebou nesúhlasím, pretože ich aktuálne produkty nie sú drahé, ani nestabilné a čo sa týka deravosti, tak deravý je každý software ;-)
|
| |
ali
Od: ali
|
Pridané:
24.10.2007 18:29
ano akutalne nie si drahe..dokonca ich zase zacali "s laskavostou" aj univerzitam davat zadara, a to len za to, ze vacsina uzivatel neupgraduje svoj soft, bo nechce platit...
|
| |
tubes
Od: tubes
|
Pridané:
24.10.2007 16:57
Hmm.. myslel si operu kym bola platena?? :D
|
| |
Dolores
Od: Dolores
|
Pridané:
24.10.2007 11:28
Ups, čítam po stĺpcoch. Nevšímam si detaily.
|
| |
meno
Od: meno
|
Pridané:
24.10.2007 15:23
trapko
|
| |
dsl.sk
Od: dsl.sk
|
Pridané:
24.10.2007 17:28
ospravedlňujeme sa, že píšeme ako Nový čas.
|
| |
prasse
Od: prasse
|
Pridané:
24.10.2007 10:47
A za 5 rokov s 10-nasobnymi prijimami bude druhy MS a bude zla :)
|
| |
Fireman
Od: Fireman
|
Pridané:
24.10.2007 12:30
Mali by tie peniaze investovat do dalsich softverov zadarmo aby sa aj tie mohli stale vylepsovat. Mohli by spravit anketu na nete a podla popularity jednotlivych programov to zadotovat. Napriklad by mohli podporit jeden poriadny napalovaci soft pod Windows ako konkurenciu Neru. Samozrejme podporit Thunderbird, Songbird, Nvu a podobne uzitocne softy aby sa vytvorila trocha serioznejsia alternativa ku komercnym veciam.
Samozrejme by sa mal podporit aj vyvoj zaujimavych programov pod Linuxom.
|
| |
mozilla ceo
Od: mozilla ceo
|
Pridané:
24.10.2007 12:44
ja odstupovat ty byt zamestanan v nas company pretose ty byt chytrejsi jak nasi ludi, bud nas ceo prosime teba...
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
24.10.2007 21:39
Taka anketa uz bola a tykala sa projektov na SourceForge, vyherca dostal financnu podporu. ;)
|
| |
Fireman
Od: Fireman
|
Pridané:
25.10.2007 8:49
Bohuzial zatial neexistuje na Windowse nejaky schopny napalovci soft ktory by bol zadarmo. Vsetky co som zatial skusal su oproti Neru verzia 6, ktoru som naposledy na Windowsoch pouzival take detske hracky s roznymi obmedzeniami.
Na Linuxe uz existuje napr. K3B s ktorym som bol maximalne spokojny.
|
| |
PeSa
Od: PeSa
|
Pridané:
24.10.2007 16:58
zavadzajuci nadpis.
|