| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
wardo
Od: wardo
|
Pridané:
23.10.2007 10:31
Hmmmm.... super, uz nech riadne zlacnia aj ostane flash disky...
|
| |
bqlwa
Od: bqlwa
|
Pridané:
31.10.2007 5:24
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
23.10.2007 12:34
ja by som chcel vymenit vsetky hdd flash diskami...chcem velke rychlosti, raidy z flashu a velke kapacity. dozijem sa?
|
| |
niktoš
Od: niktoš
|
Pridané:
23.10.2007 12:38
nie!
pozajtra ťa zrazí žltá ponorka ;)
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
23.10.2007 12:45
a sakra
|
| |
niktošovce
Od: niktošovce
|
Pridané:
23.10.2007 13:44
alebo porcelánový slon.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.10.2007 17:29
Alebo ťa zrazí nejaká slečna na ulici , a dostaneš infarkt!!
|
| |
saso
Od: saso
|
Pridané:
23.10.2007 17:41
no to bolo hodne smiesne boz... : /
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
23.10.2007 19:49
Hlavné je že to bollo poriadne odveci !
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
23.10.2007 19:58
ale poviem ti, to je uz prijatelnejsie ;)
|
| |
SHAKi
Od: SHAKi
|
Pridané:
23.10.2007 21:24
Nezabudaj, ze kazda vec co sa flashuje ma obmedzene mnozstvo zapisov. Byva to tak okolo 100 000 az 10 000 000. Ak by si pouzil FAT format, alebo NTFS Windowsu, tak Ti vydrzi tak 3,4 mesiace a mozes ten flash disk zahodit. Takze este si na pozuitie takej technologie budes musiet pockat, alebo pouzit nieco rozumnejsie (napr jffs2, ale pod tym WIN nepobezi)
|
| |
Ja
Od: Ja
|
Pridané:
24.10.2007 10:03
Dnes uz flash disky robia wear-leveling na urovni embednuteho radica, takze filesystemy ako jffs2 nie su treba. Da sa dlhodobo pouzivat aj FAT (hlavne kvoli fotakom, mp3 playerom, pda, telefonom a podobnej bizuterii).
|
| |
Ja
Od: Ja
|
Pridané:
24.10.2007 10:03
Dnes uz flash disky robia wear-leveling na urovni embednuteho radica, takze filesystemy ako jffs2 nie su treba. Da sa dlhodobo pouzivat aj FAT (hlavne kvoli fotakom, mp3 playerom, pda, telefonom a podobnej bizuterii).
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
24.10.2007 10:36
toto je zname pre usb flash disky. mam pocit ze flash hdd su na tom trosicku inac... a taktiez by bolo potrebne zmenit troska OS, ja napr. vobec nepotrebujem denne zapisat dake velke mnozstvo dat, takze vsetky docasne zapisy by bolo mozne uskutocnovat do ramdisku kedze uz ma vela ludi velke ramky...ale na toto treba zmenu politiky OS...takze aj toho sa chcem dockat
|
| |
vlcko
Od: vlcko
|
Pridané:
23.10.2007 13:49
ta ponorka by bola lepsia, urcite high technologis 3 generacie , dat sa zrazit takou ponorkou to je pocta.
|
| |
joe
Od: joe
|
Pridané:
23.10.2007 15:42
To, ze tuto technologiu pozdrzia 2 roky ste si nikto nevsimli...
|
| |
Mike
Od: Mike
|
Pridané:
23.10.2007 16:05
... tomu sa hovori marketing. Keby vsetko hned pustali do obehu tak by zili len par rokov a oni tu chcu urcite prezit aspon par desatroci ci storoci.
|
| |
lool
Od: lool
|
Pridané:
23.10.2007 16:24
a co myslis ako sa to robi? hadam nedaju novu technologiu hned do obehu ked sa este ostatne veci predavaju
|
| |
juv
Od: juv
|
Pridané:
23.10.2007 21:29
To si ale môžu dovoliť iba keby mali monopol a to zrejme nemajú. Nemám rád sprisahanecké teórie.
|
| |
mkggd
Od: mkggd
|
Pridané:
28.10.2007 19:09
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
23.10.2007 16:15
...zdravim, nevie niekto ako sa vola jeden program, na ktory tu bola(aspon myslim) kedysi recenzia-ten program robil to, ze ked chcem nainstalovat nejaky program, tak pomocou toho programu sa nenainstaluje na hdd, ale iba do nejakej casti toho programu a vyhodou bude to, ze v najhorsiom pripade sa mi nezaviri disk.
...neviem ho najst a vsetky clanky sa mi nechce pozerat.
dik za nazov.
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
23.10.2007 16:18
myslis toto :
http://www.sandboxie.com/
|
| |
P@vol
Od: P@vol
|
Pridané:
23.10.2007 16:37
..jj, dik za nazov.
|
| |
detix
Od: detix
|
Pridané:
2.11.2007 7:25
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
PaloD
Od: PaloD
|
Pridané:
23.10.2007 16:43
No.....vsetka cest poldovi...:-) Ja ked som potreboval nieco z davnej historie, poprosil som na admin@dsl.sk ;-)
Z nosa neuhryznu......
|
| |
xchtv
Od: xchtv
|
Pridané:
28.10.2007 5:10
<a href= http://rpz3zmr75a.com >Google</a>
|
| |
lizarazito
Od: lizarazito
|
Pridané:
24.10.2007 1:09
Dear friends help me find good car to buy
http://www.volkswagencars.bravehost.com
http://www.mazda.bravehost.com
http://www.audiquadru.bravehost.com
http://www.citroen.bravehost.com
http://www.fiatcars.bravehost.com
http://www.mercedeses.bravehost.com
http://www.mitsubishicars.bravehost.com
http://www.opelcars.bravehost.com
http://www.volkswagencars.bravehost.com
a can not find good site
|
| |
PREELETRICK
Od: PREELETRICK
|
Pridané:
24.10.2007 2:16
Pandemic started in New York, hundreds of people died....! Goverment keep in seecret information!
HORROR IN BIG APPLE.....
only here:
http://askmewhere.org
|
| |
jaja
Od: jaja
|
Pridané:
24.10.2007 8:31
viete ze.firma smsung ma prevadzku aj na SK myslim ze nikde v tornali.. a dava smiesne platy ?...12.000 hrubeho pre robotnikov. to je sai 9,500 cisteho. to je minimalna mzda +1500.sk.a myslite ze tam bude nejaka kvalita.ked ti ludia tam makaju bez chuti a perspektivy?.tam kde je nizka mzda beru roznych ludi ciganov,dlhodobo nezamestnanych,cerstvych ucnov atd.myslite ze tam bude spolahlivy kvalitny vyrobok?.dam priklad .robotnik znechuteny nizkou mzdou a vysokym ukolom tesnenie neda presne ale treskne ho nakrivo.cez vystupnu kontrolu to prejde ale po case bude mat zakaznik rozmazany oraz. a bude mat problemy a reklamovat a nadavat.atd..
|
| |
bohajeho!
Od: bohajeho!
|
Pridané:
24.10.2007 11:26
pravda! viem to lebo aj ja som to tam robil, z nejakej kontroly si nikto nerobi tazku hlavu
|
| |
ARny
Od: ARny
|
Pridané:
24.10.2007 12:49
preto nekupujem nic od samsungu ;)
|
| |
xape
Od: xape
|
Pridané:
24.10.2007 18:31
To nieje nic nezvycajne nielen pri samsungu
|
| |
bravehost
Od: bravehost
|
Pridané:
2.11.2007 11:41
in the web only doorways like this
www.concertticket.bravehost.com
or this
www.pornobloopers.bravehost.com
|
| |
Jennaflc
Od: Jennaflc
|
Pridané:
10.2.2008 23:46
http://qfbrgwgfsfqsb.host.com
<a href="http://qfbdgwgfagwrs.host.com">desk3</a>
[url=http://qfbsgwgfgwgfb.host.com]desk4[/url]
[link=http://qfbagwgfbsgfq.host.com]desk6[/link]
|