| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
nikto
Od: nikto
|
Pridané:
19.10.2007 10:43
prvy ! :D
ale inac je to hovadina :D
|
| |
TheTOM.SK
Od: TheTOM.SK
|
Pridané:
19.10.2007 10:52
To su prototypy vzdy, ale ked sa vyladia, tak si bez nich nebudeme vediet zit. ;)
Staci ked si zaspominame ake boli prve auta, PC, kolko zrali, ako vyzerali, atd.
|
| |
cZecho
Od: cZecho
|
Pridané:
19.10.2007 13:15
dovod preco je to hovadina?
|
| |
wave
Od: wave
|
Pridané:
19.10.2007 14:03
lebo budes 45minut behat s vystretou rukou a nahanat vietor, aby si si odfotil strom v strede pralesa... kedze vsade inde mas prud :D a nabijacka s lankom (system ako kosacka :P) je x krat ucinnejsia...
|
| |
jasomsef
Od: jasomsef
|
Pridané:
19.10.2007 14:19
Vcelku dobra vec. Uz som bol parkrat v situaciach kde by sa to hodilo kedze nielen v pralesoch ale napr. v rumunskych horach elektriky nazvys moc neni a tak som po vybiti bateriek bol bez fotaku a GPS som zapinal iba na kratky cas ked to bolo nevyhnutne kedze tam baterky tez neboli na tom o moc lepsie.
|
| |
thriler
Od: thriler
|
Pridané:
19.10.2007 18:37
Drakulu si nestretol? :D
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
19.10.2007 20:00
Šlapal mu dynamo! ;DDD
|
| |
Dracula
Od: Dracula
|
Pridané:
19.10.2007 21:16
to je dehonestujúce!
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
19.10.2007 21:21
Čo?
To, že si mu šlapal,
alebo to, že som ťa boonzol?
|
| |
Dracula
Od: Dracula
|
Pridané:
19.10.2007 23:47
Ja šlapem na iných veciach a pre iných ľudí. Nie pre takýchto skaderukov-skadenohov.
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
20.10.2007 2:39
Ná ty skade máš hnáty?
Z Tuzexu?
|
| |
Draco
Od: Draco
|
Pridané:
20.10.2007 13:11
Prenajaté z Tesca na E65
|
| |
thriller
Od: thriller
|
Pridané:
20.10.2007 17:03
iba ak tak
|
| |
Svito
Od: Svito
|
Pridané:
19.10.2007 10:51
Super vec, urcite si to kupim, da sa to vyuzit najma pri turistike v spojeni s PDA a GPS. A aj ked to asi nevyuzijem, budem mat aspon peknu hracku v rezerve...
|
| |
Uhlik
Od: Uhlik
|
Pridané:
19.10.2007 13:20
ešte by to mohlo mať lopatky na vodu, aby sa to dalo ponoriť do potoka alebo horskej bystriny ;) ...
|
| |
Od:
|
Pridané:
19.10.2007 15:25
stačilo by aby to bolo vodotesné a čosi to už zúžitkuje ;)
|
| |
Kyslik
Od: Kyslik
|
Pridané:
19.10.2007 20:04
A ešte piezo pod karimatku. ;)
Nech aj z trtkačky je nejaký úžitok! ;=)
|
| |
3losh
Od: 3losh
|
Pridané:
19.10.2007 16:43
Vies na kolko veci ti je GPS, ked ti v horach chyti len 2 satelity.
|
| |
0losh
Od: 0losh
|
Pridané:
19.10.2007 20:15
To si ostatných 29 zostrelil???
lololol...
|
| |
1losh
Od: 1losh
|
Pridané:
19.10.2007 21:17
nie, on tie satelity chytá na horách v chyži
|
| |
luxo
Od: luxo
|
Pridané:
19.10.2007 14:47
super pripomienka aspon som sa zasmial ,ale uvydim as to pride natrh.
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
20.10.2007 0:45
ty tomu slovenčinovi dávaš..
|
| |
aaa
Od: aaa
|
Pridané:
20.10.2007 0:49
ty tomu slovenčinovi dávaš..
|
| |
McBaran
Od: McBaran
|
Pridané:
19.10.2007 20:14
nedalo by sa to využiť napríklad vtedy keď som na bicykli a vybil sa mi mobil... ak by to bolo lacné tak si to tam namontujem
|
| |
MacVaran
Od: MacVaran
|
Pridané:
19.10.2007 21:25
Ale musíš šliapať 15 km/h až 72 km/h!!!
|
| |
Montano
Od: Montano
|
Pridané:
20.10.2007 14:09
no a ked ides s vetrom tak mas kapku smolu :D
|
| |
McGunár
Od: McGunár
|
Pridané:
19.10.2007 23:49
dalo by sa to využiť na to, keď skočíš z mosta alebo z budovy. Počas pádu si môžeš dobíjať mobil na posledný hovor.
|
| |
Bozz
Od: Bozz
|
Pridané:
20.10.2007 20:52
Nebudem ti nadavat, kedze viem ze internet je jednou z mala radosti ktore v tom ustave mate, a preto ta len upozornujem ze diskusia je len pre zdravych.
|
| |
McPanda
Od: McPanda
|
Pridané:
20.10.2007 21:19
...a teda nie pre teba.
|
| |
Sestrička
Od: Sestrička
|
Pridané:
21.10.2007 13:44
Bozz , kďe si sa schoval ?
|
| |
-TAMY-
Od: -TAMY-
|
Pridané:
21.10.2007 1:04
@ DSL.sk Chybicka sa vloudila - 20 minút nabíjania s vetrom rýchlosti 30 hm/h vygeneruje podľa Miniwiz... Mate hm/h.
|
| |
Pete
Od: Pete
|
Pridané:
21.10.2007 11:06
Nie je to zla vecicka, ale co poviete na toto !
shop-it.sk/staba-tech/?Mode=Sti&StiId=-349
Ruksak so zabudovanou solárnou nabíjačkou :) A zohnatelny aj na Kontaktoval som obchodnika a mi povedal ze maju aj cisto solarne nabijacky za nizsie cxeny, teda nie v ruksakoch, treba skusit.
Ja jednu mam kupenu, funguje skvele, take male cudo, ale nabije moju Nokiu celkom rychlo
|