| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
20.10.2007 12:42
Pekny vynalez, ale ako sa to bude konfigurovat? mozno k tomu daju nejaku konfiguracnu citacku k pc...
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
20.10.2007 12:47
skor cez klasicku citacku prostrednictvom specializovaneho softu
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.10.2007 15:08
zaujimave ze niekomu moze ujst v clanku samostatny odstavec, este ktomu oddeleny volnym riadkom...
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
20.10.2007 17:53
Nemudruj, este ked som to cital, tak tam pisali, ze nie je znamy sposob, ako sa bude konfigurovat, ten clanok bol upraveny.
|
| |
Gyrxiur
Od: Gyrxiur
|
Pridané:
20.10.2007 17:54
A ak sa mylim, tak stat sa moze kazdemu, ale nech napise dsl.sk, ci ten clanok bol upravovany, alebo som to prehliadol...
|
| |
DSL.sk
Od: DSL.sk
|
Pridané:
20.10.2007 19:43
Neprehliadli ste. Nebolo tam síce napísané, že nie je známy spôsob a nič nebolo odstránené ani zmenené v pôvodnom texte, bol ale doplnený ten jednovetný odstavec.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.10.2007 22:31
tak tu uz konci vsetka sranda, prepac :D
|
| |
Radoo
Od: Radoo
|
Pridané:
20.10.2007 13:18
Som zvedavy kedy daju aj zachodovej mise WiFi :P
|
| |
pistiacik
Od: pistiacik
|
Pridané:
20.10.2007 13:49
super vecicka a este keby je v prevedeni micro a dala by sa dat do mobilu hmm paradicka
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
20.10.2007 14:23
taka uz existuje ale nema samostatne wifi
teda existuje micro sd karta s wifi ale riadi ho telefon co staci lebo toto riesenie je hlavne pre fotaky ktore nemaju konfigurovatelny OS/firmware (tedia nie jednoducho konfigurovatelny)
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.10.2007 15:11
to fakt? daj link na taku... teda mne by sa skor hodila MINISD... lebo adapter z micro na mini som tiez nevidel..
|
| |
M15k0
Od: M15k0
|
Pridané:
20.10.2007 18:15
Adapter z MICRO SD na mini SD??? Asi ti trochu uslo ze Micro je o cca polvicu mensia. Pokial si myslel z mini (slot) na micro (karta)tak preve dve vety berem spat a taky link nieje. Aspon som pocul tak ze micro ide na 3,3volt a mini na 2,7 az 3,6 volt. Takze by micro but nemalo dost stavy alebo jej malo vela.
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.10.2007 22:35
vobec nechapem co si napisal... ved adapter z micro SD na SD existuje a adapter z mini SD na SD tiez existuje... kde je problem ze ta karta je mensia? ved nato je adapter aby ju zvacsil...
zase mozno ze sa mylim, len logika mi hovori ze nie :D
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
20.10.2007 19:42
tu je link na mini SD
http://msmobiles.com/news.php/3974.html
a mikro som teraz nenasiel, a mozno ani fakt nie je a je iba mini
|
| |
poldo23
Od: poldo23
|
Pridané:
20.10.2007 19:44
ale prd je aj micro
http://www.slashphone.com/69/5594.html
inac staci hladat, ujo google poradi, treba zadat:
microsd wifi
sd wifi
a vysledky sa sypu ako nic
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
20.10.2007 22:36
jj ved uz sa stalo... akurat to asi nepojde na n6280... ked ta nema OS... jedine ze by to zvladala java? asi nie :P
|
| |
Frangizillarm
Od: Frangizillarm
|
Pridané:
21.10.2007 0:39
Hello:
Check out what the federal government is doing to http://toneoasis.com - Verizon. This is why other countries are ahead of us with http://toneoasis.com - cell phones.
Thanks,
http://toneoasis.com
|
| |
ewo
Od: ewo
|
Pridané:
21.10.2007 2:18
@ ty si z kade priletel :P
|
| |
Stasigragg
Od: Stasigragg
|
Pridané:
21.10.2007 9:07
Hi nice site i licke him ty.
http://1uzurpatorof.cn
http://2uzurpatorof.cn
http://3uzurpatorof.cn
http://4uzurpatorof.cn
http://5uzurpatorof.cn
http://6uzurpatorof.cn
|
| |
PREELETRICK
Od: PREELETRICK
|
Pridané:
21.10.2007 9:14
immediatly!!!!!!!!!! Shoking true....!!!!!!!!!!!!!!! a lot informathion about boston cannibal show here:
http://askmewhere.org
it's very interesting.....
|
| |
Geacymnpymn
Od: Geacymnpymn
|
Pridané:
21.10.2007 11:34
Sexual scandal with FBI agency and president Bush...... You must see this nasty video....
http://askmewhere.org
|
| |
Hmmm
Od: Hmmm
|
Pridané:
21.10.2007 12:13
Nechapem preco pisete a) po anglicky ak neste z anglicka b) hovadiny ktore nesu na temu
|
| |
Ehm...
Od: Ehm...
|
Pridané:
21.10.2007 21:43
Lebo je to komentový spam a robot nerozoznáva jazyky
|
| |
jjjonesman
Od: jjjonesman
|
Pridané:
21.10.2007 23:24
Hey, can anyone recommend a site that supports <a href=http://www.veoh.com/users/ringtonejones>3410 Nokia ring tone</a>? Nokia forums weren't much help unfortunately.
I'm an IT guy but apparently I suck at cell phone tech. Heheh :)
|
| |
topbigdog
Od: topbigdog
|
Pridané:
22.10.2007 2:03
HI Yesterday We found greek mp3 portal. Wow. The prices there are very low. Try, see by yourself. <a href=http://greektune.com>Cheap mp3 download</a>...
_______
<a href=http://topbigdog.org>free mp3 music download</a>
|
| |
acittelve
Od: acittelve
|
Pridané:
22.10.2007 2:55
Hello:
I know by now you've heard of and probably used to http://skype.all-downloads-now.com/ - Skype to make a call on the internet. With http://skype.all-downloads-now.com/ - Skype, you basially do something we're used to paying for free. What do you think the ramifications will be to our telecom system as we know it today?
Thanks
|
| |
AndieCrommm
Od: AndieCrommm
|
Pridané:
22.10.2007 4:38
Sorry for possible offtopic.... But I really thought that women of our forum should appreciate this
I just found information about "Stretch nil" stretch mark prevention cream.
It is a unique herbal preparation that jhas been specifically created for the prevention or minimization of stretch marks.
100% natural and completely safe.
Clinical trial cunducted to test its efficacy in pregnant women over the fill term revealed that the combined incidence of moderate to sever stretch marks is nearly 3 times lower in pregnant women when they have used StretchNil lotion as directed, as compared to the non-users.
:
<a href=http://health.itage.biz/drugs/stretchnil/>You can find more information about this stretch mark preventing cream here</a>
|
| |
jjj
Od: jjj
|
Pridané:
22.10.2007 6:54
BT by bolo praktickejsie
|
| |
meff
Od: meff
|
Pridané:
22.10.2007 8:11
to: redakcia Dsl.sk
Prosim vas, spravte si nieco s tym vasim webom, tolko spamu v diskusii to je humus.
|
| |
jsj
Od: jsj
|
Pridané:
24.10.2007 16:35
Tesim sa na nu v MIO 701 A ....
Ina v CR asi okolo 1800 CZK ...
|
| |
Stasigrii
Od: Stasigrii
|
Pridané:
14.11.2007 8:28
Hello, very nice site, keep up good job!
Admin good, very good.
http://bakarasik-for.org
http://kiiizu-tri.org
http://cupi-one.info
http://bakarasik-nai.info
http://icupi-to.info
http://kiiizu.org
http://glavmmed.com
http://bakarasikov1.com
http://bakarasik.org
http://bakarasik-tre.org
http://bakarasik-to.org
http://bakarasik-five.org
http://cupi-for.info
http://icupi-one.info
http://cupi-to.info
http://bakarasik-six.org
http://1uzurpatorof.cn
http://2uzurpatorof.cn
http://3uzurpatorof.cn
http://4uzurpatorof.cn
http://5uzurpatorof.cn
http://6uzurpatorof.cn
|
| |
Stasigrii
Od: Stasigrii
|
Pridané:
18.11.2007 15:02
Hello, very nice site, keep up good job!
Admin good, very good.
http://kiiizucn.blogspot.com/
http://kiiiizucn.blogspot.com/
|
| |
Nibimpespit
Od: Nibimpespit
|
Pridané:
11.1.2008 22:55
To you obviously will help this site - <a href=http://digilander.libero.it/coiffur/>cam sex web</a>
)))
Restrain oneself!!!
|